REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Pimp My Moszkvics :D
2206 1 1 Izé
bungle: http://auto.ize.hu/comments.php?post_id=965
Ha egy 3,8 cm átmérőjű befőttes gumit 5 méter 46 cm-re lehet kilőni, akkor egy 10 méter átmérőjűt elvileg 1437 méterre, igaz? Na a japánoknak van annyi idejük, hogy ezt kipróbálják. :)
7068 1 7 Izé
Laci: Legközelebb ezt a számtanpéldát ellenőrizzék le: Ha a kis 10 éves Komikumi 1 m-t ugrik távol [...]
Mage_ster: Én azt hittem, kilövik föld körüli pályára. Csalódott vagyok :(
Laci: Nem a japánok, én voltam a bolond! Azért, hogy végignéztem.
Mind a 7 komment
A jövő érintőképernyős monitora, amihez hozzá se kell érni? Nézzétek meg a videót...
9817 1 3 Izé
mtzolee: huhh... ez nekem nagyon nem tetszik! a multitouch nagyon megveri!
Maccoyi: Szerintem a srác a JEDI képzöbe járt. :)))
Disy: nem rossz
David Letterman lebetegedett, így Adam Sandler beugrott helyette és hozta Matzoball nevű kutyáját is.
3824 1 1 Izé
Balázs: http://www.youtube.com/watch?v=4rD64aqSGJs
Nem irigylem a hajó utasait! Én már a videótól tengeribeteg lettem...
11438 1 8 Izé
tian: kb 45 fokba kapta az első hullámot amivel a videó kezdődik. még ha van is stabilizátor, nem fe [...]
mtzolee: nah igen! bár én mindig azt hittem,h a hullámok párhuzamosak a széllel! de így belegondolva ez [...]
Tóth József: Biztos, hogy komoly gondja van. Az ilyen hajókat fel szokták szerelni stabilizátorral, és ezen n [...]
Mind a 8 komment
Napi egy fotó - mindenféle témában, hatalmas archívummal...
6008 0 0 Art Izé
Napi egy fotó - mindenféle témában, hatalmas archívummal...
5983 5 0 Izé
Meg tudod különböztetni a nőket a transzszexuális férfiaktól? Mert manapság egyre nehezebb...
19887 2 21 Izé
anda89: eléggé megrendített...
brigi_cica: dehogy :) azzal még rà érek :)
szlsz: Akkor elnézést és gratulálok Brigi cica! Gyerkőcöd van?
Mind a 21 komment
"A Baranta Magyarország leggyorsabban fejlődő harcművészeti irányzata."
4880 2 0 Izé
"Haláli" metál paródia
3018 1 7 Izé
Zorro: Igen, így valóban más és jó. Így már tudtam rajta röhögni. :D
Gouranga: A paródia itt nem arra utal, h maga a szám egy paródia. És nem is arról van szó, hogy a képek [...]
petidobi: Kedves uhh! Igen ismerem a Nightwish-t,szerintem alapzene!:) Sőt az együttesemmel is játszunk tő [...]
Mind a 7 komment
Vízi híd Németországban
Wikipedia link
4556 0 6 Izé
Laci: Megint (mikor nem?) hülyeséget mondtam. Utána néztem. És rá kellett jönnöm, hogy egy ilyen h [...]
bungle: Itt biztos nem... de FunPic-en pl. már elég rég kinn van ez a kép.
Stawee: voltmár....lehet nem itt
Mind a 6 komment
Ha nincs hó a síeléshez, megteszi egy londoni mozgólépcső is...
3966 0 1 Izé
Laci: Az angolok toleránsak az ilyesmihez. Is.
Üvegszilánkokkal borított Maserati.
Luca Pancrazzi, egy olasz iparművész nem kevesebb, mint 800 kg üvegdarabot ragasztott az eredetileg Pininfarina által tervezett autóra.
4724 0 11 Autó Izé
gaalcsaba1: nekem is nagyon teccik, azon felul nem kicsit eletveszelyes, eleg ha rosszul szalsz be, es mar szetv [...]
bandee1219: Ennek meg mi az értelme?
emma690101: Ezt hogyan mossa le...? :S
Mind a 11 komment
Üvegszilánkokkal borított Maserati.
Luca Pancrazzi, egy olasz iparművész nem kevesebb, mint 800 kg üvegdarabot ragasztott az eredetileg Pininfarina által tervezett autóra.
