REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Pénztárcák magnókazettákból
1869 1 6 Izé
Florilla: Ilyet még én is tudok!Ingyen,szerzett anyagból.Vkinek esetleg?:D
tecchnoo: ez ez ez ez ááááááááh ijen hüjeséget de nagyon jó!!!!!!!!
Skylynx: És OLASZ! Tuti van köztük bőrből is..:)
Mind a 6 komment
Amíg apuci embereket öl, izé... bocs, szóval a megélhetéséért keményen küzd, addig jól jön otthon a gyerkőcnek egy Daddy Doll...
2320 0 5 Izé
Skylynx: Szerintem ezt a dél-keleten "munkálkodók" is tucatjával vennék.. Lőgyakorlatra...
Su: apuci foglalkozását és anyuci elmeállapotát tekintve reménykedjünk, hogy alvás közben felro [...]
jamboria: hihetetlen, mennyi olyan elmeháborodott anyuka van aki ilyeneket vesz/csináltat a gyerekének
Mind a 5 komment
A vörösre festett út... ;) (és még csak nem is Kínában vagy az oroszoknál... :))
5689 0 8 Izé
Tóth József: Kösz.
Su: 1. akkor valószínűleg nem hajtott le:) 2. legalább rózsaszínben látta maga előtt a jövőt.. [...]
Tóth József: 1. Ha valaki lehajtott, oda is kellett volna vinnie festéket. 2. Az abroncs álltalában nem csak m [...]
Mind a 8 komment
A klip maga egy paródia, de érdemes megtekinteni az eredetit, hisz az se kutya! :)
4494 0 8 Izé
kupak: Az eredeti szánalmas. Kifigurázás azért nem olyan fergeteges mert az eredetin nem nagyon volt mi [...]
Szmiri: *akkor is nyald ki a seggem, te tapló xD
Mage_ster: Nem hiszem, hogy ezt olyan sokszor használtam volna, de ha igen, akkor is nyald ki a seggem :)
Mind a 8 komment
Piás Nővérkék - kemény pszichedelikus rock zene :D

