REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
EN-V - egy elektromos városi "buborékautó" a GM-től.
3559 1 20 Izé
sahinel: te elolvastad hogy szólt elsőnek hozzám? mert ha igen akkor el lehet gondolkozni azon is hogy mi [...]
Ignotus: Azt gondolom, vissza kellene venni magadból, mert nagyon elszaladt veled a ló. Személyeskedsz, [...]
sahinel: A normális ember szól hogy hol a hiba ha zavarja. A retardált sötét barma meg elkezdt személye [...]
Mind a 20 komment
Egy animáció a következő marsjáróról, ami a Curiosity nevet viseli.

"A 2011-es év legfontosabb űrkutatási eseményeként novemberben a Curiosity (eredetileg Mars Science Laboratory, MSL) elindul a Marshoz. Ez lesz az eddigi legnagyobb méretű és teljesítményű marsjáró (rover) a vörös bolygón. Nagyobb távolságokat tesz meg, és részletesebb elemzéseket végez majd, mint a nagyon sikeres Spirit és Opportunity. Egy összetett, automatizált, guruló laboratóriumnak tekinthető, amelynek fő feladata az élet lehetőségének - illetve az ezzel kapcsolatos sugárzási, kémiai körülményeknek - a vizsgálata lesz. Tervezett élettartama legalább egy marsi év (körülbelül két földi év), amelyet ideális esetben túlteljesíthet. Nemcsak műszerállománya és technológiája fejlettebb a mostani marsjárókénál, hanem a napelemek mellett radioaktív energiaforrással is bír, azaz társainál több energiát használhat mozgáshoz, mintavételhez és egyéb elemzésekhez. "

Élőben lehet nyomon követni a "marsautó" építését a NASA oldalán keresztül, az alábbi linken.

Illetve itt, még 5 jövendőbeli űreszköz melyeket szintén a 2011-es évben készülnek útjukra engedni.
3401 3 5 Izé
Revanor: A Spiritet pár hónapra tervezték fölküleni, ehhez képest vagy öt évig tökéletesen működ [...]
Rejtő: az első kép amit a Spirit küldött http://www.allhatnocattle.net/Mars%20Rovers.jpg
brandboy: Főlkűldik , hogy arrébb rúgja a Spiritet.
Mind a 5 komment
EN-V - egy elektromos városi "buborékautó" a GM-től.
3664 0 0 Autó Izé
Ilyen egy vérbeli csatár.

Először elesik a saját lábában a tizenhatoson belül, erre befújják neki a büntetőt, majd beáll a labda mögé és lő egy igazi hálószaggató tizenegyest. :)
2049 0 7 Sport Izé
focuskoma: Bagoly mondja verébnek.....
focuskoma: Mondjuk lassítás nélkül ember legyen a talpán aki megmondja mi történt, de a lassításból f [...]
sumo: Hát igen! Ilyenkor elég nehéz lehet a bírónak. Ha nem adja meg és tényleg hozzáért, akkor a [...]
Mind a 7 komment
A fluor "jótékony" hatása az ember testi, és nem utolsósorban lelki életére.

Ezt csak hasznos kiegészítésnek szántam a Kedves szerkesztőségnek:

Charles Eliot Perkins 1954-ben ezt mondta más gyógyszerekre gyakorolt hatásáról:
 "A víz Fluorral való kezelésének az igazi célja csökkenteni a tömegek ellenállását az uralommal és az ellenőrzéssel az elvesztett szabadsággal szemben és mint tudós legkomolyabban és legőszintébben mondhatom hogy közel 20 éven át végeztem kémiai biokémiai fiziológiai és patológiai kutatásokat a Fluoriddal:bármely személy aki mesterségesen Fluoridizált vizet iszik 1 vagy több éven át soha nem lesz többé ugyanaz a személy sem lelkileg sem fizikailag mint aki korábban volt."

