REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Csőfutam ventillátorokkal vagy mikkel?! De egész ügyes!
10187 5 11 Game Izé
csicsilla: tők jooooo!
eol: Ez sokat függ az egér minőségétől :)
Soul_Deprived: 1. re 100%
Mind a 11 komment
Csőfutam ventillátorokkal vagy mikkel?! De egész ügyes!
7783 5 11 Izé
csicsilla: tők jooooo!
eol: Ez sokat függ az egér minőségétől :)
Soul_Deprived: 1. re 100%
Mind a 11 komment
Nem röhög! Előbb-utóbb ekkora lesz a normál adag mekdonácéknál és börgerkirályoknál...
2175 2 7 Izé
voli: en tudom, hogy a fogyokura egeszseges dolog... de ennyire???
yuing: hát ettöl a falatkátol biztosan nemtudnék jol lakni makszimum a macskám de még az sem:)))))))) [...]
zigi: ettől biztos nem lehet elhízni
Mind a 7 komment
A bácsi szereti a csörgőkígyókat.
A bácsi weboldala.
Vide ó a National Geographic oldalán.
1933 0 11 Izé
bungle: A bácsi újabb rekordot állított fel: 87 kígyóval egy kádban. http://www.breitbart.com/article [...]
Chuby: Nem "szívózni" akarok, de lehet, hogy a kígyóknak ez jólesik :-)
Tom: Meg tudnä valaki mondani hogy mire jo hogy leszopkodja a kigyok farkät?!?
Mind a 11 komment
Hát ehhez... no comment, majd meglátod. :)
7513 3 11 Game Izé
Kiscsuri: hogy a picsába csináljátok meg olyan gyorsan??????,
Kiscsuri: nekem csak 290.....:(
lukyviki: ez nagyon...
Mind a 11 komment
Hát ehhez... no comment, majd meglátod. :)
8193 4 11 Izé
Kiscsuri: hogy a picsába csináljátok meg olyan gyorsan??????,
Kiscsuri: nekem csak 290.....:(
lukyviki: ez nagyon...
Mind a 11 komment
Hangerőt a maximumra! Vallatás indul...
9424 5 21 Izé
bungle: Melyik weebl posthoz írjam a sok közül... mondjuk ehhez. :) Lorica küldte: URL: http://www.youtu [...]
bungle: Ezt a kibaszott lovas faszságot minden nap beküldi valaki... ennyire azért nem jó!?!?!
bungle: azbiza küldött egy weebls stuffot: URL: http://www.weebls-stuff.com/toons/Amazing+Horse/ Szöveg: [...]
Mind a 21 komment
Mega Machu Picchu, 1500 megapixelen. Zúmolj jól...
11540 0 4 Art Izé
Élien: A Fő utca és a Petőfi utca kereszteződésénél lévő ház pincéjében , még most is a spanyo [...]
Yarod: a sárga létra tetejét én is megtaláltam, és elég röhejesen néz ki, mert éppen olyan mitha [...]
bungle: Melyik létrára gondolsz? Én egy pirosas létrát láttam (rajta egy emberrel), de annak van alja. [...]
Mind a 4 komment
Mega Machu Picchu, 1500 megapixelen. Zúmolj jól...
12037 7 4 Izé
Élien: A Fő utca és a Petőfi utca kereszteződésénél lévő ház pincéjében , még most is a spanyo [...]
Yarod: a sárga létra tetejét én is megtaláltam, és elég röhejesen néz ki, mert éppen olyan mitha [...]
bungle: Melyik létrára gondolsz? Én egy pirosas létrát láttam (rajta egy emberrel), de annak van alja. [...]
Mind a 4 komment
Törpharc - hát ez a MEGALOL, nem a Maunika show! :)
8033 0 16 Izé
bungle: www.youtube.com/watch?v=6JKBUQ41v1g
Nono: Komolyan mondom ez szánalmas ,hogy lehet ilyet csinálnijuk szavakat nem találok ráááá siralma [...]
Élien: Törperős megküzd Törppilláért Törppojácával a szánalmas köcsögök show műsorában !
Mind a 16 komment
"Volt egyszer egy rémálmom" rovat...
Microsoft Firefox 2007
4871 0 6 Izé
Schabee: a carrierst érdemes megnézni :)
Bluesboy: Köszi! :)
Ash: Én rányomtam a letöltésre, és ugye az EREDETI Firefox kiirja, hogy mit akarsz tölteni, és hon [...]
Mind a 6 komment
Buddhist 2.1, Hindu 2.1, Jewish 3.2, Muslim 5.1, Christian 5.0... minden, ami szükséges a megtéréshez, a Plug'n'Pray-től.
2061 0 0 Izé
Utazókedvű kutyoknak okosság - védőrács kiesés ellen. De...
