REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Ügyes a művész úr, aki ezt RAJZOLJA!
4906 3 5 Izé
qukac: Nagyon ott van...
platonista: Tisztára olyan, mintha szobor lenne. Hihetetlen.
after: majdnem egy napon születtem vele... csak pár évvel később:)
Mind a 5 komment
Hírességek kisméretben...
8300 2 2 Izé
Máln@: jaja...........de akk is jót röhögtem ezek közül is páran........:)
metaljesus: hát a worth1000 csinált már ennél jobbat is
Jodi Michaelson, a "Rocketwoman"
3330 0 1 Izé
barracuda: potenciális donor
Érdemes megnézni, hogy próbálnak az emberek pénzt csinálni Britney Spears hajvágásából... :)
9259 0 8 Izé
bungle: womencelebs küldte: http://womencelebs.blogspot.com/2007/10/britney-spears-topless-in-her-new-music [...]
bungle: Te tudod egyébként (anélkül, hogy most a térképre néznél), hol van pl. Wyoming vagy Nebraska [...]
brigi_cica: zorro! az amerikaiak ki adnak pénzt ilyenekre mert kibaszott naivak!!! :D de nem baj valaki jol j&# [...]
Mind a 8 komment
"Lesz még itt baszd meg!"
10389 3 16 Izé
Diablo: Szánalmas, primitív, visszamaradott "emberek". De azt hiszem ,mindenképpen komolyan kell venni [...]
kamubekLaca: Sztem ugyanígy hangozna szájukból az a sok süket duma, amit nyomnak, ha éjjel-nappal a könyvt [...]
Su: arra gondolsz, hogy kicsi hozzá a szókincsük?:)
Mind a 16 komment
FlexibleLove - moduláris ülőke

Másik videó
4346 1 6 Izé
Mage_ster: Tényleg nagyon kreatív, de kíváncsi lennék, hogy az én gyengécske 120 kilómmal meddíg üln [...]
Gouranga: szerintem nagyon kreatív, nem tudom miért csak a hiábit kell azonnal keresni...
Su: itt nem az a kérdés, hogy mennyire kényelmes, hanem az, hogy mennyire kényelmetlen.
Mind a 6 komment
Max hangerővel tessék nézni!!! :D
13768 11 11 Izé
AsTanine: :)
JeLo: Tré!
itsye: ÉSZREVETTÉTEK?ÁLLVA INDULT ÉS FEJEMÁLVA ÉRT LE
Mind a 11 komment
Poros szélvédők művészien kezelve...
4000 1 4 Art Izé
Balpar: Ezentúl én sem mosok kocsit hátha egy ilyen jólelkű művész megtalálja
bandee1219: Valamelyik olyan komoly, mint állat, de egy pár csak "elnagyolt", de szeretnék így rajzolni.
Ficánka: Nem is kicsi!
Mind a 4 komment
Poros szélvédők művészien kezelve...
4134 6 4 Izé
Balpar: Ezentúl én sem mosok kocsit hátha egy ilyen jólelkű művész megtalálja
bandee1219: Valamelyik olyan komoly, mint állat, de egy pár csak "elnagyolt", de szeretnék így rajzolni.
Ficánka: Nem is kicsi!
Mind a 4 komment
Itt legalább történt valami izgalmas is a Dreamgirls c. film vetítése alatt (ha már a film tök szar)... :)
3493 0 5 Film Izé
brando: szerintem a dreamgirls nem volt rossz... nekem tetszett
mtzolee: Basszus mileny primitív egy struktúra ez az amcsi mozi! ilyet még én is tervezek és építek ak [...]
Balázs: mé?ennek örüljek?
Mind a 5 komment
Itt legalább történt valami izgalmas is a Dreamgirls c. film vetítése alatt (ha már a film tök szar)... :)
3525 0 5 Izé
brando: szerintem a dreamgirls nem volt rossz... nekem tetszett
mtzolee: Basszus mileny primitív egy struktúra ez az amcsi mozi! ilyet még én is tervezek és építek ak [...]
Balázs: mé?ennek örüljek?
Mind a 5 komment
Lehet hogy már egy kicsit lejárt, de még mindig nagyon kemény...
5953 3 0 Izé
Azért bennem legalábbis felmerül, hogy ez egy vágott anyag. Budapesten is össze lehet szedni néhány idiótát...

