REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Így kell a Gerbeaud-ban csajozni 

A nyolcvanas évek egyik legelterjedtebb, és azóta is közismert városi legendája a Gerbeaud cukrászdához kapcsolódik. A mítosz szerint, ha a cukrászdában valamilyen étel-ital kombinációt rendelünk, az jelzés az egész nap ott tartózkodó idős és vagyonosabb hölgyeknek, hogy készek vagyunk őket némi készpénz ellenében szórakoztatni.
4166 0 5 Izé
dude: De azért nem kéne lóbálnia őket! ;)
Nas: :DDD Elnézést, összekevertem aznap a gazdatesteket.
Purple: akkor innen a nyúl imádata? :DDD
Mind a 5 komment
Gyermek kinézetű „guminőt” árult egy kínai webáruház

Egy élethű gyermek méretű guminőt, vagyis inkább gumilányt kínáltak beteg vevőiknek, amit így hirdettek meg: „gyönyörű fiatal lány, szexjáték férfiaknak”

Egyesek szerint a termék eltávolítása a megoldás, míg mások TB-re adnák a beteg perverzeknek. Ti hogyan vélekedtek erről? 
3054 0 14 Izé
7sleeper: "nincen khmerem, elfo-gyót" ;-)
feka01: végülis... "inkább igazi gyerekeken éljék ki a perverz hajlamaikat, mint egy babán" nekem ezt [...]
cila: Szépen megfogalmaztam. Megnyomtam, hogy "Elküld" %E
Mind a 14 komment
 Discovery „Hogyan készült?” kissé újragondolva. ;)
6831 1 16 Izé
T1B3R1U5: Ez nagyon aranyos volt! :) :*
emiklos: Itt senki nem ismeri a Hitmant? :)
bungle: Viszlát ma! :)
Mind a 16 komment
Noé

Megérkezett az előzetes a Darren Aronofsky rendezésében készülő Noé-hoz, amely teljesen új megvilágításba helyezi a mindenki által ismert apokaliptikus bibliai története. Az emberiség megmentőjét, Noét az Oscar-díjas Russell Crowe alakítja, az ő – és családja – feladata, hogy megépítse az óriási bárkát, amely minden egyes faj pár egyedeinek otthont ad, ő az, aki az Özönvízet követő káoszban megpróbál rendet teremteni...

A Noé 2014. március 28-án kerül a mozikba, a fő szerepekben Russell Crowe, Jennifer Connelly, Emma Watson és Anthony Hopkins látható.

Magyar szinkronos előzetes
2954 0 14 Izé
Mimis: Sz@rrá ázva, tengeribetegen Neked sem lenne túl sok kedved a kergetőzéshez... ;))
Szancso: Pedig: http://zenedalslagerekkorhatarnelkul.network.hu/video/galvolgyi_janos/galvolgyi_janos__rajkin [...]
Nas: :P Mindig a nyulakat bántják. :)
Mind a 14 komment
Noé

Megérkezett az előzetes a Darren Aronofsky rendezésében készülő Noé-hoz, amely teljesen új megvilágításba helyezi a mindenki által ismert apokaliptikus bibliai története. Az emberiség megmentőjét, Noét az Oscar-díjas Russell Crowe alakítja, az ő – és családja – feladata, hogy megépítse az óriási bárkát, amely minden egyes faj pár egyedeinek otthont ad, ő az, aki az Özönvízet követő káoszban megpróbál rendet teremteni...

A Noé 2014. március 28-án kerül a mozikba, a fő szerepekben Russell Crowe, Jennifer Connelly, Emma Watson és Anthony Hopkins látható.

Magyar szinkronos előzetes
4536 1 0 Film Izé
Akik a győzelemért összefossák magukat 

Hogy mi különbözteti meg a győztes sportolót az egyszerű embertől, arra a válasz nem csupán annyi, hogy többet gyakorol és erősebb, hanem az is hozzátartozik, hogy képes legyen minden szégyenérzetét levetkőzve olykor nézők milliói előtt is könnyíteni magán.
5246 0 5 Izé
Nusihusi: Ez már beteges:P
Szancso: Kimi amúgy is szarik az egészre. ;)
Kornéliusz: Pontosan! ;)
Mind a 5 komment
A 666 legjobb horrorfilm karakter.
2402 1 0 Film Izé
Küldj anyázást és pucér fotókat! Akkor is, ha 10 éves vagy

Bármit elmondhatsz bárkinek – anélkül, hogy a szemébe kellene nézned. Ráadásul nyoma sem marad az üzenetednek, legföljebb a címzett lelkében. A látszólag következménymentes kommunikáció ötlete elképesztő vagyont ér: attól hangos a sajtó, hogy a Facebook hárommiliárd dollárt fizetett volna az ideát formába öntő Snapchatért. Ahol nemcsak jópofa képek és videók áramlanak, hanem szex meg erőszak is.
1234 0 0 Pink Izé
Szép nagy lampionok. ;)

Hasonló régebbi post
893 0 0 Izé
Lidlis szoknya, aldis bugyi - ciki-e a hipermarket-divat?

