REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Rajzold meg a szánkópályát és nézd meg, hogy megy le rajta a kis szánkós!
8224 2 4 Game Izé
Menyet: Nagyon zsír :D:D:D qrva jó
cö: minek kéne ennél több grafika, ez így tökély
Én: ÖREGEM!!!!!!!!EZ NAGYONÁLLAT;)OTT VAN NAGYON!!! A GRAFIKA NEM A LEGJOB.........DE AZÉRT COOL!!!!! [...]
Mind a 4 komment
Rajzold meg a szánkópályát és nézd meg, hogy megy le rajta a kis szánkós!
7960 8 4 Izé
Menyet: Nagyon zsír :D:D:D qrva jó
cö: minek kéne ennél több grafika, ez így tökély
Én: ÖREGEM!!!!!!!!EZ NAGYONÁLLAT;)OTT VAN NAGYON!!! A GRAFIKA NEM A LEGJOB.........DE AZÉRT COOL!!!!! [...]
Mind a 4 komment
Hát jah...
A húgom mondta, hogy néha én is így énekelek.
Azóta nem teszem. :S
11305 6 6 Izé
Yvette: x'DDDDDDDDDDDDDDDDDD
brando: ari
okos: Ezt a lóbigyót vagy 1 éve keresem a neten , kösz srácok ! :D
Mind a 6 komment
Extrém bringás csávó - meg kicsit őrült is hozzá...
3852 3 3 Izé
csaba:
skrimer: Szerintem vagy bolond, vagy már nem akar élni,dehogy ez teccik neki azt nem hiszem el:)
LDJ: IDIÓTA!!! :D Ez tényleg extrém!
Ki volt az az eszement, aki ilyet kitalál?

Magokba faragjunk emberfejeket. Már ettől idegroham jön az emberre, nem beszélve a pepecs munkáról. De k..ra ráérnek egyesek :)
2845 0 2 Izé
Balinéz: Láttátok már, mikor valaki rizsszemre fest képeket? Az micsoda meló lehet!
Pipi: A múltkor az Animal Planeten láttam egy filmet, egy pasi a bolhára kis hámot kötött és befogt [...]
"Nem tudtuk, hogy ilyen veszélyes dolgot játszunk" - mondta a kórházi ágyán a kállói O. M., akinek kis híján az életébe került a munkahelyi móka. Kollégája és egyben élettársa tréfából sűrített levegőt fújt a végbelébe, amitől a 17 éves lány súlyos bélsérüléseket szenvedett.

Kérdem én: Nooooooormááááális????
18393 1 6 Izé
qukac: Én még nem mondtam,hogy nagy az Isten állatkertje,de most írom.
xx: Jó pár évvel ezelőtt is volt már ilyen, de az bele is halt :-/
naz: LDJ, hova jártál te? :) Nekem nem mesélt ilyeneket az oktatóm... ;(
Mind a 6 komment
Marian Matta fotográfus fantasztikusabbnál fantasztikusabb természetképei...
6473 1 2 Art Izé
Bogar,: Hát ez csodálatos. álomszép
Balázs: nagyon szípek
Marian Matta fotográfus fantasztikusabbnál fantasztikusabb természetképei...
6832 10 2 Izé
Bogar,: Hát ez csodálatos. álomszép
Balázs: nagyon szípek
Hasznos, ügyes és néha elég röhejes dolgok minadazon tárgyakból, mik otthon találtatnak vala.
6523 4 11 Izé
heh: röhelyesek vagytok. úgy vitáztok mint az óvodások olvasd vissza mit írtál!
Luflee: Az biztos, hogy nem vagy a testvérem, sőt még az ismerősöm sem, ugyanis egyik ismeretségi kör [...]
Balázs: szalonképesebb vagyok mint te,testvér
Mind a 11 komment
Sportfotók - de ezek mások :)
7282 0 2 Art Izé
hgrof: remek felvétel
Balázs: baromi jók
Sportfotók - de ezek mások :)
7462 1 2 Izé
hgrof: remek felvétel
Balázs: baromi jók
Fogpiszkáló művészet felsőfokon...
2101 1 3 Art Izé
Balázs: hát jah
Ijász!!!: Észrevettem.((( KÁR.
Balázs: atya,úr,isten!!!!!!!belettünk fenyítve!!!!!!!!!mindent kitöröltek!!!!!!!!!!!!!!amúgy ezek is j [...]
Fogpiszkáló művészet felsőfokon...
2190 0 3 Izé
Balázs: hát jah
Ijász!!!: Észrevettem.((( KÁR.