1987. augusztus 12-én a brit parlamentben Harley Rivers Dickinson, a liberális párt tagja a következőket mondotta:"A II. világháború végén az Egyesült Államok kormánya Charles Eliot Perkinst, a kémia, a biokémia, a fiziológia és a patológia tudományos kutatóját küldte Németországba, hogy vegye át az óriás Farben vegyi cég irányítását. Miközben itt tartózkodott, német vegyészek elmondták neki, hogy milyen kísérleteket végeztek a háború alatt és abból mit vett át a német tábornoki kar. Ez arra vonatkozott, hogy miként lehet bármely adott térség lakosságát ellenőrizni az ivóvízbe adagolt nagy mennyiségű vegyi anyag segítségével. Ebben a tervben a nátrium-fluorid játszott kiemelkedő szerepet. Egészen kicsi mennyiségű fluorid ismételt adagolása egy idő múlva csökkenti az egyén erejét ahhoz, hogy ellenálljon az uralomnak, lassan mérgezve és narkotizálva az agy egy meghatározott részét, és ily módon engedékennyé válik azok akaratával szemben, akik irányítani akarják őt. Mind a németek, mind az oroszok nátrium-fluoridot adagoltak a hadifoglyok ivóvizébe, hogy tompává és engedelmessé tegyék őket."
7633 8 27 Izé
Tooni: A Codex Alimentarius (szerzője Dr. Mengele szelleme) szerint a fluorid tápanyag, ajánlott napi be [...]
nemerdekel: oh, dehogy vagytok ti lázadók... csak a fluoriddal töltött tudatotok már ferditi a valóságot [...]
kiisb: ott a pont!
Mind a 27 komment
 Rocket Toilet
8484 4 1 Game Izé
tutituti: jó én elvoltam vele bevallom őszintén:D kimaxoltam,de csak mert vicces volt.
Hello! Mint sok ember itt az Art Izé-n, én is kíváncsi vagyok a véleményetekre. Kicsi korom óta rajzolok, és szeretnék továbbra is a művészettel foglalkozni. Az én művészkedéseim kicsit Izék, remélem tetszeni fog:) Minden kommentnek örülök! Előre is köszi! ;)
2216 0 7 Art Izé
yushuf: Van egy két eléggé beteges képed de attól függetlenül nekem tetszenek. Kicsit foglalkozz az a [...]
minaura: Köszönöm:) Gyakorlat teszi a mestert:)
fari.tro: A fantáziád szerintem tök jó. garfield23mal egyetértek, néha elcsúsznak a síkok. Nem para... [...]
Mind a 7 komment
Majdnem rossz vége lett egy svéd párocska hobbijának: hosszútávú korcsolyázásra indultak, csak épp arra járt egy jégtörő hajó is, így egy jégtáblán ragadtak. Szerencsére volt térerő és egy helikopter a segítségükre sietett.

Nagyobb képek a svéd oldalon.
8083 2 10 Izé
MDylan: Gondolkozz... Ha megnézed a cikkben szereplő képet akkor látszik, hogy a háttérben ment el a h [...]
kicsipiszok: sokminden fura dolog történhet szabad vizeken... gondolom nem ez volt az első és utolsó, hogy o [...]
lb7: ...és egy hajót hogy a francba nem lehet észrevenni?! Idióták...
Mind a 10 komment
"Sziasztok! Rendszeresen figyelem az art.ize.hu-t, jó magam pályakezdő grafikus vagyok és érdekelne a véleményetek a művészetemről. Kérlek csak őszíntén, elbírom a kritikákat! Előre is köszi! :)"
1407 0 10 Art Izé
Alwen: Köszönöm neked is a jó szavakat. Megfogadom és kipróbálom a te tanácsodat is. :) üdv alwen
zuza: Én azt mondom hogy jó! Az arc még nem megy. A legkönnyebben úy lehet ezt kigyakorolni, hogy fog [...]
Alwen: Fantasztikus rajzaid vannak. Gratulálok hozzájuk :) Majd rakosgatok fel én is frisseket face-re a [...]
Mind a 10 komment
Gergő küldte e-mailben (hogy miért nem itt, azt nem tudom):

"A figyelmetekbe szeretném ajánlani, mi sülhet ki abból, ha 40 magyar egyetemista minden évben új versenyautót épít, és a fejlesztőcégek támogatóként melléjük szegődnek."

A csapat oldalát itt, Facebook oldalát pedig itt találjátok.
5622 3 4 Izé
Szugyi: Igazad van, egyáltalán nem is akartam leminősíteni a munkájukat... :)
upright: van azért elég sok egyedi alkatrész benne (hajtáslánc, elektronika, váz, felfüggesztés, burk [...]
Sörfi: Jópár évfolyamtársam a Bosch versenyére szokott jelentkezni, ott olyan gépeket kell készíten [...]
Mind a 4 komment
Hemp Tycoon