Valaki egyszerű sznobizmusból nem hajlandó ruhát vásárolni a hipermarketekben, más nem találja elég divatosnak ezeket, az előítélet pedig az, hogy a minősége sem túl jó a Lidlben, Aldiban vagy Tescóban vett ruházati termékeknek. Megkérdeztünk szakértőket, laikusokat, és megkerestük a kereskedőket.
1299 0 0 Pink Izé
The Partysquad & Mitchell Niemeyer - Pantsdown (Club Mix)
1075 1 0 Zene Izé
Nyugdíjas uszodabérlet. ;)
2263 0 2 Izé
cila: Igen, mindegyikünk válhat mozgásképtelenné, kerülhetünk kiszolgáltatott helyzetbe. S szorulh [...]
.::JunKieEQ::.: És a forró-viasz ?
Hogy jól kezdődjön a hetetek. ;)
1816 0 0 Izé
Szuperistenek és Istenutánzatok

Batman, Szupermen, Thor és társai vajon milyen szerepet játszanak a világban folyó eseményekben és a globális elhitetésben? Miért hasonlítanak a klasszikus mitológiából ismert történetek a Bibliára? Mi köze lehet mindennek az utolsó időkhöz?
4534 0 36 Izé
norbertvincze: " Ha így nézzük, minden hasonlít valamire..." http://youtu.be/pN1uO2SG_Qg?t=28m21s
eospower: Pfff, Superman jézus, mert más világból jött, és embereket ment. Javasolnám nekik nézzék me [...]
imki: Persze, hogy utóbb. Hiszen hazudtál. :)
Mind a 36 komment
Keressük a címkét, a buborékom és én

Antiszociális? Nem. Aszociális? Az sem. Mizantróp? Dehogy! Introvertált? Hát… esetleg, de a köznyelvnek ezt is sikerült felruháznia negatív jelentéssel. Pedig szerintem nem rossz, hogy csupán szökőévente csevegek a kommunikáció folyamatának kedvéért. Cserébe elvárom másoktól, hogy konkrét mondanivaló híján hagyjanak békén. Az emberiség jelentős részének szemében beképzelt állatnak tűnök, akivel nem lehet beszélgetni – ez alkalomadtán még szórakoztat is.
603 0 0 Pink Izé
Jingle Hoops
2739 0 1 Izé
Mimis: Szép animáció. :)
Hogyan varázsolj el egy nőt! :)
3672 1 1 Izé
Szancso: Na ja. Ha szőrös az mindjárt más. :D
Cash Cash - Take Me Home feat. Bebe Rexha
3380 0 0 Zene Izé
El lehet menni: Rosszkedvű, de képzett? Dubajozzon örökre! 

- Mit vár a dubaji élettől?
- Azt, hogy megszabadulok nagyon sok olyan gondtól, ami itthon megkeseríti a hétköznapjaimat. Az idegeskedést, hogy ha esetleg elindulok télen, hóban, és elakadok, akkor gondoskodik-e rólam a karhatalom, vagy hagynak ott vesztegelni, és utána még vállon is veregetik, sőt kitüntetik egymást, hogy milyen szuperül megoldották. Vagy, ha mentőt hívok a gyerekemhez, az kiér-e időben. De az is elkeserítő, hogy egy ép autóút nincsen, vagy hogy 27 százalék az áfa, de ha jövőre 30 lesz, azt is lenyeljük. Nemcsak a gyerekeim jövőjét nem látom, hanem a változás lehetőségét sem, se társadalmi, se politikai téren Magyarországon. Mindenki panaszkodik, de ugyanez a szcenárió megy tovább, függetlenül attól, hogy holnap, vagy a márciusi hókatasztrófa után lettek volna a választások. Megoldás helyett szabályokat találnak ki, és minden lépésünket sarcolják vagy szankcionálják. Úgy érzem, velünk mindent meg lehet csinálni. Maximum duzzogunk két napig a közösségi portálon.
3815 1 11 Izé
Emericus: Az általad leírtak tökéletesen látszanak a mai oktatáson. A rendszerváltás előtti eszmék m [...]
Revanor: A magyar politikába pedig csak a pártrajongók szállnak bele, vagy azok akik ugyanolyan gerinctel [...]
Revanor: Azért van ez mert hihetetlenül birka a magyar nép, a többség, még ha elégedetlen is inkább o [...]
Mind a 11 komment
Mikor a gyengébbik nem hokizik...
4200 0 4 Izé
Drayman: Cicaharc... hardcore mód :D
nearo: hanem?
Ravennë: Mi az? Csak nem kiárusítás van az alsó szektorban? ;D
Mind a 4 komment
Fogadjunk, hogy rá nem fogadtak! ;)
3856 0 2 Izé
Szancso: Azt hitte agárversenyen van. ;)
Nas: Megmutatta a kis husi a nagy melákoknak, hogy kell ezt csinálni. :)
A 4K! legalizálni fogja a marihuánát Magyarországon 

