REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Öt évvel feloszlásuk után visszatért a kaliforniai Spineshank, méghozzá az eredeti felállásban:

Jonny Santos - ének
Mike Sarkisyan - gitár
Rob Garcia - basszus
Tommy Decker - dob

Born Conform Report címmel pedig egy teljesen új nóta demó verzióját már meg is lehet hallgatni a myspace oldalukon.
Mindeddig 5 új számmal készültek el, amihez még 15-öt terveznek írni mielőtt stúdióba vonulnának.
A zenekar legutóbbi lemeze, a Self-Destructive Pattern 2003-ban jelent meg.
655 0 1 Zene Izé
ohemke: ÁÁÁÁÁ Jó ezt hallani:D!!!!
Alvin és a mókusok - Pont jókor
Az eredeti klipp sem rossz.

Bizalom AMV (VIGYÁZAT NSFW!!!)
523 1 0 Zene Izé
Jose Gonzales & The Knife - Heartbeats (Solarcube Bootleg)
705 2 3 Zene Izé
pupuc: wá nekem bejön.persze az eredetit nem űberelheti.
AVIREX: szvsz meg így cool..
Balázs: egy ilyen király számot miért kell így elcsúfítani banyek?!:S
Jon Bon Jovi feat. Richie Sambora - Bad Medicine
407 0 0 Zene Izé
Job For A Cowboy - Day In Black

A 2004-ben alakult Job For A Cowboy egy amcsi deathcore fogat, brutális, örlő riffekkel és sok-sok blastbeat tempóval felvértezett dobtémával, hardcore-os szaggatásokkal és svéd ihletésű reszelésekkel. A "Doom EP" nagy sikerérer való tekintettel csekkolta őket a Metal Blade, így új lemezük 2007-ben náluk jelenhet meg "Genesis" címmel.
517 0 0 Zene Izé
Gizmót mindenkinek jól!!! ;D
1316 0 3 Tech Izé
Jozef7: Nekem van ilyen!!!!!! Vagyis nem ilyen hanem hasonló xD Még beszélni is tud xD
Bakeyoo: Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kelllllllllllllllllll!!!
Samure: Hehe! Én láttam mind2 (vagy3?) filmet! Ezekután NEED! :)
"Az otthon zöld füvén..."

Lazán kapcsolódik.
7964 2 18 Izé
Kandur: ez így van a vizipipába a "csoki" való :D meg cigipapírba is lehet csak dohányt tekerni.Franci [...]
mekszamnojz: ja, rossz az aki rosszra gondol :)
Purple: bizony :) általános reakció a pipára is mindig negatív... pedig jó dolog :))
Mind a 18 komment
Batman: Arkham Asylum - Mark Hamill lesz Joker hangja
833 0 1 Tech Izé
Digo: Korrekt :)
Napra - Bánat, bánat

A világzenét játszó Napra zenekar 2004. őszén alakult Budapesten. Dalaik közös kiindulópontja a Kárpát-medence népzenéje, amelyet azonban nem autentikus formában adnak elő, hanem a mai kulturális környezetbe ágyazva, újszerű hangzásra törekszenek. Ehhez persze szükséges, hogy a tagok széleskörű ismeretekkel rendelkezzenek és otthonosan mozogjanak a térség zenei világában, valamint annak jellegzetes stíluselemeit könnyedén tudják alkalmazni bármilyen zenei szituációban. A zenekar tagjai korábban a világ- és népzenei színpadokról jól ismert és sikerrel szerepelt együttesekben játszottak. Kiemelkedő hangszeres tudásuk, virtuozitásuk, lendületes előadásmódjuk teszi zenéjüket sajátos erejűvé. Az elektronikus és az akusztikus hangzás elegyítése, az elektronikus hangszerek - dob, basszusgitár, gitár - a népiekkel: hegedűvel, brácsával, cimbalommal, tangóharmonikával együtt megszólaltatva eredményezi a Naprára jellemző egyedi hangvételt. 2007 szeptember 29-én jelent meg első nagylemezük "Jaj, a világ!" címmel, két világhírű londoni producer Ben Mandelson és Rob Keyloch rendezésében a FolkEuróba Kiadó gondozásában.
743 0 0 Zene Izé
Sex Pistols - Anarchy in the U.K.
636 2 1 Zene Izé
powermause: Az örök klasszikus......
Korn - Haze

A Korn az Ubisoft felkérése készítette a Haze című játékhoz egy dalt.
474 1 0 Zene Izé
"Kispál és a Borz - Jönni fog egy lovas"  koncert 1991-ből
556 2 2 Zene Izé
bandee1219: minimum, és felszedett kilóban is annyit :)
bornyu: Kispál azóta elszívott 3 kamion cigit XD
Pihentagyú találmány :)
A többi "művét" is érdemes megnézni...

