REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
JSF (Jeux Sans Frontieres) (Játék határok nélkül)

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de emlékeztek erre még? XD Nem? Akkor egy kis memóriafrissités... :)

Egész családokat ültetett le a tévé elé, s mindenki ökölbeszorított kézzel szurkolt a magyaroknak, és ha esetleg megnyertünk egy fordulót, mindenki felállva ujjongott. :D

Kis visszaemlékezés

Eredmények

Leírás

Fórum
709 2 9 Film Izé
Izzie: Hogy imádtam. Mostanában szokott eszembe jutni rengetegszer. Nincs meg valakinek véletlenül?? :D [...]
Angyalkahh: Nagyon szerettük mi is! Jó lenne megint szurkolni a mi csapatunknak! Amúgy az utolsó link ami a [...]
anon: A legjobb tévés műsor volt. Nagyon szerettük és tényleg az egész család nézte. Ilyenekre va [...]
Mind a 9 komment
Sivatagi Cápák (Three Kings)

A Sivatagi vihar hadművelet véget ért: három amerikai katona elhagyja a sereget, és elindulnak, hogy elrabolják Szaddam Husszein titkos aranykincsét.
David O. Russell fergetegesen tomboló, zakataloló képei tele vannak páncélökölcsatákkal, mérgesgáz-felhőkkel és elaknásított marhacsordákkal. A film legszatírikusabb momentuma, hogy a Szaddam Husszein Kuvaitban zsákmányolt kincseinek lelőhelyét feltáró térkép egy hadifogoly végbelében rejtőzik. A film legbátrabb megnyilvánulása pedig az, hogy George Bush egykori amerikai elnököt az iraki ellenállók cserbenhagyásával vádolja.
A Sivatagi cápák négy katona története, akik arany után kutatva végül is a becsületüket találják meg. Gates kapitány (George Clooney) katonái végül az iraki ellenállók segítségére sietnek. Mark Wahlberg játéka csodálatos, Spike Jonze pedig szívdöglesztő eleganciával van jelen a háttérben.
Előzetes
2116 1 4 Film Izé
Geist: Ja és erre visszatérve.....emlékszem...szép emlékek kötnek hozzá..... Megnéztük kazin... az [...]
Geist: :D Mintha ezek a filmek tökre azonosak lennének :) Segítség: én a Saharát szeretném megs [...]
Erunder: Geist eléggé egy rugóra jár az agyunk mert pont én is a Dávid vagyok-ot a Bor, mámor ,porvanc [...]
Mind a 4 komment
A Puskás Öcsiről szóló film díszbemutatóján mindenki ott volt, aki számított. Összefutottunk Kamarás Ivánnal is! Őt ritkán látni hasonló rendezvényen, de ennek a meghívásnak nem tudott ellent mondani. Sajnos párja, Kapócs Zsóka nélkül érkezett, ezzel is megerősítve a szakításukról szóló pletykákat.
390 0 0 Pink Izé
Mr. Brooks

