REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Nyilván senki sem ismeri Cordozar Calvin Broadus Jr.-t és a
többi rapper valódi nevét. ;) Engem nem is érdekelnek, de hátha
valakit igen. :)
Béke! :P
1081 0 1 Zene Izé
Trooger: Ez JÓÓÓÓÓ! az ilyen dolgokra én is kiváncsi voltam!!!!
Rakjál rá egy csimpánzt jól, aztán nevess estig! Persze hogy megint ők, ki mások! :D
6581 3 10 Izé
Findzs: hát ez nem semmi milyen tanulékonyak ezek a csimpánzok
Tóth József: A majom ügyesebb volt.:)
alphadog: Ez se rossz: http://www.youtube.com/watch?v=R_h98YLiRX0" target="_blank">http://www.youtube.com/watc [...]
Mind a 10 komment
Arcane Season 2 - The Stone Circle: 1 rész

2 rész | 3 rész | 4 rész | 5 rész | 6 rész | 7 rész | 8 rész
7775 1 23 Game Izé
wadricha: vki tudna segíteni a 2-odik résznél azoknál a kis kapcsolóknál? :S nem meegy :(
vadoc66: Köszi szépen a játékot Crepitus, szuper volt :) Köszi-köszi-köszi! Már rég játszottam ilye [...]
Kerlés: A negyedik részt nem tudom végigjátszani. Már régen próbáltam, de túl nehéz. Pont uaz az eg [...]
Mind a 23 komment
Roadrunner United - The Dagger

Közreműködők: Howard Jones (Killswitch Engage), Robb Flynn (Machine Head), Jordan Whelan (Still Remains), Jeff Waters (Annihilator), Christian Olde Wolbers (Fear Factory), Andols Herrick (ex-Chimaira)

Jeff Waters szoló
693 0 0 Zene Izé
Bomba alak, 7 nap alatt? Pörgesd fel az anyagcseréd!

Ha végleg szeretnél megszabadulni a fölös kilóktól, válaszd az anyagcsere-pörgető diétát! A teljes értékű étrend segítségével koplalás nélkül lehetsz karcsú.
1860 2 1 Pink Izé
Derill: hu ez aztán tényleg nagyon megpörgethet...:)
Szerelmi jósda
1736 0 0 Pink Izé
Milyen jegyben születtél?
Ilyen lelki sebeket szerezhettél gyerekkorodban
796 0 0 Pink Izé
Útmutató chippendale fiú felbéreléséhez
1052 0 0 Pink Izé
Second Solar - űrhajó gyerekeknek. A háromszintes, 850 négyzetméteres gyerekjáték egy német kisvárosban, Böblingenben található a Sensapolis nevű szórakoztatóközpontban. Belsejében 3-D mozi, laboratórium, orvosi szoba, energiaközpont és egy űrlény-etető is várja a látogatókat.
3519 0 4 Art Izé
rubigo: mi ez? hajszárító?
Sziszo: jól néz ki, mikor kisgyerek voltam mindig ilyenről álmodtam...
Dawe: kis szemét friccek, mi még a csúzdának is örültünk
Mind a 4 komment
Second Solar - űrhajó gyerekeknek. A háromszintes, 850 négyzetméteres gyerekjáték egy német kisvárosban, Böblingenben található a Sensapolis nevű szórakoztatóközpontban. Belsejében 3-D mozi, laboratórium, orvosi szoba, energiaközpont és egy űrlény-etető is várja a látogatókat.
3627 2 4 Izé
rubigo: mi ez? hajszárító?
Sziszo: jól néz ki, mikor kisgyerek voltam mindig ilyenről álmodtam...
Dawe: kis szemét friccek, mi még a csúzdának is örültünk
Mind a 4 komment
Norwegian Recycling - How six songs collide

A többit is érdemes megfülelni
523 1 1 Zene Izé
winkytct: ez nagyon jo! :D
Segélyből élnek, ennivalóra nem futja, de azért a parabola-antenna még a barlanglakásokban is ott figyel...

