REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Lady GaGa - Poker Face (Pol4fon2U House-Electro Remix)
2332 9 21 Zene Izé
dudvarecki00: NANA! gnyul! 1 dolog én azt írtam idézem "Utálom az ilyen zenét..." ez nem fikázás, csak egy [...]
Miri Z: Hát épp ezaz...ha legalább rajta vitatkoznátok...bár azt sem kéne...
Purple: róla szó sem esett már nem azért :D
Mind a 21 komment
A leggyorsabb Indian  

Előzetes
A film valós történeten alapszik, főhőse a legendás sebességi rekorder, Burt Munro, aki Indian motorjával új sebességi rekordot állít fel, amelyet 1967 óta senki nem tudott még megdönteni...
645 0 4 Film Izé
Sharx: Nekem is az egyik kedvencem. Itt az eredeti felvétel, amiben Burt Munro Urat láthatjuk. http://www [...]
Öcsi: Az egyik ha nem a legjobb film amit valaha láttam! Ezért is küldtem be, hátha azoknak is megtets [...]
Hazafi: A legjobb történeteket az élet írja. Hatalmas film.
Mind a 4 komment
Kés, villa, olló, iFart Mobil nem gyerek kezébe való! :D
9315 3 7 Izé
CRaPtRaSH: CRAP :D
Tádi: Besz@rásXD
kisadria: Nem pont az ellentettje, na meg AIDS..:DxD
Mind a 7 komment
Hart háborúja, nem egy átlagos háborús film.

Előzetese

Wikipédia
680 1 0 Film Izé
Mai ismeretterjesztő rovatunkban egy máig ismeretlen emberi faj: az IQ-nucus womanopitecus headshoticus. :D
3773 2 11 Izé
Mr.T.: http://bloodlessness.com/wp-content/uploads/2008/02/extreme_piercings_full-face-pierced.jpg
dudvarecki00: Maradjunk annyiban......hogy fúj...
bigyminyő: Borzalmasan visszataszító......:(
Mind a 11 komment
A fanatikus síelők illemhelye. :D
577 0 0 Sport Izé
Escape The Fate - This war is ours 
802 0 2 Zene Izé
jephagirl: látszik a különbség az első albumhoz képest..az Ronnie-val volt tökéletes, ez pedig Craig-el [...]
Vace: tetszik
Cicafarok pendrive
1073 0 2 Tech Izé
mcsoma: már tudom, hogy miért nincs farka a barátnőm macskájának :D
Purple: deejóóó :)))
Ez egy akkora snowboardos ütközés, mint egy kék bálna. ;D
795 0 4 Sport Izé
gvereb1: nagy poén :)
mephistto: a test és az árnyék el van csúszva, de a fénysebességgel szerencsére korrigálódik :D
Maccoyi: Dehogy fake, hát nem látod, hogy snowboardos ütközés! ;)
Mind a 4 komment
Jengázás egy picit másképpen. :)
9607 3 5 Izé
|-=O=-|: Jé, ez nekem tegnap kimaradt. Csávónak a postképen milyen perverz feje van már! XD
Laci: Imádom a Tetris-t, kipróbálnám nagyobb léptékben. Pld. aknavetővel.
del: Azért ez se lehet olyan rossz munkahely.Mögötte meg vígan csocsóznak:)
Mind a 5 komment
Audiowood - lemezjátszók fából.
2906 3 0 Izé
FUNKTASZTIKUS - Fanyaros (egyperces) Low Budget klip 2008

Ezt érdemes megnézni...:D
1082 5 0 Zene Izé
Még hogy a lányok nem szeretik a focit...  :)
1542 0 0 Sport Izé
Farm Frenzy - Pizza Party

 (nálunk már az egész család ezt tolja :D)
10993 15 47 Game Izé
erik212: Najó ink itt írom le hogy akárki le tudja tölteni! 1. sima: http://www.download-free-games.com/a [...]
adry0209: El tudnád nekem küldeni az összes full részt?! jaadri@freemail.hu-ra
erik212: Ha le akarjátok tölteni a full verziót akkor innen töltsétek!:http://www.spintop-games.com/arca [...]
Mind a 47 komment
Az American Dad animációs vígjátéksorozatot színtén Seth MacFarlen készítette. Ugyan az aki a Family Guy-t is.