A 4K! síkra száll a marihuána teljes körű legalizációja mellett. A forgalmazásból származó állami bevételt az álláskeresési járadék három hónapról kilenc hónapra való visszaemelésére fogják fordítani.
2493 0 78 Izé
kozesincsember: http://hvg.hu/itthon/20131205_Orizetbe_vettek_a_4K_NAViroda_elott_fuve
norbertvincze: http://szabadriport.wordpress.com/2013/11/18/igy-valnak-idiotakka-a-fuvesek-ezt-teszi-veluk-a-cannab [...]
bismarck33: "A 4K! legalizálni fogja a marihuánát Magyarországon" Van egy "rossz" hírem! Nem fogja! Azért, [...]
Mind a 78 komment
Én ezért simán kiállítanám... ;)

(Lehet, hogy a Holland-Magyart játszották?)
3172 0 8 Izé
Mimis: Nahhh, nesze neked te nagyon ász "gyík".... :DDDD
Gurzy: 21 mp.-nél valóban látszik. Csak akkor lehet igazán észre venni, ha megállítod a videót, és [...]
velo: azért mert előtte 1 másodperccel nekivágta a controllert
Mind a 8 komment
Mitől lesz boldog és kiteljesedett egy párkapcsolat? 

Kereszty András György előadásából megtudhatod, hogy mire érdemes figyelned a párkapcsolatban, hogy az egyre jobban működjön!
671 1 0 Pink Izé
Egy gyógyszergyári vezérigazgatónak elege lett és elmondta az igazat a gyógyszergyárakról 

Orvosok lekenyerezése, hatalmas profit, méregdrágán kínált filléres hatóanyagok, gyógyszerek nem tudományos tesztelése, a hatóságok megvesztegetése, kitalált betegségek, hatalmas marketingkampányok, sötét titkok, rengeteg pénz, amivel mindent el lehet tusolni, seregnyi károsult és szenvedő ember, akinek fogalma sincs, hogy minek is esett áldozatául...
5284 4 23 Izé
norbertvincze: náluk ezek név nélküli alkalmazotti bejelentések, akik akaratuk/erkölcsük ellenére, de a fő [...]
Ragnar: Előfordul. Elhiszem, ez nyílt titok.Biztos nem kell a szomszédba menni a pináért sem.Gondolom s [...]
norbertvincze: ja, elnéztem, már este volt és egyből a kurvázásra asszociáltam, mert van itt egy barátom ak [...]
Mind a 23 komment
Leitatni és megdugni - sportból

Leitattak és megerőszakoltak 13-14 éves lányokat. Sportból, büszkén kifészbukozva az áldozatok neveit is. A rendőrség tudott róla, hogy mit művelnek a kamasz kretének, de eltussolták az ügyet.
7626 0 19 Izé
eospower: Most mi ez a polgárpukkasztás mán :D
justil: Ez szép és jó, tényleg, csak sajnos elb*szott világban élünk. Pont a minap olvastam, és bár [...]
sahinel: Mikor fiatal voltam és nem volt tapasztalatom, akkor velem is megesett hogy annyira lerészegedtem [...]
Mind a 19 komment
Streetball - úgy könnyű, hogy közben damilon mozgatják a lábát. ;)
2775 0 0 Izé
AzeR Dreaming - Get Ready

Máris itt a következő!

Ingyen letölthető a magyar csapat új dala!
531 0 0 Zene Izé
Kitálalt egy adóellenőr: a nagyok nyugodtan csalhatnak adót!

