REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Magyarok északon
2155 0 2 Izé
Szancso: Norwegiannéláknál ez teljesen elfogadott. Nekik eggyel több nemi szervük van.
közlegény: két csülkönként lehet egy kolbászt betenni
Mai cukizé: „Könyörgöm adjatok már enni!” :)
1796 0 2 Izé
eriongtk: http://media.tumblr.com/tumblr_m1kzh3HakI1qa6lp8.gif
Szancso: És a pillanatragasztót is leszedhetnétek valamivel a lábaimról! :D
Nem hiszed el, mi fog történni a videón látható Lamborghinivel! 

Na, a mai kattintásvadász hülyecím is megvolt...
5749 0 4 Izé
Nusihusi: Azt hittem, hogy elhajt vele 1 csöves, de így is jó:D
Szancso: Dzsudzsák fogja vezetni? ;)
hawkeye: Csak egy előember, akinek láthatóan nincs ki a négy kereke.... :)
Mind a 4 komment
Illés Lali - saját bevallása szerint - szabadszellemű (ex-)szcientológus, a Dianetika Auditálás nevű szellemi terápia híve és tapasztalt terapeutája, valamint a Szcientológia Egyház által Potenciális Bajforrásnak kinyilvánított személy. Valamiért nagyon szeretné eltünteti magát az Izéről. Én meg nagyon szeretném, ha megmaradna az utókornak az a 2 évvel ezelőtti fergeteges videója, amelyben szellemi terápia szolgáltatását végzi, szóval ha megvan valahol, nyugodtan linkeljétek be. :)
2429 0 17 Izé
bungle: Jó cikk!
norbertvincze: http://vs.hu/magazin/osszes/ha-bekerultel-a-szcientologiaba-akkor-mar-keso-1119
hawkeye: Hát nem biztos, hogy úgy kellett volna befejezned, hogy "Szebb jövőt!" :)
Mind a 17 komment
Zsák a foltját :) 

Magyar cikk: Találja ki, hogy ennek a nőnek mije 231 centis! 

Korábban
2391 0 5 Izé
vater85: Én jó ha a válláig érnék neki, pedig én se vagyok kicsi :D
AVIREX: Nem regen a bizarr testekben volt egy leanyzo, aki 18 evesen boven 2 meter felett jart mar.. Volt va [...]
thisisreal: Csak a söröskorsót ki ne löttyintse a fején... ;)
Mind a 5 komment
Nincs itt semmi látnivaló!
2427 1 7 Izé
palinkaman: "A főváros nem nagy szám, pár híd, egy folyó, meg épületek, na de a szállodai 200 Centis sm [...]
lilaflexninja: A Times Square tényleg gagyi, mert nagy a tömeg, sok a turista, és csak fények vannak este, meg [...]
norbertvincze: el tudom képzelni, hogy ezen turisáták nagy része tipikus szálloda dísznó, akiknek az utazás [...]
Mind a 7 komment
Enni adtak a kutyának, de ami utána következett, arra senki nem számított! 

Mai kattintásvadász hülyecímünket olvashatták...
6005 0 5 Izé
lilaflexninja: De az miért jó? Ha nem kajálja be az egészet gyorsan?
jalso: food gobbler https://www.google.com/search?q=dog+food+gobbler hogy ne kajalja be a kutya az egeszet [...]
gyocska: Igen, ott. Akkor most kisebbet röhögjek?
Mind a 5 komment
Marilyn Manson - This Is The New Shit (SKA version by Bob Kooparos)
2426 1 6 Izé
tool: hehhe, én nagy manson fan voltam tiniként, úgyhogy lefordultam a székről nevettemben:) amúgy n [...]
közlegény: állatvédelmi okokból, fogyasztásuk hasmenést okozhat :)
zed911: Az ilyen génhulladék miért nincs már bedarálva valami kutyatápba varga viktorral együtt?????? [...]
Mind a 6 komment
103 évesen ő a világ legidősebb orvosa, most elárulja nekünk a hosszú élet titkát! 