Képzeljük el Mr. Brooks-ot: sikeres üzletember, bőkezű adományozó, szerető férj és apa. Igazi alappillére társadalmunknak. Mindenki szerint tökéletes. Azonban Mr. Brooks egy sötét titkot őriz: ő egy megállíthatatlan sorozatgyilkos, aki túl okos volt ahhoz, hogy egyáltalán gyanúba keveredjen. Egészen idáig. Mr. Brooks (Kevin Costner) két évre legyőzi sötét oldalát (William Hurt), de a gyilkos ösztön ismét előtör, és amikor végez egy szeretkező párral, maga sem sejti, hogy egy szemtanút hagy maga után...
Előzetes
2384 1 0 Film Izé
Penge trilógia:
Penge - Előzetes
Penge II - Előzetes
Penge: Szentháromság - Előzetes
Penge (Wesley Snipes) félig ember, félig vámpír. Erős és gyorsan gyógyul a sebe, tud a fényben is járni. Ő a kulcs és a kiválasztott a két faj között. Barátjával a vámpírok ellen harcol gyerekkora óta, s egy nap melléjük szegődik Karen doktornő, akinek megmentette az életét. A vérszomjas, átalakult Frost a vámpírok uralmát akarja megteremteni a Földön. A vér istenének uralma mindent megváltoztathat. De Penge felveszi vele a harcot.
A második részben a vámpírok legyőzhetetlen ellensége, Penge kénytelen szövetséget kötni a vérszívókkal, amikor egy újabb, még rémítőbb faj fenyegeti kihalással a táplálékláncban alattuk álló fajokat, vagyis mindenkit! A Sötét Tanács szövetséget ajánl a vámpírvadásznak, és ő rövid habozás után elfogadja a feladatot. Újratoborozza a régi csapatot, és együtt vetik be különleges fegyverzetüket a különleges ellenség ellen. A vérfürdő egészen idilli volt a rájuk váró harchoz képest.
A trilógia befejező részében, a sivatag mélyén a vámpír lordok életre keltik a faj ősatyját, Drakulát. Hogy megnehezítsék az ellenük harcoló félig ember-félig vámpír Penge dolgát, a vérivók rágalomhadjáratot indítanak ellene. Gyilkos szörnyetegként mutatják be, és felkeltik iránta az FBI érdeklődését. A Cumberland ügynök vezette FBI-csatlósokkal vívott küzdelem után Penge szövetséget köt az emberekből álló vámpírvadász klánnal, amelyet tanítómesterének gyönyörű lánya, Abigail illetve Hannibal King vezet. Oldalán a két rettenthetetlen ifjúval Penge az ősi ellenfél nyomába szegődik.
742 1 5 Film Izé
Maccoyi: Ennek a posztnak a szövegkörnyezetében le kellene zárni félkővér betűt, mert most minden fé [...]
apoloes: grat
Balázs: :D akkor respect van :D
Mind a 5 komment
Egerek és emberek

A nagy gazdasági válság idején két unokatestvér munkát keres. Ketten tökéletes férfit alkotnának: George intelligens, jó szervező, a szellemileg kissé fogyatékos Lennie pedig bivalyerős és szorgalmas. Egy kaliforniai farmon végre felfogadják őket a betakarítás idejére. A nagy mamlasz Lennie hamarosan a többi munkás gonosz vicceinek céltáblájává válik, de George mindig kiáll mellette. Megpróbálnak távol maradni a bajtól, és együtt szövik tovább régi álmukat egy saját kis birtokról, ahol maguk gazdálkodhatnak, és ahol Lennie nyulakat is tarthat majd.
A munkások egyik vezetője, Curley élen jár Lennie piszkálásában, Curley csinos, de kikapós felesége azonban kedves a buta óriással. Az asszony úgy tekint Lennie-re, mint egy nagy, kedves kutyára, akit cirógathat és akivel játszhat. Hiába figyelmezteti George az unokaterstvérét, hogy maradjon távol a nőtől, Curley felesége tovább provokálja Lennie-t. Amikor egy napon az asszony Lennie számára érthetetlen okokból megbántja az óriást, Lennie kedves akar lenni a nőhöz, aki azonban tovább játssza a megbántottat. Lennie meg van zavarodva, nem érti a helyzetet, meg akarja nyugtatni a nőt, de nincs tisztában saját erejével, és bekövetkezik a tragédia...
Steinbeck klasszikus regényének legújabb filmadaptációja nagyszerű színészek segítségével híven tükrözi a könyv szellemiségét, ritka példáját adva annak, hogy egy legendás írásból is készülhet legendás film!
Előzetes
1834 2 0 Film Izé
Drágán add az életed!

John McClane nyomozó New Yorkból Los Angelesbe tart, hogy rendbehozza házasságát. Még csak nem is sejti, hogy rajta kívül még mások is nagy dobásra készülnek Los Angelesben, méghozzá éppen a szeretet ünnepén. Terroristák egy csapata a hidegvérű Hans Gruber vezényletével ugyanis arra készül, hogy megszabadítsa a multinacionális Nakatomi céget több száz milliónyi kötvényétől.
John McClane felesége, Holly pedig a Nakatominál dolgozik és munkatársaival éppen a karácsonyi mulatságon ünnepli meg a cég eddigi történetének legsikeresebb esztendejét. McClane türelmesen vár arra, hogy a munkahelyi buli véget érjen, miközben a terroristák gond nélkül behatolnak a szinte üres épületbe, túszul ejtik a Nakatomi cég dolgozóit és nekilátnak, hogy kinyissák a cég széfjét, amelyben a kötvények rejlenek. Ám McClane, akiről a támadóknak fogalma sincs, mindent elkövet, hogy meghiusítsa a tervet. Nem könnyű feladat, hiszen a terroristák nemcsak létszámbeli fölényben vannak, hanem hatalmas fegyverarzenállal is rendelkeznek, szemben McClane szolgálati fegyverével. A 34 emeletes épületben megkezdődik a macska-egér harc.
IMDB
421 0 1 Film Izé
Balázs: despota dolog:) a 3 meg a 4 a legjobb:)
A leggyorsabb Indian  