A KenderNevelde flash verziója.
9278 1 0 Game Izé
Fusson, ki merre lát! :D
1830 0 0 Sport Izé
"Jól van, jól van, már veszem is fel a munkaruhám..." ;)
8562 2 15 Izé
CRaPtRaSH: nem hiszem el, milyen tuskó vagy... azt hittem titokban marad... :(
bungle: És a te bugyiddal? :DDD
CRaPtRaSH: szerintem ez te vagy a szilveszteri buliban :D
Mind a 15 komment
A legújabb digitális effektek felhasználásával újraforgatják a Holtpontot. ;)
5146 3 1 Izé
bandee1219: Azért ha így zoomolna a valóság is, jó gyorsan zuhannánk! :)
Symon

(ha végigvittétek, csukjátok be mégegyszer hősünk szemét nyugodtan:) több álom is van)
7353 0 2 Game Izé
madMate: SZVSZ semmi izgalom, kb 20 perc után feladtam, de nem azért mert elakadtam hanem már rángatott a [...]
tutituti: Elakadtam. Amikor kész a 3. kép is a falon,akkor már csak a kislányoknak kell odaadnom a zenedob [...]
Az Ervin és a Dömper zenekar Pohár vér című bemutatkozó lemezének második dala. Az album letölthető ingyenesen innen .
674 0 0 Zene Izé
Na ilyen bébiszittert szerezzen be, akinek szüksége van rá! Nem kér fizetést, csak kosztot-kvártélyt. :)

Egy korábbi őrző-védő macs. :)
12624 2 3 Izé
nellcsy: :) Nagyon édes ahogy nevet...A kisfiam is pont ekkora, persze ő is hasonlóan kacag... :)
Tooni: "másrészt: gyereknek nem adunk játszani zsinórt, zacskót, szalagot" ...macskát, mert az elkapa [...]
...feco...: Háát, nem nagyon értem, hogy miért van ez a post-szöveg.... A macska pont lex@rja a gyereket, c [...]
A karácsonynak ugyan már vége, de a bulizás ezzel még nem zárult le. Sőt! Most jön a java! Nem árt felkészülni, hogy maradéktalanul kiélvezhessük. Néhány tipp arra, hogyan legyünk gyönyörűek, ha társaságba megyünk.
907 0 1 Pink Izé
zeiksz: Tudom: azért van nyitva a szájuk, hogy jobban szellőzzön a fejük. Amúgy legalább a színek j [...]
I.O.U.S.A.- The Movie


A tartalmát tekintve egy újabb kellemetlen igazságról szóló film, mely az USA költségvetésének, és államadósságának helyzetét mutatja, mely alapján az Államok csődpályán van.

A film lehetséges megoldási módszereket is javasol, melyhez komolyan le kellene faragni bizonyos programokból az USA-ban, ami nehezen elképzelhető egy olyan országtól, ami többet költ hadseregre, mint a jövőbeni versenyképességének fenntartására.

A képen a 2011-es költségvetésének a fő számai látszanak a világ legerősebb hatalmának (bevétel-kiadás olló ~ -1300 milliárd dollár!!)

Ahonnét a kép származik: a költségvetés részletes lebontása.
1010 0 2 Film Izé
Tooni: Apropó, funpic gyanús: http://9gag.com/gag/63221/
Tooni: Hivatalosan, jogilag az USA államháztartása már az 1928-as világválság óta csődbe ment. Ugy [...]
Miss Marlon Xtravaganza szépséges fejébe vette az Álompasi "Húsztíz" :D rendezvényt, miután idén nem volt Mr. Gay Hungary.
(A végén az Alient megszégyenítő sikítás csak erős idegzetűeknek!!!)
3451 1 6 Izé
revans: Napalmot nekik
BusKeyCome: Bárcsak akkor visítana így, amikor átmegy rajta az IC. :D
BusKeyCome: Támogatom az 5letet! :D
Mind a 6 komment
Sörkilövő automata iPhone vezérléssel (szabályozható a hőmérséklet, milyen sört dobjon ki, merre dobja, stb.)

(Mondjuk valaki megtaníthatná a tagot erre az egyszerű "trükkre").

Egy hasonló gép 2007-ből.
5400 2 4 Izé
Nusihusi: Eltévesztené az irányt és pofánlőné magát a sörrel:D
Öcsi: bakker, és ezt miért karácsony után kell posztolni??? első helyen ez állt volna a karácsonyi [...]
Aresius: KELL
Mind a 4 komment
Water for Elephants

Robert Pattinson drámai szerepben próbál meg kitörni skatulyájából. Egy vándorcirkuszhoz verődik, ahol a már házas Marlena-ba (Reese Wtiherspoon) szeret bele.

