REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Cosplay bébzek a New York-i Comic Con-on

(Munkahelyen is nézhető)
4543 0 1 Izé
nemborz: 0:31 ÉÉÉééés ooooootttt a szörny , a tavi rutyutyu :D (cicivillantós, itthon nézős verz [...]
Nektek mi a véleményetek az óraátállításról?
1140 0 25 Izé
hawkeye: http://privatbankar.hu/makro/ez-az-elso-parlament-amely-fellazadt-az-oraatallitas-onkenye-ellen-2996 [...]
balogh predator: Ja mert amit az "interneten" írnak az mind szentírás...Kegyetlen nagy probléma ez az óraátáll [...]
cila: Az óraátállítás mindenkinek rossz. Van egy "belső óránk": mikor menjünk wc-re, stb. A legro [...]
Mind a 25 komment
A '90-es éves netes stock fotói pont annyira cikik, mint amennyire annak hangzanak
2302 0 0 Izé
Nem hagyományos futószalag
4083 1 2 Izé
Csádi: Hmm milyen finom mozgású Stop-Motion videó. :D
justil: kúrvajó :)
Még hogy a lányok nem pukiznak!
3148 0 3 Izé
skad03: "Every thermal footage is authentic, only farts are edited digitally."
sapkabarna: Kár, hogy igazából nem látni így. Ezt a "poént" már a FLIR-es CAT mobilnál is elsütötték. [...]
Dmckayals: Ugyan már! ezeken a videókon is egyértelműen látszik, hogy szivárvány lesz belőle! :D
Bruno Mukulu futóversenynek nézte a ketrecharcot, le is fújta a meccset a bíró
612 0 0 Sport Izé
David Irwine nem szokványos klasszicista festményei
1215 0 0 Art Izé
Ezt még nézni is fájdalmas!
2090 0 2 Izé
xxxroflmaoxxx: Ezek az arcok sosem voltak normalisak. https://youtu.be/rlgfdTm7c1I
lilaflexninja: Nekem elég a posztkép, meg sem merem nézni.
Így nézne ki, ha Deadpoolt összeeresztenék a többi Marveles szuperhőssel
565 0 0 Film Izé
Te melyikkel neveznél be egy gyorsulási versenyre?
1004 0 0 Autó Izé
A Jégvarázs hóember építős dalának japcsi változata egyáltalán nem gyerekeknek való
1375 1 1 Izé
hawkeye: Atyaég, a tangás is pasi....? Kár, hogy olyan 0.35-nél nem fingott egy hatalmasat! Akkor legal [...]
Ennél meghatóbb videó a Half Life 3 hiányról még nem született
1688 0 0 Izé
Nintendo Switch

A nintendo új konzolja hordozható, érintőképernyős és iszonyatosan jól néz ki.
725 0 0 Tech Izé
Szenteljétek meg az úr napját b**meg!!
3509 0 2 Izé
cila: Az vesse rá az első követ, ki soha-soha nem szítt füvet, ki nem öntött fel a garatra. S nyugo [...]
szemantikus: Ámen, b**meg!
Red Dead Redemption 2

A népszerű vadnyugati lövöldözős játék folytatásának az előzeteséből még nem sokat lehet megtudni a játékról, de a hangulatot és a látványt már megismerhetjük.
959 0 0 Tech Izé
Dr. Strange-t nem a legjobb ötlet egy szülinapi bulira bűvésznek elhívni
2394 0 0 Izé
A Cure for Wellness

Egy ambíciózus fiatal igazgatót a cége egy misztikus wellness központba küld, ám a svájci alpokban elhelyezkedő intézet csodás kezelési nem azok, amiknek látszanak.
693 0 0 Film Izé
Eljöhet a cyberpunkok divat álma

A Dynamic projection mapping-el nem merve felületre is lehet kivetíteni, amivel akár az interaktív ruhák jövőjét is megteremthetik.
1434 0 1 Izé
lilaflexninja: Van benne lehetőség!
A Mandela hatás

Annak a jelenségnek a neve, amikor emberek egész csoportja hamis emlékekkel él. Mint például, hogy C3PO teljesen aranyból van, pedig a jobb lába ezüst.

Az elmélet része, hogy párhuzamos univerzumokban élünk, sőt folyamatosan egyikből a másikba ugrálunk.
2745 0 0 Izé
As They Continue To Fall

A Redditen találkozott a Doctror Strange forgatókönyvírójával a ReCKoNeR_ nevű felhasználó, akinek írt egy rövid forgatókönyvet, amit a srác megrendezhetett. Ez született belőle.

A bukott angyalokra vadászó ügynök történetét akár egy egész etét filmben is szívesen látnánk.
1035 0 0 Film Izé
Lehet nem csak viccből állt ott az az ember azzal a stop táblával?
4601 0 9 Izé
Cableguy: megérdemelte...
hawkeye: ...meg a buzi fa! :)
Élien: Köcsög favágó...
Mind a 9 komment
A galaxis őrzői 2