Az első évad itt, de reméljük a többi is fent lesz.
2137 6 5 Film Izé
Erunder: Kösz, cseréltem.
Purple: nem elérhető az oldal, de vannak úúj részek szinkronosan, megvan végre végig a 4. évad :)) h [...]
Grábor: Ezzel kapcsolatban csak annyit közölnék hogy készült egy játék is az american dad vs family g [...]
Mind a 5 komment
4 fájdalmas tény, amit tudnod kell, mielőtt szerető leszel
1448 0 0 Pink Izé
A Family Guy egy amerikai rajzfilmsorozat Quahog kitalált városában (Rhode Island-en). Alkotója Seth MacFarlane, aki meglepően sok szereplő hangjaként is közreműködik. A FOX televízócsatorna kezdte sugározni 1999-ben, majd bár 2002-ben törölték a műsorból a sorozatot, a sikeres DVD-eladásoknak és az Adult Swim kábelcsatornán elért meglepő nézettségi arányoknak köszönhetően a FOX 2005-ben ismét műsorra tűzte. Magyarországon a Comedy Central kezdte vetíteni 2008. októberétől.
11407 3 6 Film Izé
Cromex: Pedig a South Parknak pont nincs semmi értelme magyarul.
Sztiki: egyik kedvencem. a south park-kal ellentétben ezt jobban szeretem angolul mint szinkronizálva.
cartz: legjobb sorozat nagyon szakadós:DD
Mind a 6 komment
Svéd turisztikai film 1936-ból

A 10 és fél perces alkotás 1936-ban készült és van benne minden: légifelvételek, Halászbástya, díszőrség, Lánchíd, néptánc (kötelékben végrehajtott borospalack-szlalom, már ezért érdemes megnézni!), Hősök tere, Nagy-Magyarország virágokból, Vajdahunyad vára a Városligetben Egy több mint hetvenéves, a magyar székesfővárost bemutató turisztikai filmre bukkantak a svéd közszolgálati tévé archívumában. A *Bada i Buda*, azaz Fürdőzz Budán! című, tíz és persze fő attrakcióként Budapest fürdői, melyeket a riporter a világ legszebb fürdőinek nevez Európa legszebb városában.
A minősége nagyon jó, a képek hihetetlen frissességükkel azt a benyomást keltik, mintha ott, vagy inkább AKKOR itt lennénk! Valóságos időutazás! Régi Böske-híd, régi autók, régi fürdőruhák, régi hullámfürdő(!), régi falombok régi szélben, stb. Oh! Megjegyzendő, hogy még üresek a domboldalak! Ahhoz képest ma már hogy teleépült.

(Nem volt szívem átírni az eredeti szöveget. Cableguy)
5593 14 9 Izé
brandboy: Kár, hogy nem sikerült ennyire szépen visszaépíteni se a Parlamentet, se az Erzsébet-hidat, é [...]
Schwed: Jó kis film, meg előny ha tudsz svédül, mert úgy érdekesebb :)
sahinel: Komoly hogy 30 évvel később kb ugyanilyen képeket láthatunk. semmit nem fejlődtünk kb. Csúny [...]
Mind a 9 komment
Svéd turisztikai film 1936-ból

A 10 és fél perces alkotás 1936-ban készült és van benne minden: légifelvételek, Halászbástya, díszőrség, Lánchíd, néptánc (kötelékben végrehajtott borospalack-szlalom, már ezért érdemes megnézni!), Hősök tere, Nagy-Magyarország virágokból, Vajdahunyad vára a Városligetben Egy több mint hetvenéves, a magyar székesfővárost bemutató turisztikai filmre bukkantak a svéd közszolgálati tévé archívumában. A *Bada i Buda*, azaz Fürdőzz Budán! című, tíz és persze fő attrakcióként Budapest fürdői, melyeket a riporter a világ legszebb fürdőinek nevez Európa legszebb városában.
A minősége nagyon jó, a képek hihetetlen frissességükkel azt a benyomást keltik, mintha ott, vagy inkább AKKOR itt lennénk! Valóságos időutazás! Régi Böske-híd, régi autók, régi fürdőruhák, régi hullámfürdő(!), régi falombok régi szélben, stb. Oh! Megjegyzendő, hogy még üresek a domboldalak! Ahhoz képest ma már hogy teleépült.

