REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Német multi-media system 1958-ból
2285 0 4 Izé
Patias: Hitleré nehezen lehetett ha a cucc '58- as, Hitler pedig már '45- ben bemondta az unalmast! :-))
HEBO: Hát apukám ez pffffffff hihetettlen gusztustalan.lehet hogy hitleré volt...ehe
mat: Az a csúcs még kiböki valakinek a szemét!!!
Mind a 4 komment
A 10 legveszélyesebb gyerekjáték - avagy mit vegyünk a szomszéd kölkének karácsonyra, ha már unjuk a ricsajt...
8790 0 9 Izé
szellike: Rägyogyultam a tämära! Bejön,de tänyleg qrva lassan! Hät ez nagyon gyökär!Ennäl mäg nekem [...]
akkó próbáld később gyökér: ennyi bénát...
nem jön beee, még lassan se: Internal Server Error The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to [...]
Mind a 9 komment
Sangaku - japán moddingoló
3915 1 0 Izé
Többéves tervezőmunka és tesztgyakorlat után megérkezett a várva várt, új harcjármű, mely végső megoldást nyújt a problémákra.

Hölgyeim és Uraim, itt a Városi Harci Tricikli!
3127 2 6 Izé
mtzolee: De most miért? :) ott az a szép fehér kosár, csókát beleültet, kezébe meg sima automata stuk [...]
cet: lőcs punc:O
szellike: Szerintem ennäl lejebb mär nem lehet faragni a kölcsägeket.
Mind a 6 komment
Macskák jól... " Stuff on my cat"
3448 0 2 Izé
mtzolee: Ez mondjuk akkor lenne mégjobb poén, ha olyan lenne mint a Harry Potterben a bagolyposta, felpakol [...]
xchriss: A legújabb macskabőrből készült tolltartó kollekció.
Találd meg Jézust...
15798 0 17 Game Izé
csildi: Csatlakozom az előtem szólóhoz..de elképzelhető h Jéus Hippi volt, mert olyan jól elrejtőzö [...]
Balázs: 11 körül beszart amúgy olyan mint egy hippi találkozó :))
Tyson: Sikerült nekem is 11x
Mind a 17 komment
Találd meg Jézust...
14771 3 18 Izé
Marton350: Nekem nem indul el!!!
csildi: Csatlakozom az előtem szólóhoz..de elképzelhető h Jéus Hippi volt, mert olyan jól elrejtőzö [...]
Balázs: 11 körül beszart amúgy olyan mint egy hippi találkozó :))
Mind a 18 komment
Volt már képekben... most itt van videóban is: néhány bolygó és csillag egymáshoz viszonyítva.
8502 7 10 Izé
Purple: félelmetes :S
Mr.T.: Mr.T. küldte. :D
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=HEheh1BH34Q
Mind a 10 komment
3D járdarajzok (volt már hasonló, de ez más).
9976 1 6 Art Izé
bungle: funhight küldte: http://funmafia.blogspot.com/2008/08/amazing-3d-street-graffiti.html
Kercsi: Sztem naon imba én ha megpróbálnám akor se naon tudnák ilyet :D
Ákos: Sztem ez nagyon zsír
Mind a 6 komment
3D járdarajzok (volt már hasonló, de ez más).
10288 8 6 Izé
bungle: funhight küldte: http://funmafia.blogspot.com/2008/08/amazing-3d-street-graffiti.html
Kercsi: Sztem naon imba én ha megpróbálnám akor se naon tudnák ilyet :D
Ákos: Sztem ez nagyon zsír
Mind a 6 komment
Génkezelt mikulások?! Avagy a Gonosz Télapók Generátora!
10864 1 4 Game Izé
Beus22: Nagyon elvetemült játék,imádom!!!!!!!!!!!!!!
mtzolee: EZ jóóóó!!!:DDDD Beteg... de jóóó:)))))))
Balázs: nagyon nagy
Mind a 4 komment
Génkezelt mikulások?! Avagy a Gonosz Télapók Generátora!
10152 5 3 Izé
mtzolee: EZ jóóóó!!!:DDDD Beteg... de jóóó:)))))))
Balázs: nagyon nagy
ted: nagyon szar
Nem fogod elhinni, ezek itt mind koporsók...
(a nőgyógyászé se semmi!)
Napi izés téma: Te miben szeretnéd, ha eltemetnének? :)
7126 0 13 Izé
bungle: www.dailymail.co.uk/news/article-2078772/I-want-buried-giant-pineapple-Demand-bizarre-coffins-rocket [...]
bungle: cancer1 küldte, talán van benne olyan, ami a fenti oldalon nem volt: http://damncoolpics.blogspot. [...]
csicsilla: ki az az àllat aki azt akarja hogy egy hagymàban temessèk el?
Mind a 13 komment
Time magazin szerint 2006 legjobb fotói. Hááát... ők tudják.
Ha van jobb 2006-os fotó, amit láttál, kérjük a kommentekbe!
9017 0 19 Art Izé
after: nagyon jók bence képei
nugiboy: Rendben, tényleg sok sz*r van a világba, de azért mert átnézel rajta vagy nem akarsz vele fogla [...]
Su: amíg felháborít, addig tényleg jók. ha tetszeni kezdenek, akkor van baj velük
Mind a 19 komment
Time magazin szerint 2006 legjobb fotói. Hááát... ők tudják.
Ha van jobb 2006-os fotó, amit láttál, kérjük a kommentekbe!
9303 1 20 Izé
NoGoodNick: Yeah, it leans pretty heavily towards the U.S. Right Wing with plenty of pictures of Bush, the war [...]
after: nagyon jók bence képei
nugiboy: Rendben, tényleg sok sz*r van a világba, de azért mert átnézel rajta vagy nem akarsz vele fogla [...]
Mind a 20 komment
Ha nincs ötleted karácsonyra, itt a világ legnagyobb kiadott könyve. ;)
Megrendelhető az Amazonon.
1742 0 1 Izé
ibor90: Hmmm...csak 15000 dollár? Lehet hogy veszek egyet :)
Fly By Wire - jó mókának tűnik, én biztos kipróbálnám!
4897 0 3 Izé
bandyka: höh nekem is volt ilyen és le is szakadt a csillár...jól rá az üvegasztalra
kka: Én véletlenül kipróbáltam... Új-Zélandon van,Queenstown mellett. Nem rossz, a képek többet [...]
Snowmen: Nekem volt egy hasonló elven működő játékrepülőm. Csak felkellett akasztani a csillárra, k [...]
A robotok már lenyomnak minket Rubik-kocka kirakásban...
3430 0 3 Izé
man_oo: Ezt a robotot én is lenyomnám! a myagyar rekord olyan 13-14 sec körül van a világrekord pedig 1 [...]
Anonymus: Akkor lessétek meg ezt! http://www.youtube.com/watch?v=NJz02Nh99Cs
Buda: Aogy néztem ez 1 34.9x es kirakás ami nemmondható túl jónak.A magyar rekor is már sokal jobb a [...]
Huzatot kapott a kocsi (meg szerintem aki csinálta, az is...)
2607 0 4 Autó Izé
nearo: Imádom a Porschékat...
Ádám: Pedig azt sokkal jobban elviseltem volna.
loller: Nézd, még mindig jobb, mint egy Ferrarival vagy Lamborghinivel. :D
Mind a 4 komment
Huzatot kapott a kocsi (meg szerintem aki csinálta, az is...)
2726 1 4 Izé
nearo: Imádom a Porschékat...
Ádám: Pedig azt sokkal jobban elviseltem volna.
loller: Nézd, még mindig jobb, mint egy Ferrarival vagy Lamborghinivel. :D
Mind a 4 komment
Virtuális kocsmárosnénék. Minden van csak kérni kell. :)
33857 7 16 Izé
Tünnyel: Tünnnnnnnyyyyy el !
cuncimókus: mindenki másnak bejön, csak neked nem. így jártál.
nemgyönbe: nemgyönbe az ódal
Mind a 16 komment
Gyűrű növényszerető embereknek ;)
(a többi ujjravalót is érdemes meglesni, nem semmik...)
4721 0 8 Izé
cedric: thanks a lot for the post ! happy new year ! visit our 2nd website : http://www.yourmood.net
Norbi: Szerintem a wc manóé is hasonlót jelent ( a bal felső kép révén) : Fas..t a pics..dba! szer [...]
csx: Ennek nem sok értelme. kisköcsögnek legalább poénos volt a kommentje (értelmezd: lófasz a seg [...]
Mind a 8 komment
Ez a Dove Evolution videó megvolt, ugye?