3755 0 10 Izé
superxaba: nagy a zisten állatkertje!
Laci: Ettől a maskarától olyan a járása mint ezeknek itt: http://www.youtube.com/watch?v=jqR8vDLp_9w& [...]
Jokker: Ez nagyon fáj!
Mind a 10 komment
Hódít az operett gála, az első évad első két része már adásban van, hamarosan jön a többi is...

"Ringó vállú csengeri violám".
1935 0 4 Izé
imhouse: Az operett egy nagyon szép műfaj. Ez a "produkció" viszont nem fog bennem olyan emlékeket kelten [...]
Grex: ....kicsit" hogy vagy anyám kinn a tanyán" fílinget érzek....itt most egy mocskosul igénytelen [...]
Tybbah: ezen érezni a kommunizmus szelét! Brrrrr :/
Mind a 4 komment
Egy nagyon szép Quimby-dal, nagyon szép és táncolható feldolgozása a Csík zenekartól. (valamilyen mezőségi dallam, pontosabbat nem tudnék biztosan9

Mindkét oldalról sokféle megítélés, vélemény létezik  a Csík feldolgozásairól, pedig a sokféle próbálkozó között ők tényleg igazán jól csinálják. Ehhez pedig "csak" a nagybetűs Zene szeretete és a felhasznált stílusok ismerete kell. Engem már korábban meggyőztek, de ezekkel a dalokkal együtt: végleg.
1770 5 3 Zene Izé
Jamilla: Tetszik, köszönöm.
kotta: http://www.mno.hu/portal/581956?searchtext=csík%20most%20múlik%20szökős Még ennyi adalék arr [...]
zuckerfrei: nagyon jó köszi a postot
Kowalsky Meg a Vega - Jövünk, mint a Hunok
666 3 0 Zene Izé
Itt a legújabb Scars on Broadway videóklip, melynek külön érdekessége, hogy Joel Schumacher volt a rendezője, akinek többek között olyan filmeket köszönhetünk, mint az Egyenesen át, Lost Boys, vagy az Összeomlás.
A System of a Down gitárosát és dobosát is soraiban tudó SOB bemutatkozó lemeze július 29-én jelent meg.
525 0 2 Zene Izé
gundul: Kövezetek meg, de nekem hiányzik Serj Tankian.
Thaddeus: Basszus, Daron Malakiant fel sem ismertem így szakállasan, csak a hangjából derült ki! De megle [...]
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a medveállatka (Tardigrada). Jól ismert arról, hogy gyakorlatilag elpusztíthatatlan, hihetetlen túlélő, a Himalája 6000 m-es csúcsai fölött vagy a tengerek 4000 m-nél is mélyebb területein éppúgy megtalálhatók, mint a sarkvidékeken. És amiért épp aktuális a post: az Európai Űrügynökség kísérlete szerint a medveállatka az első állat, mely túlélte az űr vákuumát.
3549 1 15 Izé
kotta: Ne bonyolítsd túl, elég beletúrni a szőnyegbe vagy az ágyneműbe: minden átlagos háztartásb [...]
dénes: atomtámadás ellen is véd?:D én azt hittem hogy akkora mint egy vakond, közben meg 0,2-1mm :S ez [...]
Belkar: Medveállatka milyen egy hülye név :D
Mind a 15 komment
Toribash

(Tudom, letötöltős játékokat nem teszel ki, de ez nagyon tetszik nekem és remélem másoknak is tetszeni fog :) )

