REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Nem is tudom mit kezdjek ezzel a szösszenettel.
3888 1 6 Izé
bandee1219: Ez miez?
Jáózsi: Hát szerintem ez egy szar.De a legutolsó mondat az jóó :D:D:D
szar: ez egy fos
Mind a 6 komment
Aki még nem ismeri, meg annak is, aki meg ja:

Légbuborékos csomagolóanyagpukkasztós - tuti idegnyugtatás...

Zsíííír!
4233 9 5 Izé
bandee1219: Ilyen kellett mindig is!!!< )
mike: Pont erre volt szüksegem egy sztresszes nap utän!! Köszike!
«Edyson®»: Egesz pofas :D
Mind a 5 komment
Asszem no comment köll ezekhez. Csinos a magyar lány, no!
98642 4 11 Izé
jbsanko: tuti, nagyon jok
Nono: Ha nem azzal lenne elfoglalva az, aki nem így néz ki, hogy ocsárolja a sexis lányokat, lehet hog [...]
Nash: mit zavat az titeket hogy ő szép ti meg nem!!!! ez van szokjatok hozzá! nem lehet mindenki szép! [...]
Mind a 11 komment
Drága a mozijegy?
Unod a sorbanállást?
Órákat ülni unalmas filmeken?
ENNEK VÉGE: Mozifilmek 30 másodpercbe sűrítve

Kedvenc: Ponyvaregény
Cápa
10199 14 2 Izé
bandee1219: Most már csak így nézek filmet. XD
respo: Aki kibirja a nyuszis titanicot visitás nélkül.. :D
www.ie7.com
Muhahhaaa :)
6559 2 3 Izé
bandee1219: Az "ellenség" honlapja, vágod babám? ^^
jajh: Mit nem értesz pontosan? ie7.com és nézd meg mi jön be alatta... Ez a sok hülye honnan jön???
yozsika: Valaki plíz, ennek mi keresnivalója van itt?
Karmasheetra
Hogy tudd, mit hova... :)
4702 4 7 Izé
szökkehercegné: a TÉRDEK:) de am leírja a lapon is:D
csicsilla: a körök micsodàk?
bandee1219: Nekem nincs is ennyi kezem/lábam!^^
Mind a 7 komment
A tábla mögött 67 mexikói áll. :)
5905 1 0 Izé
Valószínű ő már megtalálta a 3 különbséget ebben a játékban. ;)
6922 3 6 Izé
bandee1219: Ilyenkor én már alapból lehalkítom... >(
Hunterguy: ezt én ismerem már régota
Hulla: Ez nagyonkész!
Mind a 6 komment
Te mit rajzoltatnál a napocskával magadra?
3481 2 8 Izé
bandee1219: Hát nem ezeket, az biztos, de inkább semmit.
luna: aaaaahhh ez aztán a fantázia :D
luna: aaah ez aztán a fantázia :D
Mind a 8 komment
Bianca Ryan 11 éves és tehetségesebb, mint itthon az összes megasztár együttvéve...

Itt meg Janis Joplint énekel
17298 9 21 Izé
Sissi: frenetikus..
bandee1219: A 11 éves kiscsaj elég jól nyomja, de nem mindíg túl erős sztem, de majd megnő és csiszoljá [...]
bandee1219: Neki azért még hallani, hogy van fejlődnivalója, de lessz hova.
Mind a 21 komment
Buss és Bler melegszik
3694 0 1 Izé
enjoylivefm: kamu
Lakókocsiban nyaralni olyan macerás...
11040 0 5 Autó Izé
Tibii87: háááát elég prolis
bandee1219: Vagy esetleg ez? http://blog.kornemuz.com/?2006/10/27/265-une-planque-discrete
Ficánka: Minimum 5-öt.De én inkább ezt választanám.Eladom a házunkat,aztán ebben lakunk.Bár egy kicsi [...]
Mind a 5 komment
Lakókocsiban nyaralni olyan macerás...
11000 9 5 Izé
Tibii87: háááát elég prolis
bandee1219: Vagy esetleg ez? http://blog.kornemuz.com/?2006/10/27/265-une-planque-discrete
Ficánka: Minimum 5-öt.De én inkább ezt választanám.Eladom a házunkat,aztán ebben lakunk.Bár egy kicsi [...]
Mind a 5 komment
Boldog Nemzetközi Rendszergazda Napot minden rendszergazdának!
4732 1 6 Izé
bandee1219: Miből?
PDAkiller: Látszik, hogy amatőr...
Wood: Na ja, én is voltam már így, bár nem egy jumper miatt... Ilyenkor kezdi el utálni az ember a sz [...]
Mind a 6 komment
Mozgó írógép-kép, ismertebb nevén ASCII karakterekből személyek karakterei a filmvásznon.
5196 0 0 Izé
Fotomanipuláció
A kép hazabeszél (vino :) de az oldalon a képek kreativitása megéri hogy kattints. Kattints hát!
9693 1 2 Art Izé
urubu: Ezért kell üvegből inni:
szgy67@citromail.hu: György egészségedre! Csak bátran ! Nem lát senki! Na!
Fotomanipuláció
A kép hazabeszél (vino :) de az oldalon a képek kreativitása megéri hogy kattints. Kattints hát!
10392 0 2 Izé
urubu: Ezért kell üvegből inni:
szgy67@citromail.hu: György egészségedre! Csak bátran ! Nem lát senki! Na!
Azok a csodálatos Baker (fiúk) készítmények....Kinek kinek igényszerint. Csak megrendelésre!
3219 1 0 Izé
Egy kis nosztalgiázás... 1500 videó a 80-as évekből!

