REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Filmszínházunk bemutatja: A texasi láncfűrészes szülők
A gyerekek sokáig fennmaradtak, hogy megnézzék A texasi láncfűrészes c. filmet, így reggel stílusos ébresztésben lehetett részük... :D
6417 2 6 Izé
csibe: Jézusom, hogy ez miért nem nekem jutott előbb eszembehehehe!?
Ijász!!!: Szegény gyerek.Dobott egy hátast,de,hogy felugrott.)))
Zoé: Naggggyon jó!! De vajon mennyit költhetnek ezután terápiára?
Mind a 6 komment
Extreme Instability
8402 1 8 Art Izé
Zoé: Milyen igaz!!!
Desertfox: Ez nem Photoshop. Nézzél gyakrabban NG-magazint vagy természetképeket. A természet szebben alko [...]
r: gyerekek nem találok szavakat ez olyannyira photoshop!!!
Mind a 8 komment
Extreme Instability
8703 12 8 Izé
Zoé: Milyen igaz!!!
Desertfox: Ez nem Photoshop. Nézzél gyakrabban NG-magazint vagy természetképeket. A természet szebben alko [...]
r: gyerekek nem találok szavakat ez olyannyira photoshop!!!
Mind a 8 komment
Már értem, miért nem szívbajosak az indiaiak... ;)
11557 5 5 Izé
rivaul: Azért ezt kicentizte rendesen :O
Taurus: Hajszárítás InterCity-vel.
Élien: Azért szerencsére éves szinten sokat elütnek !
Mind a 5 komment
Online football manager, próbáljátok ki!
4150 1 0 Game Izé
Online football manager, próbáljátok ki!
3716 5 0 Izé
Végre a homároknak is van már energiaitaluk! ;)
2112 0 7 Izé
Turmion: A marketing csodája... egy melegbárban mennyi fogyhat ebből ?!? És mennyit kaszál rajta aki ki [...]
zoldi: Szánalmasak vagytok amiért elitélitek a melegeket.de mért kell félni tőlük???
MetalAnthrax: Remélem ciánnal van dúsítva. Véletlenül hehehe
Mind a 7 komment
"Ha Ön egyetért ért azzal a véleménnyel, hogy a magyar honatyák a Parlamentben nem székelnek jobban, mint ahogyan a fotón azt Nagy Kriszta teszi a Parlament falain kívül..."
15578 2 14 Izé
toytyi54: A magyar nép szimbólumát leszarni főbenjáró bűnnek tartom ,de a padokban jópénzért hazát [...]
wanek: Mér'? Ő nem mondja, hanem teszi. ...és ha a zsernyákok nem néznék hanem püfölnék, akkor meg [...]
portos: Jellemzo kulfoldon ugy picsan rugnak ezt a kurvat hogy felszallna az egbe muholdnak jellemzo a paras [...]
Mind a 14 komment
A kutya és a forró krumpli, valamint a macska, aki friss tejet iszik :)
6018 1 3 Izé
szellike: Kutya+forro krumpli mäg OK.,de azt a szerencsätlen tehenet miärt kellett ugy +kötözni?-läbät, [...]
virágoleg: Tündéri .hogy mik vannak.
pp: a tehén lábát azért meg kötöték
Bow man
Állat! Lehet egymást is nyilazni! :)
15189 4 10 Game Izé
Errtu: A második része: http://www.freeworldgroup.com/games4/gameindex/bowman2.htm
Szamooca: IMÁDOM..........................................egy picit :) *-* x)))
Valaki:): Ez a kép nagyon kész:))))
Mind a 10 komment
Bow man
Állat! Lehet egymást is nyilazni! :)
14549 2 8 Izé
Valaki:): Ez a kép nagyon kész:))))
cyr: hogyan lehet megszerezni nagyon vad
kissjuni: Ebben a gameben én pro vok XD
Mind a 8 komment
Modern irodaház? Frászt! Börtön Ausztriában.
4641 0 19 Art Izé
buddha: nem békásmegyer?
qukac: Az emberi jogok kicsit kezdenek az agyamra menni...,ezek után majd jönnek a szabadsághoz való jo [...]
MetalAnthrax: A faládás részt inkább kihagynám, de egyébként engem se hagyjatok itthon.
Mind a 19 komment
Modern irodaház? Frászt! Börtön Ausztriában.
5010 2 19 Izé
buddha: nem békásmegyer?
qukac: Az emberi jogok kicsit kezdenek az agyamra menni...,ezek után majd jönnek a szabadsághoz való jo [...]
MetalAnthrax: A faládás részt inkább kihagynám, de egyébként engem se hagyjatok itthon.
