REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Parkoló-karma
3426 0 8 Izé
Zellergumó: Értelemszerűen a kerékpárodat is keresztbe láncolod a kerékpártárolóhoz mert nem tiltja sem [...]
Demente: Alakul! Van némi önértékelési zavarod. Vagy fogalmad sincs mit jelent a szó! ?? tahó főnév [...]
bogoj: Lehet, hogy a Mazdás szabályosan parkol, de ezek a csíkok azért vannak így kialakítva, hogy az [...]
Mind a 8 komment
Azért ez csodás, nem?

1828 0 0 Izé
"Legyen legalább 100 kiló és 190 centi magas, hogy jól nézzünk ki együtt."

Aki nem felel meg Norbi elvárásainak... Még van remény



 
3057 0 1 Izé
qpci: Molnár Nagy Ő Anikó talán megfelelne Neki.
Azért nem szabad feladni, mindig lesz jobb
2562 0 0 Izé
A jeltolmács
2636 0 0 Izé
Régen olyan koravének voltak az emberek...
3167 0 0 Izé
Az új móka
Nyers ételeket csempésznek be az étterembe
1702 0 3 Izé
vibraloop: Ráadásul nem is kínai hanem vietnámi.
balogh predator: Fantasztikusan sokat röhögtem ezen....
aztmarnem: Nem tudom ki hogy van vele, de ez nekem inkább idegesítő mint vicces. Az pedig hogy alatta mindig [...]
Fura eszközök
2449 0 0 Izé
Ne vedd túl komolyan az életet
2443 0 0 Izé
Mr. Bean eszencia kihagyott jelenetekből
2154 0 0 Izé
Csak nézd, és gondolkodj egy kicsit
3168 0 0 Izé
Nem kell sima rendszám!
3760 0 0 Izé
Ki hogy áll a szakítással?
1818 0 0 Izé
Amikor még sokszor manuálisan kellett megoldani
2277 0 0 Izé
Itt valaki figyelemre vágyik
1752 0 0 Izé
Megérte, nem?
2823 0 1 Izé
davidoka12: MKKP facebook oldaláról leszedett képek, legalább az utolsó két képhez illett volna odaírni, [...]
Ha kreatív vagy, nem lesz bajod
2844 0 0 Izé
A genetika "csodája"
2943 0 0 Izé
Ha jó feneked van, azt mindenhol meg kell mutatni
3898 0 0 Izé
Csak egy kis pollen
2634 0 0 Izé
Ezt teszi a kígyómarás a vérünkkel
3232 0 0 Izé
Jó design, jó ötlet
2666 0 0 Izé
Ha szeretnénk ezekkel kész lenni farsangra, álljunk neki most
1249 0 0 Izé
Ez nálunk is kihívás szokott lenni, igaz?
1962 0 0 Izé
Mondjuk, lehet hogy nem ez volt a terv...
3851 0 0 Izé
Azt a türelmetlen mindenit
1523 0 0 Izé
A pasik mindent megoldanak
3461 0 0 Izé
Ezt még kivágni se tudod
3350 0 0 Izé
Mekkora volt rá az esély???
2959 0 0 Izé
A trollkodás mesterei
2685 0 0 Izé
Ez tényleg menő?
3490 0 0 Izé
Arnie és Linda kóstolnak

1321 0 0 Izé
Szurkolók nélkül unalmas lenne
2279 0 0 Izé
Amikor inkább röhögsz, mint szurkolsz
4550 0 0 Izé
A komoly dolgokba is csúszik baki
1903 0 0 Izé
Azért ezt a mentést lehet hogy nem a gyerekkel kellett volna intéztetni
1869 0 0 Izé
Jó a koncepció
1657 0 0 Izé
Miért szólaltál meg??
2158 0 0 Izé
Azért így nem könnyű!
2490 0 0 Izé
Nyugi, csak tél van...
2653 0 0 Izé
Régebbi postok...