Előzetes
A film valós történeten alapszik, főhőse a legendás sebességi rekorder, Burt Munro, aki Indian motorjával új sebességi rekordot állít fel, amelyet 1967 óta senki nem tudott még megdönteni...
644 0 4 Film Izé
Sharx: Nekem is az egyik kedvencem. Itt az eredeti felvétel, amiben Burt Munro Urat láthatjuk. http://www [...]
Öcsi: Az egyik ha nem a legjobb film amit valaha láttam! Ezért is küldtem be, hátha azoknak is megtets [...]
Hazafi: A legjobb történeteket az élet írja. Hatalmas film.
Mind a 4 komment
Akrobatikus angyalok légibemutatója.
562 0 0 Sport Izé
Mi újság, cicababa?

A delfin, aki összebarátkozott egy kiváncsi tigrissel...
5211 3 5 Izé
bigyminyő: Szerintem itt szó sincs barátságról a nagycica részéről.Inkább elgondolta,hogy milyen íze l [...]
Laci: Mit keres egy macska a vízben? a fajtája ösztönszerűen írtózik megmártózni ebben a közegbe [...]
Balázs: a cica az akvárium előtt effektus nagyba:D
Mind a 5 komment
Mi újság, cicababa?

A delfin, aki összebarátkozott egy kiváncsi tigrissel...
4203 0 6 Pink Izé
meyasetareh: jajjj de édes!!!!=) biztos a tigris nagy halnak nézte a dalfint
TinusSs: Jajj olyan édesek ezek a delfinek:D :) olyan mintha mosolyogna.
Derill: a delfinek ritkán vicsorognak :)
Mind a 6 komment
Repo! - A genetikus opera (Repo! The Genetic Opera)

A Fűrész producereitől!
A nem túl távoli jövőben belső szerveket pusztító járvány söpör végig a világon. A borzalmakon, mindenki nagy megmentőjeként, a GeneCo lesz úrrá: a biotechnológiával foglalkozó cég jó pénzért szervátültetést ajánl megoldásként. Ám akik nem fizetnek időben, azokat a cég emberei levadásszák, a szerveket pedig visszaveszik.
Ebben a rút világban, hol az operáltak drogokon élnek, az embervadászok pedig a törvény védelme alatt állnak, egy fiatal lány (családja rejtélyes történetét feltárva) gyógymódot keres ritka betegségére...
Előzetes
1730 0 0 Film Izé
Chicago

Előzetes
A Szeles Város kalanddal és lehetőséggel kecsegtet, ami elkápráztatja Roxi Hartot (Renée Zellweger), és arról ábrándozik, hogy a tánc és az ének végre meghozza a várt csillogást és sikert. Példaképe a híres/hírhedt Velma Kelly (Catherine Zeta-Jones) varietéművész, és a sors iróniájából mindkét nő börtönbe kerül gyilkosság vádjával.
Morton mama (Queen Latifah) összehozza őket Billy Flynn-nel (Richard Gere), a legendás ügyvéddel, aki elvállalja a védelmüket. Mindkét nő tartogat meglepetést a második felvonásra...
Lenyűgöző látvány, ármány, szerelem, árulás és barátság remek zenékkel és tánccal.
Díjak:
2003 - Oscar-díj - a legjobb film (Martin Richards)
2003 - Oscar-díj - a legjobb női epizódszereplő (Catherine Zeta-Jones)
2003 - Oscar-díj - a legjobb látványtervezés (Gordon Sim, John Myhre)
2003 - Oscar-díj - a legjobb jelmeztervezés (Colleen Atwood)
2003 - Oscar-díj - a legjobb vágás (Martin Walsh)
2003 - Oscar-díj - a legjobb hang (Michael Minkler, Dominick Tavella, David Lee)
2003 - Golden Globe-díj - a legjobb vígjáték vagy musical
2003 - Golden Globe-díj - a legjobb vígjáték vagy musical színésznő (Renée Zellweger)
2003 - Golden Globe-díj - a legjobb vígjáték vagy musical színész (Richard Gere)
943 4 0 Film Izé
Alfie

