REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Boszorkányos bicaj :)
2687 5 19 Izé
Tóth József: Apropó. Egy hölgyismerősöm vásárolt a piacon egy seprőt. Kerékpárral volt, rátette, és ú [...]
Tóth József: Az oldalkormányt látom rajta, de a magasságit nem. :DDD
papaluige: labdajátékokat nem szeretem,de autó és motorsportban,ja és talajtornában otthon vagyok! :))
Mind a 19 komment
Katicás fülhallgató (Errtunak külön ajánlanám, seggszy lenne egy ilyennel :D )
814 1 10 Tech Izé
Jozef7: ááááááááá még disznóóóóóóóó xD xD xD
CRaPtRaSH: http://www.geekalerts.com/earbuds-shaped-like-ducks-flies-and-pigs/
Jozef7: Hát elég érdekes egy szó xD
Mind a 10 komment
Pihentagyú találmány :)
A többi "művét" is érdemes megnézni...

3755 0 10 Izé
superxaba: nagy a zisten állatkertje!
Laci: Ettől a maskarától olyan a járása mint ezeknek itt: http://www.youtube.com/watch?v=jqR8vDLp_9w& [...]
Jokker: Ez nagyon fáj!
Mind a 10 komment
Egy érdekes, napenergiával hajtott SEAT tanulmányautó
2016 0 4 Autó Izé
Fever: Meg olyan drága lesz hogy csak a luxus nyaraló mellé fér el ahol igen, csak nyár van:)
Lui-G: Már sokkal jobb, ha nem full time-ba szennyezzük a levegőt... ezek szerint te motort sem vennél? [...]
Gomba: Ezt nem értem, hogy gondolják... A jövőben a nap 24 órájában sütni fog a nap és nem lesznek [...]
Mind a 4 komment
Egy érdekes, napenergiával hajtott SEAT tanulmányautó
2235 2 4 Izé
Fever: Meg olyan drága lesz hogy csak a luxus nyaraló mellé fér el ahol igen, csak nyár van:)
Lui-G: Már sokkal jobb, ha nem full time-ba szennyezzük a levegőt... ezek szerint te motort sem vennél? [...]
Gomba: Ezt nem értem, hogy gondolják... A jövőben a nap 24 órájában sütni fog a nap és nem lesznek [...]
Mind a 4 komment
Bring Me The Horizon - The Comedown (sci-fi fanoknak kötelező:D)

Chelsea Smile

Két dal a szeptember 29-én megjelenő Suicide Season című lemezről.
1286 0 1 Zene Izé
xcsokix: Kurva jó a vid:D:D Meg a zene is:D
Sealed Room
3852 1 15 Game Izé
nicky80: én is köszi!:)kész vok
MVS: Köszi a helpet megvan!!!
414lufi: Kjutottam (De videó nélkül nem ment volna)
Mind a 15 komment
303 Projekt - The Score

Régebben már volt egyéb számuk, ITT
651 1 1 Zene Izé
knédli: NEM IS ROSSZ
Egy nagyon szép Quimby-dal, nagyon szép és táncolható feldolgozása a Csík zenekartól. (valamilyen mezőségi dallam, pontosabbat nem tudnék biztosan9

Mindkét oldalról sokféle megítélés, vélemény létezik  a Csík feldolgozásairól, pedig a sokféle próbálkozó között ők tényleg igazán jól csinálják. Ehhez pedig "csak" a nagybetűs Zene szeretete és a felhasznált stílusok ismerete kell. Engem már korábban meggyőztek, de ezekkel a dalokkal együtt: végleg.
1768 5 3 Zene Izé
Jamilla: Tetszik, köszönöm.
kotta: http://www.mno.hu/portal/581956?searchtext=csík%20most%20múlik%20szökős Még ennyi adalék arr [...]
zuckerfrei: nagyon jó köszi a postot
Egy érdekes riport a disznóólból. :D
6424 2 6 Izé
spidy: de budáros kajk mint aki szégyeli magát oszt csak a malacok duftak pff tiszta csipáss ez a n [...]
Ildi: azt nem értem most miért guggolt le? mert az hogy röhög egy jót ok, de miért kellett le guggol [...]
mumus: lattatok mar malackukit ? nem vok retinigger de olyan alakja van mint a dugohuzonak !!!komoly :) und [...]
Mind a 6 komment
Egy durva, de szerencsés kimenetelű Nascar baleset.
869 1 0 Sport Izé
A tegnapi Liverpool - Manchester United angol bajnoki rangadó összefoglalója. Jó kis meccs volt.

