REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Seress Rezső - Szomorú Vasárnap

Az öngyilkosok himnusza - így nevezték a harmincas évek végén a Szomorú vasárnap című dalt, mely az egész világot bejárta. Az a legenda járta róla, hogy valami egészen különös, mágikus hatása van. Aki meghallja, olyan mély depresszióba kerül, hogy öngyilkosságot követ el.
A dalt Seress Rezső és Jávor László írták 1935-ben, még Szomorú Vasárnap néven. Hatására kisebb öngyilkossági hullám indult (a városi legenda szerint legalább 17 esetről volt szó). A ballada később, 1941-ben Billie Holiday nyomán lett világhírű Gloomy Sunday címmel. Mint tudjuk - hasonlóan Seresshez - ő is tragikus halált halt. A dalt mind Amerikában, mind pedig Magyarországon betiltották.
Hogy e mögött a városi legenda mögött mennyi a tény és mennyi a világméretű hisztéria, avagy a show biznisz reklámfogása: kideríthetetlen. Tény, hogy az emberiség a dal születésekor, 1933-ban a gazdasági depresszió közepén és a világháború küszöbén állt.

(remélem azért nem lesz senki sem öngyilkos, még rám fognák...)
950 1 6 Zene Izé
Purple: holnapra kint lesz.
Purple: most ezért nem fogom végignézni.. küldjél, max ha egyezés van nem kerül ki....
deeprecen: Purple..légyszi mond meg hog yvan e még Szürke Állomány várólistán...ha nincs akkkor küldö [...]
Mind a 6 komment
Az új ATB album ami a Future Memories címet kapta, a már megszokott ATB stílust hátrahagyva, teljesen új zenei világba vezet minket a Dj.; némelyik zenében az ütem eléri a 160 BPM-et is.

Május elsején lesz a hivatalos megjelenés, egy zene már megjelent hivatalosan az albumról, és én szerelmes is lettem bele :), ennek a címe: What About Us
1229 0 1 Zene Izé
cereal_killer: biza-biza.... A Tibi elkezdte enyen torni az utemeket.... ez az album mar szinte Drum And Bass, vagy [...]
Ez meg, hogy ment be??? :O
1131 1 0 Sport Izé
Ha már egyszer esel... ne ugrálj, pihend ki magad!
9212 9 9 Izé
smallville01: látszik, hogy a kezét odateszi és annak ütközik a hinta....
|-=O=-|: Na persze, ez is fake.
superxaba: ál!
Mind a 9 komment
Powder Blue

A Powder Blue című filmben négy Los Angeles-i ember - egy temetkezési vállalkozó, egy ex-bűnöző, egy öngyilkos hajlamokkal megáldott hitehagyott pap és egy sztriptíztáncos találkozik egymással karácsony este, véletlenszerű események láncolatának eredényeképpen.

Imdb | Előzetes
590 2 0 Film Izé
Miért nem hív fel a pasi?

Válasz a legnagyobb rejtélyre
837 0 19 Pink Izé
csillaghal: ááá már anélkül is ez vagyok. :) köszi köszi
CRaPtRaSH: csak a végére nehogy kávéfüggő nealvós idegbeteg picopata legyél ám itt nekünk ;D drukk dr [...]
csillaghal: na ez most az én cikkem. várom hogy felhívjon életem pasija. (olyan igazi barbie fiúfejű) druk [...]
Mind a 19 komment
A Fűrész I-II-III-IV-V jelenetei összefoglalva 11 percben, kronológiai sorrendben... És ha már itt vagyunk, akkor itt a magyar fan site friss hírekkel a VI-rész forgatásáról, illetve mindennel, ami "Fűrész"!
909 1 3 Film Izé
Hemi426: Még mindig van ezen lehúzható bőr? (stilszerűen) Már a másodikat is elfelejtettem másnapra.
Balázs: guszta a posztkép:D nyami
neomatsek: az első 3 rész nekem tetszett,de most már kezd sablonos és unalmas lenni,szerintem be kellene m [...]
Árpád elmagyarázza nekünk mi fán terem a modern technológia.
5965 2 11 Izé
kotta: http://www.youtube.com/watch?v=6YiyDKn8h7Y Vigyázzatok, el ne áruljátok, hogy a Nyu... (1:32-tő [...]
Predator 0140: Es en meg azt hittem hogy csak a matek tanarnom ilyen szuletett tehetseg..xD
közlegény: Ha ez stand up comedy akar lenni, baromi rosszul csinálja
Mind a 11 komment
Tiga - Shoes (Spencer & Hill Remix)
1009 0 0 Zene Izé
Pathology (Boncasztal)