(Nem volt szívem átírni az eredeti szöveget. Cableguy)
6305 1 0 Film Izé
Zodiac

Izgalmas, fordulatos, valóságos-ez a három jelző nagyon ráillik a  Zodiac c. filmre. A sztorit az élet írta, így a forgatókönyvíróknak és a rendezőnek csupán mozivászonra kellett adaptálnia a két elszánt sajtó -munkás (Jake Gyllenhaal és Robert Downey Jr. ) harcát a Zodiákus ellen. A sztori olyanyira életszagú, hogy a  tipikus, kudarcból fakadó lét-drámák megtapasztalása( alkoholizmus, meghasonlottság stb.) által súlyos árat fizetnek filmünk főhösei azért az egy-két lépésért, amivel közelebb kerülnek a Zodiákus-gyilkoshoz. Ebben filmben az egy-két lépés hossz azonban nem mindig számít előnynek ...
738 1 4 Film Izé
csicsilla: hááát a végén marhára felcseszte az agyam hogy nem tudtam meg konkrétan az a faszi tette e va [...]
Toffy: Hát őszintén én ezt a filmet nagyon vártam mert jók voltak a trailerek és érdekelt a sztori [...]
Cromex: Hát tényleg elég dúrva. Főleg, hogy valós történet, és még mindig nincs meg a tettes :).
Mind a 4 komment
American Dad vs. Family Guy

 
4132 4 2 Game Izé
adam1997: hehe mind2 mesét IMÁDOM de a fam guy oda...
kisadria: Pont ma akartam felrakni én is!!:S:D DE amúgy sztem fasza!!:D
A 77777 dolláros kosár. :)
1150 0 0 Sport Izé
Ha valaki nem tudja kezelni a szerszámot...
8294 3 9 Izé
bandee1219: hát, ezután egy darabig biztos nem tudja kezelni....
AVIREX: négyhuszonhatos.. nah :D
AVIREX: heni,jah.. én sem röhögtem rajta pl.
Mind a 9 komment
Nőnapra, sok szeretettel tőlem! - Mr.T. ;)
6311 0 19 Izé
Laci: Köszi, ez amolyan "nézd max. 20 mp-ig, majd stb." kategória. Amit hiányolok az az "erkölcsi ta [...]
csicsilla: tudom ,hogy hamarabb kellett volna és hogy ez a poszt már rég nem téma de olyan jooooo nekem is [...]
winben: Hogy egyesek mire képesek... megáll az eszem...
Mind a 19 komment
Az igazi foci drukker korán megtanulta a tiszteletet! :D

( Elég régi és ismert videó, de mivel még nem volt, így kikerült,  hátha valaki még nem látta. :) Macc )
975 0 5 Sport Izé
Maccoyi: Szerencséd, hogy öreganyádnak szólitottál. :D
likol: muszáj neked állandóan beszólogatni?le leszel tiltva!!!!!XD tudom Te egy unitedes/direkte kisbet [...]
Maccoyi: Micsoda profilkép. :D Ismerem ezt a képet, ezen pont azt mutatja Lampard, hogy a United milyen poz [...]
Mind a 5 komment
Rákerestem, nem találtam, ezért beküldöm hátha tetszik. Sajna csak németül találtam meg a videót.

Sztori:

Zöld kiskutya született egy német tenyésztőnél. A kutya összes testvére hófehér csak ő lett zöld. Most már halványabb a színe,sőt pár hét és teljesen el fog tűnni, de amikor a világra jött sötétzöldben pompázott. A színe miatt a kutyus a Lord Greeny nevet kapta, beceneve pedig zöld béka. A jelenség oka, hogy az anyukának szülés közben olyan erős fájásai voltak, hogy levált a placenta és olyan anyagok kerültek a magzatvízbe, melyek beszennyezték, így lett a kutya zöld. A testvérei pedig azért fehérek, mert minden kutyusnak saját magzatburka van.
776 1 2 Pink Izé
Armada: ííííííííííí, ez iszonyatosan aranyos!!!! :)))
nagydee: nagyon csúnya :D:D:D:D:D asszony odáig lenne egy ilyentől :D:D:D:D
]['(())(())[[_

Ebben a posztban elsősorban a TOOL által feldolgozott számokat gyűjtöttem össze, másodsorban azokat, amelyekben más zenészekkel közösen léptek fel.

