REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Én még kiegészíteném azzal a funkcióval, hogy a gép áramellátása is a bicajról menjen... ;)
2866 1 3 Izé
isti: Én is szeretek kerekenpározni!
szellike: Ez a konstrukcio több mindenre jo,de legfökäp semmire. Kiproszältam!A figyelmed 1000 felä,a hä [...]
Élien: Én + egy 200kg-os súlyzóval egészíteném ki a nyakát .
Nézz körbe a világ tetejéről (Mount Everest panorámafotó)
6532 0 1 Art Izé
janóóó: Tudjátok ki menne ijen magasra fel!!!!!!!
Nézz körbe a világ tetejéről (Mount Everest panorámafotó)
6793 7 1 Izé
janóóó: Tudjátok ki menne ijen magasra fel!!!!!!!
Érdemes Faith Hill arcát nézni, mikor kiderül, hogy nem ő nyert... ;)
6656 0 2 Izé
loller: Tuti, hogy úgy hívták meg: "Te fogsz nyerni, Faith.", különben el se ment volna ez a beképzelt [...]
Élien: Faith Hill :- A picsába , ez bejött ! Milyen kár , hogy nem tettem több dollárt arra , hogy a l [...]
Diétás kóla és Mentos - a dominó effektus
7164 4 11 Izé
bungle: https://vine.co/v/MI2aE2qWXqv
bungle: Mentos and Diet Coke Prank: http://youtu.be/MU1gHX7sG0I
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/egyeb-foto/42040_mentos-kola-atveres
Mind a 11 komment
OMFD! (....Dog :))
Már tudom, mit veszek a kutyámnak karácsonyra... ;)
1854 0 2 Izé
Élien: Azt utálom , amikor az állatot emberivé akarják válltoztatni . Azt is , amikor az ember állatt [...]
bungle: Ééééénekeljük együtt... :) Elmebajos postáskergetőknek: http://www.petcds.com/audio/squeaky [...]
Crash Test Dummy "magasugrás" :D
12151 1 10 Game Izé
miski: 3. próbálkozásra 25,59 :D
Unregistered: összesítve 23.98m
blabla: új rekord nekem összesítésbe: 20.14 m !!!!!!!!!!!!!!!
Mind a 10 komment
Crash Test Dummy "magasugrás" :D
10970 5 10 Izé
miski: 3. próbálkozásra 25,59 :D
Unregistered: összesítve 23.98m
blabla: új rekord nekem összesítésbe: 20.14 m !!!!!!!!!!!!!!!
Mind a 10 komment
Labdaterelgetős, a végén már nem is olyan egyszerű!
10273 1 7 Game Izé
Oszi: nagyon könnyű játék, de nekem is tetszett...... túl könnyű :O
stfu: Neked szófosásos van, hülyegyerek?
Balázs: nem tom,de szentem szar
Mind a 7 komment
Labdaterelgetős, a végén már nem is olyan egyszerű!
9327 4 7 Izé
Oszi: nagyon könnyű játék, de nekem is tetszett...... túl könnyű :O
stfu: Neked szófosásos van, hülyegyerek?
Balázs: nem tom,de szentem szar
Mind a 7 komment
Cerkák jól
2967 1 3 Art Izé
Lőcs: http://www.jennifermaestre.com/pencil_show.html
Balázs: cerkában az igazság
altercsirke: fúú.. állati jók
Cerkák jól
3067 2 6 Izé
Nas: Vááá...mintha valami tüskésbőrű-korall kimérák lennének egy távoli bolygóról. Érdekese [...]
bungle: www.dailymail.co.uk/news/article-2132265/Sculptor-Jennifer-Maestre-creates-models-worth-thousands-us [...]
bungle: http://www.dailymail.co.uk/news/article-1204457/Getting-point-The-stunning-sea-urchin-sculptures-ent [...]
Mind a 6 komment
És még csodálkoztok, miért van annyi sérült a japánoknál, mikor ilyeneket néznek? :D
2760 0 1 Izé
Balázs: japánok is hülyék de nagyon
Idiótákkal reklámozni mindig vicces ;)
5135 1 0 Izé
Játszótér mazohistáknak
3312 1 1 Izé
Balázs: ennyit érnek
Method Artist Water Demo
3532 0 1 Izé
Balázs: jóóó:))
Nem tudom, ki mit gondol, de egy kis összeállitást csináltam egy bizonyos eseménysorozatról.
