REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Orosz titkos harci fegyver ;)
4714 1 6 Izé
zed911: Hát szerintem nem... Mármint amiket felsoroltál igen, de menetelni mint a buzik közben barbie gi [...]
Ravennë: Rend, fegyelem, egymásra odafigyelés, összetartás, összedolgozás... stb. gyakorlása. Gondolom [...]
zed911: Ennek a fasz menetelésnek amúgy mi az értelme? Ettől még nem lesznek jó katonák... A felvonul [...]
Mind a 6 komment
K. William LeQuier üvegszobrai
1252 0 0 Izé
K. William LeQuier üvegszobrai
1158 0 0 Art Izé
Naná, hogy japán! :D
2853 0 0 Izé
Különleges konyhapult, ami valójában egy óriási akvárium 

Robert Kolenik holland designer oldala
2699 0 4 Izé
beela: Ez itt úgy 3-3,5 tonna víz, plusz üveg, kő. Mekkorát nézett a tervező, amikor erősített fö [...]
Ravennë: Akinek ilyen konyhára futik', annak szerintem esze ágában sincs otthon főzni. :)
közlegény: arra kell vigyázni, ha a halak csúnyát látnak, kidülled a szemük ;)
Mind a 4 komment
Gift
3196 0 14 Izé
Tooni: Rájöttem az elején, beletekertem a végébe, a többi sallang.
lilaflexninja: Hát aki az első perc végére még nem jött rá a film végére, csattanójára és mondanivalój [...]
izé012: Ha nem nézted végig akkor honnan tudod h uncsi unalmas és h nincs szükséged rá? :-)
Mind a 14 komment
Mi lenne, ha a sok egyszerű ember előbb utánanézne valaminek, mielőtt ész nélkül megosztja a Facebook-on, vagy hőbörög egyet, miközben az igénytelen blogoldalak „szerkesztői” meg gondolom jót röhögnek az őket követő birkákon? 

Hárommillió forintot vert a NAV a kedvesen mosolygó nénire? Francokat!
2990 0 14 Izé
lilaflexninja: Húú most kicsit elképedtem magamon, hogy ilyen oldalról valamit is beküldtem, de megnyugodtam.
bungle: Nagyon jók! Majdnem azt írtam, hogy beküldhetnéd, de rájöttem, hogy már megtetted tavaly... : [...]
lilaflexninja: Vagy csak ezekről. Azért ez nem rossz: http://filmhir.net/post/22-brutalisan-talalo-rajz-a-mai-m [...]
Mind a 14 komment
Az oroszok megirigyelték az ausztrál SketchSHE videóját :)
2263 0 15 Izé
Szancso: :DD Eiffel 65: Hupikék törpikék. :)
bungle: Kiss! :DDD
Szancso: Ők be vannak kötve...fordítva. :D https://www.youtube.com/watch?v=g8-BysKFu1o
Mind a 15 komment
One Bright Dot
538 0 0 Art Izé
A “Tilcsákbea állatkísérleteket” mozgalom rémisztő ostobasága 

Akkor kísérletezzünk embereken? Vagy inkább hagyjuk a fenébe az egész orvostudományt, és éljen mindenki ameddig és ahogyan magától bír?
1493 0 5 Izé
beela: Van, aki felvállalja az állatkisérleteket a termékeivel kapcsolatban. Egy ruhagyár írta termé [...]
Szancso: Ez a Tilcsák Bea valami állatvédő? Sosem hallottam róla...
justil: Lehet erről a témáról sokat vitatkozni, és érveket felsorakoztatni mindkét oldalon...én azt [...]
Mind a 5 komment
Röhögőgörcs adásban - 10 perces válogatás
2597 1 1 Izé
Nusihusi: Bájos kacaj következő része:)
Hogyan készíts hungarocelből fémet? Így.
5564 3 0 Izé
Én, Putyin - Egy portré
1538 0 2 Izé
tjunior: Óhitű gondolom nem az ortodox katolikusokra gondoltál? :) Legyél már egyszer férfi és zsidóz [...]
hawkeye: Se nem fekete, se nem meleg, se nem óhitű, se nem nő. Ennyi pont elég, hogy háborút indítsunk [...]
Miért jobb a gyereknek a közös felügyelet

Ha válás után csak az egyik szülő neveli a gyereket akkor közülük kerülnek ki:

- Tini öngyilkosok: 63%
- Állami gondozottak: 70%
- Középiskolából kibukottak: 71%
- Elvonókra járók: 75%
- Börtönbeli elítéltek: 85%
- Viselkedészavaros gyerekek: 85%
- Hajléktalan és otthonról elszökött gyerekek: 90% 

Ezzel szemben a közös felügyelettel nevelt gyerek esetében nincs kimutatható eltérés az ép családban felnövőkhöz képest. A közös felügyelettel nevelt gyerek ugyanolyan rendezett életet élhet mint az ép családban felnövő. Éppen ezért érthetetlen az USA-ban és Európában is meglévő bírói-/joggyakorlat ahol szinte mindenhol és szinte minden esetben csak az egyik szülő felügyelete alá helyezik a gyereket.