Mind a 19 komment
Gondolom csak keresztény mp3-akat játszik le :)
3190 5 5 Izé
yuing: laza szentségtörés:)
DÖDE: Pár 100 éve ezért máglyán égett volna az eretnek , de a mai világban , már a legszűzebb ap [...]
safetyqueen: A Deicide "Once upon the Cross" című albumától meg egyenesen fejreállna
Mind a 5 komment
Még hogy veszélyes turistaút??!! Miből gondolták?
7722 5 6 Izé
szimimi: na én nem vagyok egy tériszonyos alkat, de a képekbe beleborzongtam... komolyan végigfutott a hi [...]
séró: nem semmi))
szellike: Azon gondolkodäm,melyik a leggyengäbb läncszem????
Mind a 6 komment
Utcai hipnotizálás. Igazi? Átverés? Te hiszel benne? Téged hipnotizáltak már?
3609 0 4 Izé
Spion0025: Ha ez műköik, akkor meg akarom tanulni, aztán fizetés emelést kérek! Aztán jöhet a felesége [...]
harikri: Hm. Latszik, hogy a NAAAGY ISKOLABAN pszichologiat tanultatok. Annak ugyanis semmi koze es tudasa NI [...]
LDJ: Egyetértek. Ahhoz, hogy egy embert tudjanak hipnotizálni rengeteg idő kell.. És nyugodt környez [...]
Mind a 4 komment
Mire jó egy tampon!
2924 0 2 Izé
bungle: Cegonha küldte: URL: http://www.tamponcrafts.com/gun.html Szöveg: "Tampon ágyú"
Lilu__cica: Sok mindenre!
Robbanás-izék a középpontban... Néha én is összecsináltam magam...
7594 0 3 Izé
jana: Nagyon - nagyon jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
peet: haha nagyon tuti :D
Totya: de a pezsgős dugó az mért mindig az ember szeme környékét találja el? :D legalábbis általá [...]
Munch Madness (shockwave FPS)
23413 1 13 Game Izé
mozesgizmo: az, zizuka, hogy eggyel több link lenne az oldalon, de látom, már így is van elég. miért kérd [...]
zizi: mozeske, mi lenne ha befejeznéd a pampogást és küldenél is valami eredeti, fasza linket?
mozesgizmo: az indulat
Mind a 13 komment
Munch Madness (shockwave FPS)
20240 6 13 Izé
mozesgizmo: az, zizuka, hogy eggyel több link lenne az oldalon, de látom, már így is van elég. miért kérd [...]
zizi: mozeske, mi lenne ha befejeznéd a pampogást és küldenél is valami eredeti, fasza linket?
mozesgizmo: az indulat
Mind a 13 komment
I Love Music Video
videoklipp kereső
7604 11 5 Izé
buldozer: Imadom ezt az oldalt..........qva jo........
Skribakker: Állat oldal, régi kedvenc számaimnak a klipjét is megtaláltam.
bungle: Volt már itt olyan link (Kis hasznosna keresd), amivel le lehet tölteni a youtube-os videókat, de [...]
Mind a 5 komment
Napi kis bulvár: 15 évesen esett először teherbe, azóta minden évben szül egy gyereket
4857 0 5 Izé
he: nagyon nagy a csalad nem gondoljatok???
én: Ha így folytatják elég népes családjuk lesz!!! Két focicsapat is kijön majd belőle!! :D:D:D: [...]
LDJ: Mindenkinek kell egy hobby.... :D:D:D
Mind a 5 komment
Nem egy hétköznapi motor
5413 0 5 Autó Izé
Bumm: Sly! Kattints a képre, csudát látsz!
Kitty: Van azon fék Sly , csak az ismerősöddel 1ütt sötétek vagytok a témában ! Bovden a kormánycs [...]
Sly: És télle az! Van egy motoros ismerősöm... megmondta a frankót. AZ! Temetkezési vállalkozó f [...]
Mind a 5 komment
Nem egy hétköznapi motor
5538 6 5 Izé
Bumm: Sly! Kattints a képre, csudát látsz!
Kitty: Van azon fék Sly , csak az ismerősöddel 1ütt sötétek vagytok a témában ! Bovden a kormánycs [...]
Sly: És télle az! Van egy motoros ismerősöm... megmondta a frankót. AZ! Temetkezési vállalkozó f [...]
Mind a 5 komment
Dark Blade
3266 1 2 Izé
Balpar: nagyon komoly gép
Sly: Mi a szösz? Bár szösznek nagy...
Ez az oldal képes az iwiw ismerőseid listáját olyan formátumokba alakítani, amit utána egyszerűen hozzáadhatsz levelezőprogramokhoz, üzenetküldőkhöz, mobiltelefonra stb.
