REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Levágták a fejüket és még vigyorognak is...
2353 0 1 Izé
Mr. Baszter: ... semmi ...
Chuck Norris már megint brutál
15473 3 4 Game Izé
lapostanyer: as
Szamooca: kellemes kis játék :D....:S
xXxÁdámxXx: ez nem brutál.. ez ÜBERBRUTÁL BAZZ! :D
Mind a 4 komment
Chuck Norris már megint brutál
13696 10 2 Izé
enjoylivefm: LOL
suvomi: tetszik
Mai büntetés (csak erős idegzetűeknek!!!)
16836 5 12 Izé
nemerdekel: de birom :))
Darkshade: Macskám szebben nyávog mint ők.
süti: 13 perces-....nekem 1 orának tünt a fele:$
Mind a 12 komment
Állítólag 2006 végén már lehet is kapni...
Optimus keyboard
7510 4 4 Izé
bungle: http://www.electronista.com/articles/08/02/21/optimus.maximus.ships/
bandee1219: Kurva jó! Kell(ene)!
Elison: csupán 1500$ dolcsi és a tied is lehet ha sietsz.. ja és holnap kerül piacra. :)
Mind a 4 komment
Na, ez vajon hol van?
Megtalálhatod itt, egyéb nem csúnya helyek társaságában...
7474 0 4 Art Izé
bandee1219: Igen. :)
bandee1219: Igen
vino: Szépek a képek. Szinte már hihetetlen, hogy igaziak.
Mind a 4 komment
Na, ez vajon hol van?

Megtalálhatod itt, egyéb nem csúnya helyek társaságában...
8478 7 9 Izé
czinke15: hsz-t, sorry.
czinke15: így írok 5
czinke15: szerepelhet url,
Mind a 9 komment
Kérnék 2 ilyet otthonra de izibe...
Multi-Touch Interaction Experiments
6266 3 6 Izé
Mecsa: XDXD
bungle: Vikoo küldte: http://link.brightcove.com/services/player/bcpid932579976?bclid=932553050 (bár a Mic [...]
bandee1219: Baromi látványos.
Mind a 6 komment
Ernőke vadállat

Ernőke vadállat 2

Ernőke vadállat 3

Napirajz
3894 10 4 Izé
ZomBeeZ: NÉGY ÉVES VAGY ERNŐKE BASSzÁJBA 4!!! :D
suvomi: én inkább húst eszem
bungle: http://napirajz.hu
Mind a 4 komment
Glenn Feron - a retusálás művészete
37679 1 8 Art Izé
Fireblade1000: Nagyon durva cucc!
Valerius: jaja, nem értem miért kell ennyit retusálni meg bűvészkedni, egyébként is teljesen jól néz [...]
Magester: Az eredeti jobb, mint a digitális tunningolt
Mind a 8 komment
Glenn Feron - a retusálás művészete
41162 16 8 Izé
Fireblade1000: Nagyon durva cucc!
Valerius: jaja, nem értem miért kell ennyit retusálni meg bűvészkedni, egyébként is teljesen jól néz [...]
Magester: Az eredeti jobb, mint a digitális tunningolt
Mind a 8 komment
Amire gondolom mindannyian vártatok: só- és borsszóró gyűrű.
3362 1 7 Izé
NuttySomeone: tokjo:P en non sooos vagyok:)))
Máln@: detto··
Lilu__cica: "-Édesem, nem láttad a sószórót? -Ott van az ujjadon..."
Mind a 7 komment
Minden idők legrosszabb borítói 

Neked mik a kedvenc ultragagyi borítóid?
13356 2 9 Izé
pumpa: Még hogy egy képnek nincs szaga?
bungle: http://bouvet.cafeblog.hu/2014/09/23/husz-jugoszlav-albumborito-amelyekre-nincs-magyarazat/
lht: :)
Mind a 9 komment
Nagyon rohannak ezek a nénik valamiért...
28002 9 6 Izé
Errtu: És valami véget is ér(t).
Tooni: Valami kezdődik...
Wiclellun: Zsíííír
Mind a 6 komment
Ez a videó megváltoztatta az életem! A tiedet is meg fogja. :)
19198 5 16 Izé
Wiclellun: Hát nem..
lht: :)
emgé: Nyilvánvaló, hogy épkézláb produkciókkal már nem tud képernyőre kerülni, csak ha valami id [...]
Mind a 16 komment
Csak most, csak itt, csak Önöknek! A világ leggyorsabb dvd visszatekerője! (még jó, hogy kapható).
6083 3 13 Izé
cila: Nem hiszem, hogy elromlott. Csak rossz helyre dugtad a csatlakozót. Tuti, hogy USB (azaz, "Úgy Saj [...]
Wiclellun: Én vettem ilyet, de sajna elromlott. :(
bungle: Reméljük nem spam lesz, különben felesleges erőfeszítés volt. :D
Mind a 13 komment
Szombat esti láz

"Tágpuncó, akit mindenki csak ilyen viccesen becéz a diszkóban, itt ép a budapesti pornófilmforgatásokról beszerzett tapasztalatát próbálja átadni barátnőjének."
66223 14 21 Izé
lht: :)
bandee1219: Nem! XD A gyereknek inkább lóg a karja, mint feszül! XD De a háttérben is adják magukat, jó b [...]
bungle: És ezt láttad? http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=38052&c=11&s=dd&p=1 :DDD
Mind a 21 komment
Szépségkirálynő szépségdíjas rosszmozdulatai. Akkorát esik a szépségkirálynő mint egy ház. Érdemes megfigyelni, hogy a nehezén mintha már túl lenne... hiszen a színpadról lelépni sikerül - pedig ez szűk ruhában és igenmagassarkúban - nem is könnyű. A figyelem dekoncentrált, és már itt is a baj. Tessék csak vidulni rajta! :)
33144 0 21 Izé
bungle: Boldog 10. szülinapot, ize.hu első postja! :)
zeiksz: Huhh tényleg kétszer írtam - szori.
bungle: Van ez így frissebb videókkal is.
Mind a 21 komment