4782 1 11 Izé
gaalcsaba1: nekem is nagyon teccik, azon felul nem kicsit eletveszelyes, eleg ha rosszul szalsz be, es mar szetv [...]
bandee1219: Ennek meg mi az értelme?
emma690101: Ezt hogyan mossa le...? :S
Mind a 11 komment
MILK - azoknak, akik nem szeretik a rendetlenséget az asztalukon (vagyis nem nekem készült :))
3983 2 2 Izé
mtzolee: dettó!! dolgozni nem is nagyon lehet máshogy... még játszani talán!:))
Mage_ster: Szerintem az, aki rendszeresen használja a pc-jét, nem nézhet így ki az asztala, mert ziher, hog [...]
Pár luxushotel medencéje pazar kilátással
6962 0 2 Art Izé
csildi: Csatlakozom az előttem szólóhoz...:DD Még annyit hozzátennék, h eszméletlen .)
qukac: Most miért kell a szegény ember nyálát csurgattatni???
Pár luxushotel medencéje pazar kilátással
7162 7 2 Izé
csildi: Csatlakozom az előttem szólóhoz...:DD Még annyit hozzátennék, h eszméletlen .)
qukac: Most miért kell a szegény ember nyálát csurgattatni???
Orosz autótuning :)
4051 0 0 Autó Izé
Orosz autótuning :)
3996 0 0 Izé
Britney Spears - Oops I Did It Again c. száma a Ten Masked Men nevű zenekar tolmácsolásában!!!
7279 0 3 Izé
Balázs: Children Of Bodom - Oops i did it again http://www.youtube.com/watch?v=EkrPzzZCxeA
Laci: Meghűlhetett az énekes, mert ugyancsak rekedt volt a hangja. Az again-t még csak hagyján, de - a [...]
Mage_ster: Oop I watch it again
Ez a mai időkben ránkfér!!! :D
3637 6 2 Izé
powermause: Ja,megvásárolható minden kormányzati ellenőrzési hivtalban!-BM tagok kedvezmény!!
Laci: Hozzá tehették volna: "Az első 100 megrendelő könnygáz ellen védő maszkot is kap bónuszké [...]
Pierre Matter szobrász művei

+ még jó néhány itt
2678 1 3 Art Izé
altercsirke: ki mondta h elférne? csak jó lenne nézni....(:
wtf: Jó nagy szobád lehet, ha sok ilyen elférne...
altercsirke: ilyet a szobámba:D azonnal sokat sokat
Pierre Matter szobrász művei

+ még jó néhány itt
2710 0 3 Izé
altercsirke: ki mondta h elférne? csak jó lenne nézni....(:
wtf: Jó nagy szobád lehet, ha sok ilyen elférne...
altercsirke: ilyet a szobámba:D azonnal sokat sokat
A rendőrségnek két kamion kellett, hogy elszállítsa az egyik fővárosi lakónegyedben talált 205 millió narkodollárt.

A hír folytatása...
8241 3 12 Izé
Errtu: Picit több kép: http://www.gold-producers.com/MEXICAN_DRUG_LORD.html
Laci: Erről eszembe jut egy vicc: Kisebbségi kiabálja a piacon, hogy "Dollár eladó!" Jön a rendőr: [...]
nyehőce: Öööö... izé.. a "narkodollár" az narkoország valutája? ;) (gratulálok a Magyar Nemzet "újs [...]
Mind a 12 komment
John Moran floridai természetfotói
10012 0 13 Art Izé
bungle: Egyébként ahogy látom a küldött postok többsége megint használhatatlan. Vagy már rég fenn [...]
bungle: Arra sajnos nem volt idő. :) Különben anyukájának otthon mondja meg, mit csináljon... ha meg v [...]
Balázs: lassan halottnak nyílváníthatjuk bungle-t!!!:))
Mind a 13 komment
John Moran floridai természetfotói
10813 3 13 Izé
bungle: Egyébként ahogy látom a küldött postok többsége megint használhatatlan. Vagy már rég fenn [...]
bungle: Arra sajnos nem volt idő. :) Különben anyukájának otthon mondja meg, mit csináljon... ha meg v [...]
Balázs: lassan halottnak nyílváníthatjuk bungle-t!!!:))
Mind a 13 komment
Most már tudom, miért nem fog Bush a pokolra jutni... ;)
2899 0 4 Izé
Laci: Ez nem a Bushképű lovag, ez (Rejtő Jenő szavaival mondva) egyszerűen csak egy "nemzetközi szom [...]
man_oo: Ezt az embert kelett volna felakasztani Szadám mellé!!!!!!!
brigi_cica: nem kap börtönt ezért a pizzeria?