(Jól tudod, de mivel kegyes hangulatomban vagyok, ezért megkegyelmezek a post-odnak. :) --- Errtu)
4411 2 13 Game Izé
Zoknee: Ha az ökölbe szorított kézfejet átállítod "tenyérre", akkor automatikusan megragad mindent a [...]
mresztő: én nem took jó kombókat meg hogy hogy kell megfogni az ellenfelet meg hogy hogy kell letépni a e [...]
sumo: Ezzel meg hogy kell játszani?
Mind a 13 komment
A jővő harcosa. :)
634 0 2 Sport Izé
mekszamnojz: ez történik mikor magára hagyják a strandon a gyereket :D
Balázs: nem hogy inkább tanulna
Szemékszer - mi jöhet még??? Nem tudom ki hogy van vele, de én tuti nem bírnám elviselni... :S
4069 2 26 Izé
Ravennë: Pink_Elephant küldte tippelősnek. http://luxurylaunches.com/jewelry/contact_lens_jewelry_by_eric_k [...]
Notimeforlovepony: en szemely szerint meghaltam a kommenteken.pffff...ikszde! de most komolyan en nem ertem hogy az ily [...]
Laci: Ha ezentúl azt mondják "szemrevaló", mire véljem? egy hölgyre, vagy az illető szeméről lecs [...]
Mind a 26 komment
  A Szegeden Szabadonról már jól ismert FMaN + Mikrofontos 3 db Exkluzív partis bluesos Hip-Hop Underground trackje, és egy Jószomszéd nevet viselő jazz-hip-hop formáció 2 db új zenéjét töltheted le innen! Jó hallgatást, szerintem nem fogjátok megbánni! 
656 1 1 Zene Izé
etele: wemsical rulez
Egy kis nosztalgia a gyerekeknek, honnan is jöttek... ;)
5643 2 22 Izé
bungle: kilam, ez már volt.
ismeretlen: hát van ez így, ettől szép az élet, hogy nem vagyunk egyformák, és lehet vitatkozni a dolgoko [...]
bob: néhányótokat képtelen vagyok megérteni ;) (ismeretlen)
Mind a 22 komment
Journeys of Reemus: Ch.1
4861 2 29 Game Izé
Errtu: nicky80 küldte: http://www.zeebarf.com/thereemus3beta.html
Diccsó: Köszikee sikerültt..:D:D
MVS: meg kell növeszteni az egeret és szárnyat is kell neki növeszteni
Mind a 29 komment
Age of Conan - Jövőre érkezhet az X360-as verzió
971 0 0 Tech Izé
Hordjál ízeltlábút ékszerként jól!
2887 2 12 Izé
daisyke: szerintem nem beteges egyáltalán.Akkor lenne az,ha ezért nyírta volna ki őket,mint pl. a bundá [...]
Findzs: hát döglött állatokat medálban hordani szerintem beteges dolog kíváncsian várom az elefánt [...]
Tóth József: Mit szólnátok csörgőkígyófejhez, aminek kiáll a méregfoga? Vagy kockamedúzához. Azt nem is [...]
Mind a 12 komment
The Devil Wears Prada - Hey John Whats Your Name Again?
1006 0 5 Zene Izé
Paapi: Csak azt tudnám hogy ezeknek mi a szar közük van a Hardcore-hoz... Inkább metal de még ahhoz is [...]
Pand: Tőlem akármi mögé odabiggyeszthetik hogy "core". De akkor legyen is olyan. Nem úgy mint ebben a [...]
Balázs: majd eltűnik, mint a nu metal hullám( hálistennek az emoról se hallani már annyit), mondjuk én [...]
Mind a 5 komment
Küldj magadnak e-mailt a jövőbe jól!
3273 17 10 Izé
ReAm1: Látom te se unatkozol Anon b+ :D
anon: Na szerinted? :P :D
Derill: ki az az anon? :D
Mind a 10 komment
Most ünnepelte a bécsi gelitin nevű művészcsoport által létrehozott 60 méteres rózsaszín nyúl a 3. szülinapját. :)
2025-ig tervezik az Olaszországban (Artesina, Piemont) található kiállítást fenntartani. A nyuszit állítólag több tucat nagyi kötötte rózsaszín pamutgombolyagokból és az oldala fel van nyitva, kint vannak a belsőszervei.
Egész jól látható a Google Maps-en is. :)
3082 0 7 Art Izé
mumus: ott a pont...amugy van ekkora mosogep a vilagon ?
Belkar: Valami hasonló nyúl volt az egyik filmben is amiben ilyen kicsinyítő/nagyító szerkezet volt a [...]
izébigyó: Miért, te hova raknád? Elképzeltem mondjuk a Hősök terén, másnapra szanaszét lenne firkálva [...]
Mind a 7 komment
Most ünnepelte a bécsi gelitin nevű művészcsoport által létrehozott 60 méteres rózsaszín nyúl a 3. szülinapját. :)
2025-ig tervezik az Olaszországban (Artesina, Piemont) található kiállítást fenntartani. A nyuszit állítólag több tucat nagyi kötötte rózsaszín pamutgombolyagokból és az oldala fel van nyitva, kint vannak a belsőszervei.
Egész jól látható a Google Maps-en is. :)
3301 1 7 Izé
mumus: ott a pont...amugy van ekkora mosogep a vilagon ?
Belkar: Valami hasonló nyúl volt az egyik filmben is amiben ilyen kicsinyítő/nagyító szerkezet volt a [...]
izébigyó: Miért, te hova raknád? Elképzeltem mondjuk a Hősök terén, másnapra szanaszét lenne firkálva [...]
Mind a 7 komment
A tegnapi Belga nagydíj utolsó három köre, ami igazán izgalmasra és vitatottra sikeredett. Hamilton nyert, azután 25 másodperces büntetést kapott így csak a harmadik lett. Raikkonen a falnak ütközött. A BMW pedig jól taktikázott. A végső sorrend: 1, Massa, 2, Heidfeld, 3, Hamilton

