REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Valentin nap, avagy milyen ajándéknak örülnek a nők legjobban... ;)
25057 4 47 Izé
Balázs: ez annyira faszság:))a szám tiszta csak csúnyán beszélek egy pöppet :))
bungle: A szád a mocskos, nem azt akartad írni? :D
Balázs: de mocsok vagy ááááá de nekem8
Mind a 47 komment
Blatte's Backgrounds - absztrakt háttérképek minden mennyiségben, 12 felbontásban (1024x768, 1600x1200, 1280x960/1024, 2048x1536 + 16:9 változatok).
7315 0 5 Art Izé
mtzolee: hmm... egész pofásak. ez a torrentes lehetőség meg elég kellemes!
bagoly007: Bocsika... elfelejtettem szolni ... ahogy azt SQS irta, csak szet kell nezni, DE!!! ott van egy olya [...]
Luflee: mivel nem szükséges, csak el kell olvasni a követleményeket úgymondd :)
Mind a 5 komment
Blatte's Backgrounds - absztrakt háttérképek minden mennyiségben, 12 felbontásban (1024x768, 1600x1200, 1280x960/1024, 2048x1536 + 16:9 változatok).
7121 3 5 Izé
mtzolee: hmm... egész pofásak. ez a torrentes lehetőség meg elég kellemes!
bagoly007: Bocsika... elfelejtettem szolni ... ahogy azt SQS irta, csak szet kell nezni, DE!!! ott van egy olya [...]
Luflee: mivel nem szükséges, csak el kell olvasni a követleményeket úgymondd :)
Mind a 5 komment
A magyar pörgősrác!!! :D
4279 0 8 Izé
Robsz: Nagyon nagy respect!
DeeT: jaa, nem tudtam, h olasz... boccs!
X: Kösz szépen
Mind a 8 komment
Havat eszik, aztán tömbökben kikakilja. :D
Honnan máshonnan, mint Japánból... :)

4598 1 3 Izé
Balázs: hólapát4ever :))
Su: veszek egy olyan pikacsust, a hülyének is megéri ennyiért
metaljesus: jó lenne hozzá több kép :( de azért nem rossz :)
Mai illúzió: közelítsetek a képhez és az ábra közepén lévő fekete lyuk tágulni látszik ! :D
8177 0 2 Art Izé
koffein: hátén átéreztem és valóban
Balázs: Hát még nem tágult ki eléggé :))
Mai illúzió: közelítsetek a képhez és az ábra közepén lévő fekete lyuk tágulni látszik ! :D
8505 6 2 Izé
koffein: hátén átéreztem és valóban
Balázs: Hát még nem tágult ki eléggé :))
Miss Universe, 2006-os felhozatal......hááát izéé, van egy két érdekes 'szépség' :)
25990 0 4 Izé
papa3624: miss puertorico-nak jo nagy szopos szája van de én összeszednék ezeknél 666x jobb nőket!!!
Balázs: miss usa-t dugnád mint a lopott biciklit :))
Gergely001: Szemüveget a bírónak!!
Mind a 4 komment
Utolsó hely a parkolóban. Angol módra :)
6991 0 6 Izé
mtzolee: Áhh... ez egy amatőr! Ace Ventúra a terepjárójával is beállt volna oda... sőt... helytakaré [...]
bubi66: Teljesen spontán .... és spontán volt ott a kamera is . De legalább nem gyulladt ki :).
metaljesus: ilyen nincs, ez szerintem meg volt rendezve. ekkora faszkalap nem létezhet
Mind a 6 komment
Szenzáció: feltekerhető kijelzős mobiltelefon!
4891 0 11 Izé
Su: :D
Nogee: Fasza lehet, amikor fúj a szél, az az izé meg ott lobog a szád előtt mint a trikolór... :)
Su: rossz lesz az a jövő, ahol mindezeket a hiábavalóságokat ilyen drágán kell megfizetni
Mind a 11 komment
Játékok 4 másodpercben...
9830 2 16 Game Izé
Tom: kurva jó játék
Sátánista kiscsávó666: 197
eol: Szerintem a cél minél kevesebb idő alatt kinyírni a főmuftit :)
Mind a 16 komment
Játékok 4 másodpercben...
9933 7 17 Izé
Wertical: rohadt jó, csak túl rövid és egyszerű :DD
Tom: kurva jó játék
Sátánista kiscsávó666: 197
Mind a 17 komment
Nem igazi gémizé, csak egy trailer, de érdemes megsasolni.
12000 2 13 Game Izé
koocos: Nagyon nagy játék, és nem csak a trainer-ben vannak ilyen dolgok. Egy pályát úgy végigjátszo [...]
sai: nem tom.. :P maga ugy a játék nem fogott meg.. csak ki élem a száguldozós hajlamaimat :P
Su: érdekelne azért, hogy mi abban a jó. magyarázd el kérlek.