Magyar felirattal.
8412 3 23 Izé
Laci: Zipernovszky Károly és Déri Miksa találták fel váltakozó áramú áramfejlesztőt és szinkro [...]
eol: Az az egy az utolsó kérdése Lacinak ("Vajon hányan tudnának felelni?")? Esetleg azt nem tudod, [...]
kócimbóc: Én egyet kivéve mindet tudom :))
Mind a 23 komment
Maria Moral Pena egy becsomagolt házat kapott Valentin napra. Te mit kaptál? :)
2413 0 3 Izé
Lako: Kikosarazást...
attti: leht hogy csak valentín napra kapja?
man_oo: Vajon mit kap karácsonyra? .............elkényeszteti a csajszit ...ha csunya lesz meg öreg akk [...]
Habitat '67 - Montreal, Kanada

A hivatalos oldala.
4484 0 9 Art Izé
bandee1219: Csak vonalzója volt a tervezőnek?
tecchnoo: ez létezik??
tecchnoo: ez azért 1 picit túlzás
Mind a 9 komment
Habitat '67 - Montreal, Kanada

A hivatalos oldala.
4742 1 9 Izé
bandee1219: Csak vonalzója volt a tervezőnek?
tecchnoo: ez létezik??
tecchnoo: ez azért 1 picit túlzás
Mind a 9 komment
Morning Glory Pool
6349 2 3 Izé
.::JunKieEQ::.: Ez egy geotermikus forrás.... Ilyenek a gejzírek is...
Balázs: télleg "szép" csak az nem derül ki hogy pontosan mi is ez :))
rozi: Ez aztán szép, feltéve, ha nincs benne egy kis Corell, vagy valami.
1 Click Award - mozgasd az egeret a szürke kör fölé és nézd a hülye japókat, mit művelnek már megint... :D
15622 3 2 Izé
tian: mekkora egy barmok!:D mikor lesz már külön rovat nekik?:))
kisdead: Ezek aztán nagyon pihentek :D
Mit csinálj egy papírlappal, ha nem tudsz rá mit írni?? Itt van pár jó ötlet! :)
7590 0 7 Art Izé
nemerdekel: nagyonjó :)
bandee1219: Tényleg nagyon jók! :) És ehhez még pénz sem kell, mégis szép, csak hát a kézügyességem.. [...]
Lundgren: hihetetlen
Mind a 7 komment
Mit csinálj egy papírlappal, ha nem tudsz rá mit írni?? Itt van pár jó ötlet! :)
7889 9 7 Izé
nemerdekel: nagyonjó :)
bandee1219: Tényleg nagyon jók! :) És ehhez még pénz sem kell, mégis szép, csak hát a kézügyességem.. [...]
Lundgren: hihetetlen
Mind a 7 komment
Nincs elég hó? Beszélj apucival.. ;) (már ha van 30.000 dolcsija)
2985 0 0 Izé
Nyugodt, stresszmentes irodai munka... :D
9279 2 5 Izé
Su: még szerencse, hogy az emberek olyan hatalmas önuralomra képesek. különben a legapróbb dologé [...]
kluso: Mert dobálta vmi szarral.:)
Mage_ster: De miért ugrott rá?:)))
Mind a 5 komment
Mai büntetés... :D
10510 0 17 Izé
varazs: Az elòbb nèztem meg csicsilla egy belinkelt vidijèt, most meg ezt, ùgy kellett n [...]
Nyolan: Leokádia
wtf: Kezd elterjedni ez az őrület: http://www.youtube.com/watch?v=wAIg607x1J0" target="_blank">http://w [...]
Mind a 17 komment
Szép színes hologram, mozog is jól...
4363 0 0 Art Izé
Szép színes hologram, mozog is jól...
4464 0 0 Izé
Ez a Volvo XC90 több mint tízezer lego kockából épült...
3760 0 5 Autó Izé
bandee1219: Bocs, most megnéztem, tényleg, de a multkor már nem volt jó a hivatkozás v. csak nem akart bej [...]
dude: Pedig ez nem PS, ez nagyon is LEGO Volvo a LEGOLAND California-ban.
bandee1219: Remélem világos, hogy ez PS. Vagy valami más program effektje, nem pedig legó.
Mind a 5 komment
Ez a Volvo XC90 több mint tízezer lego kockából épült...
3904 1 5 Izé
bandee1219: Bocs, most megnéztem, tényleg, de a multkor már nem volt jó a hivatkozás v. csak nem akart bej [...]
dude: Pedig ez nem PS, ez nagyon is LEGO Volvo a LEGOLAND California-ban.
bandee1219: Remélem világos, hogy ez PS. Vagy valami más program effektje, nem pedig legó.
Mind a 5 komment
A repülő macs ;)
5354 0 0 Izé
Mathew Star Thomas alkotásai
6922 0 1 Art Izé
Bakeyoo: igazán színesek és kreatívak!
Mathew Star Thomas alkotásai
7077 6 1 Izé
Bakeyoo: igazán színesek és kreatívak!
Millenium Falcon, a legnagyobb, több mint 5000 darabos LEGO. Az ára is szép. ;)
5034 3 7 Izé
platonista: Azta öcsém, ez már ötlet! Nagy!
sf: Millenium Flakon :)
metaljesus: akkor nem érted amit írtam. pici koromban apuval meg öcsémmel rengeteget legóztunk, és imádt [...]
Mind a 7 komment
Így kell vízzel rajzolni - Jeep marketing.
6463 1 3 Izé
Élien: Koponya volt az ötletgazda !
Su: nagyon látványos
Bakeyoo: hihetetlen vazzze, h mit ki nem találnak... nagyon yoo, teccik! kéne itthonra is :))) meg 1 Jeep i [...]
Ami jó az jó, még akkor is, ha valami hülye céges honlapon van elrejtve. Az AXE gombnyomásra nyögdécselő ajkaival simán el lehet játszani negyed órát, lehetőleg bekapcsolt hangfalakkal, hogy a környéken mindenki egyformán remekül szórakozhasson.