8850 1 163 Izé
Angello: EMBER KELJ FEL ÉS JÁRJ! csak ennyit tudok mondani.
Diablo: Csak az indulat,érv NULLA!!!! Arra nem válaszoltatok, miért csak ezeket a videókat mutatjáto [...]
Angello87: The Matrix - 04 - Rob D. - Clubbed To Death (Kurayamino Mix) a szám címe.
Mind a 163 komment
Megaminitánc
2935 1 2 Izé
oki: Anyukádnak írjál ilyen fos kommenteket, köcsög.
Balázs: fos(ez is)
A madárhangutánzó verseny egyik legjobbja
10008 3 14 Izé
Balázs: ciki!!!!!!
Kiccebe: Télleg maga alá pisilt?????? :O.... xD..Mondjuk én úgy láttam..:D
jhdh: mért mivan akor ha énvagyok a legtöbb kommentíro??
Mind a 14 komment
Szép nagyra nőtt modell
15952 1 18 Izé
NoGoodNick: Hey, I like a tall girl. Let's you look UP her skirt while dancing.
vicus: kicsit gáz???:d
B_K: ...keep it in the ZOO !!!
Mind a 18 komment
Az öreg kaszás is motorra váltott...
4662 0 4 Autó Izé
Matuska: Sztem a pali aki ezt építette túl sok death metalt hallgatott.
twitch: elsőre én azt hittem az az olajtartály...
Chopper: Vizsgáld meg jobban a képeket, és rá fogsz jönni, hol a tank, mer' van neki!
Mind a 4 komment
Az öreg kaszás is motorra váltott...
4757 3 4 Izé
Matuska: Sztem a pali aki ezt építette túl sok death metalt hallgatott.
twitch: elsőre én azt hittem az az olajtartály...
Chopper: Vizsgáld meg jobban a képeket, és rá fogsz jönni, hol a tank, mer' van neki!
Mind a 4 komment
Souvenirs
3643 0 1 Art Izé
Pipi: Kár, hogy Budapest kimaradt a sorozatból! Az Astoriához pici tüntetőket, meg pici lovasrendőr [...]
Souvenirs
3583 5 3 Izé
AVIREX: meg aláírni: Médin Csájná..
szrobert: Vagy akár a közlekedési múzeum előtt lévő vonattal vagy a rajta lévő repcsivel...
Pipi: Kár, hogy Budapest kimaradt a sorozatból! Az Astoriához pici tüntetőket, meg pici lovasrendőr [...]
Dekázz virtuálisan ping-ponggal :) ( Nem olyan könnyű, mint ahogy kinéz).
7746 1 7 Game Izé
Red wings: Talán többet is tudnék ha nem mozogna ilyen nehézkesen a kezem...
twitch: 36-al és 4-el is a 71,voltam...hogy is van ez? :S
maxiclip.com: tizenvalahány... többször is. tényleg lassú, és jól meg van csinálva, trükkös... amikor fe [...]
Mind a 7 komment
Dekázz virtuálisan ping-ponggal :) ( Nem olyan könnyű, mint ahogy kinéz).
7156 0 7 Izé
Red wings: Talán többet is tudnék ha nem mozogna ilyen nehézkesen a kezem...
twitch: 36-al és 4-el is a 71,voltam...hogy is van ez? :S
maxiclip.com: tizenvalahány... többször is. tényleg lassú, és jól meg van csinálva, trükkös... amikor fe [...]
Mind a 7 komment
Bárcsak a magyar foci lenne ennyire látványos!
19433 0 8 Izé
thorm: vizesfiú edző masszőr minden posztra jelentkezem de ha kell más szolgáltatást is nyújtok a h [...]
qrva ideges: Megfújhatnák a sípomat... vagy szívhatnák? :D
bandyka: én mégis inkább Barca meccset nézek:)
Mind a 8 komment
Mini gépfegyver, talán hoz a Mikulás!
5899 0 3 Izé
Soma @007: Olaszliszka
Kecskebéka: hmm......gonosz kis fegyver elfér zsebbe és lehet vele apritani:D:D
Ijász!!!: Van néhány eset mikor szivesen használnám is.(((
Művészet, vazze!
7693 2 9 Art Izé
Élien: Ha már olyan finnyásak vagytok , a padlónak nem kellene vérben áznia ? Hiányolom még a szeret [...]
angus: igaza van coleman-nak....tényleg nem így nézne ki... Ez hívja magát művésznek?
Élien: Ezt hívják szopásnak ?
Mind a 9 komment
Művészet, vazze!
