REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Charlie Hunnam (sajna nem sok képet találtam róla, ezek voltak a jobbak, remélem ki is kerül, nekem ő az egyik olyan jajjdejó), nemám bredpitt meg ieneeek... :D
704 0 13 Pink Izé
CrazyLime: Látom... :)
Derill: igyexem
CRaPtRaSH: pedig nemutolsó sorban nagyonjó színész is! GS-t ajánlom!:)
Mind a 13 komment
Monitora megóvása érdekében kérjük jobbra, esetleg balra köpködjenek!

"Ennyi közhelyet sem hallottam még 3 percbe sűrítve."
7471 2 16 Izé
psypapi: Egyébként a személyes véleményem, hogy közelsem olyan rossz mint itt egyesek állítják! A ha [...]
psypapi: Akon és Eminem közös számát. Smack that!
ismeretlen: Szerintem egy az egybe lefordítottak valami külföldi árenbí vagy milyen számot, az amerikai fe [...]
Mind a 16 komment
John Williams - Duel Of The Fates

(Star Wars Episode I. Obi-Wan Kenobi & Qui-Gon Jinn vs. Darth Maul)
980 5 0 Zene Izé
És még egy kis jótanács: 5 tipikus női hiba, avagy ami tilos az orális szexben!
1280 1 4 Pink Izé
CrazyLime: De nem mindet én küldtem! {:o
mcsoma: mármint ezzel együtt 69 :P
orsyka_001: Ne tedd! nem azért mondtam, én csak örülök:))
Mind a 4 komment
WES - Alane

Kellemes afrikai hangulatú popzene, annak idején nagy siker volt, nekem a klipben szereplő lányok is bejövősek, és jól táncolnak. Felüdítő.
670 1 0 Zene Izé
A grapefruit jótékony hatásai!
307 0 0 Pink Izé
Álljunk meg kisbusszal jól!
10096 0 5 Autó Izé
rozsdee: rosszul jár az az élőlény, amelyik átfut ez előtt az autó előtt és a sofőr ráfékez... az [...]
Re-Peet: Van akinek platóssal sikerült is :)
the girl of peace: háháxDxDxD
Mind a 5 komment
Álljunk meg kisbusszal jól!
10129 4 5 Izé
rozsdee: rosszul jár az az élőlény, amelyik átfut ez előtt az autó előtt és a sofőr ráfékez... az [...]
Re-Peet: Van akinek platóssal sikerült is :)
the girl of peace: háháxDxDxD
Mind a 5 komment
Watch My Dying - Lopott Könyvek (TCS cover)

megj.: szerintem 1000x jobb a tcs-nál
795 1 2 Zene Izé
RokkantTroll: Ha a TCS így írta volna meg akkor az egyik kedvenc bandám lenne.
koocos: Bakker, ez jobb mint az eredeti:D
The Rolling Stones: Anybody Seen My Baby

Angelinát látta valaki?  Ez a verzió izgalmasabb

Egy másik nóta, a  Streets Of Love .  Bizonyítja, hogy nem felejtettek el azért slágert írni Jaggerék mostanság sem.
448 1 0 Zene Izé
UFO Lámpa jól (ez is kéne :P)
760 0 0 Tech Izé
76 pohár az állon. Most nem jött össze. ;)
4267 1 0 Izé
Lapos villanykörte Japánból.
4142 3 15 Izé
Re-Peet: nem..ez egy izzóra hasonlít.. ;)
kispana: a villany körtének azért körte a neve mert olyan a formája ez 1 kicsit sem hasonlít 1 körtér [...]
bob: a 9-esre ment, bocs
Mind a 15 komment
Egy kis biszexualitás jót tesz a karriernek
573 0 0 Pink Izé
Ez csak egy szokásos akció a brands.hu webáruházban, aminek keretében O'neill meg Converse cuccokat vásárolhattok 30-70% kedvezménnyel jövő hét hétfőig.

Ha valakinek nincs regisztrációja, de nagyon szeretne. és nem akar meghívóra várni, akkor csak most csak itt csak nektek http://brands.hu/ize címen biztosítunk lehetőséget a regisztrációra.
3113 1 14 Izé
rubigo: már kb. 15x leiratkoztam a Hírlevelükről, de még mindig küldik... És most már másik e-mail [...]
AVIREX: Öcsi én rendeltem Logitech 6.1 es házimozit PC-re.. első héten szállítás után kinyiffant a [...]
Jetko: Én fel vagyok iratkozva ide egy ideje. Bár még nem rendeltem, szóval vásárlási tapasztalatom [...]
Mind a 14 komment
WTF?

2:26-tól pláne WTF??!!!

5:40-től rendesen bepörög! :D
7930 4 28 Izé
Kiscsuri: Anyád..xD
puty18: HULA-HULAAA!!! HULA-HULAAA!!! :D:D:D XDXDXD
szaki77: oksa de a háttámla kivételével akkor lehet a többi balsa. :D
Mind a 28 komment
A Szex és New York teherbe ejt!
422 0 0 Pink Izé
DJ Goldfinger feat. Felisha - Love Journey Deluxe (Groove Coverage Edit)  

Mivel nincs olyan kategória hogy Hands Up, maradt a Trance :)
1010 0 0 Zene Izé
Mutton Busting, avagy egy kis birka rodeó jól. :)
466 0 0 Sport Izé
Asztali vulkán jól! Ez viszont kéne a kis lávalámpám mellé :P
1153 1 0 Tech Izé
Bahamadia ft. K-Swift and Mecca Star - 3 The Hard Way

A http: //sherealcool.blogspot.com-ról egy bővebb cikk, ha valakit jobban érdekelne..