A cikk.
7869 0 40 Izé
Tóth József: Ebben meg neked nincs igazad. Eltüzelnek mindent, cipőtöl kezdve a műanyagokig, olyan bűzt ára [...]
Petivitez: ami viszont tény; egy szegény ember minimális káros anyag kibocsájtást eredményez, mint egy [...]
Tóth József: Nem mindenben van igazad. Csak annyira voltak rabszolgák, mint a többi népcsoport. http://hu.wi [...]
Mind a 40 komment
Csajok, rendkívüli lehetőség! Ingyen sex Lakatos Lóritól! :D

(ha esetleg lejárna a hirdetés, itt a screenshot...)
961 0 8 Pink Izé
TinusSs: Pfff elkapott a röhögő görcsXD de szánalmas egy pasas, pfujjj
Wicked: Levlistán kaptam, mielőtt bárki rosszra gondolna... :D Aztán meg gondoltam a csajokra, nehogy ki [...]
Dott: Wicked ezt mégis hogy találtad???
Mind a 8 komment
Egyre emberibben társalognak a robotok

Eddig még egyetlen robotnak sem sikerült átjutnia a Turing-teszten, vasárnap azonban egyikük, név szerint Elbot nagyon közel került a teszt által meghúzott határvonalhoz, mindössze 5 százalékkal maradt el tőle. 
1383 0 1 Tech Izé
bob: ideje volt :)
A Földlakók ( Earthlings ) egy nagyfilm hosszúságú dokumentumfilm az emberiség teljes állatoktól való függőségéről (kiskedvencként, valamint élelem, ruházat, szórakoztatás, és tudományos kutatás céljából), de bemutatja a totális tiszteletlenségünket is eme „nem-emberi segítők” iránt. Az Oscar-díjra jelölt Joaquin Phoenix a film narrátora, zenéjét pedig a híres platinalemezes művész, Moby szerezte.

Engem ledöbentett a film, pedig nem mutott szinte semmi újat. Csak az igazságot. Ezekről a dolgokról mindenki tud, csak nem akar tudomást venni. Igen,undoritó,durva és őszinte. De ez senkit ne tántorítson el a megnézésétől. Tanulságos egy film.
5788 1 121 Film Izé
Jozeph: Na mivan, csak nem igazam van???
mózesgizmó: zipp
Jozeph: No, emberek! (És ezt most itt elég degradáló elkülönítésnek is vehetitek!) Zé-nél a pont! [...]
Mind a 121 komment
A Földlakók ( Earthlings ) egy nagyfilm hosszúságú dokumentumfilm az emberiség teljes állatoktól való függőségéről (kiskedvencként, valamint élelem, ruházat, szórakoztatás, és tudományos kutatás céljából), de bemutatja a totális tiszteletlenségünket is eme „nem-emberi segítők” iránt. Az Oscar-díjra jelölt Joaquin Phoenix a film narrátora, zenéjét pedig a híres platinalemezes művész, Moby szerezte.

Engem ledöbentett a film, pedig nem mutott szinte semmi újat. Csak az igazságot. Ezekről a dolgokról mindenki tud, csak nem akar tudomást venni. Igen,undoritó,durva és őszinte. De ez senkit ne tántorítson el a megnézésétől. Tanulságos egy film.
7227 16 122 Izé
norbertvincze: http://444.hu/2015/10/16/meg-eltek-az-allatok-a-vagohidon-mikor-elkezdtek-a-feldolgozasukat#
Jozeph: Na mivan, csak nem igazam van???
mózesgizmó: zipp
Mind a 122 komment
Ha annyira lusta vagy, hogy már a telefont sem akarod fogni...
Ha nem érdekel, hogy egyébként raaaanda és ciki...

Mobiltartó nyaktámasz
1379 0 8 Izé
the girl of happiness: hogy lehetsz ennyire lusta???xDlüke...:D:DxD×))te sem vagy semmixDam nekem is jól jönne egy oanx [...]
Kampec: nekem olyan kéne, ami gombnyomásra elfordítja a fejemet is ;D (lustaság rulz)
Valerius: Meg ha sokat hordod, akkor olyan leszel, mint azok az afrikai nőcik akiknek sok karika van a nyakuk [...]
Mind a 8 komment
Mel B különös ruhában partizott...
618 0 0 Pink Izé
Kings Of Leon - Sex On Fire
338 1 0 Zene Izé
Ki írja meg elsőként a falu nevét? :)