A Fulham - Bolton meccsen pedig, Gera Zoli gyönyörű gólt lőtt. :)
597 0 3 Sport Izé
Balázs: 4 forduló telt el és eddig a pool az ellenfél, remélem így is marad;)
Maccoyi: Ön jó megfigyelő. ;)Gratulálunk. Ajándéka egy kiegészítő eszköz a meglévő porszívójáh [...]
likol: Ez a post kép csalóka,mert ha jól informáltak a pool nyert:)PP
Nagyik kontra The Sex Pistols
3238 1 5 Izé
gvereb1: áááá ez hatalmas!! A nagyi hangja kegyetlen, és még nagyobb pankok mint a sexypistol! :D
Angel87: Elég gyenge próbálkozás. A basszus meg az ének még elmegy, de a dobnak köze sincs a ritmushoz [...]
Szmiri: god save the granny
Mind a 5 komment
Magyar sebesség toplista. Te hányadik vagy?
14058 0 121 Autó Izé
bungle: adika küldte (annyira nem nagy szám, tekerjetek a végére): URL: http://www.youtube.com/watch?v=v [...]
toth_pityu: kis 120 as skodrimmal 20 éves korában sikerült menni 150et :)még ment volna, de már sajnáltam! [...]
mekszamnojz: mármint a kiszely tündi? :DD
Mind a 121 komment
Magyar sebesség toplista. Te hányadik vagy?
12771 7 121 Izé
bungle: adika küldte (annyira nem nagy szám, tekerjetek a végére): URL: http://www.youtube.com/watch?v=v [...]
toth_pityu: kis 120 as skodrimmal 20 éves korában sikerült menni 150et :)még ment volna, de már sajnáltam! [...]
mekszamnojz: mármint a kiszely tündi? :DD
Mind a 121 komment
Heaven Street Seven -  Éjszaka
436 1 0 Zene Izé
Subkulture - Erasus

A SUBKULTURE mögött Kem Secksdiin áll, ő a Celldweller-ből, illetve a Crossbreed-ből lehet ismerős, az első kislemezt (Erasus) ennek köszönhetően maga Klayton Celldweller pofozta hegyesre, innentől kezdve nyilvánvaló breakbeat per dnb-alapokra helyezett riffelések (9th szerint nyúmetál lenne ez, égbe feldobott keresztgitárokkal meg isten tudja még mivel) adják az alapot az éjszakai száznyolcvan fokos kézifékesekkel bőven megszórt üldözésekhez vagy feszültségűző zonerunokhoz, ha valaki azt mondaná, ez az új Celldweller-album első nótája, beszopnám a legnagyobb természetességgel. Még a vocoder is ugyanúgy szól, ugyanaz a központozás, talán csak dallamosabb és erre még a halfpipeban is szívesebben töri ki az ember a karját, mint az akármelyik új deszkapunkra. Megyek, ki is töröm a karom, az elmúlt pár napban ahány sebesülést kaptam, egy príma szakadékos fracture már csak nem oszt, nem szoroz.
1560 2 4 Zene Izé
gundul: Nincs mit, nekem amúgy a neved tetszik nagyon. :)
Kornadidas: nagyon megtetszett ez a szám, köszi:)
cereal_killer: csatlakozom az elottem szolohoz....en is beporogtem tole elsore eddig meg nem ismertem Celldwellert [...]
Mind a 4 komment
Ma este, helyi idő szerint 19 órakor kezdetét veszi a szokásos Apple keynote.  Itt vannak tippek, hogy mire számíthatunk. 

