REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Egy kis multitasking... ;)
4672 0 2 Izé
Pipi: Qrva ügyes a kiscsákó!
Su: jól begyakorolta a gyerek a lépéseket......inkább könyvet olvasott volna
Eric C művészi aktfotói
7747 1 2 Art Izé
wtf: Hirtelen Erica C-nek olvastam... Jajjj. :)
Balázs: eric cartmen???
Tippelj, mit fest (a végén majd meglátod)! :)
9547 9 13 Izé
bandee1219: http://youtube.com/watch?v=OIJtKxdRQzY http://youtube.com/watch?v=5-gZUP_A1Xs&feature=related http:/ [...]
Nogee: Beszarok...
Su: na jó, ha nem lett volna a képfelirat, akkor én sem gyanítottam volna:)
Mind a 13 komment
Szerezd meg a kék kapszulákat és kerüld el a pirosakat!
6135 0 8 Game Izé
Szamooca: szerintem amit zizi küldött nehezebb mint amit te küldtél...:)
nyehőce: Áhhh, az gyerekjáték, ez a durva: http://www.pepere.org/flash-development_1_3x/flash-game-capsule [...]
Luflee: hát én a 4es pályánál adtam fel :) Addig ami itt a képen van el se jutottam :D Úgyhogy csak g [...]
Mind a 8 komment
Szerezd meg a kék kapszulákat és kerüld el a pirosakat!
6121 1 7 Izé
nyehőce: Áhhh, az gyerekjáték, ez a durva: http://www.pepere.org/flash-development_1_3x/flash-game-capsule [...]
Luflee: hát én a 4es pályánál adtam fel :) Addig ami itt a képen van el se jutottam :D Úgyhogy csak g [...]
Su: egy biztos, sokkal több agresszivitást szül ez a játék, mint a doom:)
Mind a 7 komment
Hogyan nyissunk ki egy kocsit egy teniszlabdával (ha valaki még nem ismerné ezt a trükköt... persze gondolom csak régebbi kocsikkal működik).
14623 2 9 Izé
Su: hát ha ezt is megmutatta volna, akkor tuti ugrásszerűen megnőtt volna a klientúrája:)
Su: így igaz, a legjobb, ha közben a fejedet be is dugod az autóban, miközben próbálkozol:)
Baci: Ezt az én Trabantommal nem lehet megcsinálni... Az meg már túl régi?
Mind a 9 komment
Végre rács mögött
4373 0 17 Izé
Su: ha nekik nem kell betartani a törvényeiket, nekünk sem. holnaptól nem fizetek adót:)
NoSuker: azért az vicces, hogy a kordon ottléte alkotmányellenes, a megbontása szabályellenes. Ezek utá [...]
ismeretlen: Jajj már mindig ez a hittérítős, mikor nyílik fel a szemetek duma? miért gondolod hogy más ne [...]
Mind a 17 komment
Kommandós vagyok, meg se éreztem!
8117 1 7 Izé
kotla: van ennek egy másik része is: http://www.youtube.com/watch?v=PxZBJKKdFi8 :) sőt, a legenda úgy t [...]
kotla: azt írták, gólyabál előtt, vagy után készült. ez a két videó viszont biztosan a tavalyi ve [...]
mtzolee: hehehehehe...:D:D a régi szép balatoni időket idézi....:D:D:D:D hogy én is hányszor röhögtem [...]
Mind a 7 komment
Kit is akarnak megenni?!
4059 0 7 Film Izé
wtf: Szerintem fotosopp. ;)))
DD: Eddie Murphy bajusz nélkül?
alphadog: Gagyi mami 5? ;)
Mind a 7 komment
Kit is akarnak megenni?!
4080 0 7 Izé
wtf: Szerintem fotosopp. ;)))
DD: Eddie Murphy bajusz nélkül?
alphadog: Gagyi mami 5? ;)
Mind a 7 komment
Flickr Combat
Két kép közül neked melyik jön be?
20755 4 4 Izé
Connektor: Azért én naphosszat "elnyomkodnám" őket :))
Élien: Na! Azért a nők "nyomkodását" is meg lehet unni 1 idő után. :)
Sthro: eleinte érdekes, de nem látom értelmét.
Mind a 4 komment
Azt hittem a Tokijoo Hotelnél már nincs rosszabb,itt a magyar verzió: No Thanks. És tényleg: NEEEEM KÖSSSZZZ!!!!! :D XD
4830 0 30 Izé
bungle: twitch küldte: http://www.youtube.com/watch?v=BmTNasd4-Kw Blink 182 vs. no thanx hüm...biztos csak [...]
Connektor: nomármost,kérdem én: a pózerek ne emók? de fordítva igaz....az emo nem is szól másról,mint [...]
xgörögx: Tudom okoska, hogy a pózerek nem emósok.:) De, eddig id erről beszéltem, hogy a ruhától még s [...]
Mind a 30 komment
Kutya szoptat mosómacikat :))
2745 0 1 Izé
petra: :) juj :)
McDonalds Rap
Így kell profin rendelni a Mcdonalds-nál. Na, ezt próbálja meg nálunk valaki megcsinálni. You wanna Big Mac?
3719 1 5 Izé
tibz: mindenki mást szeret! de megkapta amit kért?
Balázs: de!!!!!!!!a disco meg a techno!!!!!!!!!!
wtf: Mi ebben a jó? A rapnél igénytelenebb zenei stílus nem igazán létezik...
Mind a 5 komment
Csirke kacsalábon
Hova jutott a genetikai mutáció...
3142 0 5 Izé
Balázs: sthro fiam feljöttél mint a talajvíz :))
Sthro: áááááááááááá
grmindenyssa: mi van ha fake? mondjuk nejlonzokni...
Mind a 5 komment
Amikor a kígyó viagrát nyel.. ja nem, csak megfagyott! :D
4450 0 0 Izé
"Szervusz Sanyikám vagy hogy hívnak  Pityu..."

