REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Tűzokádó ember
1246 0 0 Izé
Összehajtható telefon - mert anélkül sehova!
1154 0 2 Izé
vadonka: Az iphone 6 ezt 5 éve tudta már XD
naphtha08: Ez egy promó videó? Mert nekem inkább az jött át, hogy ennek a technikának vagy a cégnek, adn [...]
Ezt biciklivel nem is lehet megcsinálni!
1780 0 0 Izé
Csodálatos Izland
1135 0 1 Izé
Nebel: Volt szerencsém itt járni, sok ismerős hely van a videóban. Tényleg hihetetlen gyönyörű, tis [...]
Ezek semmiből sem tanulnak..
2935 0 1 Izé
naphtha08: Tanulnak...és egyre jobbak lesznek. Minden elismerésem azoké akik ilyen szinten (mert láttunk m [...]
Készítsen mindenki csavartisztítót!
3142 0 6 Izé
vadonka: Fogsz egy kis gázolajat, egy picit öntesz egy műanyag edénybe, beledobod a csavart 2-3 percre ki [...]
Csádi: És én hol állítottam bármit ezzel kapcsolatban? Vagy ezt miért írod nekem?
Tron65: 60°-os hegyszögű fűrészlapom tuti nincs. Márpedig a menet olyan. Ja és IGEN, M2-től 4"-ig va [...]
Mind a 6 komment
Hibátlan Volkswagen reklámok
2494 0 0 Izé
Valami mindig eltörik
1652 0 0 Izé
A fitness rövid története
1112 0 0 Izé
Felejthetetlen pillanatok élőben..
4524 0 1 Izé
vadonka: Auuu, az utsó nekem fájt bakker :D
A srác sejt valamit..
2182 0 5 Izé
Tron65: Konkrétan arra a dallamra gondolok pl, amit szemmel láthatóan nem ő játszik, ahogy Ascocrist is [...]
Ascocrist: 1:06-nál hallható egy ütem fajta, amit a gitár oldalán játszik, ugyanez a hang jön elő 1:49- [...]
RT/TURBO: Ez kúúúva jól esett most....
Mind a 5 komment
Kísérletezés - csináld magad!
1366 0 0 Izé
Biztos, csak gyakorás kérdése..
1740 0 0 Izé
Mámor
2063 0 0 Izé
Végül is.. Így is lehet :)
2992 0 0 Izé
Egyszerű túlélési tippek :)
2489 0 0 Izé
Vihar a tengeren
3052 0 0 Izé
Önvezető kukásautó
1059 0 2 Izé
CsakEgySrác: Világot vesszük alapul, Indiába vagy Afrikában a következö évezredben lesz csak. Budapest is [...]
vadonka: Elképzelem ezt Ózdon, az első kanyar után ellopnák a cigók. A kukás gyerek csak pislogna mint [...]
Sydney-ben így köszöntötték az új évet
571 0 0 Izé
Ha az állatok ijesztgetnek
2567 0 0 Izé
Van úgy, hogy fáj.. II.
2610 0 0 Izé
Érdekes eszközök
2121 0 0 Izé
Na, ezek nem strandizmok..
3447 0 0 Izé
Hogyan használd az agyad
1079 0 0 Izé
Meglepően tehetséges gyerekek
3031 0 0 Izé
Régi és új Suzuki, ha összecsap a telepen..
2962 0 0 Izé
Extrém biciklizés.. 
1358 0 2 Izé
Csádi: Használd már a keresőt! http://www.ize.hu/ize/post/kereses/?search=macaskill Címkéket sem visz [...]
Tron65: Hameg elnéz 5 centit, felcsúszik az állkapcsa a füle mögé és még gyűjtést is rendeznek sze [...]
Szerintem még sokra viheti
1063 0 0 Izé
A kis rénszarvas mindennapjai
1487 0 0 Izé
Sose ünnepelj túl korán!
2357 0 3 Izé
VanZant: Igen! „lehet fordult az oldal, kezdődik elölről :D” ;)
Jaca: Mosmééé? Nokia 3210-en egész élvezhető :)
velo: mostmár kizárólag csak ilyen 240p felbontású, semmitmondó youtube videók lesznek az izé-n ho [...]
Túltolt cuccozás..
2735 0 2 Izé
Jdredd: + ... a hülyék többsége meghal vérmérgezésben (jobb esetben) , vagy be nem gyógyuló fekély [...]
TwoRowRouDee: Ha cuccozás alatt az agyatlan syntholozást érti a cím szerzője, akkor oké. Egyébként megtév [...]
Mondjuk, ez nem gyerekjáték..
3034 0 0 Izé
Megjött a Télapó! Vagy mégsem...
1530 0 0 Izé
Szép trükk volt... :)
3322 0 0 Izé
Buborékfújás kicsit másképp
1426 0 0 Izé
A drónok hányatott élete
4437 0 0 Izé
Műanyagáramlat a tengerben
1217 0 0 Izé
Van benne spiritusz
3420 0 6 Izé
VanZant: Sose volt ilyen jó! :D https://www.youtube.com/watch?v=HPS4KFvTlyM
VanZant: :D
Szancso: Néha ide kukkantok, nosztalgiából. :)
Mind a 6 komment
Két percnyi történelem
1792 0 0 Izé
Amikor az Aerosmith énekese tesz boldoggá egy utcazenészt.. :)
2656 0 0 Izé
Régebbi postok...