Feldolgozások (zárójelben az eredeti banda):

Demon Cleaner (Kyuss) [a posztra kattintva indul el], No Quarter (Led Zeppelin), You Lied (Peach), Commando (The Ramones), Spasm (Peach), Stranglehold (Ted Nugent).

Más zenészekkel/zenekarokkal:

Passenger (Deftones), Know Your Enemy (Rage Against The Machine), Mike Patton-nel (Faith No More), Tool - Triad: Tomas Haake-val (Meshuggah), Dave Lombardo-val (Slayer), Tool - Pushit: Aloke Dutta-val.
853 0 1 Zene Izé
grisin: kimondottannemteccik
A sirályok is szeretik a fagyit. :)
8463 2 11 Izé
bungle: www.youtube.com/watch?v=8v0otOE6zlo
bungle: www.break.com/index/seagull-snags-donut-out-of-guys-mouth-1968105
te.sas!: TI SASOK!
Mind a 11 komment
Azt csiripelik a madarak, hogy a Faith No More egy európai turné erejéig újra kiáll a deszkákra. A régebbi videók megtekinthetők ugyanitt.
716 0 5 Zene Izé
pepeti: Kétlem hogy kihagynának minket:) Önálló koncert azt nemtudom lesz-e, de egy fesztiválra tuti h [...]
bungle: Elvileg a kertünkbe is jönnek, de csak akkor hiszem el, ha már itt vannak. :D
pepeti: Elvileg hegyaljára is jönnek, bár én ezt erősen kétlem hogy ki tudnák fizetni. Inkább sziget [...]
Mind a 5 komment
Újabb cosplay jelmezek, most a "kevésbé" sikerültek... :)
7265 3 14 Izé
bungle: cancer1 küldte: Comic-Con 2010 Fans Dress Up http://damncoolpics.blogspot.com/2010/07/comic-con-201 [...]
bungle: cancer1 küldte: The Girls of Comic-Con 2009 http://damncoolpics.blogspot.com/2009/07/girls-of-comic [...]
bungle: cancer1 küldte: http://damncoolpics.blogspot.com/2009/07/cosplay-girls-vs-cosplay-guys.html
Mind a 14 komment
Bankos ft Akkezdet Phiai - Fárasztó
902 1 1 Zene Izé
dino: This video has been removed by the user.
Vadonatúj, rengeteg új jelenettel és akcióval megspékelt X-Men Origins: Wolverine előzetes érkezett. Az április 30-án mozikba kerülő produkció itthon az X-Men kezdetek: Farkas címen fut majd.
1254 3 7 Film Izé
fari.tro: de most gondoljatok bele: épp egy bazi nagy akvárium fölött fekszel,full meztelenül(mellesleg [...]
Balázs: pedig a rozsomák rosszabb mint a farkas:D
Lazarus: Jobb a farkas, angolul a wolverine királyul hangzik, a rozsomák névről viszont a legtöbb ember [...]
Mind a 7 komment
Titanillo, a legújabb sztárjelölt..

Az operabál elleni tüntetésen lehetett őt látni, illetve a Fábry showban is feltűnt pár percre.
5058 1 13 Izé
jacqueline: jézusom :S ugyanilyen plüss kutyám van :S bakterom :S :@ amúgy durva a bácsi :D
PyrO: Pont ez a baj, Republic, pont ez a baj...
Schabee: ez egy akkora műmájer köcsög, és az ilyet beengedik a tvbe, ahelyett, h azt mondanák menjé d [...]
Mind a 13 komment
Circa Survive - The Difference Between Medicine And Poison Is In The Dose

Anthony Green (ex-Saosin) aktuális bandája. Új album 2009-re várható. Myspace

Még:
In Fear And Faith

Act Appalled
536 0 0 Zene Izé
...és a legújabb Farkasember film szereposztásának győztese...