8185 3 11 Izé
wolfud: A banánhély azért kellet hogy kisgyerekeknek elmagyarázzák, hogy az ott a falon epres banános [...]
szrobert: A Banánhéj azért kell,mert benne volt a banán, ami végül a falon kötött ki...
Élien: Ha már olyan finnyásak vagytok , a padlónak nem kellene vérben áznia ? Hiányolom még a szeret [...]
Mind a 11 komment
Közlekedés Moszkvában (asszem mi még örülhetünk).
5826 2 7 Izé
Mimis: Pipi: Annyi különbséggel, hogy itt annak van elsőbbsége, aki gyorsabban csőre tudja rántani a [...]
Élien: Becsapós a kép , ez 1 autóvásár, érdeklődők nélkül !
tian: pipi jól látod. Kb itt is ugy van. aki hamarabb odaér, meg ügyesebb, az megy előbb:))
Mind a 7 komment
Koreában egyre több épületet világítanak ki LED lámpákkal. Egyrészt nagyon kevés energiát fogyaszt, másrészt a fényszennyezést is nagy mértékben csökkenti (lásd pl. a darksky.org-ot vagy a magyar Fényszennyezés oldalt a témában).
3090 1 0 Izé
Csórikáim... :))) Jól átverték a csajokat, azóta is a szájukat mossák szerintem. (nagyon jóóóóó!) :)
12347 4 10 Izé
bungle: Pipi... :))) Hol foglalkoznak a majomjogokkal? A majmok bolygóján...
Ijász!!!: Jól látod Pipi.DDDDDDD
Pipi: Igazad van baba, perelni kell! Ügyvédet a majmoknak, nyílvánosan megalázták őket!Mit kell mé [...]
Mind a 10 komment
Világító tápkábel - pulzál, ha túl sok energia megy át rajta
3653 2 5 Izé
Drevway: Nekem is kell!
Ernest: hol lehet ilyet kapni?
Rohyyy: Fúdelazányos! az összes kábelt lecserélem otthon!
Mind a 5 komment
Origami mesterművek
3614 0 4 Art Izé
Lundgren: Hát nekem a repülő is problémás.
Magester: Ez nagyon király!! Aki ilyet tud csinálni, azt csak irigyelni tudom.
oldkremo: Valahol ez már művészet...
Mind a 4 komment
Origami mesterművek
3707 3 4 Izé
Lundgren: Hát nekem a repülő is problémás.
Magester: Ez nagyon király!! Aki ilyet tud csinálni, azt csak irigyelni tudom.
oldkremo: Valahol ez már művészet...
Mind a 4 komment
Festékszórós festőművész... biztos láttatok már ilyet, de ha nem, itt a munkafolyamat videón.
Van honlapja is.
13418 9 22 Izé
Mimis: Olyan 2 hete voltam Pécsen, és ott az egyik téren egy srác ugyanezzel a technikával "festett". [...]
bungle: Bakeyoo küldte: http://www.metacafe.com/watch/693481/cosmic_spill_spray_paint_art/
bungle: eNMi küldte: http://www.metacafe.com/watch/512153/black_and_white_spacepainting_creation/
Mind a 22 komment
Volt már ilyen... most még jó pár diszkó szépe partiarc :)
23562 3 10 Izé
KABALL: Nézétek meg a srácok többi képét is amit össze baromkottak! :) Érdemes.Kár hogy mi nem szok [...]
alvin: sztem befért volna a filmbe a másik 2 is...
Gézu: A középsőt ismerem. A Holtak hajnalában volt statiszta smink nélkül.
Mind a 10 komment
Detonator V4 6.0 - A jövő mocija?
5635 0 4 Autó Izé
Ijász!!!: Na most akkor hova a F@ba kell ülni? Nem feküdni kell rajta?
szellike: azärt,mert van aki forron,Ö hosszan äs nagggyyyyonnnn SZERETI??!!!
ReAm1: Mért jó az , hogy ilyen istentelen hosszú, és nagydarab ?!
Mind a 4 komment
Detonator V4 6.0 - A jövő mocija?
5715 2 4 Izé
Ijász!!!: Na most akkor hova a F@ba kell ülni? Nem feküdni kell rajta?
szellike: azärt,mert van aki forron,Ö hosszan äs nagggyyyyonnnn SZERETI??!!!
ReAm1: Mért jó az , hogy ilyen istentelen hosszú, és nagydarab ?!
Mind a 4 komment
Régebbi postok...