REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Pulp Fiction - Fuckin' short version

Egy darabig számoltam - aztán már nem...
8014 3 15 Izé
moennig: életem filmje x)... Mihh?...Tarantino filmet nem élvezni?...mi van a fejedben ember?o.O
Ency: micsoda szókincs....
szlsz: Nagyon szar film, nem tudom egy csomóan mit szeretnek rajta
Mind a 15 komment
(Nem csak) orvostanhallgatóknak - csípő műtét

Itt pedig egy térdműtét...
31076 3 22 Game Izé
naladin: nekem a térd műtét nagyon tetszik :D
alx26: jó játék, ja, csak azt unom hogy magyaráz :D ez a baj a magyar rendeszerrel is :D sok a duma :>
ez: tök jó
Mind a 22 komment
(Nem csak) orvostanhallgatóknak - csípő műtét

Itt pedig egy térdműtét...
14616 11 20 Izé
ez: tök jó
csildi: Nekem nagyon tetszik.Igaz nem sokat értettem amit a csaj mondott, de eszméletlen milyen jól megva [...]
Lalácska: ez kurvára jó!!!!!! 16 embernek elkültem
Mind a 20 komment
Kodomo no nomimono - japán sör gyerekeknek
(mondjuk én is imádtam a nektársört kiskoromban) :)
2833 1 21 Izé
Cromex: Vajon lesz tőle sörhasuk?:)
Szmiri: tényleg, azzal altatták el a kisbabát ha nagyon sírt xD
Su: a pálinkás kenyér már régi találmány:)
Mind a 21 komment
Azt mondják a fák mindent megesznek... ;)

Érdemes egyébként szétnézni az oldalon, van egy-két izés fa...
6787 1 7 Izé
barracuda: legalább nem lesz vashiányos
Nico: Akkor sorry.Mindig tanul az ember!!:S
Su: nem jól tudod
Mind a 7 komment
Darth Vader maszkok - kicsit másképp
4055 0 4 Izé
penzado.uw.hu: Hát ez nagyon nagy:D
edypapa: Meg ne tudjam,hogy a Nagyurból csúfot űznek!!!!!!!Legközelebb beirok az ellenőrzőbe:-)
pitteee: Nekem a Skleleton Vader teccik a legjobban :D
Mind a 4 komment
Szokásos kijutós játék, szokásos fejtöréssel, és mindez eleinte a sötétben :)
7713 2 15 Game Izé
Vándorholló: Érdekes. Tényleg nem megy tovább de az időt számolja Biztosan kell lennie folytatásának
csildi: Elég egyszerű, de jó. A gyengébbek kedvéért itt a megoldás. Bár sztem ezeknek a játékoknak [...]
ice: Hali! Hogy kell lekaparni a képet??......
Mind a 15 komment
Szokásos kijutós játék, szokásos fejtöréssel, és mindez eleinte a sötétben :)
6864 4 14 Izé
csildi: Elég egyszerű, de jó. A gyengébbek kedvéért itt a megoldás. Bár sztem ezeknek a játékoknak [...]
ice: Hali! Hogy kell lekaparni a képet??......
shane: Hát ez nem volt valami nehéz... :(
Mind a 14 komment
Ball of Madness
11130 1 3 Game Izé
Szamooca: detto.........
dhsrac: na ez a game beokádott! nekem csak egy hibaüzi jön be!
pitteee: ÉN mindíg a végét rontom el :@, de jó game :D
Ball of Madness
11765 0 3 Izé
macseke: Itt egy jó link http://www.it-kids.net/game/games/Ball-of-Madness
dhsrac: na ez a game beokádott! nekem csak egy hibaüzi jön be!
pitteee: ÉN mindíg a végét rontom el :@, de jó game :D
Big Money
13646 4 3 Game Izé
tomi77: AZ DURVA LEHET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
regua: kapitalista tetrisz :)
dfd: huhha...!ez naggyon faraszto! a vegen a szinek mar mosodtak ossze
Big Money
18055 8 2 Izé
regua: kapitalista tetrisz :)
dfd: huhha...!ez naggyon faraszto! a vegen a szinek mar mosodtak ossze
Most már pókember is autókázhat. ;)
2695 1 3 Izé
ssj süle: tök jó
regua: Egy kicsit drága és időigényes hobbi őrült feltalálónak lenni...
zuza: ezzel aztán lehet csajozni xD
Phosphor - online fps gémizé! Telepíteni se kell. :)