Mind a 13 komment
Nem igazi gémizé, csak egy trailer, de érdemes megsasolni.
10982 1 13 Izé
koocos: Nagyon nagy játék, és nem csak a trainer-ben vannak ilyen dolgok. Egy pályát úgy végigjátszo [...]
sai: nem tom.. :P maga ugy a játék nem fogott meg.. csak ki élem a száguldozós hajlamaimat :P
Su: érdekelne azért, hogy mi abban a jó. magyarázd el kérlek.
Mind a 13 komment
Hárdkór tökjó hotel fanok, vagymi. Elmeroggyant osztály kiszabadult? Mai tinikorosztály? Beszarás.
10126 2 51 Izé
rullet2002: NEM BAJ KIS LÁNYOK CSINÁLJATOK TOVÁBB AMÍG MEG NEM UNJÁTOK! MAJD HA VÉN PICSÁK LESZTEK AKKOR [...]
Cheebeeke: xD A jövő nemzedéke :S Ahogy elnéztem, az volt a legnormálisabb aki azt mondta "Én nem szólok [...]
Schabee: vér szánalmas
Mind a 51 komment
Crippled Masters - a kung-fu filmek gyöngyszeme. :)
Két harcművész - az egyik lábak, a másik karok nélkül - összeáll, hogy egyesítve erejüket bosszút álljanak az őket megcsonkító gonosz mesteren. Oscarra vele! :D
8511 0 2 Film Izé
pisti: Bizonyára remek film a "műfaj" kedvelőinek.
after: nemár, ez undorító:S :)
Crippled Masters - a kung-fu filmek gyöngyszeme. :)
Két harcművész - az egyik lábak, a másik karok nélkül - összeáll, hogy egyesítve erejüket bosszút álljanak az őket megcsonkító gonosz mesteren. Oscarra vele! :D
7034 2 2 Izé
pisti: Bizonyára remek film a "műfaj" kedvelőinek.
after: nemár, ez undorító:S :)
Gondolom már csak ez hiányzott a macskáknak is...
2136 0 1 Izé
attti: megáll az eszem mik vannak már!
A japán Thriller. Gyenge idegzetűek csak óvatosan (fél szemmel), mert nagyon durva! :)) Én szóltam... ;)
7640 0 5 Izé
Geri: Jóvan na tuggya f.sz milyen számcímei vannak annak a gyökérnek.
Connektor: Geri bazzzz OLVASS! :D a címe a clipnek a japán Thriller....akkor mi lehet valyon az eredeti??? : [...]
Geri: Zsír de melyik dzsekó szám megy alatta?Először azt hittem vmi kő progressive,egész jó!
Mind a 5 komment
Minden idők 10 legdrágább videóklippje
5944 0 4 Izé
wtf: Valamiből csóró sminkeseknek is meg kell élniük... ;)
Killex: Mi a franc kerül egy rohadt sminkben 6-7-8 ezer $-ba??????? Jacksonnál megértem, mert nála még [...]
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=gc2Pt-X3zjQ
Mind a 4 komment
Gay Monopoly
Hogy ti se unatkozzatok ott a melegben, cuncikáim. :D
2449 2 7 Izé
sevenfingers: rendorakademia, ha jol tudom.
Balázs: az melyik filmbe is volt??:))
Killex: Nyerő mező! 2 feles a Kék Osztriga bárban:P:)
Mind a 7 komment
Miután közel 600 millió forintot már ráköltött és 18 hónapot várt, Nick Skilton hetekre volt attól, hogy beköltözhessen remek kilátással rendelkező, elegáns, új luxusotthonába... :D (bocs, tudom nem szép dolog a káröröm, de ha egyszer olyan jól esik :)))
11275 0 5 Art Izé
Balázs: legszebb öröm a káröröm :))
Senkise: Szépet fog csúzdázni az a ház a szakadékba.
Élien: Pénze van ,de esze nincs! Ilyen helyre építkezni nagy baromság és felelőtlenség. Kb. olyan ,m [...]
Mind a 5 komment
Miután közel 600 millió forintot már ráköltött és 18 hónapot várt, Nick Skilton hetekre volt attól, hogy beköltözhessen remek kilátással rendelkező, elegáns, új luxusotthonába... :D (bocs, tudom nem szép dolog a káröröm, de ha egyszer olyan jól esik :)))
12046 0 5 Izé
Balázs: legszebb öröm a káröröm :))
Senkise: Szépet fog csúzdázni az a ház a szakadékba.
Élien: Pénze van ,de esze nincs! Ilyen helyre építkezni nagy baromság és felelőtlenség. Kb. olyan ,m [...]
Mind a 5 komment
Buli a mennyezeten! :)
10396 0 20 Izé
rumcajsz: Jellemző (rám): elfuserált fazonigazítást láttam benne!
Rabac: tüzet nekik, lángszóróból!