Egyik slágergyanús szerzeményük: Köcsög a főnököm

14016 2 12 Izé
nyehőce: Fellépésük a BpTV-ben: http://www.youtube.com/watch?v=UPrXlvWfPFI
Bizsu: Mondom ráfeszülök, nyitva az ablakom...hallgatom...és az emberek érdekesen besanditottak. Inká [...]
Gergely001: És az pontosan mit is takar?
Mind a 12 komment
Motorizált gumimatrac ultrakényelmes embereknek :)
(érdemes még megnézni a Floating Cabana és a Remote-Controlled Floating Serving Tray termékeket jobb oldalon.)
3510 0 5 Izé
tecchnoo: ijen kell nekem is
mtzolee: hát gyanítom,h nem motoros szerkó a menetszél ellen! :)))))
Dave85: mennyivel megy???
Mind a 5 komment
Aki a virágot szereti - II. rész
(az első itt található)
Enny i nem elég?
A képen egy kancsóka (N. sanguinea) látható :)
5747 0 2 Izé
mtzolee: én meg,h photoshop!:)) hiába a foglalkozási ártalom!:))))
CaRBoN: Ez egy N. sanquinea!!!!?? Azt hittem, hogy egy Marslakó pénisze.. :O
- Be tetszett fizetni?
- Igen.
- Akkor tessék beküldeni a másolatot a csekkről.
- Ne az eredetit?
- Nem, nem, csak tessék lemásolni, és küldje el.
- ...Másoljam le? Jó... Éértem...
13189 4 34 Izé
Purple: HÁHHHHHHHHHÁ :D ezz nagy
Schabee: ez nagyon kész
peet: Akkor, ahogy a kommentjeitekből kivettem, az nem az eredeti csekk vagy az eredeti fénymásolata??? [...]
Mind a 34 komment
Mocha és az első brokkolija :)
7013 2 7 Izé
Tóth József: Kíváncsi lennék, hogy egy görögdinnyével mit kezdene. Eltévedne benne?
anda89: jó ám bizony!!^_^
mtzolee: hogy nő a feje!:))))) jó arc!:)
Mind a 7 komment
Azért Guruló izé, mert valaha gurultak. De már nem. :(
8449 0 6 Autó Izé
klingy: Olasz szaré nem kár... Porsche povaaaa!!!
Laci: Mondhatok egy viccet? Nem? akkor elmondom: Bácsi megy a szekérrel az úton, lelassít mellette egy [...]
Balázs: te vagy a szakértő:))
Mind a 6 komment
Azért Guruló izé, mert valaha gurultak. De már nem. :(
8564 4 6 Izé
klingy: Olasz szaré nem kár... Porsche povaaaa!!!
Laci: Mondhatok egy viccet? Nem? akkor elmondom: Bácsi megy a szekérrel az úton, lelassít mellette egy [...]
Balázs: te vagy a szakértő:))
Mind a 6 komment
Snakeman Steve - egyed meg az egereket jól
8427 2 4 Game Izé
greg: ja, ez mondjuk jogos.
metaljesus: mert egy csomószor olyankor jön a darabolós/szellemes/qrvára visítós jelenet :)
greg: miért is?
Mind a 4 komment
Snakeman Steve - egyed meg az egereket jól
7447 2 4 Izé
greg: ja, ez mondjuk jogos.
metaljesus: mert egy csomószor olyankor jön a darabolós/szellemes/qrvára visítós jelenet :)
greg: miért is?
Mind a 4 komment
Pac-Man lebukott...
18644 1 1 Izé
blabla: ez nekem nem műxik
Asszem ez egy elég nyomós indok, hogy miért ne úszkálj a Kongóban...
13300 6 19 Izé
Tóth József: Szerintem a fürdőkádban is jól mutatna.:))) Nameg segítene takarékoskodni a vízzel.:)))
Robsz: Basszus! Ez tényleg nagyon durva! Egy csók, és más semmi...
metaljesus: persze! a várárokba a cápák vagy a krokodilok helyett :)
Mind a 19 komment
Schwarzenegger pályája csúcsán, ahogy egy terrorista medvét bántalmaz. :D
(kár, hogy a medve jobb színész, na mindegy...)
5014 0 6 Izé
wtf: Rave-ben is nagyon jó: http://www.youtube.com/watch?v=9bRUsEbfyYQ" target="_blank">http://www.youtu [...]
alphadog: Arnold shares his deepest feelings http://eeuauaughhhuauaahh.ytmnd.com/" target="_blank">http://eeua [...]
Mimis: Jómunkásember Árpád legújabb fejlesztése: "A kabát" Atomtámadástó nem vééééd, de a med [...]
Mind a 6 komment
Most ez egy jó módszer arra, hogy mit is érezhet egy szilikózisos, mikor szipuzni vágy, vagy ez csak egy testpúderezési eljárás?
5225 0 4 Izé
Basskiller18: ez nagyon dilis:D:DDDD
jamboria: mtzolee jool beszélsz! erre mondom én, hogy aki hülye az haljon meg! [mondta a bölcs és másnap [...]
mtzolee: csórikám... valaki szakadós nylon zacskót adott neki! olyat kellett volna ami nem adja magát il [...]
Mind a 4 komment
Mélissa Theuriau - ha egy ilyen gyönyörűség mondaná be itthon a híreket, nem maradnék le egyről sem. :)
48617 5 29 Izé
Laci: "Vigyázó szemetek Párizsra vessétek." http://www.metacafe.com/watch/208248/french_anchorwoman/
nemerdekel: lö'szisz? :)
Tóth József: Éljenek a francia csajok. És jó lenne velük franc...ni.:)))
Mind a 29 komment
Top 10 japán tv show (bár a legtöbb már volt itt az Izén külön, így most egybe megnézhetitek mind)
18287 3 2 Izé
bungle: neophyte küldte (a fenti válogatásban ez is benne volt, de már úgy látom nem működik): Silen [...]
mtzolee: az órás jó!!!!:))) meg még a kvízes katapult király, meg amelyik a könyvtárszerű helyen van [...]
Hetemeel dynamic images - bal oldalon fent találsz még 7 különböző imidzsizét
5107 4 7 Izé
jamboria: ;)
anda89: tetszik!jól el lehet vele szórakozgatni!:)
mtzolee: Mehehehe.... jamboria majdnem ugyazenzt írtam fel tegna este én is mikor ezzel hülyültem!:))) am [...]
Mind a 7 komment
Ithaa Restaurant - Víz alatti étterem
Hilton Maldives Resort & Spa

Videó itt...