A történet tele van szerethető, és gyűlölhető karakterekkel. Mint például az agresszív cirkuszigazgató, vagy Marléne brutális férje, szerethető vonulaton meg egy törpe, akiben a főhős barátra lel, és egy iszákos cirkuszi melós található.

A film egy best seller regény adaptációja, ami már egyfajta garancia a minőségre.

Mindehhez hozzá tenném, hogy nekem azért is igazán érdekes mert a napokban néztem végig a Carnivel - A vándorcirkusz című misztikus HBO-s sorozatot, és ez a film is ugyan ebben az időszakban játszódik.
1837 1 2 Film Izé
Erunder: Nézd meg a Carnivale-t! Ott az igazgató egy elég érdekes fazon. Nem gonosz, agresszív, vagy bru [...]
Tooni: Ez szemenszedett diszkrimináció a cirkuszigazgatókkal szemben! Lássak már egyetlen filmet, ahol [...]
A Hírhátteres Molnár F. Árpi (már többször szerepelt itt) megcsillantja költői vénáját is.
2527 1 11 Izé
bungle: "Bűnei miatt kellett távoznia Uj Péternek" http://index.hu/video/2011/09/30/bunei_miatt_kellett_t [...]
Tooni: Akkor, ide, ezt: http://www.indavideo.hu/video/Leleplezes_A_romagyilkossagok_allami_tomegmeszarlasok [...]
Tooni: Fennakadt az Echelon szűröjén.
Mind a 11 komment
Télapó kaland

(ok. tudom, hogy már vége a mikulásnak, meg a karácsonynak is, de sajnos nem volt időm beidőzíteni őket korábban)
3178 0 3 Game Izé
tomi77: :D:D:D
Errtu: De. Köszi. Mindegy, most már marad, mert ez a Kapus oldalra mutat. (annak meg oka van, hogy azt mi [...]
Kolbi: ez nem azonos ezzel? : http://game.ize.hu/comments.php?post_id=2413
Amerika vezet ;)
16275 12 11 Izé
dude: Ma sem fogok elkésni a munkából! http://img218.imageshack.us/img218/8500/closertoheaven.gif
brier: ezek nem csak amerikában vannak :))) de azért gáz hogy ennyi hülye van az utakon képzeljétek e [...]
rivaul: Azért a belső kamerás képen a tagot felkavarták az események rendesen. Lehet nem árt az a biz [...]
Mind a 11 komment
Végre rászántam magam a Code Geass című animére, de nem bántam meg mert erre a gyöngyszemre akadtam a 2. évad 3. részének 7. perce körül.

Szeretném felterjeszteni az országimage központnak, hogy a nevünk legyen hivatalosan is Fungary. :)
5753 4 18 Izé
spider86: Nem meglepetés, számos anime-ben és dorama-ban szerepel országunk és néhány jellegzetességü [...]
baloghtibi: A teljesség kedvéért: http://www.youtube.com/watch?v=V1c0Lle01_M Itt nekem a pizza hut pl elégg [...]
Nas: Ismerve, hogy a japánok milyen dolgokért tudnak rajongani, nem tudom eldönteni, hogy ennek örül [...]
Mind a 18 komment
Gulliver's Travels

Nekem ezt már nagyon nem veszi be a gyomrom. Gulliver mint újságíró a 21. században megbízatást kap, aminek keretén belül elutazik az Isten háta mögé, és egy vihar után a Liliputiak földjén ébred fel, ahol az eddigiekhez képest az ott történtek nem csak, hogy meggyalázzák az eredeti történetet, de utána még a farkát bele is törli a függönybe.

Ha már olvastad, akkor azért nem fog tetszeni, ha meg még nem, akkor az azt jelenti, hogy még nem múltál el 16. Szóval az agyad még fejlődésben van. Vigyázz! Megállsz a fejlődésben ha megnézed.
1500 0 2 Film Izé
termi-nator: Óriásit bukott a 3D-s Gulliver 2010.12.27. 11:26 - Cinematrix 115 millió dollárra becsülik a J [...]
axenomorph: "A stúdiótól, amelyik az Éjszaka a múzeumban-t adta nektek" - ez már ajánlólevél.
Borravaló nélkül is kedves: robotpincérek hódítanak Kínában
1710 1 3 Izé
adi226: Nem sokára nem lesz szükség a bölcsészekre...
Nusihusi: Inkább legyen valami emberformája:P
.::JunKieEQ::.: Betegek ezeke a kínaiak.... Robotkutya, robotpincér, robotribanc... Ki ügyel majd ezekre ? A Robo [...]
Crossmotor Vs. Bob
1780 0 0 Sport Izé
Egyél halat – finom falat? A dohányosokra veszélyes!