Akkor utána nézzétek meg a fentit is. :)
9816 2 7 Izé
Schabee: kész
Balázs: hát ez igen kegyetlen!!!!!!!!végig röhögtem :))
babus: Nagyon jó!!! Érdemes elgondolkozni rajta!!!
Mind a 7 komment
Fletcher Capstan asztalok (érdemes megnézni a videókat, hogyan nyitható nagyobbra!)
9990 4 1 Izé
Élien: Ez a Fletcher gyerek törhette a fejét,mire erre a megoldásra talált,és a végeredmény nagyon j [...]
Jéghotel... na itt se lenne túlságosan melegem!
2067 0 0 Art Izé
Jéghotel... na itt se lenne túlságosan melegem!
2103 1 0 Izé
Warholizer: csinálj magadból pop ikont!
6206 11 2 Izé
after: amit Warholék napokig szitáztak, mi azt megcsináljuk 1 perc alatt.. hehe ha ezt látná, biztos i [...]
Luflee: Ez nekem bejön nagyon, köszi :)
Igen szar, ha nem látsz - vakegér rulez.

Az 5.-6. után már azért elég idegesítő a dolog...
12963 4 23 Game Izé
tomi77: mit kell csinálni??????
Oláh Dóra: Léccííííííííííí próbáljátok ki a 12. pályát!!!!!! Itt a pályakód:::: 89858 Kösz [...]
Oláh Dóra: Ha kell egy picikét előrébb akkor a 10. pályakódja: 64508
Mind a 23 komment
Igen szar, ha nem látsz - vakegér rulez.