Alfie (Jude Law) igazi szívtelen szívtipró. A nagy nőcsábász hírében álló jóképű angol úriember nem tud ellenállni egyetlen nőnek sem, és szerencséjére - vagy balszerencséjére - alig találkozott még olyan nővel, aki neki ellent tudott volna állni.
Molett, vagy sovány, fehér, fekete, vagy sárga, alacsony, vagy kosaras-alkat, neki egyre megy. A lényeg: becserkészni a napi "áldozatot", irány az ágy, aztán máris jöhet a következő.
Alfie-nak csak egyetlen komoly elve van: ne randevúzz egyedülálló anyukákkal, mert nemcsak egy gondot veszel a nyakadba!
A világ legnagyobb nőcsábászáról szóló klasszikus angol vígjáték legújabb feldolgozásában eredeti filmes megoldásokkal, nagyszerű sztárokkal és rengeteg poénnal találkozhatunk. Nyugodtan mondhatjuk, hogy az Alfie olyan, mint a Szex és New York férfi szemszögből!
Előzetes
690 3 1 Film Izé
Lee88: ez egy állati jó film, magyar szinkronnal ajánlom. Nagggyon nem azt adja amit vársz tőle :D
Ha már volt alvó országház, akkor most jöjjön egy alvó ország alvó népének (rém)álma, lehetne tanítani az iskolában, oviban, csak hogy szokják a gyerekek.
7152 8 9 Izé
izébigyó: Sas az hígfos prolihumor, annak is a legalja... A Showder Klubos "brigádból" nekem Kőhalmi Zolt [...]
Békatallér: Nekem Nagy Bandó a humorával mindig is a lakótelepet idézi lehet, hogy a Kocka utca miatt. Ő ki [...]
izébigyó: "Sokkal többek lettek volna, csak még nem érkeztek meg a Don kanyarból..." Itt lefordultam majdn [...]
Mind a 9 komment
Don't Look Back
1728 1 3 Game Izé
nymisi: réges régi c 64, és amiga időre emlékeztető jó kis gémizé....
Grábor: ezdenagy tiszta jasz
te.sas!: ez ordas!
Az új Lamborghini? Egyelőre még csak terv a Lamborghini Insecta, de még akármi is lehet belőle! :) (remélem az a szomorú ábrázata nem marad meg).
6562 0 11 Autó Izé
mephistto: Persze, hogy szomorú, hisz nemsoká elfogyik a gázolaj :D:D:D
Purple: ronda kis űrkapszula :D a lila nekem is tecc, de én inkább valami számgépes játékban tudom cs [...]
guti73: HMMMMMMMMMMMMMM. a lila elmegy.................bevásárló kocsinak a Tecsoba' MUHAHAHA
Mind a 11 komment
Az új Lamborghini? Egyelőre még csak terv a Lamborghini Insecta, de még akármi is lehet belőle! :) (remélem az a szomorú ábrázata nem marad meg).
6804 5 11 Izé
mephistto: Persze, hogy szomorú, hisz nemsoká elfogyik a gázolaj :D:D:D
Purple: ronda kis űrkapszula :D a lila nekem is tecc, de én inkább valami számgépes játékban tudom cs [...]
guti73: HMMMMMMMMMMMMMM. a lila elmegy.................bevásárló kocsinak a Tecsoba' MUHAHAHA
Mind a 11 komment
Ez egy akkora snowboardos ütközés, mint egy kék bálna. ;D
795 0 4 Sport Izé
gvereb1: nagy poén :)
mephistto: a test és az árnyék el van csúszva, de a fénysebességgel szerencsére korrigálódik :D
Maccoyi: Dehogy fake, hát nem látod, hogy snowboardos ütközés! ;)
Mind a 4 komment
A 11 leggyilkosabb női mondat! Ezeket kerüld!