A nyúlfarknyi előzetesből még nem sok derül  ki, de már valós jelenetek vannak benne, és a film hangulatát tökéletesen átadja
793 0 0 Film Izé
A Dekkoltás - Új Egység című száma zeneileg nem a legjobb, de a szövegre érdemes odafigyelni
1648 0 2 Izé
cila: Nem szeretem egyik műfajt se igazán, de felismerem, hogy hangot ad az elégedetlenségnek. Ez jó. [...]
lilaflexninja: Nyomhatnának egy közös koncertet ezekkel: https://www.youtube.com/watch?v=wnMHlZuDSoQ Amúgy nek [...]
2 percnyi, néhol meredek, bringázás New Yorkban
1878 0 8 Izé
tjunior: Kezdjük ott hogy nincs bukó a fején. Cikázzon csak nyugodtan így a kocsik meg a gyalogosok köz [...]
gyocska: Ja, úgy akkor értem. Azt hittem meredek alatt veszélyeset értünk. Akkor nálad a meredek=köcs [...]
lilaflexninja: Hát én nem annyira vagyok oda a bringásokért, de ebben én semmi különöset nem találtam. Kö [...]
Mind a 8 komment
Nem sokon múlt, hogy ebből nem egy öngyilkos ugrás lett
3329 0 7 Izé
pityaa: Ha jól emlékszem a videóra, ezt még azoknak sem nagyon ajánlanám...
Roli979: az ilyen veszélyes ugrásokról mindig ez a videó jut eszembe: (FIGYELEM, CSAK ERŐS IDEGZETŰEKNE [...]
Parafadugó: Ilyen magasságból nem nehéz csonttöréseket összeszedni a vízbeugrással.
Mind a 7 komment
Lakássá alakított zsinagóga

Ha kedvet kapnál hozzá, csak úgy cirka 670 000 HUF egy éjszaka.

Korábbi templom lakások: 1; 2;
1351 0 2 Izé
Cableguy: Az árából ítélve a tulajdonosi kör nem változott. :)
Roli979: inkább megyek Jázminhoz, nála csak 1000 egy éjszaka...
Trump jósbábu

Van még ennél lejjebb?
1037 0 6 Izé
twitteringbeard: Az alányúlós sztori ott kezdődött hgoy már a smárol a csajjal... akkor azért az minimum hogy [...]
hawkeye: Aljas népség. Julian Assange esetében is próbálkoznak... De ami még undorítóbb, Jimm Carr [...]
cila: Isten őrizz, hogy Trump legyen a világbajnok! Ezt a vádat már hallottam, ám azok az ujjlenyomat [...]
Mind a 6 komment
Elég drága nézelődés lett ez végül
3795 0 9 Izé
eMTé: Látszik, hogy az IZÉ olvasói edzettebbek mint az átlag. FB oldalon kb. 50-ből egy jött rá ho [...]
negativ_kommentelo: Nagyon fake... egyrészt amit sakos mond, másrészt meg h meg se próbál utána kapni, h ne dőlje [...]
sakos: Az egy ügyes gerilla marketing fogás. Az eredeti videót az áruház tette fel.
Mind a 9 komment
Tékasztorik - a film

A népszerű blogból film készül, aminek a befejezéséhez közöNségi finanszírozást indítottak.
434 0 0 Film Izé
Nem mondom, hogy minden BMW-s hülye, de ez különösen az
4268 0 16 Izé
lb7: Az ilyen barmokat én sem sajnálom...csak az autót :/
vadonka: Parkolt már bmw-s járdán úgy, hogy csak az úttesten lehetett volna kikerülni. Átmásztunk tö [...]
Cableguy: "Nem mondom, hogy minden BMW-s hülye, de ez különösen az" ... de az ...
Mind a 16 komment
Egy igazi épületes Izé
1485 0 0 Izé
Így néz ki egy Földkelte a Holdról nézve
1831 1 7 Izé
cila: Azt kérdeztem, provokatíve: "Mikor lesz a földfogyatkozás?" Jelentem: Megtörtént. Többször i [...]
cila: Mikor lesz a földfogyatkozás?
hawkeye: Vagy gyíkember vagy, és a Hold túlsó oldalán érzed jól magad.... :)
Mind a 7 komment
A BMW futurisztikus motorja egyensúlyban tartja önmagát
822 0 0 Autó Izé
Ez nem taxi, hanem autóbérlés sofőrrel
2383 0 2 Izé
rermo: Csak akkor van a gubanc ha a sofőrt kiszállítom a kocsiból . A bérleményemmel ne autózzon má [...]
sapkabarna: Ilyen már tök rég óta működik itthon. Különösen a Ferihegyre menő fuvarok pofátlansága h [...]
Egy tok, amivel a mobilod hátulján is lesz egy kijelző

Nem csak iPhonehoz van.
629 0 0 Tech Izé
Interaktív térképen a világ gazdaságilag vezető városai

Budapest valamiért nem került bele, de még a tudásközponti kategóriába se.
1586 0 2 Izé
cila: Bocs, de nem sokat ér. Több mint egy évvel ezelőtti (mennyire megbízható?) adatok. És nagyon [...]
LazzL: Jövőre Felcsút rajta lesz... ;)
A cézium a világ legpuhább fémje, de nem is ez a legizgalmasabb benne

Az aranynál drágább, a kéz hőjétől megolvad, és képes csak úgy simán felrobbanni.
4036 1 5 Izé
Traveller_x: Legpuhább fém? A SoftMetál!
cila: Tényleg. Láttam egy olajban tartósított nátrium (Na) darabkát vizisíelni. Égett a hidrogén [...]
Tron65: Cézium. A Mengyelejev táblázat első oszlopában, vagyis az alkálifémek csoportjában lakik. É [...]
Mind a 5 komment
Trump és Clinton éneklik a Time of My Life című számot

Avagy, ennél már nem igazán lesz röhejesebb az amerikai elnökválasztás.
1206 0 1 Izé
hawkeye: Kihagyták a tánckart! A Gurchani Ballet még jobban feldobta volna.... :)
Trollhunters

A Guillermo del Toro nevéhez  fűződő rajzfilmsorozatra érdemes lesz odafigyelni.
1722 0 0 Film Izé
Ennél röhejesebb oktatóvideót még nem láttál!
1584 1 0 Izé
Régebbi postok...