REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Craig már ölni is képes lenne
339 0 0 Pink Izé
The Haunted - All Against All

A The Haunted talán legcsúnyább borítóval rendelkező, ám annál jobb albumáról, a rEVOLVEr-ről. Ezen a lemezen tért vissza a zenekarba Peter Dolving. Stílusuk thrash metál, keveredve egy kis melodikus death-el, ami nem is csoda ha megnézzük hogy az At the Gates-ből ismert Björler testvérek is játszanak benne.
543 0 1 Zene Izé
Negative: Jóóóó... Szana-szét hallgattam anno ezt a számot:) Remek poszt.
Juan Martin Hernandez - rögbi játékos, na?
771 1 6 Pink Izé
babapiskóta: hehe...he :D már írtam, hogy nem
Derill: piskóta=sex=XY/{kopaszok}
Errtu: sony, topclub: megdugna mindenkit aki él, és XX es a kromoszóma leosztása piskóta, pink.ize: me [...]
Mind a 6 komment
Bob Dylan - You Belong To Me
890 0 0 Zene Izé
5 tuti egzotikus lakberendezési bolt
1000 0 0 Pink Izé
Egy cserepes növény napi bejegyzéseket ír az interneten hangulatáról és közérzetéről, így valószínűleg ő az első "botanikus blogger" a világhálón. A leveleire csatolt érzékelők megmérik a növény bioelektronikus sugárzásait, amit egy számítógépes algoritmus szavakká alakít.

"Ma szépen sütött a nap, így sokat tudtam napozni. Jól szórakoztam" - írja Midori-san, egy japán kávéház pultján élő cserepes virág az október 16-ai blogbejegyzésében. Az időjárás-változásra is reagál és arról is ír blogjában. A legutolsóban például arra panaszkodott, hogy nagyon felhős és hideg volt az idő.

A Keio Egyetem kutatói létrehozták az első blogoló növényt, méghozzá úgy, hogy szívalakú leveleire szenzorokat raktak. A detektorok felveszik azokat az elektronikus jeleket a növény felszínéről, amelyeket a növény ad válaszképpen a fényre és az emberi érintésre. Az így kapott információkat összevetik az időjárás és a hőmérséklet adataival, és egy számítógépes algoritmust használva átfordítják azokat csevegős blogbejegyzésekké.

Japánban blogolnak egyébként a legtöbben a világon.
2359 2 26 Izé
kukulkan: Figyu, maradjunk annyiban, hogy higgy, amit akarsz, okés? ;) Én úgy érzem már mindent elmondtam [...]
sahinel: A kutya alatt azt az állatot értem ami önmagától fenn tud maradni. A korcsok amiket manapság k [...]
kukulkan: Hűha, kicsit elkanyarodtál az eredeti témától... > A kémiai, biológiai folyamatokat tudjuk m [...]
Mind a 26 komment
Britney Spears - Womaniser

Az első klip Britney visszatérő kislemezéről, a Circus-ről. Az album dec. 2-án jelenik meg, de a dal kisfilmje már fenn van az mtv oldalán is. :)
Bővebb info
1043 2 0 Zene Izé
Egy új stílusú küzdősport!?
( Vagy csak én nem ismertem eddig.)
899 0 2 Sport Izé
bungle: Unalmas volt már a szkander, fel kellett dobni valamivel... ;) (majdnem beküldtem, mert most talá [...]
Maccoyi: Senseipetya küldte. Szöveg: Egy új, brutális sportág született a szkander és az MMA keresztez [...]
Hogyan zárd össze a chipses zacskót, hogy az ne boruljon ki...
12464 7 19 Izé
konvejor: A Lays-es zacsi már originál félig van :D
varazs: nem tudtam, mi hiànyzott az èletembòl...:D ès ha a zacsi mèg majdnem teli v [...]
superxaba: Na, ha a csávó megcsinálja ugyanezt üveges sörrel, írjon PM-t. hmmm... Bánja kánya: dobozoss [...]
Mind a 19 komment
Bowlingozás háttal állva.

(Jobban megy neki háttal, mint nekem szemből. :D)
657 0 0 Sport Izé
A fiatal Brad Pitt - babapiskóta kérésére
572 2 4 Pink Izé
Derill: mit röhögsz? nem te kaptál puszit :DDD
Purple: WÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁ :DDDD
babapiskóta: wáááááá... áááá... juppiiiiiiiiiiiiiiiiii :D hát most kaptál egy nagy puszit :))))
Mind a 4 komment
Jason Statham ősmácsó Mincsi kérésére :)
721 1 15 Pink Izé
Derill: szivesen máskoris =)
mincsi: NAGYON NYAMMMMMMMMMMMMM.... :) köszi derill, én már boldogan halok meg. ;-) ilyen egy igazi ősma [...]
Errtu: te csak ne is akarj!!! :D
Mind a 15 komment
Landgrab
3182 3 3 Game Izé
Dralisz: Logikai/Ügyességi és a DOSos amire gondolsz az a Volfied. :) DOS játék sokkal jobb ennél.
inthemood4ska: igen, aranyos:) ennek a kategóriának amúgy mi a neve? (úgy értem:van rpg, towerdefense, jump-an [...]
adribaba: Nekem tetszik!!!! És hálistennek nem kijutós!:)
Három mókás home video sport kategóriában. :D
844 0 0 Sport Izé
Pomegranate NS08 - a mindent tudó telefon, projector, tolmácsgép, borotva, legyezőként is használható, és még kávét is főz! ;)
2387 0 8 Tech Izé
OpheliaCobweb: nemtom...nekem szerelem első látásra:D
bOne: miért nincs ilyen telefon a valóságban??? de most komolyan megvenném!
Jozef7: xD még "tisztícssa" ááááááááááá xD
Mind a 8 komment
Bomba alak, 7 nap alatt? Pörgesd fel az anyagcseréd!

