Mell kiegészítők
5500
0
Izé
Elvileg az év végén nyílik meg Dubaiban a világ első víz alatti luxus szállodája, a Hydropolis. Kicsit megalomán a sejk? ;)
És akkor még nem is említettem pl. az
iP od-formájú felhőkarcolót, ami előreláthatólag 2009-re lesz kész.
5282
1
Art Izé
Elvileg az év végén nyílik meg Dubaiban a világ első víz alatti luxus szállodája, a Hydropolis. Kicsit megalomán a sejk? ;)
És akkor még nem is említettem pl. az
iP od-formájú felhőkarcolót, ami előreláthatólag 2009-re lesz kész.
5677
3
Izé
Jó móka lehet a japánok új játéka (főleg mikor hátrafelé repülsz, alattad meg a nagy semmi). :)
Hivatalos site. A
videót se hagyjátok ki!
4882
0
Izé
Szexi meseruhák óóó jeee :)))
12749
6
Izé
Művészi tartályok :)))
1664
0
Art Izé
Művészi tartályok :)))
1571
1
Izé
A világ első drunk metal bandája
2315
0
Izé
Adj egy smacit! :)
4238
0
Izé
3359
0
Izé
Munkahelyi karácsony
1835
0
Izé
Tudod mit csinál a villanykörte a mikrosütőben? Nézd meg a videót és megtudod...
8232
1
Izé
Olyan légpárnás rolleres motoros lebegős nemistudommi.
2592
0
Autó Izé
Olyan légpárnás rolleres motoros lebegős nemistudommi.
3404
0
Izé
Az a csodálatos, misztikus 6174-es szám.
6056
0
Izé
Szex is, meg művészet is, meg fantázia is - néha gyomor is kell hozzá...
12632
1
Art Izé
Azért szeretem az e-bayt, mert ott mindent lehet kapni, olcsón. Még ilyen láthatatlan gyémántgyűrűt is!
2508
0
Izé
6 méter magas torta. Nyammmi!!!
1360
0
Izé
Hátraszaltó majd' 10 méter magasról.
5252
1
Izé
A néni gondolom nem szeret takarítani, ezért megépítette az öntisztító házat.
5780
0
Izé
Plen - a görkorizó, gördeszkázó robot.
A videó már nincs kinn az oldalon, de olyan jó fej vagyok, hogy kerestem nektek másikat. ;)
Video 1
Video 2 (itt gördeszkázik)
2216
0
Izé
Ha szereted a kabócákat, mindenképp szerezz be egy ilyen guszta lámpicskut! ;)
1719
0
Izé
Talán még valaki emléxik Lexikére... Imádom a hangját! :D
10004
2
Izé
Kicsit mázlija volt? ;)
8301
0
Izé
Ki nyer ma? ;)
A jobb sarokban Ben Cook, az sms írás gyorsasági bajnoka.
A bal sarokban egy, a Nuance Mobile Dictation beszédfelismerést használó ember.
Kérem tétjeiket megtenni (mielőtt végignézik a videót)! :)
7050
0
Izé
A 10 legdrágább mobil.
Vazze, azért aki 1.000.000 $-t fizet egy mobilért, azt is agyhelyen kéne billenteni, hogy magához térjen...
7873
3
Izé
A Waltrip High School diákjai építették ezt az izét (mondjuk autót?). Atomic Dog névre keresztelték (George Clinton híres dala után).
1965
0
Autó Izé
A Waltrip High School diákjai építették ezt az izét (mondjuk autót?). Atomic Dog névre keresztelték (George Clinton híres dala után).
2177
0
Izé
A tavalyi top 100 babanév az USA -ban. Kiváncsi lennék egy magyar listára is...
4148
0
Izé
Nem is drága, lehet megveszem... csak miért lóg ki a hátuljából két gyárkémény? :D
4358
0
Autó Izé
Nem is drága, lehet megveszem... csak miért lóg ki a hátuljából két gyárkémény? :D
4370
0
Izé
Manfred Baumann fotói
15362
2
Art Izé
Vicces öngólok! Bár minden öngól vicces és tragikus is egyben!!!
8578
1
Izé
Jó nő vagy kutya???
9681
3
Izé
Ezt meg kell osztanom...
3139
1
Izé
Az Ultima Tower terve... több, mint 3 kilométer magas, 1 millió ember élne benne.
9569
4
Izé
Egy régebbi trükk, de talán még nem ismerik a kollégáid, barátaid, ismerőseid... Csinálj screenshotot a képernyőről az ikonokkal együtt, hadd kattintgasson az áldozat! :)
7263
3
Izé
Egy kis összehasonlítás: hány embert ölt meg Isten és Sátán a Bibliában?
6465
1
Izé
A film, ami 2 millió dollárba került és csak 30 dollárt hozott eddig (csak 1 moziban játszották 1 hétig).
Igaz, már a címe is rettenet: Zyzzyx Road :)
Itt a
trailer is.
4483
0
Film Izé
A film, ami 2 millió dollárba került és csak 30 dollárt hozott eddig (csak 1 moziban játszották 1 hétig).
Igaz, már a címe is rettenet: Zyzzyx Road :)
Itt a
trailer is.
4033
1
Izé