Folyt. várható...
806 0 0 Sport Izé
Légy a konyhában mesterszakács! Főzz ebédet gyorsan jól!:D
5574 3 27 Izé
bungle: www.origo.hu/teve/20130301-rendhagyo-szokatlan-fozomusorok-a-tevebol.html
mekszamnojz: ha neked van humorod akkor nálatok ilyen lehet mikor elszabadulnak az indulatok a buliba XDDD http: [...]
Maggi: Főled a szünet a foga között:D:D:D:D
Mind a 27 komment
Na jöhetnek a magyarázatok... ;)
5409 2 33 Izé
Genki: A kis mágnes miska :)
ibor90: vagy inkább nutellát vagy hasonlót
Savitra: Lehet, hogy előtte körömpörköltet evett avval a kanállal, vagy pacalt:)
Mind a 33 komment
Andrea Bocelli az egyik legszebb hangú kortárs tenor. Életéről pl. itt olvashattok.

Elmo pedig Elmo a Szezám utcából. Örömet okoz neki ha elszámolhat 20-ig, elmondhatja végig(!) az ábécét, vagy ha jót játszhat a szörny és mackó nemzetiségű haverjaival. Elaludni kortársaihoz hasonlóan nem annyira szeret.

És itt vannak ők ketten, ahogyan "előadják" a Bocelli előadásában világsikerré vált dalt kicsit más szöveggel. (Az eredetiben közreműködő Sarah Brightmant most csak megemlítjük, bár ennél ő is többre érdemes.)

Jó mulatást!
1665 4 2 Zene Izé
Kiscsuri: Andrea Bocelli-nek gyönyörű hangja van.Annyira kellemes, hogy nagyon :D!
szpet: Imádom Bochellit. (És Elmot is. ^^') Lehet, hogy hülyeség, de azon gondolkoztam, hogy vajon Ser [...]
DVD lejáccó jóóóóól
1501 0 1 Tech Izé
Zee: Miert minden LG egyre jobban hasonlit a Samsung ra??? Vagy csak szerintem...?
GC 2008 - Mortal Kombat vs. DC Universe - Először mozgásban Joker!
1593 0 2 Tech Izé
Cromex: A fatality elég kemény volt xD Várjuk, várjuk!
Nicholai: szerintem ez nagyszerű.....főleg a kivégzés a végén......
Szokásos jóárasított cuccok a brands.hu-n.
Csak nektek csak ma csak most csak itt csak.
2859 2 23 Izé
fidooo: Dicsőséges nap a mai :) 4és fél hét után megjött a cipőm.Igaz csak az egyik, de hát ne legy [...]
zuckerfrei: ismerős, még mindig semmi cipő nálam se..
fidooo: Egyébként ha regelni akarsz az oldalon akkor elég az aláhúzott "csak nektek" szövegre kattinta [...]
Mind a 23 komment
Underoath

A jövő hét kedden megjelenő új lemezt teljes egészében meg lehet hallgatni a banda myspace oldalán!

A Lost In The Sound of Separation című albumon a következő dalok szerepelnek:

1.Breathing In A New Mentality
2.Anyone Can Dig A Hole, But It Takes A Real Man To Call It Home
3.A Fault Line, A Fault Of Mine
4.Emergency Broadcast... The End Is Near
5.The Only Survivor Was Miraculously Unharmed
6.We Are The Involuntary
7.The Created Void
8.Coming Down Is Calming Down
9.Desperate Times, Desperate Measures
10.Too Bright To See, Too Loud To Hear
11.Desolate Earth... The End Is Here
586 0 0 Zene Izé
Elég jól dobja a srác a csavart labdát. :)
719 2 0 Sport Izé
Sacha Feiner, egy Gremlins rajongó videója...

"Hogyan készült".
5387 1 4 Izé
Maccoyi: Írj Shifty-nek, ő biztos tud válaszolni a kérdésedre. ;)
eerix: Jövök kicsit offolni, ha nem nagy baj... :$ Szóval volt ez a Mass Effectes nyereményjáték, és [...]
alphadog: Indiana Jones milyet néz, mikor meglátja, hogy party van. :D
Mind a 4 komment
Régebbi postok...