4639 12 3 Izé
CsendesMark: postolok, napinta olyan 4et :)
bungle: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=938 Inkább postoljál, tegyél is valamit a közösségért. [...]
CsendesMark: hát jó, akkor kölcsön veszek párat én is :)
Játssz Te is a kis takonnyal ! A miniclip új játéka...
15234 2 20 Game Izé
bungle: Itt a folytatása: http://sling.ezone.com/fire/game.php
tian: nekem sem jön be
Ejnyebejnye: Most én vagyok a hülye vagy tényleg törölték azt a játékot? :((
Mind a 20 komment
Játssz Te is a kis takonnyal ! A miniclip új játéka...
13162 8 20 Izé
bungle: Itt a folytatása: http://sling.ezone.com/fire/game.php
tian: nekem sem jön be
Ejnyebejnye: Most én vagyok a hülye vagy tényleg törölték azt a játékot? :((
Mind a 20 komment
Madárdivat
1710 0 0 Izé
Martin Hill - Sustainability by Design
4640 0 1 Art Izé
altercsirke: szép szép, de olyan lassan tölt, hogy nincs türlemem
Martin Hill - Sustainability by Design
4816 2 1 Izé
altercsirke: szép szép, de olyan lassan tölt, hogy nincs türlemem
T3 Motion - a magyar rendőrségnek is ilyet! ;)
3329 0 1 Autó Izé
JANÓÓÓÓ: A hozzászólás törölve.
T3 Motion - a magyar rendőrségnek is ilyet! ;)
2489 0 1 Izé
JANÓÓÓÓ: A hozzászólás törölve.
Öltözz Halloweenkor sült krumplinak, Bic Macnek vagy shake-nek. Ehhhh...
3465 0 7 Izé
Lilu__cica: Rémisztőnek rémisztő, tehát megfelel a halloween követelményeinek. :D
after: egyetértek.
pazzo: Helloween? Hol?Az nem magyar ünnep.Max divat-ünnep. Hálaadást is ünnepelünk?
Mind a 7 komment
Láncfűrész V8-as motorral
6532 5 4 Izé
pycy: Mennyit fogyaszt ?? megéri? :))
Ijász!!!: Darabol az biztos.Csak tartani kell. DDD
majerfeco: Nem semmi!
Mind a 4 komment
Már megint a hülye japánok: Robotfoci :)
1768 1 2 Izé
Tony: 10 év és külön bajnokok ligája lesz nekik is tuti
Ijász!!!: A pályán a Magyar Nemzeti 11-játéka látható. Kiemelkedő teljesitménnyel.)))
L'art Pour L'art - Drámai
egy jól megrendezett jelenet
7687 0 7 Izé
Laci: Bosszantó dolog! megint hibáztam. Nem Gall, hanem Galla. Valamit ehetett itt a kölök, hogy folyt [...]
Laci: Jaj! Elnézést kérek Gall Mikóstól, hogy véletlenül le"BALLÁztam", pedig JOBBÁra nem szoktam [...]
Laci: Nem lehet mondani, hogy hülyék, mert nem azok, sőt! Azt se igaz, hogy rossz színészek, mert ekk [...]
Mind a 7 komment
Ez a Star Wars első részéről készült South Park paródia. A címe:
Park Wars - Episode 1: The Little Menace
3846 1 4 Izé
rr: Ha megtalálod a linket, írd ide. Ja, hogy csak rinyálni tudsz? Akkor menj anyádba.
r: Akkor talán baromagy az lenne a norm.ha már benthagyták az oldalon, hogy frissitsék vagy valami, [...]
Toxic: Tudsz olvasni, baromagy? Láthatnád, hogy okt. 19-én került ki. Akkor még működött. Most meg [...]
Mind a 4 komment
2 értelmiségi a Mónika showban
67542 12 67 Izé
Mr.T.: http://youtu.be/d3pifQznKUc
bungle: Szemjuel küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=lBkCJcLopok Szöveg: "Sinterek közt, a magyar [...]
bungle: Balintka22 küldte: Csipkés Zoltán NEM kegyelmez!!!!!!!! http://www.kuruc.info/r/35/30038/
Mind a 67 komment
Elgondolkodtató... Noah 6 éven keresztül minden nap lefotózza magát, majd videót csinál belőle. Vajon mit érezhet, amikor megnézi?
10671 4 19 Izé
Lundgren: Fodrászhoz viszont nem sokat ment
Máln@: Am nem Ő találta ki/de nem hiszem h ez a pasi akit Én is küldöK/http://www.youtube.com/watch?v= [...]
Máln@: Találtam jobbat is: http://www.youtube.com/watch?v=OB5yqBgSmO8&feature=related xD
Mind a 19 komment
Régebbi postok...