A történet egy fiatal gyakornokról Ted Gray-ről (Milo Ventimiglia) szól, aki patológiát tanul a Philadelphia University Hospitalnél, és egy olyan munkatársakból álló csoporttal talákozik akik egy halálos játékot játszanak: megpróbálják elkövetni a tökéletes gyilkosságot, úgy, hogy senkinek se sikerülhessen kideríteni a halál okát.

Imdb | egy picit morbidabb előzetes, mint ami a hivatalos weboldalon található itt (figyelem megtekintés kizárólag a morbid humort kedvelőknek ajánlott)
1034 0 8 Film Izé
egyemaszived: faszás film.
Balázs: jah:D
Kornadidas: ahh és az a pasi....
Mind a 8 komment
Kijött az Iron Maiden film! A címe: Flight 666.

Az Iron Maiden hivatalos honlapján több infót is megtudhatsz.
624 0 2 Zene Izé
MOBIL: MÁS IS!!!!!
vandk: már alig várom h lássam :D
Bánatomat dalban mondom el... :D
1361 0 14 Sport Izé
Balázs: igen de a man játéka nem arra fog épülni hogy védekeznek és ezért a barcának könnyebb lesz [...]
Newtonheat: hát figyelj,van olyan védelmünk mint nektek(ha nem jobb...:D)a támado szekcio pedig szerintem vi [...]
Balázs: ezek után szerintem maradnak otthon:)
Mind a 14 komment
Biztos nem hívnám vendégségbe, még a végén megeszi a házam...
5816 3 15 Izé
Fireblade1000: Nálunk az ilyenek miatt zárták be a téglagyárat!:))
Bubba: Azé', nagyon szar téglákat csinálnak arra fele! Kéne kű'deni neki jófajta magyar téglát (ik [...]
Midori-san: Én annyit mondanék neki,hogy egészségedre! x)) De sztem fake.:D
Mind a 15 komment
Whatever Works

A New York-i Tribeca filmfesztiválon mutatták be a 74 éves legenda, Woody Allen legújabb filmjét, amely a rendező szokásához híven ezúttal is egy romantikus komédia, középpontban a szerelemmel, szexszel és persze a neurózissal. A főbb szerepeket Larry David (Félig üres), Evan Rachel Wood (Tizenhárom, A pankrátor), Patricia Clarkson (Ruth húga a Sírhant művek-ben) és Ed Begley Jr. (Ruth fodrásza a Sírhant művek-ben) játsszák.

Imdb | Előzetes
453 0 0 Film Izé
"Mustang Sándor egy ideig azt hitte, megmentheti a Földet egy kínai elektromos autó segítségével. A szállításkor kiderült, hogy nagyot tévedett, mi viszont még az életben nem röhögtünk ennyit egyetlen autón."
15549 0 10 Autó Izé
Fireblade1000: 1 kalap sz@r!!! bocsi:))
Qti: Ez egy rakás szar. De fognak a sárgák nagyon jó autót építeni nemsokára. Be lehet venni a m [...]
izébigyó: Száz kilométeren mindössze egy liter üzemanyagot „eszik” a Volkswagen új kisautója [...]
Mind a 10 komment
"Mustang Sándor egy ideig azt hitte, megmentheti a Földet egy kínai elektromos autó segítségével. A szállításkor kiderült, hogy nagyot tévedett, mi viszont még az életben nem röhögtünk ennyit egyetlen autón."
14854 5 10 Izé
Fireblade1000: 1 kalap sz@r!!! bocsi:))
Qti: Ez egy rakás szar. De fognak a sárgák nagyon jó autót építeni nemsokára. Be lehet venni a m [...]
izébigyó: Száz kilométeren mindössze egy liter üzemanyagot „eszik” a Volkswagen új kisautója [...]
Mind a 10 komment
Egyetemi himnusz: Brohemian Rhapsody