Nogee: Nem lényegtelen, hogy miért gyűlt össze ennyi dög...:) Eszembe jut egy vicc: Két pasas ül a f [...]
Mind a 20 komment
Missouri Skies
3714 0 0 Art Izé
Missouri Skies
4158 5 0 Izé
" ...nem bírtam a feszültséget, össze kellett vagdosnom magam. Folyt a vér, akkor megnyugodtam."
..na ennek nem lennék a szomszédja!!

1. rész
2. rész
3. rész
4353 0 15 Izé
yushuf: ez döbbenet
DeadSnow: pedig milyen jó is lenne nekünk ha tele lenne az utódaival az országunk, gondoljatok csak bele, [...]
wtf: Igazad van, végülis az, hogy valaki elmebajos, annyira relatív, neki lehet, hogy a normális embe [...]
Mind a 15 komment
Valami itt elég jól megfagyott...
6859 0 4 Izé
iZeMiZe: Valakinek nagyon nagyon sok szabadideje volt:)
wtf: Persze, az összes képen, mi?
ikanorbad: Valamit itt elég jól oda fotoshoppoltak...
Mind a 4 komment
micro compact home
hát ennek se lehet túl nagy a rezsije ;)
4960 0 2 Art Izé
nyehőce: Tényleg, itthon már biztos felpakolták volna egy ifára, aztán van egy lopott házuk. :D
bandyka: nem is rossz...csak nehogy ellopják az egészet egyszerre:)
micro compact home
hát ennek se lehet túl nagy a rezsije ;)
5179 0 2 Izé
nyehőce: Tényleg, itthon már biztos felpakolták volna egy ifára, aztán van egy lopott házuk. :D
bandyka: nem is rossz...csak nehogy ellopják az egészet egyszerre:)
Alberich Mathews víz alatti fotói
11990 0 0 Art Izé
Alberich Mathews víz alatti fotói
12260 2 0 Izé
A Peugeot Concours Design verseny 10 legjobbja
(azért a többi 20-at is érdemes megnézni...)
6769 0 2 Autó Izé
qukac: Kérek egy ilyet szülinapomra.Nagyon jó!
mtzolee: basszus... ezek az emberek hihetetlen fantáziával álmodnak meg dolgokat!... Ez a piros itt a kép [...]
A Peugeot Concours Design verseny 10 legjobbja
(azért a többi 20-at is érdemes megnézni...)
6753 1 2 Izé
qukac: Kérek egy ilyet szülinapomra.Nagyon jó!
mtzolee: basszus... ezek az emberek hihetetlen fantáziával álmodnak meg dolgokat!... Ez a piros itt a kép [...]
Egy igen komoly sportot szeretnék most megismertetni mindenkivel, amire ráadásul hatalmas fogadásokat kötnek: Hörcsög verseny :)
3767 1 1 Izé
izébigyó: http://www.dailymail.co.uk/news/article-1304773/Hamster-racing-Lewis-Hammy-Jenson-Button-Nose-Hamste [...]
Most komolyan nem értem, mi a baja... egér vagy csirke, nem mindegy? Kínai kaja, mit várt... vagy talán vega? :D
3475 0 2 Izé
Luflee: Ez így van sai barátom :)
sai: hm.. ezek után +gondolom hogy fogok e még Kínai kaját enni.. :P bár eddig mind1ik finom volt :P [...]
Letartóztattak egy mexikói postást, mert 10 tonna kézbesítetlen levelet találtak nála (1999-től gyűjtögette)... de durva!!! :))
2604 2 2 Izé
Élien: Kár,hogy nem szippantós volt a tag.
Su: összegyűjtötte amit más eldobott volna. igazi környezetvédő:)
A Super Bowl alatt vetített összes reklám egy helyen (csak megjegyzem, félmilliárd Ft-ba került egy-egy félperces spot).
A Bud Light már megint iszonyat jó reklámokkal jött, évről évre a kedvenceim...

Reméljük, a miamiak betartották a hatóság kérését, és nem rohantak a WC-re a szünetben. :D
5880 2 3 Izé
Balázs: nekem a scratch(vagy hogy kell leírni) születése a kedvencem de linkem nincs............
Luflee: Ez a kedvencem http://www.youtube.com/watch?v=wV0B3maUK0E :D
Su: jó a cikk is. hiába, EZ amerika:)
Hogyan csináljunk lapos képernyőjű monitort...
4320 0 0 Izé
Swatch Infinity
Karóra beépített mp3 és videó lejátszóval/felvevővel, fotóalbummal...
3581 0 4 Izé
Su: ja, jól néz kis, csak nem sok haszna van. nem éri meg az árát akármennyibe kerül is.
mtzolee: hja... tényleg jól néz ki... és ha még műxik is... lehet be is ruháznék egy ilyenbe:)
petra: ez nagyon kiraly!!! Baromi jol is nez ki.
Mind a 4 komment
Régebbi postok...