1000 milliárdos tétel az, amit a legnagyobbak évente elcsalnak, miközben a NAV ezekben az ügyekben rendszeresen nem lép fel kellő erővel.
2230 1 9 Izé
bungle: Hihetetlen mik mennek ebben az országban... http://444.hu/2014/02/13/igy-vesz-ceget-a-kormany/
FatSnakeFoot: "a döntést pedig úgy kommentálták, hogy “köszönjétek Horváth Andrásnak”." A NA [...]
bungle: Horváth András miatt nem kaptak jutalmat a NAV-dolgozók http://vs.hu/nav-nal-horvath-andras-az-el [...]
Mind a 9 komment
Magyarország sokkal rosszabbul teljesít 

Az elmúlt négy évben a környékünkön mindenki nagyon durván otthagyott minket. Sokkal kevésbé növekedtünk, mint az uniós átlag, vagy bármelyik szomszédunk. Miközben hozzánk képest ott tényleg voltak megszorítások is.
2313 0 54 Izé
ivivan: "Szerintem nem ismerünk erre vonatkozó hatástanulmányt, és ilyen szinten egyszerű logikával n [...]
AGabor: Hipermarketek kérdésénél rengeteg szempontot kell figyelni, ezért ez nehéz kérdés. Szerintem [...]
imki: "A reklám pont olyan költség, mint bármi más - csökkenti a profitot és így persze az adott c [...]
Mind a 54 komment
Idén egy hónappal korábban jött a Mikulás... szegény táncos meg ottragadt. ;)
2662 0 5 Izé
Ravennë: Ááá, úgysem sikerülne átúsznom. :P
Szancso: Miért, nem jött? Csinálj egy "kékpróbát!" ;)
Élien: Szerintem nagyon pontos volt!!! http://index.hu/kulfold/2013/11/06/iden_novemberben_lesz_a_karacsony [...]
Mind a 5 komment
Truculent DNB - House of Fear
1009 0 0 Zene Izé
„Red Hot Chili Peppers” ;)
6903 0 10 Izé
dari3167: Ez egy idióta,az 5 perces videót kb.15mp alatt végignéztem 4-szer belepörgettem hátha van vala [...]
Tooni: Hány tejeskannát látsz a képen?
ben11: Ezt az 5 percet tényleg végig tudta valaki nézni?
Mind a 10 komment
Mad Max életérzés. 
1729 0 0 Izé
Neon Rider
2193 0 0 Game Izé
Tudtad, hogy van magyar állami Facebook? 

Kérésre felkutat nekünk régen látott osztálytársakat, barátot, szeretőt, bárkit. Akkor is, ha az illető időközben nevet vagy nemet váltott.
3754 0 4 Izé
Ravennë: ...de így a logikus.
Ravennë: Odáig már nem jutottam el, upsz. :P
bungle: "Arra persze nincsen garancia, hogy akit keresünk, meg is találjuk. Ha az illető azóta meghalt, [...]
Mind a 4 komment
Félsz, hogy rádnyitják az ajtót pornófilm nézés közben? Itt a megoldás! ;)
4798 3 14 Izé
VBK: Azzal még nincs különösebb bajom, ha valaki tök hülye a természettudományokhoz. De ha valaki [...]
ismeretlen: Gyanítom nem sok fogalmad van arról, hogy egy átlag normális ember azt se tudja, hogy van lineá [...]
KeleMan: Ne bántsd, én már lefordítottam amit ő köbüki nyelven írt: " Ezzel csak az a gond, hogy ezt [...]
Mind a 14 komment
A Balogh Szilárd, ööö, elnézést, Vujity Protkó által vezetett és elképesztően drámai és unalm.. izé... izgalmas témákkal jelentkező Naplóban tegnap a nyerő kérdés 99 Ft-os SMS-ért az volt, hogy „Ön szegénynek tartja-e magát?”. A válaszadók 74%-a annak tartja magát a tévé előtt a telefonját nyomogatva. Magyarország, én így szeretlek!
1653 1 36 Izé
közlegény: http://velvet.hu/gumicukor/2016/02/26/vujty_tvrtko_a_professzionalis_riporter/
bungle: www.origo.hu/teve/20160215-megvolt-vujity-tvrtko-nagy-bejelentese.html "Istenuccse azt hittem, be f [...]
imki: Most ezt csak azért írtad, hogy elérjük a 100-at, ugye? Átlátok ám rajtad! ;)
Mind a 36 komment
Az ember, akit zavartak a rigók a kertben

Éktelen zajra ébredtem valamelyik reggel. Fűrészelés és puffogás hallatszott kintről, bentről pedig anya zsörtölődése. „Alig tudott aludni ez a szegény gyerek!” – aggódott, mert a nyolc órakor kezdődő ramazuri előtt fél négykor még nagyban toltam a melót. Aztán elhadarta apának, mi ez az egész: a szomszéd kivágatja a kert végében lévő fáit, mert „zavarják a rigók”. Néhány másodpercig nem tudtam, hogy ez valóság-e, vagy egy hülye álom.
498 0 0 Pink Izé
Röntgenfilm ;)
3045 1 1 Izé
robi0000016: az eleje kissé vontatott mandjem elaludtam rajta aztán később sem porogtek fel az események.. a [...]
Régebbi postok...