Angol felirat itt (videó, bár elég pontatlan) és itt.
5540 9 9 Izé
bungle: www.liveleak.com/view?i=32e_1307877366
Fireblade1000: Nagyon jól sikerült.
yushuf: Háááááát ez nagyon tetszett, viszont egy hibát találtam benne .... a csandába nem volt sá [...]
Mind a 9 komment
Cargo Bridge
13652 10 17 Game Izé
Betti12: nekem segítséggel se megy... összeomlik
babapiskóta: 16osnál légyszi vki segítsen! előre is köszi!
no1z: köszi a segítséget a 17-eshez...:D
Mind a 17 komment
Ben Southall, egy brit segélyszervezet munkatársa kapta meg a világ legjobb állásának titulált gondnoki feladatot. A hat hónapra szóló munkáért 150 ezer ausztrál dolláros (23,5 millió forint) fizetés jár, legfőbb feladata az lesz, hogy a szigetek között utazgatva felfedezze a Nagy-korallzátony nyújtotta élményeket, és ezekről beszámoljon blogjában illetve videónaplójában. A szigetfelügyelő luxusvillában lakhat majd, és szinte minden költségét az idegenforgalmi hivatal fedezi.

A cikk és a nyertes videója.
4966 5 16 Izé
Mol: Egy szakközepes osztálytársam is jelentkezett rá. Mo-ról talán Ő egyedül... Ezek szerint nem [...]
nyehőce: Csak egy kisebb, 5 hektáros golfpálya! ;)
kócimbóc: Én nyírom a 'füved' szívesen, milyen fajta? :DD
Mind a 16 komment
UFO-k a Harmadik Birodalomban

2. rész, 3. rész, 4. rész, 5. rész.

A 44 perces dokumentumfilm a nácik repülő csészealj kisérleteivel és egyéb hasonló dolgokkal foglalkozik.
10588 18 28 Izé
bungle: Lekéstél, már töröltem meg bannoltam. :D
Erunder: Az ilyen egyedek mint te szoktak kapásból bann-t kapni. :)
gyorfii: Cartman legyszi tordeld a szoveget.... igy nehez olvasni..
Mind a 28 komment
Va j-j Visor - puncikupak.

A magyar cikk alapján azt hittem valami hülyeség, de úgy néz ki teljesen komolyan gondolják!
2079 1 12 Pink Izé
BullFrog: jó öreg szigetelő szalag mi mindenre nem jó XD
Nala: Végre! erre vártam egész életemben...!Kelllll! :)
CrazyLime: Háát nemtom, én megvagyok e nélkül is ! :D
Mind a 12 komment
Mindent a tamponokról
1583 1 12 Pink Izé
neomatsek: nem az a gond,h vannak,hanem,h túl szaporák...
Pkmici: hát vannak hülye emberek...
Errtu: 1.) sehol nem mondtam, hogy akkorra már rég nem voltak tisztába ezekkel. :) 2.) ha minden kilenc [...]
Mind a 12 komment
Milyen emberek azok, akik kölcsönből fizetik ki számláikat a hó végén, hogy aztán újabb és újabb kölcsönökből fizessék a kölcsönöket? Naplopó szélhámosok vagy peches szerencsétlenek? Italra költik a pénzt, vagy azért úsznak el, mert gyerekruhára sem futja? Így élnek a Provident-ügyfelek.
12879 3 34 Izé
bungle: :)))
presszosgabi: és ez sajnos meg is történt nem egyszer :)
presszosgabi: meg még egy pár - Vezetékes mobiltelefont nem fogadnak el? - Jelenleg nincs munkaviszonyom, de h [...]
Mind a 34 komment
John Higgins nyerte a 2009-es snooker világbajnokságot, miután a döntőben 18-9-re múlta felül Shaun Murphy-t. Ezzel ő lett a sportág történetében a negyedik játékos, aki legalább háromszor emelhette magasba a világbajnoki trófeát a Crucible-ben. Ez a bravúr eddig csupán Steve Davisnek, Stephen Hendrynek és Ronnie O’Sullivannek sikerült. Mit ne mondjunk, illusztris társaság…
531 0 0 Sport Izé
Tetro