Egyetlen negatívumként a magyarítás hiányát tudnánk említeni, a francért nem lehetett néhány billentyűre valami magyar lihegést rákötni ("szeress, te állat!").
10876 2 5 Game Izé
norbertka1997: mi ennek a játéknak a cime?
szamaba: szupi
Szama: ez cool
Mind a 5 komment
Ami jó az jó, még akkor is, ha valami hülye céges honlapon van elrejtve. Az AXE gombnyomásra nyögdécselő ajkaival simán el lehet játszani negyed órát, lehetőleg bekapcsolt hangfalakkal, hogy a környéken mindenki egyformán remekül szórakozhasson.

Egyetlen negatívumként a magyarítás hiányát tudnánk említeni, a francért nem lehetett néhány billentyűre valami magyar lihegést rákötni ("szeress, te állat!").
10291 5 4 Izé
szamaba: szupi
Szama: ez cool
Ketya: a G meg H betü a legjobb:)
Mind a 4 komment
HTML kódok a mindennapi életben
6011 0 0 Izé
Mozaik izé, billentyűkkel, és pihent aggyal.... pff...
2107 0 2 Autó Izé
Su: csak akkor ciki, ha a fedélzeti szgépen windows fut. elég nehéz megtalálni a ctrl-alt-del gombo [...]
Izzie: és le lehet venni róla egy darabot? vagy meg lehet nyomni őket? az mekkora buli:D
Mozaik izé, billentyűkkel, és pihent aggyal.... pff...
2174 0 2 Izé
Su: csak akkor ciki, ha a fedélzeti szgépen windows fut. elég nehéz megtalálni a ctrl-alt-del gombo [...]
Izzie: és le lehet venni róla egy darabot? vagy meg lehet nyomni őket? az mekkora buli:D
A miskolci Vadasparkban készült képekből egy kis válogatás.
2204 0 1 Art Izé
Mage_ster: VIVA la Miskolc
A miskolci Vadasparkban készült képekből egy kis válogatás.
2370 1 1 Izé
Mage_ster: VIVA la Miskolc
Itt van, megjött - az ásványvizek netovábbja, a bling H2O.
7,5 deci sznobvíz 40 dolcsi, de van (pontosabban már nincs, mert elfogyott) limitált verzió is 480 dollálért is...
2749 0 4 Izé
Luflee: Egyébként az oktogonon lehet kapni 3000ért olyan pezsgőt, amiben 24 karátos aranydarabkák úsz [...]
Bakeyoo: yoolwan 1:1 :D
Su: bolond vagy te? miért vennék ilyent 1000 dolcsiért, mikor a sarki fűszeresnél megkapom 1500-ér [...]
Mind a 4 komment
Régebbi postok...