Update:

Megvolt ez is, semmi kiemelkedő, jellemzően az iPod vonalat érintette.  Röviden összefoglalva: 

- iTunes 8: itt a szoftver is változott és a mögötte lévő szolgáltatások. HD filmek 3 dollárért, NBC visszajött (Heroes, Monk)
- iPod Touch
- iPod Nano
- iPod Classic

Itt lehet megtek inteni a teljes anyagot. 
854 0 0 Tech Izé
Manowar - Warriors of the World

El sem hiszem, hogy eddig nem került fel.... Na mind1, nagyon érdekes szám, főleg a szövege miatt és szimplán, ha nem is érted, akkor is rohadt jó! (aki foglalkozik a New world order szarsággal, annak kifejezertten tecceni fog :) )
494 1 12 Zene Izé
M.agnus: Egyrészt tényleg a leghangosabb banda hivatalosan is, másrészt ők komolyan gondolják, végül [...]
Bloody Alukard: Sztem nagyon is jo a szoveguk csak erteni kell oket.....
Balázs: a rolling stones-nál nem röhejesebbek :D
Mind a 12 komment
The Panacea - The Evil seed
721 1 1 Zene Izé
Balázs: ha nem tudnám hogy milyen zenét játszik akkor azt hinném neonáci:)a mosolya pedig elbűvölő:D [...]
Egy kis homevideo, művészi felfogásban: "Impervious" címmel. A zenét is én írtam hozzá.
...de köszönet a segítségért Krisának, Jánosnak, Edinának. Végtére is az első ilyen klipp,
amit összehoztunk. Mindenkinek köszi, aki megnézi és kommentezi, hogy okuljunk :)

Az egészet sufniból toltuk egy handycam-el és néhány kerti lámpával :-D

még néhány zene itt
761 2 5 Zene Izé
Balázs: a klip eleje nagyon profi bár a nagyváros rész bevágása potya a szép esti képek után:)a zen [...]
MStipee: Nekem is nagyon tetszett, valamiért Venetian Snares érzésem támadt tőle, csak így tovább (htt [...]
mekszamnojz: hát ez igen. tetsz nagyon. :) respekt.
Mind a 5 komment
A lufifújó verseny nyertese :D
4215 2 10 Izé
Kampec: aztán héliumos lufiként árulná ;D
zuckerfrei: haha :D
Maccoyi: Nem én fingottam! ;)
Mind a 10 komment
Eyes Set To Kill - Darling
849 0 5 Zene Izé
OZZYka: Hoppika nemszóltam az egy másik szám :DDDDDDDDD
OZZYka: Kár hogy postoltam még első nap de amúgy jó :D
Cromex: Ez biztos csak velem van így, de szerintem ez a scream-core vagy mi ez már elég undorító :).
Mind a 5 komment
Még fel sem fogtuk a Resurrection fedőnevű Chimaira pusztítást, máris készül az új lemez! A munkálatok menetét a srácok megosztják velünk is, szóval a lent található(igen rövid) teaser videóra vesd kurzorod!
287 0 0 Zene Izé
Austrian Death Machine - Get To The Choppa

Elkészült az első videóklip az Austrian Death Machine nemrég megjelent, Total Brutal című lemezéhez. A banda Tim Lambesis (As I Lay Dying) projektje, ami két fontos tényezőn alapszik. A szövegek Arnold Schwarzenegger különböző filmjeiből kiollózott kulcsmondatok köré épülnek, a zenei alaptól pedig semmiféle meglepetést nem szabad várni. Lambesis elmondása szerint az ADM pontosan olyan zenét játszik, amit elvársz egy kemény bandától. Tehát a gyors tempó, breakdown, sing along és gitárszóló minden számban adott.
551 0 2 Zene Izé
MStipee: Ez jóság xD
xcsokix: Isten :D kb 3 hónapja találtam rá meg is van az album csak ajánlani tom mindenkinek!!:D
Rétegszoftver ajánlatunk következik: A qik.com egy Iphone alapú online videostream rendszer, aminek segítségével remekül lehet közvetíteni ami éppen történik körlöttünk. Vagy kukkolhatjuk mások létezését. Kis nyomozómunkával meg lehet találni minket is :)
848 0 0 Tech Izé
Moloko - Pure Pleasure Seeker
Kedves videó Roisín Murphy Molokós éveiből, midőn telejsen atomjaira hullva bódítja közönségét a katarzis ösvényére.
510 1 0 Zene Izé
Megérkezett a júliusban, Kaliforniában forgatott Metallica videóklip, ami a korábban audió formátumban már nyilvánosságra hozott The Day That Never Comes című nótához készült.