Nem véd tücskök, bogarak, szél, piszok, marhák ellen :)
1801 0 0 Izé
Tudom, régi, de szerintem ettől még jól el lehet vele szórakozni. Kapcsoljátok le az összes lámpát jól. Sok sikert :)
7009 1 1 Game Izé
Szamooca: :)....O-o
Tudom, régi, de szerintem ettől még jól el lehet vele szórakozni. Kapcsoljátok le az összes lámpát jól. Sok sikert :)
6378 4 0 Izé
Marketing
4317 2 14 Izé
izébigyó: Még csak nem is az ő "cucca"! Vagy talán ő készítette ezeket a reklámokat? ;) Még csak nem i [...]
Élien: Hüle gyerek mit sír a szád ? Inkább büszke lehetnél , hogy a te cuccod kering a hálón ! Így [...]
bungle: Mindegy, lehetőleg hanyagoljuk a témát, legközelebbi baromságaikat törlöm, nekem nincs időm [...]
Mind a 14 komment
Mondtam (ma) már, hogy hülyék ezek a japánok? :)
3895 0 4 Izé
Turmion: Inkább Japánból lenne nálunk annyi, mint egy bizonyos fajta "halmozottan hátrányos helyzetű" [...]
szellike: ...äs mäg szaporodnak is..
bazsby: mi a szar ez? kik ezek a buznyákok? ilyen baromságot.
Mind a 4 komment
Továbbképző járatos origamistáknak - itt az underground fejezet. Szaró kuty, vagina, miegymás...
4654 1 0 Izé
Mazego Remix
(nyilakkal mozgás, space: csapda lerakása)
3049 1 0 Game Izé
Mazego Remix
(nyilakkal mozgás, space: csapda lerakása)
3049 0 0 Izé
Segway x2 - már terepen is...
4579 0 4 Izé
memoryan: Kipróbáltam marha jó nem hülyeség
Sissy: Még pár évtized és az emberek már ilyenekkel járnak kirándulni...? ;) Már ha lesz még hova [...]
Ijász!!!: Részegeknek nem ajánlott.DD De amugy Q-va jó.
Mind a 4 komment
A szőke nő megöregedett...
6247 4 7 Izé
Máln@: pfff...:).....Ez fight/fájt így korán reggel :D
baba: Jaja, lecsvarná a fejét! :)
kirsten: jaaaaaaaj. ez fájt.....
Mind a 7 komment
Egy érdekes dokumentumfilm arról, hogy Ki ölte meg az elektromos autót?
10097 0 33 Film Izé
loller: Hallottál már szélerőműről? Tudod, ilyen nagy lapátjai vannak... ;) (atomerőműről és nape [...]
sparkey: Szép dolog, csak attól még az áramot, amivel feltöltöd az autódat, még mindíg szénhidrogé [...]
Abt: És végül nézzük meg, hogy az előbbi elektromos autó, az X1-es, ami megszopatta 400 ezer dolcs [...]
Mind a 33 komment
Egy érdekes dokumentumfilm arról, hogy Ki ölte meg az elektromos autót?
10158 1 33 Izé
loller: Hallottál már szélerőműről? Tudod, ilyen nagy lapátjai vannak... ;) (atomerőműről és nape [...]
sparkey: Szép dolog, csak attól még az áramot, amivel feltöltöd az autódat, még mindíg szénhidrogé [...]
Abt: És végül nézzük meg, hogy az előbbi elektromos autó, az X1-es, ami megszopatta 400 ezer dolcs [...]
Mind a 33 komment
Nem értem a nagy cégek miért nem perelték be őket ? Ez is PLÁGIUM nem?
6137 1 13 Izé
kiisb: Ezek a telefonok nagyon hasonlitak az eredetire. Megszólalásig...
Jáózsi: Igazából attól h néha ócskábbnak néz ki a nem neves márkanévvel forgalmazott cucc nem bizit [...]
dani20: Az összes kínia termék sz*r ahogy van, így a telefonjai is elég gagyi lehet. Nem csoda h olcsó [...]
Mind a 13 komment
Na nem kell többé végigülni a fájdalmas tetoválást! :) És még a dokkmunkások is irigyelni fognak... :))
6118 0 9 Izé
twitch: az a nevetséges,aki ezt meg is veszi...azt régóta tudjuk,hogy az emberi hülyeség határtalan! d [...]
tian: hát nem is azért küldtem hogy milyen jó dolog ez...csak nevetséges, hogy mit ki nem talál az e [...]
twitch: szerintem is tök szar,műmájjergyíkoknak!
Mind a 9 komment
Upsz, hát ez becsúszott... ;)
42458 8 38 Izé
Adiboy: szegény...:( kitudja milyen "szarul" érezte magát :S
Nomen est Omen: te! az a bele volt! és a holy shit még jol is hangzott.
jancsipaprikás: az a kemény hogy a lábát benne hagyja
Mind a 38 komment
"G**iláda" - Paudits bekattan, mint állat!