Itt még mint rocksztár.
A Jimmy Kimmel showban.
5032 1 27 Izé
bungle: cancer1 küldte: http://damncoolpics.blogspot.com/2009/09/worlds-hairiest-man-in-china.html
focuskoma: Egy igazi macsó. :D
Re-Peet: áááá..valld be, hogy mozgatja a fantáziád, hogy vajon borotválja-e magát ott..lent..
Mind a 27 komment
Audray Kawasaki

"Kawasaki mindössze két évig tanult festeni egy képzőművészeti iskolában New Yorkban, ahonnan végülis diploma és papírok nélkül távozott. Ma Los Angelesben él és alkot.

Kawasaki festményeit és grafikáit már önmagábán jellegzetessé teszi, hogy fapanelekre dolgozik (általában). Minden munkája mögött diszkréten érzékelhetjük a fa egyedülálló erezetét. Saját bevallása szerint a képeit ellentmondások építik fel: egyszerre hat rá a manga-kultúra és az Art Nouveau.

A honlapon van egy külön rész, ahol a vázlatfüzetének lapjai vannak feltéve, tök érdekes, hogy miből, hogyan alakul egy-egy kép, és ott a bizonyíték, hogy tud rendes arcokat, alakokat is rajzolni, csak éppen ő a sajátjait szereti."
12328 2 27 Art Izé
Dyke: OK. Ezek szerint van kivétel... :)
Lilu__cica: nekem tetszenek (lehet, hogy még túl fiatal vok) : )
Dyke: Ez érdekes. Volt itt elég régen egy link amin egy amcsi tyúk valami iszonyat giccses szines szar [...]
Mind a 27 komment
Audray Kawasaki

"Kawasaki mindössze két évig tanult festeni egy képzőművészeti iskolában New Yorkban, ahonnan végülis diploma és papírok nélkül távozott. Ma Los Angelesben él és alkot.

Kawasaki festményeit és grafikáit már önmagábán jellegzetessé teszi, hogy fapanelekre dolgozik (általában). Minden munkája mögött diszkréten érzékelhetjük a fa egyedülálló erezetét. Saját bevallása szerint a képeit ellentmondások építik fel: egyszerre hat rá a manga-kultúra és az Art Nouveau.

A honlapon van egy külön rész, ahol a vázlatfüzetének lapjai vannak feltéve, tök érdekes, hogy miből, hogyan alakul egy-egy kép, és ott a bizonyíték, hogy tud rendes arcokat, alakokat is rajzolni, csak éppen ő a sajátjait szereti."
7543 13 27 Izé
Dyke: OK. Ezek szerint van kivétel... :)
Lilu__cica: nekem tetszenek (lehet, hogy még túl fiatal vok) : )
Dyke: Ez érdekes. Volt itt elég régen egy link amin egy amcsi tyúk valami iszonyat giccses szines szar [...]
Mind a 27 komment
Na mivel nézel "farkasszemet" ? ;)

A teljes videó itt.
12089 1 19 Izé
közlegény: csúnyán elbas.ott oroszlán
.::JunKieEQ::.: Mit nyertem ? :DDDD
.::JunKieEQ::.: Kopasz-macs...?
Mind a 19 komment
Bug, a modell patkány :)
4881 7 8 Izé
málna: a patkányok jó arcok: http://korcsmacska.blog.hu/2009/03/02/ragcsalo_portfolio
CRaPtRaSH: nekem egy van. albínó...és igazi vérpatkány :D
Mo: Jó fejek a patkányok. nekünk is van 2, és az 1ik pont így néz ki :)
Mind a 8 komment
Elbas.. Elszabott varrások. ;)
13159 8 23 Izé
bungle: De szar tetkó: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=39209&c=-1&s=dd&p=1
bungle: cancer1 küldte: http://freshpics.blogspot.com/2009/06/wtf-were-they-thinking-tattoos.html
spidy: fogarasi ádám volt az IZÉ.hu tetko nyertes de a különdijas csávo az az én a skorpios spidy gy [...]
Mind a 23 komment
Régebbi postok...