Amúgy a szám címe egy hip-hop együttes neve is egyben: 3 The Hard Way, és a Beastie Boys is büszkélkedhet hasonló című számmal.
492 1 0 Zene Izé
MacsKamera

(Mi jöhet még, Derill cicája küld be fotókat Derillről? :D bungle)
3135 1 4 Izé
bungle: Előbb azért végezzen el egy profi fotósulit... ;)
Derill: Bungle ha veszel nekem egy ilyen kamerát, én felrakom a nyakába:D
papaluige: ha női bugyit szeretnél látni,akkor a tescoba menjél,és macskakamera sem kell hozzá! :)
Mind a 4 komment
"Star Wars" - Corey Vidal acapella előadása John Williams tiszteletére.
4674 5 14 Izé
pipi8607: Osztódással szaporodik a srác... XD
kat: Ő egyedul es korus:D:D
the girl of peace: Komolyan ez haláli:DNaon tetszik:DJól meg van csinálva:D
Mind a 14 komment
"Star Wars" - Corey Vidal acapella előadása John Williams tiszteletére.
5859 3 2 Zene Izé
madMate: genius :)
Hbrex: ez nagyon jó :D nagyon jól tolja a csávó :P
Cat Stevens, aki Yusuf Islam lett. Allah Akbar!
456 0 0 Zene Izé
"keshedt, vigyorgó arc tekint rám a rossz tükörből"

"én már úgy vagyok jó, ahogy így vagyok, én már nem leszek másik"

Ezt a dalt csak azért, mert szeretem. Nincs link, nincs komment. Ilyen is van, ilyen is kell.
679 0 3 Zene Izé
kotta: http://www.youtube.com/watch?v=2UUnqqrizx8 ;-)-(
pepeti: Maximális tisztelet.
bob: jó ezt az érzést ismerem. és miért nem lehet normálisan elénelekni?:)
Csicsa Webcam jól
712 0 10 Tech Izé
Jozef7: de kerek formája van tehát pöttyök nem?? xD mint a pöttyös labda vagy a túrórudi xD
CRaPtRaSH: nem pöttyök baszkiöcsééém :D strasszkőőő :D
Jozef7: na látod ebben teljesen igazad van xD
Mind a 10 komment
USB Bagoly jól! :]
1353 1 17 Tech Izé
Jozef7: elküldenéd mégegyszer nekem??? mert már rég nem az az msn címem ami ott volt a profilomon de m [...]
roland66: nem is tudtam errtu h csaj vagy :D neved erina?xD
Errtu: megjött! ja, meg amit küldtél az is :)
Mind a 17 komment
Ezzel a vidám klippel búcsúzik a brit ITV televizíós csatorna a "száguldó cirkusztól".

(A jővőben ugyanis a BBC közvetíti a szigetországban a forma-1-es futamokat.)
729 0 0 Sport Izé
Ha megérjük, hogy idén lesz egy kis hó, jól jön majd egy ilyen hógolyóvető fegyver! ;)
2946 3 1 Izé
Findzs: remélem nem lesz hó
Csinálj töklámpást jól!
9505 6 4 Izé
Sakura960515: nagyon Jó
Nusihusi: Jó játék:D A legjobb a postkép:)
bob: El Bajusz de los Muertos http://kepfeltolto.hu/i/?275191
Mind a 4 komment
Ki lesz szerintetek az idei világbajnok?

Hamilton vagy Massa?

(Tippek, érvek jöhetnek a kommentekhez.)
459 0 16 Sport Izé
hodosy: sztem 100000% ho Hamilton :D
FallenAngel: Hamilton, de post mortem
papaluige: elismerem,h Hamilton nagyon jó pilóta,de most Massa-nak szorítok,mert megérdemelné!
Mind a 16 komment
Cymarshall Law Feat. KRS-ONE - Control (Produced By Mr. Joeker)

Cymarshall Law egy amerikai rapper, akinek november 4-én jelenik meg az albuma, aminek teljes zenei tartalmáért Mr. Joeker felelős. Mr. Joeker a magyarországi Hősök-ből lehet ismerős mindenkinek.
623 1 0 Zene Izé
Prozact vs Joaquin DJ & MBG - Ashish
843 0 0 Zene Izé
Lábbal együtt növő cipő jól :)
461 0 2 Pink Izé
orsyka_001: én is úgy emlékeztem, de ez a csodacipő mindig magával ragad:$ elnézést attól, akit ez zavar [...]
spiritmonger: emmá vót a sima zizén nem? nah, mindegy, végülis ismétlés a tudás ésesanyja...
Így néz ki Catherine Zeta-Jones
794 0 0 Pink Izé
Egy szárnnyal landolás jól.
7290 3 16 Izé
mephistto: hát már ott feltünt, ahogy stabilizálta levegőben a repülést ami nagy gépeknél nem lehets [...]
Maccoyi: :D
papaluige: levegőben? nincs guminyom!! :))
Mind a 16 komment
Egy szárnnyal landolás jól.
8867 1 1 Sport Izé
Bigbandee: Kár hogy animáció!
Női bakik jól - mert ilyen is van ;)
1642 2 5 Pink Izé
orsyka_001: jaja:D ritka ügyetlen és kétballábas vagyok:D
Derill: pl a pucok pöckölésben? :)
orsyka_001: én is sokban magamra ismertem, ezért lett bepostolva:D
Mind a 5 komment
Magányos, unatkozó tini csajszik! Jóképű, középkorú pasik ismerkednének... :D
877 0 0 Pink Izé
Régebbi postok...