Mind a 4 komment
Cosmic Muffin
3241 0 1 Izé
Turmion Kätilöt: Kívülről egy régebbi típusú repülőgépre hasonlít. A belső tér szerintem egy yacht-hoz k [...]
Mélynyomó szék a zene szerelmeseinek (?) ;)
2737 0 12 Izé
tecchnoo: jóóóóóóó
tecchnoo: nagyon
tecchnoo: ez
Mind a 12 komment
The Decomatic Model 12b
3739 1 3 Izé
Turmion Kätilöt: hmm... pöpec jószág. Tetszik ez a 50-60 évek formatervezése. Főleg az usa-ban volt divat ez a [...]
Steve: Nem rossz kis házimozi PC.Már én is gondolkoztam hogy leváltom a dvd-t,de majd csak akkor ha olc [...]
metaljesus: nem láttam először hogy moddingoló rovat, azt hittem valami extravagáns cd vagy lemezjátszó [...]
Egy szerény 2 órás Metallica koncert - enjoy it!
5123 6 5 Izé
wtf: http://www.laist.com/archives/2007/03/12/coolest_personalized_license_plate_of_the_day.php" target=" [...]
petidobi: Ősrockerek! Hajazzatok erre rá, tessékcsaktessék!:)
bandyka: ez jóóó egyik kedven zenekarom :)) aki meg nem akar zenét hallgatni, az maradjon a reppnél ;)
Mind a 5 komment
Mellplasztika - férfiaknak
7561 0 8 Izé
petidobi: Há' én is reggel néztem ezt meg!:S Azóta félek,hogy erről fogok álmodni!:( Most minek plaszti [...]
balazssss: mellplasztika, de ez nem az eredmény, ez az ok (Gynecomastia). Annak mondom aki ezzel nincs tisztá [...]
Opra: Ez így tényleg esztétikusabb :D Boááá (korán reggelre elég gyomorforgató, ezért én is meg [...]
Mind a 8 komment
Sas néni (83) háromszáz sast etet a kertjében. Rendes tőle.
3249 1 2 Izé
szlsz: Ő a Sas József felesége
Balázs: így van!!!
Jó móka lehet. :)
3807 0 2 Izé
mtzolee: az a kis sárga tösz a bal alsó sarokban engem a Black Mesa-ban lévő robotokra emlékeztet:) vag [...]
Laci: Kíváncsi lennék mekkora a tolongás a "ticket"-ekért. Építészeti szempontból rémálom lehet [...]
Japán minőségi szórakoztatás ;)
12144 0 2 Izé
Laci: Lásd még: Mark Twain, "Huckleberry Finn kalandjai"-ban a "Királyi non plusz ultra" epizódot.
Opra: Jól feltöltötték az öreget előtte púderrel :) Boáááá %)
Ritkán látható gyönyörű kiütés az amatőr mérkőzésen. A dolog szépséghibája, hogy a szenvedő fél a ringbíró. Ha nem is gyakran, de ez is előfordul!
3822 0 1 Izé
mtzolee: szegény bíró... nekem úgy tűnik ez volt az utolsó összecsapás amit Ő vezetett!:)
Tai Chi mesterek küzdelme. Nagyon kemény, csak erős idegzetűeknek!!!
9942 1 7 Izé
Laci: Paródia nem teljesen amatőr színészekkel. Lehetett volna jobb is.
Turmion Kätilöt: Jobb mint gondoltam, nagyon jó ötlet volt ezt megrendezni.
Yocoo: Ez is annyira van közel a valódi tai-chi-hoz, mint Will Smith a Hófehérke szerepéhez.
Mind a 7 komment
Norio Matsumoto fotói
4241 0 3 Art Izé
petidobi: Bámulatosan gyönyörű! Minden elismerésem! Minden fotós álma...
wtf: Hát igen, nem könnyű a fotósok élete (sem). :)
DD: Ajánlom a Photographer Insight menüpontot! :)
Norio Matsumoto fotói
4425 7 3 Izé
petidobi: Bámulatosan gyönyörű! Minden elismerésem! Minden fotós álma...
wtf: Hát igen, nem könnyű a fotósok élete (sem). :)
DD: Ajánlom a Photographer Insight menüpontot! :)
Peraves Monotracer
3680 0 2 Autó Izé
zizike: hát ez télleg jó kérdés sztem igen :D de attól mé jól nér ki
victor07: ez mind szép és jó, de ha piros lámpánál meg kell állni eldőlsz?
Régebbi postok...