Magyar cikkek a témában:

9 tévhit a közös felügyeleti jogról

Miért nincs közös szülői felügyelet Magyarországon

/Dr. Illés Blanka ügyvéd, Páneurópai Jogász Unió családjogi szekciójának vezetője/
1008 0 3 Izé
izé012: Ha küzdök Kíráért, ma is élhetne http://www.blikk.hu/blikk_aktualis/ha-kuzdok-kiraert-ma-is-el [...]
Tooni: Teljes mértékben egyetértek.
norbertvincze: Jó téma
28 millió forintos palackozott víz - a víz sommelier (!!!) ajánlásával, aki olyan kedves, hogy bárhova elrepül a világon, hogy megkóstolhasd...
2749 0 15 Izé
Botos Vendel: há persze!!!4444 különben jol ekésziteték vona ha hagyák!!!!444
közlegény: macskaszarleves, jó lehet :) http://www.coffee-love-matrixalgebra.com/wp-content/uploads/2014/08/k [...]
hawkeye: Off Vendel, a famíliából való a két szakács, aki Franciaországban az étterem tulajdonosnő [...]
Mind a 15 komment
Szerintem 42 és már megkapta a csomagot...
2492 1 23 Izé
bungle: Segítek, itt van pár vessző: ,,,
kakucsi: Azért Douglas Adams nem volt tisztában azzal amikor megírta a hat kötetes Galaxis Útikalauz sto [...]
leha: Lili már valószínűleg elmúlt 18, különben otthon lakna a szüleivel és ők nyilván nem enge [...]
Mind a 23 komment
A fenti szomszédok - ti is felismertétek őket? :D
2891 0 9 Izé
kotta: Teccik a téma. :-) Nálunk a következők a dolgok: - néni és/vagy bácsi aki Híradót hallgat: [...]
kotta: Aljas rágalom. Cáfolom! Nálunk 6:02-kor aktuális a PálKataPéter! :-)
Himbeer: Felső szomszéd ajtaját legszívesebben befalaznám néha..... Legutóbb reggel fél 6kor keltem [...]
Mind a 9 komment
Mai tippelős: mi látható a képen? 

A termék oldala
2846 0 7 Izé
AVIREX: Seggtaperolo noknek? :-)
Szancso: Emelő azoknak, akik nem tudják arrébb rakni a seggüket. ;)
közlegény: herevakaró
Mind a 7 komment
Ai Pioppi - emberi erővel működő „vidámpark” Velencétől 60 km-re
2450 1 2 Izé
lilaflexninja: Ezzel a videóval azért kerekebb és szebb a sztori. Tetszett, hogy nem kesereg azon, mi lesz, ha m [...]
bungle: Másik videó: http://vimeo.com/76694540
Tavaszi Rajzás 2015.04.11. (szombat) - a Magyarországi Bogarasok Klubja évadnyitó VW Találkozója a Premier Outletben (Biatorbágy, Budaörsi út 4.) 

Addig is itt van pár „bogaras kép”. :)
2263 1 0 Izé
Tempescope - mini időjárás a szobában
3617 0 6 Izé
Szancso: Az utóbbi napok időjárását bedobozolták. Jobb is az ilyet, szobából nézni! :)
közlegény: ha olyan idő van főzhetne kávét vagy teát, de ha nincs akkor is
thisisreal: Nem olyan vicces, mint a Nemzeti Hírtévé, de azért megteszi! ;)
Mind a 6 komment
Puzsér sírva-őrjöngve gyalázza Hajdút a büntetőbíró előtt :D

(előző Hajdú kontra Puzsér)
3365 0 17 Izé
közlegény: http://www.blikk.hu/sztarvilag/sztarsztorik/zimany-elbukta-puzser-peret/0n1zwr3
norbertvincze: na, ez már egy fokkal értelmesebb meglátás puzsitól :D
bungle: Puzsér a bíróságon orvosszakértői vizsgálatot kér Hajdúra: www.youtube.com/watch?v=3g4MClgM [...]
Mind a 17 komment
Bírom ezt a Tom fiút, aki most egy humoristával együtt 7 pecben bemutatja, milyen filmekben játszott eddig
1467 0 0 Film Izé
Így nézne ki a Föld, ha az összes jég elolvadna
6923 1 22 Izé
lilaflexninja: De jönnek a tudodkik és megveszik Magyarországot és elüldöznek minket!
TeeJay: Floridában már nem biztos hogy megéri telket venni :) de az Olaszok meg a Kubaiak is eléggé meg [...]
norbertvincze: olyan zavaros ez, hogy hihetetlen. Persze számomra az is az, hogy itt fenyegetőznek a teljes felol [...]
Mind a 22 komment
Párnára fel! Le akarod vezetni a feszkót? Ez talán egy jó alkalom! ;) 