Ha végleg szeretnél megszabadulni a fölös kilóktól, válaszd az anyagcsere-pörgető diétát! A teljes értékű étrend segítségével koplalás nélkül lehetsz karcsú.
1860 2 1 Pink Izé
Derill: hu ez aztán tényleg nagyon megpörgethet...:)
3 ellenállhatatlan, kapcsolatromboló kísértés - A férfi szerint

Nehéz a férfiak sorsa. Mert a női bokák villannak, kacér szemek kacsintanak, az ellenállás pedig vagy sikerül, vagy nem.
1054 0 0 Pink Izé
Second Solar - űrhajó gyerekeknek. A háromszintes, 850 négyzetméteres gyerekjáték egy német kisvárosban, Böblingenben található a Sensapolis nevű szórakoztatóközpontban. Belsejében 3-D mozi, laboratórium, orvosi szoba, energiaközpont és egy űrlény-etető is várja a látogatókat.
3519 0 4 Art Izé
rubigo: mi ez? hajszárító?
Sziszo: jól néz ki, mikor kisgyerek voltam mindig ilyenről álmodtam...
Dawe: kis szemét friccek, mi még a csúzdának is örültünk
Mind a 4 komment
Second Solar - űrhajó gyerekeknek. A háromszintes, 850 négyzetméteres gyerekjáték egy német kisvárosban, Böblingenben található a Sensapolis nevű szórakoztatóközpontban. Belsejében 3-D mozi, laboratórium, orvosi szoba, energiaközpont és egy űrlény-etető is várja a látogatókat.
3627 2 4 Izé
rubigo: mi ez? hajszárító?
Sziszo: jól néz ki, mikor kisgyerek voltam mindig ilyenről álmodtam...
Dawe: kis szemét friccek, mi még a csúzdának is örültünk
Mind a 4 komment
Tippek arckrémvásárláshoz
364 0 0 Pink Izé
Őszi böjtkörkép - melyik kúra, mire, hol?
971 0 0 Pink Izé
Pasi: Dottnak kérésére ;)
868 2 4 Pink Izé
babapiskóta: júúúújjjj, nagyon helyes!!!!!!
Dott: na azért!már akartam volna reklamálni!XD
Derill: sziveszen:D a 3lábú szőrös platóházú pasizén még dolgozok..:D
Mind a 4 komment
Meat Boy
2662 2 2 Game Izé
Rthlss22: nagyon bejön ez a game!!:) A végefele elég nehéz mikor gehér szutyokkal van tele a pálya és i [...]
[conejillo]: nekem bejött a játék, csak sokat szenvedtem azon a darabolós pályán és annyiba hagytam :P
Ki írja meg elsőként a falu nevét? :)

Frissítés: a megfejtés megérkezett, gratulálok grizznek, a spanyol falu neve Setinil (pontosabban Setenil de las Bodegas).
7247 2 19 Art Izé
bungle: http://www.flickr.com/search/?w=all&q=Setenil+de+las+Bodegas&m=text
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=_vuw-BzD4IE
the girl of happiness: de ez mien furi már:Daz ott mi lenne???egy sima sziklafal vagy ez eleve egy barlang vagy mi??o.Ovag [...]
Mind a 19 komment
Ki írja meg elsőként a falu nevét? :)

Frissítés: a megfejtés megérkezett, gratulálok grizznek, a spanyol falu neve Setinil (pontosabban Setenil de las Bodegas).
7671 6 19 Izé
bungle: http://www.flickr.com/search/?w=all&q=Setenil+de+las+Bodegas&m=text
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=_vuw-BzD4IE
the girl of happiness: de ez mien furi már:Daz ott mi lenne???egy sima sziklafal vagy ez eleve egy barlang vagy mi??o.Ovag [...]
Mind a 19 komment
Még 4 bögrés süti
397 3 1 Pink Izé
Purple: aaa de guszta kép!!!
David Bowie : Strangers when we meet

