REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Mi lehet ez? (megfejtés a képre kattintva...)
9714 1 3 Izé
janóóóóó: Beszarás!!!!!!
Ijász!!!: Pipi.Ne is.Rosszabbat ha lehet.))
Pipi: Erre nem írok semmit, mert valamelyikőtők majd megint megfedd, hogy küldjek jobbat! Juszt se!
Variációk 1 témára....
7793 5 1 Izé
biohazard: Pöttyös az igazi Mi?
Hammer limuzint már a hülyék is bérelhetnek pártízezer forintért... na de egy ilyen Skoda limot..! :)
4775 0 2 Autó Izé
coacervatum: a saját esküvőmre csakis ezt rendelmém, csak szerintem ez nem érne le még a cseh-szlovák hat [...]
szellike: Na,ja! Az S-100 csodäi több räszletböl!
Hammer limuzint már a hülyék is bérelhetnek pártízezer forintért... na de egy ilyen Skoda limot..! :)
4735 1 2 Izé
coacervatum: a saját esküvőmre csakis ezt rendelmém, csak szerintem ez nem érne le még a cseh-szlovák hat [...]
szellike: Na,ja! Az S-100 csodäi több räszletböl!
Adam Lopez, a legmagasabb férfi énekhang tulajdonosa, kiénekli a cisz 8-at, ami már nincs is a zongorán :)
6107 1 5 Izé
lewis: Miert vagy bunko .....cica?????
cica: vajon a seggén is ki tudja "énekelni" a legmagasabb finghangot? kíváncsi lennék.. :)
Luflee: Hát ez... nc... mindenesetre roppant férfias volt :D
Mind a 5 komment
Te is az MTV-be jársz reggeliért?
4608 1 11 Izé
Hörr: Mondjuk pár embernek jól jött a megmozdulás. ;) http://www.penzcentrum.hu/cikk-1003321-1.html
Luflee: Jól jött a megmozdulás? Hát szerinted jól jött az, hogy lebontják most a fél várost az ftc [...]
Vikike: Hát az marha jó, hogy "külföldön is azt látják, hogy probléma van.." Gyengült is a forint. [...]
Mind a 11 komment
Ingyenes emlékeztetők e-mailben. Születésnapok, névnapok, rendezvények, események.
1945 4 0 Izé
Ma még aktuális...
3770 1 5 Izé
gáSÖR: nem kicsit, NAGGGGGYON !!!!!!!!!
Bogar, Virág: Szerintem más is KÚR csak nem vallja be.Mert nincs benne kúrázsi. Nehogy Ő kúrjon csak! :)
az: hú kicsit forgató azért... még mindig az IGEN a mottójuk. fotatják tovább az agymosó kampán [...]
Mind a 5 komment
Japánok meg a pankráció :)
4803 0 2 Izé
«Edyson®»: elmebetegek ^^ Nagyon joooooooooooo
Ijász!!!: Ezek ennyire eszementek?Nagyoooooon tetsziiiiik.DDD
Egy berlini fogászati klinika... ide még talán fogat húzni is szívesebben megy az ember.
3534 1 0 Art Izé
Egy berlini fogászati klinika... ide még talán fogat húzni is szívesebben megy az ember.
3889 0 3 Izé
Laretta: Na a foghúzást sosem bírtam... Itt meg rohadtdrága lehet!
Lali4: azért nem mennek szívesen, mert biztos kurva drága
enjoylivefm: asd
Materazzi az új Nike reklámban
7751 3 1 Izé
janóóóóóóóó: Hát aki tud az tud!!!!!zidán==buldozer????
Death Metal Office Drumming
4013 3 3 Izé
kovy: nah hát ekkora szarságot se láttam még életemben
dékán: Pipi :)))
Pipi: Ez a szomszédom a Lajos!!! 3 éve nem tudok aludni tőle, de már kezelteti a családja, hál Isten [...]
Karima Adebibe, az új Lara Croft model
38875 1 22 Izé
papaluige: kivetkőzős sorozat lesz? akkor megéri várni még pár hetet! :))
Maccoyi: Akkor erre még visszatérhetünk a jobb idők bekövetkeztével? :P és nincs de... :D
Grex: ...hideg van még,nem lehet ennyire kivetkőzni...
Mind a 22 komment
Na ez milyen má????

Mindez a 89. percben és így 1:1 lett a végeredmény.
12478 0 7 Izé
en: Penge, hulye vagy! nem a labdaszedegeto "goljat" adtak meg!!!
bg.: Isti bizi úgy látom, hogy bent volt a labda, csak a lukas háló miatt pattant ki és azt ítéli [...]
Ijász!!!: Eggyetértek (qy)-vel.
Mind a 7 komment
Okmányiroda - jogosítvány érvényesítés

ok: lakcímkártyát kérek!
én: az nincs. hol tudok olyat csinálni?
ok: az okmányirodában.
én: nem ott vagyok??
ok: de igen.
én: akkor kérek egy lakcímkártyát!
ok: nem lehet, csak az állandó lakhely szerinti irodában.
én: miért? ott valami olyan adatot őriznek rólam, amit innen nem látnak?
ok: nem.
én: értem, de mióta kerül a jogosítványra a címem?
ok: nem kerül.
én: akkor miért kell lakcímkártya?
ok: az azonosításhoz.
én: de itt van a jogsim, az útlevelem.
ok: már csak a lakcímkártya kellene...