Balázs: atya,úr,isten!!!!!!!belettünk fenyítve!!!!!!!!!mindent kitöröltek!!!!!!!!!!!!!!amúgy ezek is j [...]
Spanyolország, Hotel Marqués De Riscal
2661 1 0 Art Izé
Spanyolország, Hotel Marqués De Riscal
2779 1 0 Izé
Fedettpályás modellrepülés nem semmi szinten...
9266 3 4 Izé
Ijász!!!: No igen.A tudás.És ne feledjétek fedettpályán van nem a szabadba.Ez még plussz.
Balázs: baszanova ezek nagyon jók
Ciklon: nagyon jó!!!!!Hihetetlen ...olyan mintha kötélen rángatnák
Mind a 4 komment
Egy "babysitter" macs :)
3068 0 5 Izé
Ágicicica: YAYA!!!!NAON ARANOSZ!!!!!
edemeg: jajj, de aranosz!!
Sissy: Jól értettem, hogy az anyjuk nem foglalkozott velük, a cica meg nemrég veszítette el a kicsinye [...]
Mind a 5 komment
Nem tudsz mit csinálni a floppy lemezeiddel? Csinálj belőlük táskát!
3178 2 4 Izé
Tims: És ezt hogy kell betenni a számítógépbe?????? XD
ditte: nekem egy szekrény jobban jönne
Ijász!!!: Az ágy már nem is jó?Csak az ülőgarnitura?
Mind a 4 komment
Meglepetés zuhany :)
6967 1 1 Izé
Ijász!!!: A viz ereje.D
Stickman Madness
10738 0 0 Game Izé
Stickman Madness
10980 3 0 Izé
Megasztár
11554 2 10 Izé
Mira: Veled vagyok Kaszás, tűzre a megaxarokkal! :D
Csabber: ROHADT JÓ! :P De ha megfigyelitek tele van olyan részekkel ami elárúlja, hogy össze lett vágva [...]
kirsten: röviden tömören: "átjött!!"
Mind a 10 komment
Cuki - Cuki vagyok! klipp
Szeptember elején már felkerült... de most végre elkészült a klipp! Ugye már nagyon vártátok? ;)

És ugye ez is megvolt már mindenkinek?
16259 4 48 Izé
CRaPtRaSH: szeretlek laliii XDDDDD azzzmekkoraXD
bungle: Whitee küldte: "Cukika legújabb cukika videjókácska a cukivizzijjón. (nem bírtam végignézni) [...]
bungle: kukii küldte: http://www.youtube.com/watch?v=NEMmDqg5jVk
Mind a 48 komment
Beszélő macskák, ilyen a világon nincs, mondják majd sokan. Pedig nagyon úgy néz ki, hogy van!
7836 6 5 Izé
viki: szerintem ez nagyon jó! már régen nevettem ekkorát.
Dia: az enyémnek a seggére van kötve 1 pelenka!:D és nyakövvel sétáltatom!És ugat!!:DxD
Réka: na figyike
Mind a 5 komment
Norvég modellek (ehh!) - smink + fodrász előtt és után
44041 4 20 Izé
bungle: damncoolpictures küldte: http://www.damncoolpictures.com/2009/07/russian-brides-before-and-after-ma [...]
AVIREX: nema f**t nem jobbak.. elotte is jok :P
Junior: A vörös valóban szép, de szerintem az első is az.
Mind a 20 komment
Ami a Hír TV műsorából kimaradt: a hétfőre virradó éjszaka az MTV székházát ostromlókkal folytatott harcban súlyos sérüléseket szenvedett a TV közkedvelt, régi alkalmazottja.
2045 0 0 Izé
Maláj megasztár reklámja... súlyos!!!
5439 0 6 Izé
baba: a legelső jobb :D
Pipi: hihihi
Balázs: kegyetlen
Mind a 6 komment
Madonna - Hung Up on Crack
17843 0 8 Izé
D-vid: http://vixy.net/ beírod a linket és letölti neked
nikol: hät ez egy akkora szäm,hogy nem hiszem el!!!! 1000000szor jobb az eredetinel! Kbezerszer meghallga [...]
Ijász!!!: Beléd zugot.DDD
Mind a 8 komment
Az Alaska Jewelry Inc. feltalálta a feledékeny férjek jegygyűrűjét. A Remember Ring a miniatűr hőelem révén a testmeleget elektromos energiává alakítja. Csak be kell programozni a beépített órán a házassági évfordulót, amely előtt a gyűrű többször is ötven Celsius-fokra hevül.