Igen, alapvetően valóban finom és egészséges is. És nemcsak a hal, hanem a tenger összes gyümölcse. De sajnos, már ez sem feltétlenül igaz…
735 0 0 Pink Izé
Rövid videó csattanós véggel: Kis Miki már nagyon izgatott, hogy mikor érkezik a nagybácsi... :D
13865 1 4 Izé
Csádi: http://www.youtube.com/user/SaladUK#p/u/0/Cid1Bh5t6SU XDDDDDDD
Shadow Beast: újabban funvides vidóknál nálam is ezt csinlja h kb 20-30 másodpercet betölt utánna mintha v [...]
defty: legalább 10* próbáltam megnézni de az 1 mpnél mindig azt írja hogy a videónak vége le se tud [...]
Mind a 4 komment
6 extrém kutyaház – ki látott már ilyet?

A kutyák már rég nem azt a célt szolgálják, mint régen. Ma már egy házban lakik velünk, emberekkel, sőt van, akivel egy ágyban is alszanak. És ha valaki ezt nonszensznek tartja, nézze meg ezeket a kutyaházakat… sok embernek nincs ilyen, nemhogy kutyának…
1117 0 2 Pink Izé
Purple: és ezen mit változtatna az, ha nem kapnának ilyen kutyaólat?
zeiksz: Afrikában meg éheznek..
Sebaj, majd legközelebb a Lacrosse meccset is lejátszák. :D
1283 0 0 Sport Izé
TRON: Legacy interaktív félcső
1022 1 0 Sport Izé
Bentley 42 literes motorral!
Ezt a világon egyedülálló Bentley-t egy 42 literes Packard V12-es motorral szerelték fel. A második világháborús torpedónaszádból származó aggregát 1500 lóerőt ad le 2400-as percenkénti fordulatszámnál, így még a Bugatti Veyron SS is elbújhat mögötte. A Bentley vázzal, váltóművel, tengelyekkel és fékekkel rendelkező Mavis végsebessége 256 km/óra.
3651 5 3 Autó Izé
bandee1219: The engine is a 41.8-litre, V12, with each cylinder at 3.5-litres.
sariatti: Üdv. Ez nem V24 -es motor? Az autó mindkét oldalán 12-12 kipufogócső van. Vagy minden szeleph [...]
bandee1219: Hasonlóak azért vannak: http://www.popularmechanics.com/cars/jay-leno/4206704 Ez persze csak 30 l- [...]
"Kesha vagyok, 34 éves és imádom a vécépapírt... ENNI."
3947 1 20 Izé
bungle: Napi egy guriga vécépapírt eszik meg az ötgyerekes anya http://velvet.hu/elet/2014/12/18/napi_eg [...]
Kremy: Pica a betegség neve,vannak még furább dolgokat eszegető emberek... bismarck33 neked meg gratul [...]
Sheyenne: Ebben az a jó, hogy a cellulózt az ember szervezete nem tudja megemészteni. Ergo ha a hölgyike n [...]
Mind a 20 komment
A legjobb természetes vérnyomáscsökkentők
367 0 1 Pink Izé
arabicsnusos: Gimnázium 1. osztályban megállapította az iskola orvos, h magas a vérnyomásom. 2,5 évig szedt [...]
ASP - Ich Bin Ein Wahrer Satan

"Ja ich bin ein echter Teufel, hör gut zu du wirst verstehen!"
833 1 1 Zene Izé
jollakott_napkozis: http://www.youtube.com/watch?v=Ft9d0tQ9B00
"Könyvek karácsonyra??!??? Na húzzatok a ....!"

Látom innen egyenes út vezet a szülőknek az öregek otthonába. ;)
12359 3 30 Izé
cila: Ha Karácsony, akkor adni kell valamit. Én csak ezt a linket tudom adn. Nem elcsépelt, Örökzöld [...]
picker: Aranyos gyermek ... színesíti a társadalmat és népszerűsíti az abortuszt.
bungle: 3-4 évesnek inkább már ilyet: www.funpic.hu/hu.picview.php?id=41055 ;)
Mind a 30 komment
Kanye West - Runaway (Video Version) ft. Pusha T
17661 0 0 Zene Izé
Régebbi postok...