9574 3 13 Izé
bogar: Szerintem igaza volt.Tényleg a szennnnnnylapok mindenre képesek, csakhogy vegye az újságot ez a [...]
Ödön: hajráááááá Béla mond meg jóóól
Bobby's: Ne mondjatok róla hülyeségeket, teljesen igaza van, mert a magyar "újságok" szennylapok ahogy [...]
Mind a 13 komment
2054-ben már talán valamennyire normálisan fog kinézni a VW bogár... :)
5608 0 4 Autó Izé
bandee1219: Ez asztán a radikális koncepció! Király.
Ficánka: Semmi.Ha elkopik vagy deffektet kap,veszel másik kocsit.:D
Magester: És mi a helyzet a gumicserével???
Mind a 4 komment
2054-ben már talán valamennyire normálisan fog kinézni a VW bogár... :)
5586 0 4 Izé
bandee1219: Ez asztán a radikális koncepció! Király.
Ficánka: Semmi.Ha elkopik vagy deffektet kap,veszel másik kocsit.:D
Magester: És mi a helyzet a gumicserével???
Mind a 4 komment
Új melltartó divat? Ízléses. ;)
8281 1 9 Izé
szandra: De te miylen vagy:))
Dyxa: Én már azt sem értem h miért kínozza szegény állatokat de ha már ezt teszi akkor sem kéne f [...]
Magester: Szerintem a hónaljszag végzett szerencsétlen gerinctelenekkel!
Mind a 9 komment
És még te panaszkodsz, hogy szar a munkád? :)
5375 0 9 Izé
Tóth Róbert: hol lehet jelentkezni erre a munkára? Telefonszámom:06303366081
Ghosty: Biztos szar lehet de még mindíg jobb mint pelenkázni :D
Robsz: Nagyon komoly iskoloázás kellhet ehhez a fajta KITARTÓ melóhoz... :o)
Mind a 9 komment
Kinn már nem divat a sima megatánc. Ott már a víz alatt nyomják, hogy valami történjen is...
1551 0 1 Izé
Ijász!!!: Cipőbe már sz@rabb lenne.DDD
Milyen az igazi félelem?
5531 2 2 Izé
szellike: Isten äldäsäval! Ämen
Ijász!!!: Nem véletlenül van a feje felett az a kereszt. ))
Már csak 42 nap a globális orgazmusig! :)
9260 1 1 Izé
MR Boombastic: Wazze, én nem tudok addig várni!
(Death)Metál Lady
3801 0 10 Izé
rubigo: Viszont, ha szeret így kinézni, még a férje is bemoshat neki nyugodtan néha... :) Persze, ha 1 [...]
bandee1219: Mmmmmm de meg ****nám! ^^
SexyBaby18: még a hideg is kirázott olyan csúnya ez a "Death Metal" asszony xD
Mind a 10 komment
Nem tudod, mit vegyél karácsonyra? Még van pár eladó sziget a világon...
4030 2 5 Izé
bungle: www.dailymail.co.uk/travel/travel_news/article-2750403/Yours-140-000-Caves-beaches-94-acres-pristine [...]
bungle: damnfunnypics küldte: 29 Cheap Private Islands www.damnfunnypics.com/2013/11/29-cheap-private-islan [...]
Élien: Igazad van vigyél csak bocit , egy ilyen szigetre kell neked az asszony !!!! (én + itthon birkásk [...]
Mind a 5 komment
A nagy luk - kellemes építészeti művecske...
6680 4 1 Izé
nopara: na végre... mindíg is azt hittem, hogy valami pc-s fotómókera... de nem :)
Dániában hatékony módszerekkel veszik rá az embereket, hogy tartsák be a sebességkorlátozást :)
15758 4 12 Izé
Tibi: Működik az oldal és a videó is... nálad van valami gebasz.
3mil: Kár, hogy megváltozott az oldal és többet nem jelenik meg rendesen, jobb lett volna, ha nem jav [...]
janóóóó: A hozzászólás törölve.
Mind a 12 komment
Ímhol eljövé az nagy igazságnak megéneklése: Cameron Diaz, Christina Applegate megmégvalaki megmégnéhányan... Spontán kísérőmuzsika a kvantumfizikai Nobel-díj átvételéhez, de alkalmazható még az anyanyelvi szintű angol vizsga továbfejlesztése gyanánt is.
9694 0 8 Izé
baba: Nagyon aranyos volt!! Ezek a színészek, hajhh! :D
tian: Édes kis semmiség a címe- és nem vágták ki, ebben a részben a "farokról" énekelnek a csajok [...]
metaljesus: valami édes kis semmiség vagy valami hasonló címe volt
Mind a 8 komment
Régebbi postok...