(csak épp Shockwave plug-in kell + még vmi kiegészítő is, már látom a sok levelet meg kommentet, hogy "nem megy" - bungle)
17345 2 8 Game Izé
bandyka: jé multi...tényleg...csak nem igazán jöttem rá,hogyan lehet multizni:)
MAGura: legfaszább amugy hogy van benne multiplayer...nna maj melóhaelyen lesz nagy 'dikkmeccs'
bandyka: sztem tiszta jó csak néháy pálya meg iylenek kellenek és aztán fasza lesz
Mind a 8 komment
Phosphor - online fps gémizé! Telepíteni se kell. :)

(csak épp Shockwave plug-in kell + még vmi kiegészítő is, már látom a sok levelet meg kommentet, hogy "nem megy" - bungle)
16460 6 9 Izé
Schabee: biztos jó.. de mien durva dolgokat lehet már böngészőbe is csinálni 10 éve a szeme közé rö [...]
bandyka: jé multi...tényleg...csak nem igazán jöttem rá,hogyan lehet multizni:)
MAGura: legfaszább amugy hogy van benne multiplayer...nna maj melóhaelyen lesz nagy 'dikkmeccs'
Mind a 9 komment
Miért nem nekem jutott eszembe rovat:
Remek ötlet a roller és a babakocsi keresztezése ;)
2880 0 6 Izé
Powaflips: remélem első fék van rajta...
Su: ez nem egy Bugatti, meg gondolom álatok a garázsban sem áll belőle néhány.
.::JunKieEQ::.: Olvastad lejjebb a Bugatti-s postot...? :)
Mind a 6 komment
Frank's Adventure
Mászkálós gémizé 18 éven felülieknek

A Boobs illustrated bajban van. Nincs elég képük a következő számhoz. Rajtad áll, hogy a magazin megjelenhet-e. Szerezz képeket az újság részére!

A sorozat következő epizódjai:
Frank's Adventure 2 - Ebben a részben a Boobs Unitedet kell kisegíteni pár képpel. :)
Frank's Adventure 3 - Ebben a részben földönkívüliek a megbízók.
Frank's Adventure 4 Gold - Ebben pedig egy királyt kell kisegíteni a képekkel.
8769 5 23 Game Izé
bikarbona: hogy tudok mérgezett répát szerezni a negyedikben?
Mo: nem kell a csajt vinni, csak a csajnak odaadni a karkötőt. a srác utána is hiányolja a csajt, d [...]
maja: na hol a csaj akinek elveszett a karkotoje,nemtuom melyik az,és hogy fejezem be teljesen.sráchoz h [...]
Mind a 23 komment
Frank's Adventure
Mászkálós gémizé 18 éven felülieknek

A Boobs illustrated bajban van. Nincs elég képük a következő számhoz. Rajtad áll, hogy a magazin megjelenhet-e. Szerezz képeket az újság részére!

A sorozat következő epizódjai:
Frank's Adventure 2 - Ebben a részben a Boobs Unitedet kell kisegíteni pár képpel. :)
Frank's Adventure 3 - Ebben a részben földönkívüliek a megbízók.
Frank's Adventure 4 Gold - Ebben pedig egy királyt kell kisegíteni a képekkel.
8965 1 22 Izé
Mo: nem kell a csajt vinni, csak a csajnak odaadni a karkötőt. a srác utána is hiányolja a csajt, d [...]
maja: na hol a csaj akinek elveszett a karkotoje,nemtuom melyik az,és hogy fejezem be teljesen.sráchoz h [...]
Mo: Paris Hiltonnal kéne valamit csinálni meg a kiscsajjal a hídnál aki csak szép napot kíván :S [...]
Mind a 22 komment
Make Love Not War!
1394 0 3 Izé
Szmiri: pimp my libero:)
invad3r: utálom a hippiket :P
pitteee: mi van vaze ez ennyire no komment?
Mario, kínos helyzetekben :)))