Heroes
 
Let's Dance


David Bowie az egyik legnagyobb hatású zenei előadó, (és színész is, de az már felejthetőbb). Megkerülhetetlen. Legszembetűnőbben Marilyn Manson merített külsőségeiből.
423 1 2 Zene Izé
tüpp: Imádom David Bowie-t!A zenei világ legnagyobb kaméleonja:)Az első Madonna:D
Skatopia: http://hu.wikipedia.org/wiki/David_Bowie
Vin Diesel. Ha szeretnétek, hogy a következő pasi mondjuk modell, vagy kockahasú, vagy színész, vagy 3 lábú, vagy szőrös mellkasú legyen, akkor írjátok meg kommentbe és megpróbálom levadászni nektek!
715 1 26 Pink Izé
Derill: Oliver Jamesről sajnos nemlesz post mert olyan unalmas képei vannak csak fent neten amitől egy hi [...]
mincsi: hát azért így más... ;)
CrazyLime: Bakker :S
Mind a 26 komment
4 különleges bögrés süti
483 3 0 Pink Izé
Ő hogy tetszik, lányok? Anthony Royer
566 1 8 Pink Izé
mincsi: akkor igényt tartanék rá :DDDDDDDDDD
Derill: hát ha szeretnéd akkor lessz ;)
mincsi: nyammmmmmmmmm... kár,hogy fiatal a lelkem. ősmácsó nincs?, olyan 35 körüli, kemény legény? [...]
Mind a 8 komment
Bünti. Nagyon. Tényleg.

Ebből lett. Jahahahahahajjjj!!!!!!!!!!
7765 4 18 Izé
Acornkiller: KÖSZÖNJÜK!!!
Dott: kotta ez nem volt szép tőled!megállok a növésben! Hogy ezek az agyahagyottak nem döglöttek be [...]
tikshow: kérném a boniemtűl a tüptürürü bábilont!
Mind a 18 komment
ZZ Top - Blue Jean Blues (Vigyázat! Az összeállítás formás női hátsókat tartalmaz,akit ez zavar az inkább ne nézzen oda! ;-))

Mit lehet még elmondani egy csaknem 40 éves trióról? Egyszerű, de valódi blues-zenét játszanak, nőkkel, kocsikkal, ahogy kell, ráadásul jól csinálják. És egy nyugodt, fáradt és elégedett éjszaka, egy üveg bor mellett az egyik legjobb választás a Rough Boy...
1283 2 2 Zene Izé
MStipee: Rough Boy nagy kedvencem tőlük l,,l :) Még mindig az egyik legjobbak.
Ordas: szarlaza...naggyon kemény:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::DD:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:Daaaaaaaaaaaaaa
Nagy küzdelem, szép hal, nemes gesztus. :)
2609 0 2 Sport Izé
szomoja: le a kalappal,hogy visszaengedted barátom!
KoinZ: szép dög
Az idei Tokyo Game Show kellékeként felvonuló gyönyörű japán leányzókat gyűjtötte egy csokorba a Gametrailers csapata.
15298 3 11 Izé
Laci: Mintha az Élet és Tudományban olvastam volna, de nem biztos. Ha ott tévedtek, akkor én is.
Belkar: hát nekem annyira nem jönnek be persze volt 1-2 aki elég jó bőrben volt... amúgy meg szerintem [...]
spider86: ilyenkor mindig sírok :( a phaszomé van olyan messze japán :S
Mind a 11 komment
Borotválja, pedig már kopaszodik... ;)
12773 0 2 Izé
Lundgren: De gyenge,várható volt.
Sziszo: hahaha... de gyenge poén, ezen nem tudtam nevetni
WIGGY WIGGY WIGGY WIGGY WIGGY WIGGY WIGGY WIGGY WIGGY! :)
4986 4 25 Izé
the girl of happiness: hát ez sem normális....ez már az izléstelen humor kategóriájába tartozik...de azé szakadtam [...]
Genki: ööööö....az előző kommentemet a videó közben írtam, csak később láttam meg hogy MEGDUGO [...]
Genki: "it get better in time......ÁKKÁTÁKKÁBÁKKÁLÁKÁ!" hát ez nagyon nagy :D
Mind a 25 komment
Erdei Zsolt: "Leszarom az egészet."

Mondjuk meg is tudom érteni. (Macc)
603 0 0 Sport Izé
Bódi Sylvi állítja: a férfiak szeretik, ha egy nőn van mit fogni...
655 0 1 Pink Izé
ismeretlen: Igaza van! mondjuk arra is figyelhetne, hogy a férfiak azt is szeretik, ha a nőnek valahogy kinéz [...]
Inhale Exhale - A Call To The Faithful

Skandináv riffekkel dolgozó metalcore banda Ohio-ból.
399 0 0 Zene Izé
Thinger Slinger
3439 0 4 Game Izé
Bero: köszömön! a játék pedig nagyon jó amit szintén kösze :)
Rthlss22: http://www.cuteflashgames.com/game/thinger_slinger.html Erről a honlapról elindul...
Rthlss22: tényleg nem műxik:S Amikorkuldtem akkor még jó volt.
Mind a 4 komment
Régebbi postok...