Vannak bizonyos helyzetek, amikor jól át kell gondolunk, mit mondjunk a párunknak és főleg, hogy mit ne mondjunk, ha nem akarjuk még jobban kiborítani.
1935 0 8 Pink Izé
Derill: mér szted 11 gyilkos női mondat után te milyen fejet vágnál? :D:D:D
orsyka_001: muszáj:) ha van még kitől, muszájmegkérdezni......:)
TinusSs: Ezt inkább tőlem szokták kérdezni pasik, és én is sokszor a falra mászom tőle. Még ha kedve [...]
Mind a 8 komment
Hírességek (főleg színészek), akik állítólag hasonlítanak egymásra...
1698 2 1 Film Izé
kkovi8: Váó. Nem gondoltam volna hogy tényleg ilyen sok hasonmás van, a jeffrey dean morgan-javier barde [...]
Running Free - Ali Campbell and Beverley Knight

Ezzel a posttal is szeretném terjeszteni az igét, a hazai underground zenekarok népszerűsítését. Mert meg kell valljuk, hogy nem nagyon vannak játszva sehol sem, egyedül az MR2, aki felkarolja őket. Ők az egyik kedvencem. :)
790 1 0 Zene Izé
Defiance

A Bielski testvérek - miután elveszítik családjukat - a közeli erdőbe menekülnek az SS elől. Tuvia, a nagyobbik fiú viszont bosszút áll szülei halálán, majd megment pár zsidót a biztos haláltól. Az erdei menedékbe aztán szép lassan szállingózni kezdenek a zsidók, akiknek a létfenntartására megalakul a Bielski brigád. A brigád hirtelen ismert lesz a zsidók közt, így a tábor létszáma rohamosan növekszik. Az élén álló két testvér pedig egyre jobban eltérő véleményen van az életben maradáshoz szükséges alternatívákról...

Előzetes: youtube | apple
958 0 0 Film Izé
Az American Dad animációs vígjátéksorozatot színtén Seth MacFarlen készítette. Ugyan az aki a Family Guy-t is.

Az első évad itt, de reméljük a többi is fent lesz.
2137 6 5 Film Izé
Erunder: Kösz, cseréltem.
Purple: nem elérhető az oldal, de vannak úúj részek szinkronosan, megvan végre végig a 4. évad :)) h [...]
Grábor: Ezzel kapcsolatban csak annyit közölnék hogy készült egy játék is az american dad vs family g [...]
Mind a 5 komment
A Family Guy egy amerikai rajzfilmsorozat Quahog kitalált városában (Rhode Island-en). Alkotója Seth MacFarlane, aki meglepően sok szereplő hangjaként is közreműködik. A FOX televízócsatorna kezdte sugározni 1999-ben, majd bár 2002-ben törölték a műsorból a sorozatot, a sikeres DVD-eladásoknak és az Adult Swim kábelcsatornán elért meglepő nézettségi arányoknak köszönhetően a FOX 2005-ben ismét műsorra tűzte. Magyarországon a Comedy Central kezdte vetíteni 2008. októberétől.
11407 3 6 Film Izé
Cromex: Pedig a South Parknak pont nincs semmi értelme magyarul.
Sztiki: egyik kedvencem. a south park-kal ellentétben ezt jobban szeretem angolul mint szinkronizálva.
cartz: legjobb sorozat nagyon szakadós:DD
Mind a 6 komment
A Boszorkány-hegy (Race to Witch Mountain)

A The Rock néven elhíresült pankrátorból lett színész, Dwayne Johnson egy újabb kaland-vígjátékban mutatja meg tehetségét, amelyet a Disney készített.
Johnson egy taxisofőrt alakít, aki két paranormális képességekkel rendelkező gyerek védelmére kel, akiket földönkívűliek üldöznek.
Magyarországi bemutató: 2009. március 26.