Egy másik víz alatti étterem Izraelben
4349 0 4 Art Izé
biohazard: Tök jó lehet !!Megmutathatod mit kérsz vacsorára!! Éstudod hogynézett ki elötte!!
tecchnoo: vacsiznák egyszer itt
qukac: Király lehet,hogy kajálás közben valami víziherkentyű rácuppanna az üvegre...
Mind a 4 komment
Ithaa Restaurant - Víz alatti étterem
Hilton Maldives Resort & Spa

Videó itt...

Egy másik víz alatti étterem Izraelben
4648 2 5 Izé
Laretta: Már hallom is a pezsgősüveg durranását.... Habár lehet hogy kibírná :p
biohazard: Tök jó lehet !!Megmutathatod mit kérsz vacsorára!! Éstudod hogynézett ki elötte!!
tecchnoo: vacsiznák egyszer itt
Mind a 5 komment
Te mikor halsz meg? "Erős" idegzetűeknek :-)
6952 2 23 Izé
csicsilla: kicsit morbid èrdekes volt hogy ugyan azokkal az adatokkal 10 màsodperccel kèsöbb 20 [...]
jamboria: én is kipróbáltam ezt még tegnap :) írjatok születési időnek pl 1900-at és láss csodát, m [...]
nearo: Hmhm... játszottam vele egy kicsit: http://www.sg.hu/galeria/1136921467/11369214671175695249.GIF
Mind a 23 komment
Rakd össze a csöveket, öntözd meg a növényeket és itasd meg az állatokat!
16719 5 12 Game Izé
Leonetta: Ez egyszerü game
Szamooca: Nagyon agytörő játék XD
Oláh Dóra: Én ezt már párszor kiakasztottam!:)
Mind a 12 komment
Rakd össze a csöveket, öntözd meg a növényeket és itasd meg az állatokat!
15212 15 10 Izé
Elizé: Nagyon jó kis játék, jó lenne több ilyen.
csildi: Működnie kell.. :)
bungle: Ha valakinek nem megy az oldal, az internetszolgáltatójánál reklamáljon (vagy a rendszergazdán [...]
Mind a 10 komment
Nyomkodd ki a pattanásokat és a miteszereket a megadott idő alatt! Gusztusos! :D
14284 1 7 Game Izé
Füves: Nekem sikerült mind http://kepfeltoltes.hu/080511/iz__www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Oláh Dóra: Ngay hülyeség, de tetszik? Hmm... Ilyen sem volt még!:))
Szamooca: EZ NAGY HÜESÉG.........................teccik :)
Mind a 7 komment
Nyomkodd ki a pattanásokat és a miteszereket a megadott idő alatt! Gusztusos! :D
14755 2 3 Izé
Mr. Baszter: hát nem ...
anda89: -1p
anda89: az sem volt éppeszű aki ezt kitalálta...
A mai büntetés... a maradandó károsodásért nem vállalom a felelősséget!!
10348 4 21 Izé
pateszmk: 0:37- nél olyan hangja vót mint cartmannak
Schabee: ezek tuti jártak magyarországon, h ízléstelen oltöszködésből órákat vettek itt az hétszen [...]
Laci: Igazat adok neked, mert szerintem így hangzana az elképzelhető leg kegyetlenebb büntető házi f [...]
Mind a 21 komment
Miféle paráznaság folyik abban az autóban... ;)
9238 0 1 Izé
qukac: Valószínűleg jó páran megbámulták az autót.
Még egy mázlista... :)
7769 0 3 Izé
wtf: http://www.youtube.com/watch?v=-LFUVGaasAc" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=-LFUVGaas [...]
mtzolee: vicces trükk ez a flying eagle... de ez a ro**dt még beletesz egy csavart a dobásba is!:) van rel [...]
Luflee: Ez a mammutban a bowling pálya. Múltkor itt, egy az egyben ugyanezen a pályán játszottam :D
Magnetosphere by Robert Hodgin
2020 0 2 Art Izé
wbee: "Built with Processing" http://processing.org
«Edyson®»: abszolult favorit . nagyontetszik csak nemtom h csinalák :(
Magnetosphere by Robert Hodgin
2175 2 2 Izé
wbee: "Built with Processing" http://processing.org
«Edyson®»: abszolult favorit . nagyontetszik csak nemtom h csinalák :(
Fontos a munkalelyen is időnként szünetet tartani és egy kicsit mozogni, nehogy elhízzunk... :D
5699 0 4 Izé
anda89: :)
Laci: Tapasztalatból mondom, a kövér emberek általában jó kedélyűek és nagyszerű kollégák. Bec [...]
anda89: szerintem aranyos.kevesen merik felvállalni a testüket...
Mind a 4 komment
One Man Band
4101 0 0 Izé
Moszkvában a mamókák is Macbook-kal járnak... ;)
3601 0 5 Izé
Nico: És közben papival chatel.:D
Laci: Na bumm! vett egy szám³tógépet, mert fejben nehéz beosztani azt a kis nyugdíjat amit a kolhozb [...]
wtf: Talán ha megnéznéd a videót, láthatnád, hogy nagyon is be van kapcsolva...
Mind a 5 komment
A mázlista! :)
5955 0 8 Izé
kupak: lehet h ezek nagyobb nevek de én a maiakból mondtam
Balázs: ezek nem nagy nevek!!!Jordan,Kareem Abdul-Jabbar,Larry Bird,Magic Johnson ezek már inkább :))és h [...]
kupak: KILLEX NINCS IGAZAD! Kobe 81 pontja egyáltalán nem volt olyan nagy dolog. Nézd vissza a kosarai [...]
Mind a 8 komment
Mi van, most ez az új őrület esküvőkon? :)