Itt pedig fölényes helyzetben.
11967 4 14 Izé
Beni0503: Az elsőröl az jut eszembe hogy "Te jóég kinyírták Kennyt,SZEMETEEEEEK".
Csercsa: ellehet rajta mosolyodni :D
gyuriéslaci: érdekes :D
Mind a 14 komment
Virtuális cipőmúzeum
2598 0 8 Izé
bungle: Lányok, jól néz ki? www.funpic.hu/hu/kategoriak/egyeb-foto/42970_kreativ-magassarku-cipo
Bizsu: Ötletesek. Kellene egy kettő. De szerintem ha Tokióban jobban körülnéznénk megmutatnák, hogy [...]
xeny: rohadt jó az a narancssárga pulcsi-szerű szőrös :D
Mind a 8 komment
Végre a macskák is civilizálódnak lassan... :)
4296 0 15 Izé
regua: A kacsintós-mosolygós szmájli nem lehet véletlen a szöveg alatt...
pitteee: egyébként nyehőce nemigazán szoktak photosoppal videót csinálni :D az köbö másodpercenként [...]
emma690101: Hát nemtom... Szerencsétlen macska, biztos kényelmes neki, ha rá van kötözve az evőeszköz. [...]
Mind a 15 komment
Hűsítő képek a nagy melegben
4063 0 0 Art Izé
Hűsítő képek a nagy melegben
4211 3 0 Izé
Rubik kocka (??) kicsit megbonyolítva
2176 1 7 Izé
bungle: CRaPtRaSH, ez már volt, töröltem a tied...
FanTasY: www.rubikkocka.hu :DD akit érdekel 2007 október 5,6,7 Jövő háza----> Budapest II-ker Millen [...]
Gergely001: Csak meg kell tanulni a folyamatott, hogy kell kirakni. Bárki megcsinálhatja . :D Neten fenn van [...]
Mind a 7 komment
Mindig van egy vicces a csapatban!
6930 0 4 Izé
Maccoyi: Ez tényleg jó, fóka-móka :)))))))
Bazsee: Ez nagyon komoly! Nem hülye állat az biztos. :)
Mage_ster: Ez nagyon jó volt. Grat zizi
Mind a 4 komment
Adatmentés haladóknak. Jó, ha mindenki tudja...
Pl.: anyu letörli a 6 éven keresztül gyűjtött pornófilmjeinket. :)
8635 3 9 Izé
Su: ez így ebben a formában nem fedi a valóságot, de tény, hogy akiknek misztikus a dolog, azoknak [...]
kovyfive: Amikor törölsz egy fájlt a winchesterről, akkor nem fog eltűnni örökre, ahoz ugyebár teljes [...]
Toomyka: na de ezt hogy csinálja?
Mind a 9 komment
Magáért beszél!
31301 5 36 Izé
peet: Pénzt csinálnak ebből, tehát nem unatkoztak, hanem dolgoztak! :) Okos ötlet. Nehéz lehetett [...]
dfd: ezt megcsinalni kinek van ideje...:) nagyon unatkozhattak.de fasza
pitteee: a gay -re csókolóznak az oral sex -re bemásznak a kocsiba kidobálják a ruháikat és csinálj [...]
Mind a 36 komment
Airbrush profi módon
14183 0 31 Art Izé
Balpar: Mennjen mindenki el egy airbrush műhelyben és nézzétek meg hogy dolgoznak meg milyen mintákat c [...]
Balpar: Mennyi hitetlen ember. Bőven lehetséges én nem kételkedek benne. Biztos ha élőben csinálnák [...]
tical25: Kamu az egész!!
Mind a 31 komment
Airbrush profi módon
14674 1 31 Izé
Balpar: Mennjen mindenki el egy airbrush műhelyben és nézzétek meg hogy dolgoznak meg milyen mintákat c [...]
Balpar: Mennyi hitetlen ember. Bőven lehetséges én nem kételkedek benne. Biztos ha élőben csinálnák [...]
tical25: Kamu az egész!!
Mind a 31 komment
Visuals of the World
A világ leghosszabb weboldala (jelenleg 12591.9 cm)
Tegyétek még hosszabbá!
4306 0 6 Art Izé
bungle: Mester küldte: http://worlds-highest-website.com/hu/
Alex02: én tettem fel 5képet !