Rohadt dolog, amikor szopsz egy ilyen bürokratikus intézményben. Ezzel az üggyel most voltam másodszor az okmányirodában és még minimum kétszer mennem kell. Először csak időpontért mentem be, nem is lehetett emberrel beszélni, a gép adott egy sorszámot, 3 (!) hétre előre, pedig én már akkor elmondtam volna, hogy nincs lakcímkártyám.

Fizetem itt a sok adót, és ezt kapom érte...
1138 1 10 Izé
valakik: Nem szarunk a perem alá. És a pissoaire-ba... ?
ugri: >Fizetem itt a sok adót, és ezt kapom érte... < Ezt a részét nem értem - a többi ok. ((:
ducktape: altercsirke. valóban nincs. de kellene... legalábbis az ok-sban felmerülhetett volna.
Mind a 10 komment
Julian Beever járdarajzai

10585 1 7 Art Izé
bungle: funhight küldte: http://funhight.blogspot.com/2008/04/beautiful-3d-sidewalk-art.html
bungle: Eduardor Relero járdarajzai: http://www.moillusions.com/2007/05/eduardor-releros-chalk-drawings.htm [...]
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=hfn8Dz_13Ms
Mind a 7 komment
Julian Beever járdarajzai

11328 9 7 Izé
bungle: funhight küldte: http://funhight.blogspot.com/2008/04/beautiful-3d-sidewalk-art.html
bungle: Eduardor Relero járdarajzai: http://www.moillusions.com/2007/05/eduardor-releros-chalk-drawings.htm [...]
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=hfn8Dz_13Ms
Mind a 7 komment
Minibolygók ;)
4369 0 7 Art Izé
nyehőce: http://fieldofview.com/pano-print
cekker: Itt is van pár kép: http://homepage.mac.com/hansingehagen/PhotoSeries/PhotoAlbum106.html
Zoyo: Thx a helpet
Mind a 7 komment
Minibolygók ;)
4652 4 7 Izé
nyehőce: http://fieldofview.com/pano-print
cekker: Itt is van pár kép: http://homepage.mac.com/hansingehagen/PhotoSeries/PhotoAlbum106.html
Zoyo: Thx a helpet
Mind a 7 komment
2819 4 3 Izé
Giltintur: Vagy legalábbis így tanította egy őrült amerikai író, kb 200 éve. De valóban jól néz ki, [...]
Necro: Az oldalán lévő pecsétről:Ez az Ősi Istenek szerződésének pecsétje,és ha ezt meglátják [...]
Peet: mindörökké Lovecraft
Mega(death)sztár :)
4449 0 1 Izé
QoQ: Tehetséges! :)
Ingyenmacskát vegyenek, mert szépek és jók.
2155 1 0 Izé
Ezzel a programmal kb. 50 ország vezetékes telefonhálózatát teljesen ingyen lehet hívni, köztük Magyarországot is.
5060 12 10 Izé
dohi: http://www.voipwise.com/en/index.html én itt letöltve tudtam telózni több mint 1 percen kereszt [...]
steve.stevenson: Nemrossz a progi Amúgy 7 napra jut 300 ingyen perc (azaz 1 hét alatt 300 percet beszélhetsz el) p [...]
Rammsteinfan: Kéne valamit hackelni rajta, mert sajna 1 perc (alapból) ami ingyen... DE megnéztem az ini fájlt [...]
Mind a 10 komment
Mókás állatok
6954 2 6 Izé
szimimi: jaj... JAJJJJJJ XDXDXD
cuncimókus: Puszikácska! Még egy idióta...
kittike: puszika mindenkinek
Mind a 6 komment
A filmletöltés, kalózkodás állítólag megöli a filmipart. Véleményetek?
3611 3 4 Izé
powermause: Hát persze.Haldoklik a filmgyártás. . . .ez miatt nemsokára összeomlik az amerikai tőzsde!
Pipi: A filmipart az ócska filmek, és a szar rendezők ölik meg! Wickednek igaza van. Csak mahzoisták [...]
vopi: Talán nem kellene a színészeknek több millios gázsi, olcsobb lenne a film és olcsobban hozzá [...]
Mind a 4 komment
Aki esetleg lemaradt volna ezekről az óriásplakátokról...

A hivatalos oldalon csak kis méretben találtam meg (sokszor még a szöveg se olvasható)
3500 0 2 Art Izé
laca: Hát sajnos már ez van!
cumo: Az alsó sor a lényeges!!GYEREKEKET A POLITIKÁBA??
Aki esetleg lemaradt volna ezekről az óriásplakátokról...