Az 5.-6. után már azért elég idegesítő a dolog...
11626 4 16 Izé
dilidoki12: neház!...de jó...
Husee: 35217 14 vagy 15 nem tom átmentem rajta de azt a kodot nem irtam fel:S
faszi: mi a 13-as pályának a kódja?
Mind a 16 komment
Zsenális találmányok rovat. ;)
Ezzel a módszerrel 1/12-szer ritkábban fogyunk ki a wc papírból.
3910 0 2 Izé
Riba: Szerintem pedig az étterem konyháján elég szarúl főznek . Mutatja a képen a papír mennyiség [...]
TREXXX: SZerintem itt a bedülési szög számit h az illető hogy ül a budin:))
Töröljed Miklósba - király! Nem tudtam, mi hiányzik...
1842 0 1 Izé
Vera: hát ez tök vicces: pont ma gondoltam arra hogy egy ilyen wc papírt fognak majd csinálni és tess [...]
Crazy Frog karácsonyi kiadás (ha eddig még nem utáltad  eléggé ezt az idióta békát!) :)
7444 1 6 Izé
looli: Hát ez nagyon komoly.... :D Nagyon beteg :D
Krisz: szerintem is sokkal jobb az eredeti, ez a kedvenc karácsonyi dalom. De azért ez is aranyos :)))
pukk: szerintem az eredeti jobb
Mind a 6 komment
Tésztahíd!!! A magyar mérnöki precizitás netovábbja.... 1 kg tésztából készült híd közel 310 kg-ot bír el... nem semmi!
További infók

Tavasszal lesz kárpát-medencei tésztahíd építő verseny, minden indulót és érdeklődőt szerettetek várunk!
6137 4 14 Izé
Békatallér: Köszi!
bungle: Ki is cseréltem az egyikre a post linkjét, mivel a régi videó linkje már nem működött.
bungle: Békatallér küldte: Lemegyek hídba:), na ki a kárály? Persze, hogy a magyar:D! Az első 10 mp-b [...]
Mind a 14 komment
...És kéretik együtt énekelni :)

Merry Christmas!
18001 8 9 Izé
nike0809: háát gec, elmehetne a megasztárba!:D ez nagyon kajak volt
Beast Boy: :D ez kemény...:) pf. no comment
robci: Kattints rááá és énekel!!!
Mind a 9 komment
Jerome Murat - pantomim - óriási...
5738 4 6 Izé
fly-girl-: Nagyon-nagyon jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó
poly: Na,ez nagyon állat.Egyes emberek mikre képpesek.Ez nagyon tuti volt.A szám is nyitva maradt egy p [...]
ReAm1: Ez nagyon ellett találva!!
Mind a 6 komment
Egy pár "vizuális illúzió" és a magyarázatuk...
11085 5 0 Izé
Van egy perzsa közmondás, ami mindig eszembe jut, mielőtt nyavajogni kezdenék: "Panaszkodtam, hogy fél pár cipőm van, amíg nem találkoztam valakivel, akinek fél lába volt."

Most már egy video is van, ami eszembe jut ilyenkor...
4347 1 5 Izé
szellike: Ha lenne kalapom,+emelnäm elötte!Csucsfej ez a pasas äs nem semmi amit müvel!
bungle: Aki azzal szórakozik, hogy a nevemben írkál ide kommentet, az jobban teszi, ha abbahagyja (a komm [...]
sevenfingers: ez nagyon komoly volt! aki nem erti sajnalhatja. kovetlek ket kezzel.
Mind a 5 komment
Ági mama, a vécésnéni mesél
itt a folytatás...
9328 4 17 Izé
bungle: http://velvet.hu/blogok/balaton/2012/07/30/egy_jobb_esten_akar_egymillios_birsagok_kiszabank_siofoko [...]
babus: Ezt kellene oktató filmnek használni!!!!Kár ,hogy van rá szükség!!!!De kell!!!!Nagyon jókat m [...]
szellike: Felmerül bennem 1 kärdäs:mennyivel inteligensebb ällat az ökör az embernäl? Sokkal! Az ökör [...]
Mind a 17 komment
Érdemes nézni a fickó fejét... hogy meglepődött, hogy a barátnője ilyet is tud! :))
(Csajok, nektek megy már? Gyakorolni ám!!!)
19055 1 7 Izé
q: te vagy lúzer!!!
ReAm1: Igazi lúzer a gyerek...
Ijász!!!: Nekem az jut eszembe. Női nemi szerv,négy betü.DDD /száj/
Mind a 7 komment
Scare Tactics - ez egy jó kis szórakoztató műsor! :D
Szívatások a köbön! A Kész átverés show matinéelőadás ehhez képest... :)
12245 3 10 Izé
s.csuli: de durva :D
bungle: x-32 jsf küldte: http://www.youtube.com/watch?v=xtPZlzxo1YY (úgy látszik a fenti post linkje már [...]
Robsz: Az alien igen tuti :oD beszarás...
Mind a 10 komment
Régebbi postok...