" A raktárbázis a raktárbázison van..."

"Nem érek rá, mert nincs semmi dogom, aztán..."

Áááááá!!!
11808 1 8 Izé
Schabee: már törlődött asszem
pitteee: Sorry de ez sz@r
Bakeyoo: megjáccott... és gagyi.
Mind a 8 komment
A Midomi a hangmagasság, a tempó és a szünetek alapján nagy biztonsággal megmondja, ki énekli eredetiben a mikrofonba dúdolt számot.
4347 5 3 Izé
mimre47: Nem mert nem letölthető csak szöveg.
mimre47: kipróbálom és majd írok.
Schabee: és nem kapott egy kommentet se, akkor senki nem próbálta ki :)
Meghágta unokaöccsét - alkoholmámorban összetévesztette a barátnőjével
6101 0 2 Izé
Su: megtette:)
thorm: uh bammeg :(
Fekete bárány - támadnak a gyilkos barik... komolynak ígérkező film! ;)
Honnan máshonnan, mint 40 millió birka hazájából, Új-Zélandról. :)
6600 0 24 Film Izé
madMate: huhh az ötlet jó de a film nagyon béna szvsz
Su: lényegében nem volt igaza, mert ő Bárányok hallgatnak 4-ről beszélt és nem Hannibal 4-ről;) [...]
bungle: Igaz, nem tacskó, de kis sminkkel majd elmegy annak is... ;)
Mind a 24 komment
Fekete bárány - támadnak a gyilkos barik... komolynak ígérkező film! ;)
Honnan máshonnan, mint 40 millió birka hazájából, Új-Zélandról. :)
6739 0 24 Izé
madMate: huhh az ötlet jó de a film nagyon béna szvsz
Su: lényegében nem volt igaza, mert ő Bárányok hallgatnak 4-ről beszélt és nem Hannibal 4-ről;) [...]
bungle: Igaz, nem tacskó, de kis sminkkel majd elmegy annak is... ;)
Mind a 24 komment
Bike mania on ice
19129 3 0 Game Izé
Bike mania on ice
19187 6 0 Izé
Csak úgy szórja a pénzt! :)
Egy német rádióállomás játéka így hangzott: "Mit tennél meg 100 ezer euróért?" Volt olyan nő, aki kihúzatta volna mindegyik fogát... A játékot Marco Hilgert nyerte, aki a nyereményből - ígéretéhez híven - 75 ezer eurót szészórt a tömegbe...