A hivatalos oldalon csak kis méretben találtam meg (sokszor még a szöveg se olvasható)
3614 5 2 Izé
laca: Hát sajnos már ez van!
cumo: Az alsó sor a lényeges!!GYEREKEKET A POLITIKÁBA??
Erkélyre

Fúrsz

Lebbencs

Fejezdabba
4970 7 8 Izé
SexyBaby18: obszcén, de jó xD
safetyqueen: de a folyamatosan kussolva játszódjál se rossz
safetyqueen: Fúrsz rulez
Mind a 8 komment
Gyönyörű fraktálok - akár poszterként is megrendelhető
4734 0 5 Art Izé
alphadog: Talán az oldalukon, bogárka... BUY PRINT mond valamit? ;)
Bogar, Virág: én megrendelném, hol lehet?
Bogar, Virág: órákig tudnék benne gyönyörködni. lenyügöző
Mind a 5 komment
Gyönyörű fraktálok - akár poszterként is megrendelhető
4937 6 5 Izé
alphadog: Talán az oldalukon, bogárka... BUY PRINT mond valamit? ;)
Bogar, Virág: én megrendelném, hol lehet?
Bogar, Virág: órákig tudnék benne gyönyörködni. lenyügöző
Mind a 5 komment
Budapest Turisztikai Honlapja

Eseménynaptár, Gyógyfürdők, Barlangok, Múzeumok, stb... Igazi aranybánya.
2388 3 0 Izé
"Ha siet, megtudhatja róla, hogy az adott állomáson a metrószerelvény melyik ajtaja lesz a legközelebb a kijárathoz, s így értékes időt takaríthat meg.
Például a 2.4 azt jelenti, hogy az adott állomásnál a második kocsi negyedik ajtaja van a legközelebb a kijárathoz. A menetirányt a nyilak jelzik."
4346 3 1 Izé
Austin: Hali! Egész jónak tűnik csak épp a M3 metró tele van hibákkal! : )) Népligetnél Újpest ir [...]
I.C.C. - Komplex szakorvosi szűrés.

"Az I.C.C. célja: az évenkénti komplex szűrésekkel a betegségek minél korábbi stádiumban történő diagnosztizálása, hogy ezzel növeljük a gyógyulási esélyt!"
1795 2 0 Izé
Egy nagyon jó kis kijutós játék, ami megdolgoztatja az agyat :D
16489 1 20 Game Izé
<-{st.one}->: beragadt a Caps Lock? :P
BARBIE: NA AKKOR ÉN IS SZOLNÉK EZEKHEZ A KIJUTÓS IZÉKHEZ! AKI MÁR NAGYON SZENVED: YOU TUBE!!!! JOBB MIN [...]
AlitaAngel: amikor feljön a két lila kocka fel tudjátok emelni őket és rá kell vinni a sárga részre .... [...]
Mind a 20 komment
Egy nagyon jó kis kijutós játék, ami megdolgoztatja az agyat :D
12989 0 18 Izé
AlitaAngel: amikor feljön a két lila kocka fel tudjátok emelni őket és rá kell vinni a sárga részre .... [...]
AlitaAngel: jólvan a viridianba is elvesztem:S aszem ez nekem nem megy....
AlitaAngel: jólvan elem megvan...beütöttem a url-t kiadta a 4 számot...de azt írja h nemjók...ilyenkor mia [...]
Mind a 18 komment
Stickman féle "nyírjuk ki a másikat jó fegyverekkel és gyűjtsünk sok pontot" verekedős játék :D
9889 3 7 Game Izé
DeJaVu: hogy lehet kódot szerezni.a zombison már a 22.-dik pályáig jutottam.meddig kell.
Ash: ÜberQL a gém! Órákig el lehet vele nyomulni! Olyan MATRIX mozdulatokat csináltam benne, hogy Ne [...]
blabla: Szuper karaj ez a játék
Mind a 7 komment
Stickman féle "nyírjuk ki a másikat jó fegyverekkel és gyűjtsünk sok pontot" verekedős játék :D
9310 4 7 Izé
Defender9702: Sztem is nagyon tuti gém:)Nagyon QL
Ash: ÜberQL a gém! Órákig el lehet vele nyomulni! Olyan MATRIX mozdulatokat csináltam benne, hogy Ne [...]
blabla: Szuper karaj ez a játék
Mind a 7 komment
HÁT ezt még Győzike sem látta!
2918 1 2 Izé
bigogugi: Hát nemtudok én sem mit hozzá szólni ehhez.Valami lenyűgöző.
oli-design: nah ehhez no comment, nem csak hogy fantasztikus, de lenyűgöző is, végignéztem a videót, és h [...]
Az első fapados étterem Magyarországon

"Ötven százalékig lesznek letornázhatóak az árak a budapesti Veranda Grill&Wine étteremben, ahol a hétvégékre vezetik be a fapados üzleti modellt. Az elérhető kedvezmény mértéke egyszerre függ attól, mennyivel előre foglal asztalt valaki, illetve attól, hogy az adott időpont iránt mekkorának bizonyult addig a kereslet"
3411 2 0 Izé
Régebbi postok...