Na, ki találja ki, melyik klipben szerepel a képen látható csinos hölgyike? (hamarosan itthon koncerteznek!)
31844 3 9 Izé
rivaul: Ez sajnos eltávozott a net-röl :S 1 órám rá ment s nem találtam. Ha valami még meg van azt me [...]
Mimis: Őszintén? Csodálkozol, hogy egy több mint 1 éve feltett postnál valami nem működik???? :\
bandee1219: Pont ami érdekelne, az nem megy :(
Mind a 9 komment
Az állatoknak is melegük van...
1917 3 3 Izé
Leonetta: L(O_o)L :D ez jóféle ;)
bandee1219: Áz első kép a legjobb! Répafagyííííííííííííííííííííí! :)
Szaby: Vagy túl a sövényen?
Nathan Sawaya sokat legozott gyerekkorában... még most se nőtt ki belőle
4178 1 2 Izé
bungle: Lego Death Star: http://shop.lego.com/product/?p=10188
bandee1219: Legkerább!
"Csapj le a mogyorókra" c. mókusreptetéses játékizé
5803 0 2 Game Izé
Tűztigris: egyettértek
Oláh Dóra: Aranyosnak aranyos, de semmi értelme!
"Csapj le a mogyorókra" c. mókusreptetéses játékizé
5099 1 0 Izé
A jövő konyhája

Egy másik videó - kicsit részletesebben elmagyarázva
5068 0 0 Izé
Amint azt az alábbi videó is tanúsítja, a túl sok tévézés súlyos mentális deformációt okozhat elsősorban a fiatalok körében, mely magatartás-zavarral, idegrendszeri elváltozásokkal és egyéb maradandó vagy végzetes következményekkel járhat.