Coppola megfogalmazása szerint a görög drámák olyan klasszikus témáit dolgozza fel, mint a basáskodó apa és a fivérek közti rivalizálás. A film honlapján megtalálható a teljes sztorit felölelő szinopszis, de én nem akarok spoilert írni ezért csak annyit árulok el, hogy azzal kezdődik, hogy egy tizenhét éves srác megkeresi tíz évvel korábban eltűnt író bátyját, Tetrót, Buenos Airesben.

Imdb | Az első 3 perc a filmből itt
569 1 0 Film Izé
Nézd meg hogy nézne ki a neved hieroglifákkal írva.
9542 12 4 Izé
Darkshade: Ne egészen Fake, az egyiptomi írásban ugyan képírás volt, de un. Uniliterális hieroglif jelek [...]
gamemaker: Gondolom az egyiptomi írásban nem volt z betű, talán ez az oka. E betűt is úgy oldották meg h [...]
Laci: Nem vagyok egyiptológus, de szerintem fake. A L betűnek az oroszlánt adja (angolul lion) a C-nek [...]
Mind a 4 komment
Subscribe - The Devil Take The Hindmost
Album: Stuck Progress To Moon
820 1 1 Zene Izé
szomoja: ráákenróóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóól
Szerintem mákot szállított.
17178 8 16 Izé
Fireblade1000: Láttom, de ezt nem hiszem el!!!! Mázlista!!:))
Békatallér: Isten éltesse újra/2X születésnaposunkat! Bár a tortáját nem a kamionban ette meg... :D
nemerdekel: nha igy kell parkolni waze xD
Mind a 16 komment
Dúú júú vant túú dááj?

Hát ha ő lenne az idegenvezetőm, azt hiszem nem akarnék még egyszer Magyarországra jönni, mert tuti hogy becsinálnék tőle, vagy a félelemtől, vagy a röhögéstől. :D
8192 6 28 Izé
Purple: fujj de undorító :DDD még a német is fokozza ezt
Mr.T.: Eztnézdmá :D http://youtu.be/DrQOMmYCbO8
Mr.T.: :DDD
Mind a 28 komment
Mikor születtél?

Szerelmi életed legnagyobb buktatója
1138 0 43 Pink Izé
Mr.T.: Ok, ti dolgotok.
Purple: *mindenkinek
Purple: istenem mit kell ilyeneken összeveszni??? :D nem igaz hogy ilyenen be kell sértődni....
Mind a 43 komment
Harcosok klubja

A film narrátora (Edward Norton) elfoglalt és sikeres biztosítási szakember, akit cége állandóan balesetek helyszínére küld ki, és akinek ennek ellenére az életéből hiányzik valami izgalom. Utálja a munkahelyét és inszomniában szenved. Sokféle kúrával próbálkozik, hogy mások szenvedésével álomba szórakoztassa magát, de ezek csak kezdő lépések, mert az igazi izgalmat végül az hozza meg az életébe, amikor Tyler Durden (Brad Pritt) két lábon járó szappankereskedővel összeakad. Tyler Durden kövér és gazdag nők zsírleszívásainak melléktermékét hasznosítja a szappan- készítéshez, és a szappanokat pedig szintén gazdag, exkövér nőknek árusítja. A "két" férfi között bensőséges kapcsolat alakul ki, amikor barátságból elkezdik egymást ütni-verni.