 
1081 0 0 Film Izé
Svéd turisztikai film 1936-ból

A 10 és fél perces alkotás 1936-ban készült és van benne minden: légifelvételek, Halászbástya, díszőrség, Lánchíd, néptánc (kötelékben végrehajtott borospalack-szlalom, már ezért érdemes megnézni!), Hősök tere, Nagy-Magyarország virágokból, Vajdahunyad vára a Városligetben Egy több mint hetvenéves, a magyar székesfővárost bemutató turisztikai filmre bukkantak a svéd közszolgálati tévé archívumában. A *Bada i Buda*, azaz Fürdőzz Budán! című, tíz és persze fő attrakcióként Budapest fürdői, melyeket a riporter a világ legszebb fürdőinek nevez Európa legszebb városában.
A minősége nagyon jó, a képek hihetetlen frissességükkel azt a benyomást keltik, mintha ott, vagy inkább AKKOR itt lennénk! Valóságos időutazás! Régi Böske-híd, régi autók, régi fürdőruhák, régi hullámfürdő(!), régi falombok régi szélben, stb. Oh! Megjegyzendő, hogy még üresek a domboldalak! Ahhoz képest ma már hogy teleépült.

(Nem volt szívem átírni az eredeti szöveget. Cableguy)
5593 14 9 Izé
brandboy: Kár, hogy nem sikerült ennyire szépen visszaépíteni se a Parlamentet, se az Erzsébet-hidat, é [...]
Schwed: Jó kis film, meg előny ha tudsz svédül, mert úgy érdekesebb :)
sahinel: Komoly hogy 30 évvel később kb ugyanilyen képeket láthatunk. semmit nem fejlődtünk kb. Csúny [...]
Mind a 9 komment
Svéd turisztikai film 1936-ból

A 10 és fél perces alkotás 1936-ban készült és van benne minden: légifelvételek, Halászbástya, díszőrség, Lánchíd, néptánc (kötelékben végrehajtott borospalack-szlalom, már ezért érdemes megnézni!), Hősök tere, Nagy-Magyarország virágokból, Vajdahunyad vára a Városligetben Egy több mint hetvenéves, a magyar székesfővárost bemutató turisztikai filmre bukkantak a svéd közszolgálati tévé archívumában. A *Bada i Buda*, azaz Fürdőzz Budán! című, tíz és persze fő attrakcióként Budapest fürdői, melyeket a riporter a világ legszebb fürdőinek nevez Európa legszebb városában.
A minősége nagyon jó, a képek hihetetlen frissességükkel azt a benyomást keltik, mintha ott, vagy inkább AKKOR itt lennénk! Valóságos időutazás! Régi Böske-híd, régi autók, régi fürdőruhák, régi hullámfürdő(!), régi falombok régi szélben, stb. Oh! Megjegyzendő, hogy még üresek a domboldalak! Ahhoz képest ma már hogy teleépült.

(Nem volt szívem átírni az eredeti szöveget. Cableguy)
6305 1 0 Film Izé
A biatorbágyi villamosmérnök robotja eredetileg formafűnyírónak készült, de már rajzolni, zongorázni és táncolni is "megtanította" alkotója. Négyszáz pályázó közül bekerült vele az első nyolcba egy többfordulós világversenyen. Európából Figaro az egyetlen robot, amelyik még versenyben van. Ha benne lesz az első ötben, akkor az orvosi műszerfejlesztéssel foglalkozó fiatalembert meghívják a pályázatot meghirdető cég központjába, a kaliforniai Szilícium-völgybe egy konferenciára.

Ha tehetitek, szavazzatok rá, szerintem tehetséges a srác.
4083 4 4 Izé
Ency: Hé, az egyik ismerősöm is a Szilícium-völgybe megy konferenciára, csak ő IT-s arc.
Mr PIMP: Úgyis eladja az amerikaiaknak... Egyébként szívből gratulálok a srácnak! Örülök, hogy ilye [...]
BullFrog: ha pénzmaggal nem is, de szavazattal támogattam :P
Mind a 4 komment
Einstein, a kifejező robot.

(aki inkább az eredeti cikket olvasná angolul...)
976 0 4 Tech Izé
rivaul: Azért így postoltam mert van aki nem vágja hogy is kell lefordítani de nekem mind1 ezentúl mara [...]
bungle: Szerintem hanyagoljuk a http://translate.google.com alá belinkelt postolást... aki akarja, "leford [...]
TeamCo.: Amúgy a videó végén mondja a csaj, hogy lehetséges, hogy ezzel a robottal inspirálni fogják a [...]
Mind a 4 komment
Mért akarunk tökéletesek lenni????
1067 0 17 Pink Izé
neomatsek: nemtom,nekem egészében furcsa a csaj,ha pedig külön nézem,akkor olyan mintha ferde lenne az orr [...]
Yumi: Szerintem a postképes csajnak az orra az, ami nagyon nem stimmel. Meg hogy kicsi, kerek feje van. A [...]
Kiki21: Én is:)
Mind a 17 komment
36 - 36 Quai des Orfévres