Crazy Frog Bros
8586 1 10 Izé
bandee1219: Az eredeti is kurva szar, ez a két pöcs nem fogja velem megszerettetni, az biztos!
suvomi: ölési szint 10 :) ezek rosszabbak mint az AL kaida.
Imi: Szerintem valamit a kajájukba is rakhattak...
Mind a 10 komment
Tök jó számítógép
2216 0 5 Izé
Balpar: nagyon jó ezzel a megvilágítással
bandee1219: Azt hittem műanyag, de bassz ez nem büdösödik v. rohad be? Igaz kiszárad a melegtől de kíván [...]
Laci: Nem tökmindegy? A lényeg, hogy működjön és (minimum) a készítőjének tetsszen. Ha púpos l [...]
Mind a 5 komment
Különleges mintájú fogak
2228 1 2 Izé
bungle: CRaPtRaSH küldte: http://www.toothartist.com
bandee1219: Hmmmmmmmmmmm.................... ez meg minek?
Szalacsi és mások.
6246 1 0 Izé
Menő manó fanoknak
13310 6 8 Izé
kredencz: Régi szép idők.
bandee1219: Retro
qukac: Nagggyon szeretem,ifjúkorom szép emléke..
Mind a 8 komment
Akár a képaláírásos kategóriába is mehetne, de azt most írjatok inkább Ti...
3463 0 15 Izé
bandee1219: Pontosan!
DD: Bush: még jó, hogy piros nyakkendőt vettem Putyin: hmmm... ekkora a távolság a két kezem köz [...]
MAN: Nézdmá!Iet!Ekkora dögök tugnak elöttem...
Mind a 15 komment
Hogy a motormániások se maradjanak ki a jóból...
3039 3 0 Izé
És még egy poszt (ígérem, ma az utolsó) a bringák szerelmeseinek...
Xylon Bikes
2141 3 3 Izé
bandee1219: Barók!
tibi: Vannak rozsdamentes alkatreszei .
gyalogos: Fához vaskarika:-)
Pac Man: The Movie
A nyár legígéretesebb filmjének előzetese!
4494 0 3 Film Izé
bungle: Lacpas küldte: http://www.youtube.com/watch?v=hZWYwYqbfuM
bandee1219: Batman, Pókember sírva irígykedik. :)
baba: Lehet, hülye kérdés, de ez most tényleg volt filmben? :D A szórakoztatóipartól már semmi sem [...]
Pac Man: The Movie
A nyár legígéretesebb filmjének előzetese!
5240 2 3 Izé
bungle: Lacpas küldte: http://www.youtube.com/watch?v=hZWYwYqbfuM
bandee1219: Batman, Pókember sírva irígykedik. :)
baba: Lehet, hülye kérdés, de ez most tényleg volt filmben? :D A szórakoztatóipartól már semmi sem [...]
Szegény világtalan, véletlen a rossz oldalán fogta meg a gitárt ;)))
(viccen kívül, nem semmi amit művel, és tényleg vak!)
7154 3 3 Izé
bandee1219: Királyul nyomja.
R: FEJET HAJTOK A CSÁVÓ ELÖTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NEM ÉRTEM HOGY HOGY NEM VILÁG [...]
Renton: Hát skacok, ez csúcs! Tényleg eszméletlen amit művel a srác! (és úgy néz ki még Hendrix ut [...]
Szülinapi ajándék... avagy miért jó sejknének lenni ;)

A képeken látható szigetet (ami a Worlds island project egyik szigete Dubaiban) Sheikha Hind Al-Maktoum kapta születésnapjára férjétől, Sheikh Mohammed Bin Rashedtől.

Te milyen ajándéknak örültél legjobban?
8463 4 7 Izé
bungle: cancer1 küldte: http://damncoolpics.blogspot.com/2007/10/michael-schumacher-given-island-by.html Mo [...]
bandee1219: Jó' megy.
bungle: http://archibase.net/archinews/14050.html
Mind a 7 komment
Függőágyak
(nem, nem tudom hol lehet kapni, csinálj magadnak, jó?)
6520 7 11 Izé
bandee1219: Hát ez faxa és helytakarékos is!
samath georg: ja és 5.1-es rendszert ne vegyél mert ha ez beindul a felét nem fogod tudni hogy honnan hallod!!! [...]
samath georg: ha megunod a szobádat akkor nagyon könnyű lesz átrendezni,csak forditassz az ágyon egy felet [...]
Mind a 11 komment
Kicsit elkésve, de azért még talán időben... az ize.hu gratulál Marsi Anikó, Palik László és az RTL Klub közös babájának!
5839 0 12 Izé
Máln@: Az RTLklubb Fókusz c. műsorának a MArsi Ancsi az egyik műsorvezetője,a Palik meg mittomén ^-^
Bogar, Virág: Az én barátnöm is szült gyereket.Ő vele senki nem foglalkozik. Ki az a Marsi Anikó és Palik L [...]
szellike: Igenis,hogy minden KISMAMA SZTÄR äs nem csak a sztär kismamäk sztärok.Ezärt tessäk beletenni [...]
Mind a 12 komment
Lakatos (Cshapó) Csaba

Egyéb videói (kungfus, efbiájos, stb.) letölthetők itt. (231 Mb rar!)
10391 5 2 Izé
bandee1219: A lényeg a szöveghűségen és az odatett mozdulatokon van! ^^
qukac: Nem kicsit durva,szétröhögtem a vakbelem!
Állítólag az USA-ban ez a legnépszerűbb képernyővédő
Ha megakad valahol Georgie, csak ráncigáld arrébb...
11362 12 6 Izé
Schabee: kb félm órán keresztül dobáltam :D
Ficánka: Én ezt próbababásban láttam a Startlapon.
feri: ezt küldje el nekem valaki
Mind a 6 komment
Régebbi postok...