Hivatalos honlap | Előzetes | Imdb

A harcosok klubjának 8 szabálya itt.
413 1 2 Film Izé
Kornadidas: egyik legjobb film
Balázs: alapmű
Az angyali hangú Hollie Steel.

Tízéves kislány állíthatja meg Susan Boyle-t a brit tehetségkutatón.
7884 4 13 Izé
blizzke: Mindig is szerettem mások véleményét kritizálni hát tessék :) : ShitIron : 'Mutál, s vége!' [...]
lokko: önmagában már az érdekes, hogy az opera most ilyen teret nyert magának ... ez szerintem többet [...]
sahinel: Aki szerint ez nagyobb sztár lessz mint Susan az nem olvasta az ottani hozzászólásokat. Már mos [...]
Mind a 13 komment
5 hét, 8 kiló

Fogyj az új Beverly Hills-diétával!
488 0 10 Pink Izé
brigi_cica: megpróbálom :'( :D de nagyon az uralmában vagyok :D
focuskoma: Nagyon komoly ez a diéta is. :) Ha ezt csinálnám, akkor 8 hét alatt 20 kiló is lemenne rólam, [...]
brigi_cica: hát akkor ezt ki kell próbálnom :) de be kell hogy valljam, amikor mozog az ember, sokkal éheseb [...]
Mind a 10 komment
NTM - That's My People

Album: Suprême NTM

Kiadó: Epic

Év: 1998

Stílus: Rap (méghozzá francia...)

Info az albumról

NTM on MySpace 
864 2 0 Zene Izé
Kegyetlen Játékok


A milliomosok gondtalan életét élő Sebastian és mostohatestvére, a szép Kathryn gonosz versengésbe kezd: az győz, aki a legtöbb szívet tudja meghódítani és porba tiporni. Könnyű helyzetben vannak, hiszen New York naiv fiataljai mind a lábuk előtt hevernek. Az igazi kihívás azonban hátravan, míg fel nem tűnik a színen Annette, aki elhatározta, hogy megőrzi szüzességét, míg férjhez nem megy. Kathryn fogadást ajánl: ha Sebastiannek sikerül elcsábítania a jégkirálynőt, eltölt vele egy éjszakát.

Csak ajánlani tudom, mindhárom rész nagyon jó, de nekem az első a kedvencem :]

Imdb | a film zenéi szöveggel itt.
551 1 8 Film Izé
CRaPtRaSH: szerintem aki erre azt mondja hogy uncsi, az az uncsi :D (a mama azt mondta hogy az a hülye aki mon [...]
Erunder: Elvégre az élet írja a legizgalmasabb történeteket. Banyek nem igaz, hogy nem tudok leírni egy [...]
Erunder: Akkor tegyünk helyre néhány dolgot. Először is tényleg a trilógia első része sikerült a le [...]
Mind a 8 komment
Alvilági Játékok (Lucky Number Slevin)

A történet középpontjában Slevin Kelevra áll, akit még az ág is húz. Nem elég, hogy az épületet, ahol lakik, lebontják, iratait egy zsebes elemeli, kiderül, hogy még a barátnője is folyamatosan csalja. Slevin, Los Angelesből New Yorkba menekül a gondok elől, ahol barátja, Nick Fisher lakásában húzza meg magát. Nem is gondolja, hogy ez a húzás végzetes lehet számára.
New York alvilági életét, két gengszter tartja markában. A Főnök és a Rabbi. Régen cimborák voltak, ma esküdt ellenségek. A Főnök egyeduralmat akar, ezért Goodkatet, a bérgyilkost bízza meg azzal, hogy találja meg Nick Fishert, aki nagyon sok pénzzel tartozik neki, és "vegye rá" arra, hogy az adósság fejébe tegye el láb alól a Rabbi fiát. Nick Fisher lakásán Goodkat azonban Slevint találja, és Selevin hiába mondja, hogy ő nem az, akinek gondolják, senki sem hisz neki. Hősünk, rövid időn belül, tehát nem kis slamasztikában találja magát, és az már csak hab a tortán, hogy kiderül, barátja Nick, nem csak a Főnöknek tartozik, hanem természetesen a Rabbinak is lekötelezettje. Az egyetlen ember kinek segítségére számíthat, az gyönyörű szomszédja, Lindsey, akivel kettesben kénytelenek felvenni a harcot New York megátalkodott gengsztereivel szemben.