dfd: az is legalabb 100 ev, amig betolti :))))
Mind a 6 komment
Visuals of the World
A világ leghosszabb weboldala (jelenleg 12591.9 cm)
Tegyétek még hosszabbá!
4420 0 6 Izé
bungle: Mester küldte: http://worlds-highest-website.com/hu/
Alex02: én tettem fel 5képet !
dfd: az is legalabb 100 ev, amig betolti :))))
Mind a 6 komment
Majavi an de bungui, an de buididipi...
5377 0 32 Izé
zuza: Egész komoly teljesítmény ! Egy ekkora testel így ugrálni az má döfi ! xD Mentsük meeg a bá [...]
Thiaa: Hozzá? Tánctanárok? Te jó videóklippet néztél? Még csak az kéne, h még több ilyen mozgás [...]
Laci: Ha ráérsz, lapozz vissza a 3-ashoz is. Igaz, más szavakkal, de majdnem ugyanazt mondtam mint Te. [...]
Mind a 32 komment
"Csináld magad" légpárnás jármű...
4738 3 2 Izé
metaljesus: ráadásul jobban is mentek vele
Athelas: Ez nem új már a mythbustersben is előadták
Mikroszkóp sperma számolgatáshoz... természetesen Japánból. :)
2467 0 11 Izé
Laci: Nana! ha valakiket, akkor őket még biztosan megilleti az ártatlanság vélelme.
wtf: Nem kell mindig elégedetlenkedni. Inkább örülnél, hogy a spermáidat a Kék Fényben számlálj [...]
Laci: 1200x az már valami. Lenne, ha (!) természetes fény világítaná meg a tárgylemezt. De elem kel [...]
Mind a 11 komment
Fejes a kádba - a srác már biztos nem szomjas ;)
10904 0 9 Izé
Laci: Gyerekkoromban, ha valami hülyeséget csináltam, azzal védekeztem: "Jóska mondta, hogy csinálja [...]
tian: Egy poénnak szántam:)) De a másik srác ("az operatőr") ha jól értem csak olyasmiket mond neki [...]
Laci: És ha csak egy ostoba fogadásról volt szó? Értette valaki amit bozsevált a krapek? Én nem ér [...]
Mind a 9 komment
A cicus szereti a banánt! :)
3016 1 4 Izé
Maccoyi: A cicus szereti a halkaját. :) http://www.youtube.com/watch?v=ljMODw-fXaI
Éjfélilány: A barátom macskája a szőlőt, és a zöldséget is megeszi de elötte játszik vele, és a vizzel [...]
szlsz: Nagyon tündér. Egyszer volt a Fókuszban, hogy egy macska vega volt. Nem ette meg a húst, de a ku [...]
Mind a 4 komment
Labda dobálós örület! Nekem 3x ennyi kézzel sem menne! :))))
4820 4 2 Izé
Maccoyi: Egy karikás trükk: http://www.youtube.com/watch?v=FlaCoEZMycQ :)
pr0t3st: kibaszott komoly. goodgame:D 4+
Ha valaki eddig kételkedett, hogy a wrestling csak megjátszott... itt a bizonyíték, hogy nagyon is komoly!!!
11901 0 14 Izé
|-=O=-|: Who said wrestling wasn't real? http://www.youtube.com/watch?v=FYFVXgObatg
norbalia: Ez a kislány egy alapos verest erdemel :D Ilyen kis balfasz kiscsaj. Szeretem a gyerekeket de ez a [...]
Yapesz: hát ez felettébb érdekes volt...kislány mit érezhet...
Mind a 14 komment
Vigyázat! A következő fotósorozat nyugalom megzavarására rohadtul alkalmas képeket tartalmaz!
Csak erős idegzetűeknek!!!

;)
(azért nekem elszorult a szívem is...)
19137 0 25 Izé
gaalcsaba1: Gondolom a tettesek igy is jol berugtak, mar csak a parolgo alkoholtol is :) buktak volna bele a zuv [...]
Bakeyoo: Aztán körbeálltuk volna! ;D
three.d: Mellette egy másik tűzön elégethettek volna vagy 150 kg füvet is, ennyi erővel!
Mind a 25 komment
Régebbi postok...