Frissítés: a megfejtés megérkezett, gratulálok grizznek, a spanyol falu neve Setinil (pontosabban Setenil de las Bodegas).
7247 2 19 Art Izé
bungle: http://www.flickr.com/search/?w=all&q=Setenil+de+las+Bodegas&m=text
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=_vuw-BzD4IE
the girl of happiness: de ez mien furi már:Daz ott mi lenne???egy sima sziklafal vagy ez eleve egy barlang vagy mi??o.Ovag [...]
Mind a 19 komment
Ki írja meg elsőként a falu nevét? :)

Frissítés: a megfejtés megérkezett, gratulálok grizznek, a spanyol falu neve Setinil (pontosabban Setenil de las Bodegas).
7671 6 19 Izé
bungle: http://www.flickr.com/search/?w=all&q=Setenil+de+las+Bodegas&m=text
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=_vuw-BzD4IE
the girl of happiness: de ez mien furi már:Daz ott mi lenne???egy sima sziklafal vagy ez eleve egy barlang vagy mi??o.Ovag [...]
Mind a 19 komment
Sejtettem, hogy létezik. Íme az igazi majomember.
5718 1 8 Izé
C3z: tiszta mu minden .. csak beoltozott h ilyessze el a majmokat .. de van igazabol ilyen "betegseg" h [...]
bogar: bezsarás komoly élete van:-) a farka igazi??? vagy mű vagy tetetett oda vagy mi????
csicsilla: gyáháááá ez de szar...:D
Mind a 8 komment
Apollo 440 - Stop The Rock

A Tolvajtempó c. film egyik zenéje. Be lehet rá indulni jól ; )

Még zenék a filmből:

War - Low rider

Moby - Flower

 
2229 2 1 Zene Izé
j.elod: Fatboy Slim
Így kényeztesd a pasidat
682 0 0 Pink Izé
Helen Mirren kikéri magának, hogy szexi lenne...
559 1 2 Pink Izé
babapiskóta: lehet, h nem is ő... :D vagy fotósopp :)))
gézengúz: Asszem sok kis fiatal picsa megirigyelhetné az alakját...Meglátszik a kor rajta, de...
Jumeira Gardens - az araboknak úgy látszik senki nem szólt a gazdasági válságról... ;)
6099 0 15 Art Izé
kszaten: Hát én nem mondanám hogy az Araboknál is minden oké lenne most mikor ilyen rohadt válság van [...]
sahinel: cégeknek, milliomosoknak, és valsz az ottlakóknak. a japánoknál igaz hogy helyszűke miatt ép [...]
jackherer: De még mindig nem kaptunk választ a kérdésre: kiknek épül ez a rengetg csudi épület?
Mind a 15 komment
Jumeira Gardens - az araboknak úgy látszik senki nem szólt a gazdasági válságról... ;)
5536 4 15 Izé
kszaten: Hát én nem mondanám hogy az Araboknál is minden oké lenne most mikor ilyen rohadt válság van [...]
sahinel: cégeknek, milliomosoknak, és valsz az ottlakóknak. a japánoknál igaz hogy helyszűke miatt ép [...]
jackherer: De még mindig nem kaptunk választ a kérdésre: kiknek épül ez a rengetg csudi épület?
Mind a 15 komment
ZZ Top - Blue Jean Blues (Vigyázat! Az összeállítás formás női hátsókat tartalmaz,akit ez zavar az inkább ne nézzen oda! ;-))