Többek között választ ad erre a magyar nyugdíjproblémára is a 3. pontban. ;)
2989 2 4 Izé
bungle: http://24.hu/elet-stilus/2015/10/21/nem-hisz-a-nyugdijban-100-evesen-11-ora-munkaval-tartja-fitten-m [...]
közlegény: pacsi ;)
thisisreal: 12. Ne házasodjunk! ;)
Mind a 4 komment
Új brazil kapustehetség! ;)
3048 0 2 Izé
Nusihusi: Mehet leigazolni:)
AVIREX: A volt szonszedomnak a macskaja ugyanezt csinalta :-)
Rácz Gergő - Thriller (One man acapella)
1881 0 0 Izé
10 napon át tölthető le és telepíthető az iGO ingyenes, 10 éves jubileumi kiadása
2381 0 3 Izé
AVIREX: En is leszedtem csak ugy, igaz nem a sajat telomra. Proba meg nem volt, de ezek utan nem sok jora sz [...]
bungle: A bejelentés: www.youtube.com/watch?v=Z4M-E81O8U0 :D
bungle: Olvastam múlt héten az eléggé PR szagú interjút ( http://index.hu/tech/2015/04/15/visszater_a_ [...]
Strange Contrast - Infinite Universe 

Mi egy EDM zenei alakulat vagyunk. Most készült el az első zeneszámunk Drum & Bass műfajban. Reméljük sokaknak elnyeri majd a tetszését. A szám ingyenesen letölthető amit a leírásban megtaláltok! :)

 
994 0 0 Zene Izé
Pofára esés magyar módra 0:21-nél
4063 0 0 Izé
Hello, MÁV! 589 km/h-val ment egy vonat Japánban - ezzel a sebességgel 10 perc alatt érne Budapestről Siófokra.
3341 1 10 Izé
bencencz: Összehasonlíthatatlan a mágnesvasút, meg a nálunk jelenlévő "klasszikus" vasút...
hawkeye: Nem jó, mert ennyi idő alatt a kaller nem tudja teljesíteni az előírt büntetéskvótát....
gyocska: Ilyen lesz a MÁV 2226-ban: http://index.hu/tech/2014/10/01/ilyen_lesz_a_mav_2226-ban/
Mind a 10 komment
Luxusszállóvá alakították a No Man's Fort viktoriánus erődöt 

Egy korábbi hasonló átalakított erőd
3282 0 0 Izé
Véleménynyilvánítás mesterfokon! :)
3529 0 3 Izé
bizkit_: felmaszott... lenezett... osszesz@rta magat :D
thisisreal: Meghalt Pavel, az ukrán adrendalinvadász és mosómaciként reinkarnálódott!
Szancso: Képes volt felcipelni? Ez egy állat! :)
Magyar kutatónő vizsgálja a világ legcukibb macskájának különös betegségét
2395 0 1 Izé
Tooni: Szia NAS! :D
Hol lehet jelentkezni erre a karaokera? ;) 

Naná, hogy Japánban! :D
4061 0 4 Izé
lilaflexninja: A karaoket le is lehet hagyni a keresésből!
bungle: Cseréltem a linket. Ha ezt is leveszik, megtalálsz még jó párat "japanese handjob karaoke" kere [...]
Dani1916: egész véletlenül indavideón vagy máshol nincs fent mert a youtube letiltotta.
Mind a 4 komment
Mai tippelős: mire jó a képen látható izé?
4223 0 6 Izé
Szancso: Kékfestő izé.
kotta: Az hogya nyilvánhogya vízbülvesziki a zokszigént. (És amúgy valahol tényleg)
Tooni: Falakítók?
Mind a 6 komment
Nahát / Durva / Ne már / Kell-e ez? / Miaf?! / Hol élünk? / Rossz az, aki rosszra gondol!