Gyülekező holnap (április 4., szombat) 15 órától a Hősök terén, és más városokban! Az esemény Facebook oldala 

Játékszabályok:
1. Puha párnát hozz!
2. Csak párnás embert üss!
3. A csata addig tart, ameddig tart.
+1. A fotósokra vigyázz!
920 0 0 Izé
Nicki Minaj megnyugtatja kis rajongóját ;)
4056 0 4 Izé
balaenoptera: Kicsávó politikusnak készül!!! :)
Szancso: Nem vagyok ideges típus, de így én is nyugodtabb lennék...:)
közlegény: a cici gyógyító ereje
Mind a 4 komment
One Hit Hell - egy újabb szemétparaszt játék
1468 0 0 Game Izé
Selfie cipők! ;)
1412 0 10 Izé
Szancso: A Japán változatot is lehetne használni szelfizésre! :) https://www.youtube.com/watch?v=LbL9MRnx [...]
bungle: Hehe, ezt (is) beküldhetnéd! :) Köszi!
lilaflexninja: https://vimeo.com/120219807 mert ez is csak tréfa lehet
Mind a 10 komment
Eközben Nepálban 

Cikk
2560 1 3 Izé
palinkaman: Ők meg azon csodálkoznak, hogy Magyarországon az anyakocát hajtják az utcán.
Ravennë: Szegény, hogy félhet...
loloppo: Egy ember meg is halt ha jol tudom...
Gracerooms - Otherfalls 

Mintha csak Ozric Tentacles szólna. ;)
973 0 0 Zene Izé
Elspeth McLean mandala kövei 

Facebook oldala | Etsy
2223 0 7 Izé
Nusihusi: Ezek valami csodaszépek:)
Szancso: Miért? Csak Luther Márton álmodhatott? ;D
CorvusCorax: Hát az nem ő volt. Nem nyert... :D
Mind a 7 komment
A 10 legnagyobb óceánjáró hajó
3306 1 0 Izé
Logórajzolgooglató... ööö... rajzolgató :)
3200 2 3 Izé
izébigyó: Inkább adibas-t írjál rá, lehet azt jobban ismerik. ;)
lilaflexninja: Hétvégén kipróbálom, lemegyek pár romkocsmába, kávézóba, diszkóba, és lerajzolok minden [...]
Robbie Baker: Ez olyan, csajozós dolog
Elképesztő pózban kapta rajta az MTI az államtitkárt 

A képért köszi az unatkozó BZ-nek! :D
3602 0 5 Izé
Errtu: #nagyistvaning: Szextelefont felhívva, a készüléket a fejeden egyensúlyozva, bal kézzel vered [...]
Tooni: A képviselők nem kapnak elég fizetést, headsetre sem telik!
Szancso: Igazából ez egy füles, külön megrendelésre fejméretre igazítva...:)
Mind a 5 komment
Autóvontatás... izé.. tolás orosz módra
2512 0 1 Izé
norbertvincze: ilyet az amerikaiak is csinálnak, csak gumi nélkül.
Parkour vs Security
2737 0 1 Izé
Kiscsuri: Ez iszonyat gagyi. Ez a legjobb szavam rá.
Szende kislány gyakorló órákat vesz ;)
4160 2 1 Izé
Szancso: A maci nem volt bekötve. Mínusz 15 pont. :)
Oliver Ler Marinkoski érdekes világa

DeviantArt ; Tumblr
1415 0 1 Art Izé
Ravennë: Nagyon beteg, nagyon jó. :D
Kész átverés kutyáéknál ;)
2377 0 1 Izé
AVIREX: Ez kurvajo gif :-)
Mai ismeretterjesztő rovatunkban: a pocoknyúl (Ili pika). A kínai hegyekben élő ili pocoknyulat csupán 1983-ban fedezték fel, de azóta a populáció hetven százaléka kihalt, ma már kevesebb mint ezer példány él belőle. 

Még pár fotó
2650 2 9 Izé
Szancso: Annyi húst, nem lehet csak úgy leszopogatni. Sokáig kellett előtte grillezni őket. :)
bungle: Eljutott az indexhez is: http://index.hu/tudomany/2015/03/27/a_vilag_legcukibb_nyulfeleje_kinaban_el [...]
kotta: A képeknél nem értem, hogy az a Kispest-színű ruhás,napszemüveges-sapis, kütyükkel meg boto [...]
Mind a 9 komment
Régebbi postok...