Mit lehet még elmondani egy csaknem 40 éves trióról? Egyszerű, de valódi blues-zenét játszanak, nőkkel, kocsikkal, ahogy kell, ráadásul jól csinálják. És egy nyugodt, fáradt és elégedett éjszaka, egy üveg bor mellett az egyik legjobb választás a Rough Boy...
1283 2 2 Zene Izé
MStipee: Rough Boy nagy kedvencem tőlük l,,l :) Még mindig az egyik legjobbak.
Ordas: szarlaza...naggyon kemény:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::DD:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:Daaaaaaaaaaaaaa
Jobbak a "rossz lányok"?
790 0 0 Pink Izé
Gondolkodó emberi sperma?
481 0 5 Pink Izé
Purple: látok ám :@ na majd holnap kapsz.... mellesleg a petesejt sokkal intelligensebb. mit kapkodjon? s [...]
Errtu: pszt! ne hangoztasd nagyon, mert ráb...unk! :D
Derill: a spermáról feltételezik h inteligens lehet...a petesejt még szóba sem jött tehát...:D ez jel [...]
Mind a 5 komment
A legkárosabb gyógyszerek listája - amikről nem is sejtenéd...
1983 2 0 Pink Izé
WIGGY WIGGY WIGGY WIGGY WIGGY WIGGY WIGGY WIGGY WIGGY! :)
4986 4 25 Izé
the girl of happiness: hát ez sem normális....ez már az izléstelen humor kategóriájába tartozik...de azé szakadtam [...]
Genki: ööööö....az előző kommentemet a videó közben írtam, csak később láttam meg hogy MEGDUGO [...]
Genki: "it get better in time......ÁKKÁTÁKKÁBÁKKÁLÁKÁ!" hát ez nagyon nagy :D
Mind a 25 komment
Amit még Chuck Norris sem tud vezetni! :D

Akit a rakétaember élőben is érdekel: október 13-án a Fáy utcai Vasas műfűves pályáin megrendezésre kerülő vendéglátós focikupa szünetében kb. dél körül mégegyszer repül. Füldugót hozzatok!
4852 2 9 Izé
balu23: volt szerncsém látni szombaton a hungaroringen,de igencsak meglepődtem.Azt hittem,hogy emelkedik [...]
pumukli: Hulla vagyok gyerekek! szombat-vasárnap-hétfő 3 nap alatt 2700 fotót készítettem... 500 minimu [...]
Erunder: Biogázzal palack nélkül :D
Mind a 9 komment
Jamiroquai - Virtual Insanity

Cosmic Girl

Alright

Seven Day In Sunny June

Little L
6149 1 1 Zene Izé
közlegény: A Cosmic Girl a legtutibb szerintem, már csak a spéci járgányok miatt is, de a zene se rossz.
Arcane Season 1 - The Miller Estate: 1 rész
2. rész | 3. rész | 4. rész
5203 2 30 Game Izé
vadoc66: Azoknak akik elakadnának de szeretnék a játékot végigjátszani itt a végigjátszás :) Have fu [...]
vadoc66: A második játéknál csak az újságpapírt tudom megszerezni. Nem tudom kinyitni se a szekrényt, [...]
414lufi: Középsö sor. Zöldön fog világitani
Mind a 30 komment
Játékunkban 2 nyereményt sorsolunk ki: 1 db Sacred 2: Fallen Angel (PC) játékszoftvert és 1-1 db Sacred 2: Fallen Angel posztert és zenei albumot , melyek megnyeréséhez nem kell mást tennetek, mint válaszolni egy egyszerű kérdésre. A nyereményeket a játék magyarországi forgalmazója, a SevenM ajánlotta fel.

A válaszok beérkezési határideje: október 23. Sorsolás és a nyertesek értesítése e-mailben: október 24.

Figyelem!

A nyereményjátékban csakis regisztrált felhasználóink vehetnek részt, ugyanis a megválaszolandó kérdés csak számukra jelenik meg a főoldalon! Sok sikert kíván a JÁTÉKOK.hu csapata!
2681 0 3 Izé
mEksz: Balintos, te mit szívtál?! :D
Balintos: Hogy kerül a postképre Darth Sidius? xD
spider86: a mininova.org is meghirdeti hasonló játékát és még az orosz maffiával sem kell pacsiban lenn [...]
Végre, újra Red Bull Rampage!

Az első 15 névsora
1012 2 4 Sport Izé
geree: sok pénz kéne h ilyenre rávegyenek:) asszem inkább maradok a dirtnél...
Scud00: Már volt, de nézhetsz róla videókat: http://freecaster.tv/1000006_1006069 Nagyon jók!!!
Balázs: közvetítik ezt valahol?
Mind a 4 komment
Bátorságból, emberségből ötös. :)
712 0 1 Sport Izé
Maccoyi: A nézőknek újra csak respect: http://www.youtube.com/watch?v=jU8zyB3W0pU
Nimfomániás sztárok...
1750 0 1 Pink Izé
Cromex: Nem baj az :)
Gömbölyded sztárok
2205 0 0 Pink Izé
Régebbi postok...