3517 3 1 Izé
Fireblade1000: Hát, nem semmi ötlet, de 50 fok helyett felmelegedhetne egyből 250 fokra és az ipsének rendesse [...]
Aranyos cicás videó...
5640 0 12 Izé
szimimi: a macsak cuki, de az a fej... GAGYI, bár nem szivesen nézegettem:P:P
Borseeka: Hát én nagyon megijedtem!!!!!!!
gagyi: gagyika volt..nem vicces..jobban is megcsinálhatták volna, akkor talán meg is ilyedtem volna
Mind a 12 komment
The Thousand-handed Goddess of Mercy
21 süketnéma táncos által előadva
3521 3 4 Izé
Giv: Hát ez valami fantasztikus.. könny szökött a szemembe:) ez gyönyörű, főként, hogy tudjuk, h [...]
Luflee: És az h zenére megy, miért zárja ki h süket? Attól még az ütemeket tudja számolni magában. [...]
Ijász!!!: Süket nem lehet,mert zenére megy.Különben tényleg szép.
Mind a 4 komment
Topless a Google Earthön
Az ember már a háza tetején se napozhat meztelenül, mert egy műhold lefotózza... :)
12773 0 4 Art Izé
kiisb: Az a háta, te vaksi!
Szellike: Ezek a fränya mühooodak!
Greg_es: A második képre hogy kerülhetett egy fülbemászó bogár???
Mind a 4 komment
Topless a Google Earthön
Az ember már a háza tetején se napozhat meztelenül, mert egy műhold lefotózza... :)
13232 0 4 Izé
kiisb: Az a háta, te vaksi!
Szellike: Ezek a fränya mühooodak!
Greg_es: A második képre hogy kerülhetett egy fülbemászó bogár???
Mind a 4 komment
Az igazi gerilla marketing...
7836 2 2 Izé
szotyi: válaszd a gyurcsány csomagot!kétszeres árk minden hívásnál!
memoryan: És a Vodafon: nyomd 1000-rel
A világ 35 országának futballbajnoksága - akár élőben, valamint nemzetközi, bartátságos meccsek, soccer, futball, basketball... Áááááá, sportőrülteknek aranybánya!!!
3107 1 1 Izé
Béca: Ez csak foci! Semmi sport!
Fura órák... avagy miért csináljuk egyszerűre, ha el is bonyolíthatjuk?
4193 4 5 Izé
bungle: milos87 küldte: http://www.enjoyhere.net/cool-pictures/36-cool-pictures/242-amazing-clocks-and-watc [...]
Ijász!!!: Szent szalmakalap.De tutik.Mit nem adnék értük.Órabolond vagyok.Ez felér egy orgazmussal. )))
laca: Ha türelmes vagy, és töprengsz egy kicsit...kurvára fogsz örülni, hogy rájöttél a működé [...]
Mind a 5 komment
"Magyar vendéglátás portálja, melynek célja egy olyan Internetes kikötő működtetése, ahol a portál látogatói minden olyan információt megkapnak a rendszerben szereplő vendéglátóipari egységekről, melyek a kiválasztási döntés meghozatalához szükségesek, legyen szó baráti összejevetel szervezéséről, nagyobb, családi rendezvény megtartásáról, akármilyen típusú vendéglátóipari egységben."
8837 0 1 Izé
Szellike: Na äs mi helyzet azzal,aki egyedül akar kajälni?Maradjon otthon??
Hívjon! Játsszon! Nyerjen! Már vetkőzöm is...
Németeknél ilyen a telefonos vetélkedő...?
38868 2 10 Izé
Lali4: Ich ging nach Deutschland!
Erunder: There's something what not better at naked, for exemple cook at naked not a good idea. :D
NoGoodNick: News, like everything else in life, is better naked.
Mind a 10 komment
Mark Mathis időjós
2809 0 6 Izé
Zoé: Nekem bejött, teccik! :)
baba: halálszar..és uncsi!! más ne nézze meg! :P
janóóóóó: feje akkár mint 2 mü broki!!!!!!!!!
Mind a 6 komment
Mi lehet ez? (megfejtés a képre kattintva...)
9292 1 3 Art Izé
janóóóóó: Beszarás!!!!!!
Ijász!!!: Pipi.Ne is.Rosszabbat ha lehet.))
Pipi: Erre nem írok semmit, mert valamelyikőtők majd megint megfedd, hogy küldjek jobbat! Juszt se!
Régebbi postok...