Imdb | Hivatalos honlap
658 0 3 Film Izé
Lee88: fúú-ge legdurvább krimi cucc amit valaha láttam NAGGYON ADJA
Slevin: kedvenc filmem mindenkinek csak ajánlani tudom!!
guti73: Rég csalódtam ekkorát POZITÍVAN! Kár hogy itthon csak videón jött ki!!
Külvárosi mulató - Paris 36 (Faubourg 36)

Hazai premier: 2009. április 23.

Christopher Barratier zenés drámája egy csillag születéséről szól egy olyan korban, melyet a bizonytalanság ural. 1936 Párizsában járunk. Senki sem tudja, mit hoz a holnap: a német Harmadik Birodalom felemelkedése sokak szívében szül félelmet, Leon Blum személyében pedig egy baloldali szakszervezeti vezető lép hatalomra és teljesen felforgatja a dolgozók életét. Ezek az ügyek általában nem igazán izgatják Germain Pigoil-t, aki egy apró mulatót üzemeltet a Fauborg negyedben, ám a városon eluralkodó káosz az ő mindennapjaira is hatással van. A felesége, Viviane megszökött a szeretőjével és arra készül, hogy magához veszi közös fiúkat, Jojo-t, Galapiat, a lelkiismeretlen vállalkozó pedig azzal fenyegetőzik, hogy becsukatja Germain mulatóját. Milou, a helyi politikus és Jacky Jacquet, a veterán szórakoztató segítségével Germainnak sikerül megegyeznie Galapiattal, hogy a színház nyitva maradhasson, ám az üzlet döcög, mígnem bekopogtat hozzá egy munkát kereső fiatal lány, Douce, kinek elbűvölő hangja egész Párizst átjárja.

Sajnos se magyarul, se angolul nem találtam hozzá előzetest, és angol hivatalos honlapot se találtam, szóval egy kis francia tudás most nem árt. :)

Imdb | Előzetes
589 1 0 Film Izé
3 csábítónak hitt női praktika

 Amitől a pasi falra mászik
1002 0 10 Pink Izé
CRaPtRaSH: hát nem tudom, szerintem ha akármit akarok csinálni, és a párom szeret, velem akar lenni, akkor [...]
neomatsek: vagy elég egy,de az valami gyémántokkal,kristályokkal kirakott egyszeri darab legyen:D:D:D
Purple: ezen még meglepődsz? :DD szerintem ezek az amcsi filmek alapján írják a cikkeket, hogy pl minde [...]
Mind a 10 komment
Azt hittem már nem fogunk több Rémi Gaillard videót felrakni (már 7 fenn van és általában a kommentek közé írtuk az újabbakat), de ez az állat most megérdemel egy külön postot! :D
9031 9 52 Izé
bungle: Fish: www.youtube.com/watch?v=1V0Pt-aSPQE
bungle: Naked Elevator: www.youtube.com/watch?v=omVyn4mlFOo (köszi Szancso! :))
Tooni: XD egyesek tudomást sem vesznek arról, mennyire része lett az életüknek :D
Mind a 52 komment
Electric boogie ~1960 :)
961 0 1 Zene Izé
TeamCo.: :D Eccentric Dance és nem electric boogie ott van az infoban
Régebbi postok...