Mindenki döntse el...

Hasonló videó: Twerking bees
4481 1 9 Izé
Dmckayals: Ami a videóról eszembe jutott, az egyből két vonalon fut, így különválasztom. Az első, az m [...]
Ladaboy: Gyerekeket kurvának tanítani??? Hol élünk? Még babázniuk kellene,meg a játszótéren virágko [...]
lilaflexninja: Bocsi! Amúgy a témához hozzászólva. Bár nem találom a kislányokat szexinek, szóval attól, [...]
Mind a 9 komment
Szánhúzó cicákok ;) 

Aaron nem mindennapi cicái
3112 1 4 Izé
bungle: Köszi palinkaman a teljes videó linkért! :)
közlegény: ezek malamut tejet ittak
Botos Vendel: ez fotosopp!!!!444
Mind a 4 komment
Majinca
1587 0 0 Game Izé
Naná, hogy japán! :D
2853 0 0 Izé
Légvédelmi csimpánz :)
1892 0 2 Izé
izé012: Nem elégedett meg a valóságshow-val. Szelfizni is akart. :-)
Ravennë: Okos majom rájött, hogy ez az egész csak egy "Truman Show". ;)
Ennek a Volkswagen-sofőrnek nagyon a begyében lehetnek a motorosok, ebben az esetben konkrétan az életére tör a mögötte gurulónak. Nem engedi előzni, majd neki is koccan, mintha csak a GTA valamelyik epizódjával játszana. Igaz, előtte a záróvonalat átlépve került a motoros, egy belátható szakaszon. Talán ez bőszítette fel a golfost, akinek komoly problémai lehetnek az életben, ha ennyiért kész lenne megölni valakit.

Más motoros is találkozott vele az úton
4383 0 44 Izé
bungle: "Aki ezek után bekommenteli, hogy Budapest akkor sem a Balkán, azt kihívom egy kormány mögül s [...]
hawkeye: http://totalcar.hu/magazin/bologatokutya/2015/04/17/allj_felre_megollek_16/
lilaflexninja: Hát ezek a modern városi állatok... amúgy pont azon szoktam csodálkozni, hogy városban lehet l [...]
Mind a 44 komment
Az Alpine hostess lányain kifogott a zene, de azért mellben ügyesek... ;) 

Egy másik felvétel.
4828 0 8 Izé
Ravennë: Mondjuk amit ebből a zenéből lehetett, azt kihozták... :D
Nebel: Simán lehet, hogy ázsiában most ez a tánc divatos.
qpci: Szerintem ezt a felvételt még látni fogjuk más aláfestő zenével....
Mind a 8 komment
Azt már hallotta, hogy 2017-ben jön egy meteor és mind meghalunk?
3421 0 9 Izé
zeiksz: "Azt már hallotta, hogy 2017-ben jön egy meteor és mind meghalunk?" - már megint!?
Szancso: Ez a betlehemi csillag, és fel-támadunk...:)
közlegény: https://www.youtube.com/watch?v=Ds-kiS0WuhE&feature=player_detailpage#t=116
Mind a 9 komment
Bio cicajáték :)
3742 0 1 Izé
Szancso: :))) Ha "véletlenül" felrúgná, az lenne a (P)catagónia...:)
Előre megírt sors vs. szabad akarat: a Karma Kft. te magad vagy

„Az embernek csak háromszázaléknyi szabad akarata van, de az pont elég arra, hogy az egész életét elbassza” – hallottam egyszer, s azóta is sírva-röhögve elmélkedem rajta. Vajon hol kezdődik az a bizonyos nagy könyv, és hol végződik a szabad akarat?
629 0 0 Pink Izé
Money Movers 2 

Az első rész
2595 1 0 Game Izé
Money Movers 2 

Az első rész
1578 0 0 Izé
A “Tilcsákbea állatkísérleteket” mozgalom rémisztő ostobasága 