Te mit tennél meg 100 ezer euróért? :)
3055 0 11 Izé
Purple: :DDD Én is. De csak annyiért. (És nem én fizetném nyelviskolának :D)
cila: Százererért még németül is megtanulnék. Kézzel-lábbal. Mit hände und füse.
bungle: Romániába korábban érkezett a Mikulás: http://index.hu/kulfold/2013/04/26/800_ezer_forintnyi_le [...]
Mind a 11 komment
the HOMELAND SECURITY Collection
Miivaaaan???? :)
4780 0 4 Art Izé
sevenfingers: kivancsi vagyok david hasselhoff mikor rukkol ki egy hasonloval naptar formajaban. bar amit a multko [...]
Sthro: Mostmár végre biztonságban érzem magam. :D
mtzolee: egészen konkrétan ez a helyzet!:))))
Mind a 4 komment
the HOMELAND SECURITY Collection
Miivaaaan???? :)
5101 1 4 Izé
sevenfingers: kivancsi vagyok david hasselhoff mikor rukkol ki egy hasonloval naptar formajaban. bar amit a multko [...]
Sthro: Mostmár végre biztonságban érzem magam. :D
mtzolee: egészen konkrétan ez a helyzet!:))))
Mind a 4 komment
Mert nem nézel a lábad elé, buta robotkuty..izé..robotka. :)
3407 0 2 Izé
oberst: :DDD hogy összecsuklott már.....
Turmion Kätilöt: Egy nagyon pöpec... ekkora égést ! ! !
Mirin Dajo, a fakír
5443 1 9 Izé
elderpredator: az is valamelyik csatornán maradt :))
nearo: És a vére hova tűnt?
Mage_ster: Valamelyik csatorná volt a srác, akinek nincsenek idegvégződései és nem érzi a fájdalmat. Na [...]
Mind a 9 komment
Muglets - legyél manó, télapó, vagy funky táncos
4314 1 4 Izé
mtzolee: nagyon jóóó:D nem akarod Orbán-nal is megcsinálni!??:)))
Gergely001: :D
kovy5: http://a.muglets.com/1CCNM-A ez nagyon kész (az én művem:P)
Mind a 4 komment
Anya jól rázza! Parádé!!!!
12575 5 5 Izé
Mage_ster: Tényleg ügyes a mami, de hogy a halálba lehet ezt zenének nevezni?
ReAm1: Ugy látszik rossz tablettát vett be reggel....
Tims: Ez állati!!!! Egyszerűen szóhoz sem jutok!
Mind a 5 komment
Lego PC
2655 1 1 Izé
TOTOster: Legóembereknek.
Csak egy gombnyomás és máris tiszta a cicuska... :)))
(már látom előre az "állatvédők" kommentjeit, megjegyzem nekem 3 macskám van és imádom őket, nem is fürdetem... de azért jót röhögtem ezen az idióta találmányon).
8709 3 24 Izé
Su: viszont a gazdi tetszeleghet a megmentő szerepében mikor kiveszi onnan. egyébként nem normális [...]
Su: mondott itt olyant valaki, hogy ez hosszúszőrű? hülyegyerek
Mr. Cellophane: Aki ezt kitalálta annak kéne a f*szát satubafogni és adni neki kalapáccsal!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mind a 24 komment
Sand Traveler

+ rengeteg másik - én kész vagyok tőlük ;)
5480 1 5 Art Izé
petra: ez hihetetlenül jo. Nagyon tuti!
wtf: Jó, de te egy mindenhonnan kiközösített primitív hülyegyerek vagy, aki állandóan itt lóg, m [...]
Balázs: nekem nem tetszik
Mind a 5 komment
Sand Traveler

+ rengeteg másik - én kész vagyok tőlük ;)
5396 3 5 Izé
petra: ez hihetetlenül jo. Nagyon tuti!
wtf: Jó, de te egy mindenhonnan kiközösített primitív hülyegyerek vagy, aki állandóan itt lóg, m [...]
Balázs: nekem nem tetszik
Mind a 5 komment
A mimika mimikája
3653 1 6 Izé
ReAm1: Beteg személyiségek...
Reja: nem,dehogyis:D ha jól tom spanyolok, de nem biztos
Balázs: ez a csaj nem a zanzibáros csaj???
Mind a 6 komment
Ezek a japánok mindent lekicsinítenek? ;)
Most épp 21 ország 102 építészeti műemlékét a Tobu World Square-en.
4906 0 8 Art Izé
alphadog: Nem lehet, hogy ez egy "mozgó show", ami országról országra jár? Hozhatnák ide is...
after: heeh most látom csak, na ja.. ezek valóban ott vannak, nem Japánban:S
after: sztem osztrákba is ezek voltak... mind1..:)
Mind a 8 komment
Ezek a japánok mindent lekicsinítenek? ;)
Most épp 21 ország 102 építészeti műemlékét a Tobu World Square-en.
5091 2 8 Izé
alphadog: Nem lehet, hogy ez egy "mozgó show", ami országról országra jár? Hozhatnák ide is...
after: heeh most látom csak, na ja.. ezek valóban ott vannak, nem Japánban:S
after: sztem osztrákba is ezek voltak... mind1..:)
Mind a 8 komment
Na ez hogy került oda?
5382 0 30 Izé
Su: ez nem emberi gonoszság és szívtelenség, csak közöny. pont mint az állatoknál
Balázs: bleeeeeeeee:))
Balázs: nyalj be csontig!!!!!!!!!!
Mind a 30 komment
Gyors fagyás

Továbbá még...
8627 4 7 Izé
Gergely001: Ma kipróbáltam de nem lett jó, valamit biztos elcsesztem. Majd holnap megpróbálom újra. :D
mtzolee: tényleg... :) csak angolul supercooled, és hirtelen ez a hibrid született:)
Su: nem szuperhűtöttnek mondják, hanem túlhűtöttnek.
Mind a 7 komment
Amire minden kutya várt: sör kutyáknak :)
1413 0 4 Izé
Turmion Kätilöt: A macskám bevedelt fél üveg Bailey's -t, a kutya rájár a boromra. A papagálynak meg csak a whi [...]
Sid: az milyen???
.::JunKieEQ::.: Nagyon nagy forma vagy... :)
Mind a 4 komment
Régebbi postok...