Előzetes
A lebilincselő akciókrimi két főszereplője Daniel Auteuil és Gerard Depardieu eddigi legjobb alakításukat láthajtuk a 36 -ban.
Kritika
707 0 0 Film Izé
Harry Dresden, egy magánnyomozó és varázsló akinek varázspálcája egy hoki ütő, néha pedig egy dobverő, s aki egy koponyába zárt szellemmel (Bobbal) él együtt, akit gyerekkora óta ismer. Olykor segít a rendőröknek is. Édesanyja és rokonainak génjeit örökölve született varázslónak.

Ja és Paul Butcher világhírű best sellere alapján Nicholas Cage produceri munkájával megtámogatva született meg ez a nem hétköznapi természetfeletti sorozat.

Előzetese
1081 2 0 Film Izé
Egyik legjobb "Steeplechase" verseny a vilagon. :D Velka Pardubice  2008 - full race.
925 0 1 Sport Izé
szomoja: bázki ez azért durca lehet
Egy videó azoknak, akik unják már azt, hogy a focisták a meccseken mindig csak a labdát kergetik. ;D
879 0 3 Sport Izé
cpu: Hát ez nagyon király volt! :) Amikor levágja hogy megfogják kb lincslni mert szinte az összes j [...]
Maccoyi: Elsőre nekem sem ment, de most megy.
Mr.T.: Nem műkszik.
Még hogy a jó öreg trabi nem megy? Akkor ezt csináld meg egy másik autóval ekkora sebességnél! :D

 (Ha már trabi, akkor Kőváry Barna mutatványa se maradjon el. Macc :) )
1056 2 3 Sport Izé
MadAce: Igen. Kővári megmutatta mit lehet kihozni eme csodából (: Ja meg ne feledjük, hogy a tetőn elt [...]
M.Andreas: Azért még mindig Kőváry Barna az etalon. :D
MadAce: Minden tiszteletem a trabanté. Itthon 2 is van :) És mindenki szereti. :)
.hack//GU Trilogy

Előzetes
Egy érdekes anime ami az RPG világáról szól, tehát a szereplők RPG karakterek, a színvilág és a grafika egyszerűen lenyűgöző, és a film alatt halható zenék is nagyon jók!

Egy probléma van az anime-vel kapcsolatba, aki nem tudja mi az a RPG annak nem biztos hogy tetszeni fog, bár a mese szinvilága ígyis biztos lenyűgőzi...
725 2 0 Film Izé
Bankos ft Akkezdet Phiai - Fárasztó
901 1 1 Zene Izé
dino: This video has been removed by the user.
Vadonatúj, rengeteg új jelenettel és akcióval megspékelt X-Men Origins: Wolverine előzetes érkezett. Az április 30-án mozikba kerülő produkció itthon az X-Men kezdetek: Farkas címen fut majd.
1254 3 7 Film Izé
fari.tro: de most gondoljatok bele: épp egy bazi nagy akvárium fölött fekszel,full meztelenül(mellesleg [...]
Balázs: pedig a rozsomák rosszabb mint a farkas:D
Lazarus: Jobb a farkas, angolul a wolverine királyul hangzik, a rozsomák névről viszont a legtöbb ember [...]
Mind a 7 komment
Madonna és a lovak

A Kincsem Park vezetősége úgy döntött, hogy a lovak szeretik Madonna zenéjét. Augusztus végén ott tartják meg az énekesnő budapesti koncertjét. Aki látott már lovat, tudja, hogy nem éppen erre a zenére gerjednek, vagy, ha mégis, annak jópár törött csont lesz a vége.

A "szakemberek" szerint, ez mégis jó. Jah igen, és nem kötelező ott tartani a lovakat.
555 0 4 Pink Izé
megtalált: Vagy szerintetek két istálló között fog énekelni Madonna?
megtalált: Olvastam, hogy a lovakat arra az időre arrébbszállítják.
nagydee: "Aki látott már lovat, tudja, hogy nem éppen erre a zenére gerjednek..." én már láttam, sőt [...]
Mind a 4 komment
Régebbi postok...