Akkor kísérletezzünk embereken? Vagy inkább hagyjuk a fenébe az egész orvostudományt, és éljen mindenki ameddig és ahogyan magától bír?
1493 0 5 Izé
beela: Van, aki felvállalja az állatkisérleteket a termékeivel kapcsolatban. Egy ruhagyár írta termé [...]
Szancso: Ez a Tilcsák Bea valami állatvédő? Sosem hallottam róla...
justil: Lehet erről a témáról sokat vitatkozni, és érveket felsorakoztatni mindkét oldalon...én azt [...]
Mind a 5 komment
Miért jobb a gyereknek a közös felügyelet

Ha válás után csak az egyik szülő neveli a gyereket akkor közülük kerülnek ki:

- Tini öngyilkosok: 63%
- Állami gondozottak: 70%
- Középiskolából kibukottak: 71%
- Elvonókra járók: 75%
- Börtönbeli elítéltek: 85%
- Viselkedészavaros gyerekek: 85%
- Hajléktalan és otthonról elszökött gyerekek: 90% 

Ezzel szemben a közös felügyelettel nevelt gyerek esetében nincs kimutatható eltérés az ép családban felnövőkhöz képest. A közös felügyelettel nevelt gyerek ugyanolyan rendezett életet élhet mint az ép családban felnövő. Éppen ezért érthetetlen az USA-ban és Európában is meglévő bírói-/joggyakorlat ahol szinte mindenhol és szinte minden esetben csak az egyik szülő felügyelete alá helyezik a gyereket.

Magyar cikkek a témában:

9 tévhit a közös felügyeleti jogról

Miért nincs közös szülői felügyelet Magyarországon

/Dr. Illés Blanka ügyvéd, Páneurópai Jogász Unió családjogi szekciójának vezetője/
1007 0 3 Izé
izé012: Ha küzdök Kíráért, ma is élhetne http://www.blikk.hu/blikk_aktualis/ha-kuzdok-kiraert-ma-is-el [...]
Tooni: Teljes mértékben egyetértek.
norbertvincze: Jó téma
Csak lazán! :)
2642 0 0 Izé
5 tipp, hogyan maradj pozitív akkor is, ha negatív emberek vesznek körül
834 0 0 Pink Izé
Már csak a belsejét kellene így megcsinálni... :)
4805 0 7 Izé
lilaflexninja: Én eleve nem nyalogatom le azt a buzi fém izét. De szerintem csak nálunk divat ez, még a hiány [...]
nlikwio: okosjoghurt
zed911: Szar kínai joghurt, mégcsak nem is tapad... Megnem enném :D
Mind a 7 komment
Ázsiai „csajsziknak” leszállt a mandulájuk ;)
6818 0 7 Izé
lilaflexninja: Akkor véletlenül se keress rá a shemale vagy ladyboy szóra :)
kalmopyrin: A három szoprán énekesnő: BÉLA, LAJOS ÉS A JÓZSI....
lilaflexninja: A poszt kép alapján azt gondoltam magamba, na ezeket nem sunáznám. De jó, hogy így gondoltam.
Mind a 7 komment
Szerintem 42 és már megkapta a csomagot...
2492 1 23 Izé
bungle: Segítek, itt van pár vessző: ,,,
kakucsi: Azért Douglas Adams nem volt tisztában azzal amikor megírta a hat kötetes Galaxis Útikalauz sto [...]
leha: Lili már valószínűleg elmúlt 18, különben otthon lakna a szüleivel és ők nyilván nem enge [...]
Mind a 23 komment
Mai tippelős: mi látható a képen? 

A termék oldala
2846 0 7 Izé
AVIREX: Seggtaperolo noknek? :-)
Szancso: Emelő azoknak, akik nem tudják arrébb rakni a seggüket. ;)
közlegény: herevakaró
Mind a 7 komment
Régebbi postok...