Ebből a Jackson dologból esküvői hagyomány lesz, látom :)

Nagyon helyes, kb. egy perctől érdemes nézni, hihetetlen aranyosak :)
4947 1 2 Izé
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=WuHD5Q6VwX8
peet: Ezt itt találtam, az IZÉ-n: http://www.youtube.com/watch?v=g1strTRC5O8 már elég régi, de megd [...]
Te is azt hitted, a budapesti közlekedés kész káosz? Nézd meg, mi van Indiában. ;)

+ még pár videó:
Vajon ebben a kereszteződésben jobbkéz szabály van?
A nyugdíjas kérdés megoldása (csak minden nap át kell küldeni őket az utca túloldalára)
Ilyen az indiai iskolabusz.
5679 0 7 Izé
Maccoyi: Az Iraki közlekedés se semmi : http://www.youtube.com/watch?v=oRE2eIdYRtY
bubi66: Szerintem inkább intelligensek . Próbálnák csak meg ezt nálunk , kb . 20 koccanás és 40 anyá [...]
kluso: Primitív állatok ezek, nem több....
Mind a 7 komment
Top 20 FX Suits
A képen épp a Golgothan Poop Monster látható. :)
5267 0 3 Film Izé
peet: Nagyon komolyak voltak ezek a filmek, az Alient még mindig szívesen nézem, de az 50-es években a [...]
Balázs: nem csak nekik:))
kupak: azért látszik h a szerkesztőknek az AVP a kedvencük :)
Top 20 FX Suits
A képen épp a Golgothan Poop Monster látható. :)
5379 2 3 Izé
peet: Nagyon komolyak voltak ezek a filmek, az Alient még mindig szívesen nézem, de az 50-es években a [...]
Balázs: nem csak nekik:))
kupak: azért látszik h a szerkesztőknek az AVP a kedvencük :)
Régebbi postok...