James Hetfield elmondása szerint a videóval semmiféle politikai párhuzamot nem kívánnak húzni az iraki háborúval kapcsolatban. Amikor a dal szövegét írta annak idején még csak nem is gondolt semmi hasonló lehetséges megfilmesítésre azzal kapcsolatban. A klippet az a Thomas Vinterberg rendezte, aki Lars von Trier-rel (szintén dán, kult filmrendező) közösen elindították a Dogme 95, azaz Dogma mozgalmat.

Az új Metallica lemez, a Death Magnetic szeptember 12-én fog megjelenni.
586 1 5 Zene Izé
Lee77: Ennek a számnak ez eleje a fütyülős pálesz reklámjánk zenéjére emlékeztet engem!: ))
Balázs: nekem azzal s evolt bajom és ebben is érződik néhol szentem, kb mint ha a st. anger és a kill e [...]
gundul: Nekem a Broken, Beat & Scarred nagyon tetszik és a The Unforgiven III. Összességében nem rosszab [...]
Mind a 5 komment
Pepsi Ice Cucumber - Japánból.

Teszt:
2860 4 32 Izé
Laretta: + nem innám...
cassone: Egy elég jó PEPSI ICE CUCUMBER review: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=5wStu1hIag0[/URL] és [...]
wnw: így-így :D
Mind a 32 komment
Splittr - All Alone
Az előadót nem nagyon ismerem (wikin se találtam róla semmit), de az a szám valami oltári jó. A myspaces honlapja meg nem nagy cucc, ezért úgy gondoltam, hogy csak a legjobbat adnám nektek ebből az előadóbol. Az pedig ez a szám ;)
715 1 1 Zene Izé
Erunder: Ez nem lehet igaz. Első posztom zeneizén és már 174-en megnézték ( ebből 1 én voltam :) és [...]
Dead Man In Reno - From Here I Can See The Shore

nashvillei deathcore banda.
279 0 0 Zene Izé
Sectah - Lent az utcán

Day + Radical from Sopron
778 2 0 Zene Izé
Eagle Eye (Sasszem)

Jerry (Shia LaBeouf) és Rachel (Michelle Monaghan) két idegen, akiket összehoz egy rejtélyes telefonhívás. A hívó fél egy nő, akit egyikük sem ismer, és aki az életüket és a családjukat fenyegetve egyre veszélyesebb helyzetekbe hajszolja Jerryt és Rachelt, miközben a hétköznapok technológiáját használva követi minden lépésüket, és úgy tűnik, mindent lát.

A film D.J. Caruso rendezésével október 2-án kerül bemutatásra Magyarországon.
2807 0 9 Film Izé
csicsilla: egyszer jo volt,nem szeretem mikor nők keménykednek,meg mittomén...nem jön be a páros akciofilm [...]
r3clbull: tudna valaki kuldeni cinemastore.hu meghivot? megkoszonnem :D
xontflong: Mindent lát? Csak nem Byakugan-ja van? XDXDXD
Mind a 9 komment
Eagle Eye (Sasszem)

Jerry (Shia LaBeouf) és Rachel (Michelle Monaghan) két idegen, akiket összehoz egy rejtélyes telefonhívás. A hívó fél egy nő, akit egyikük sem ismer, és aki az életüket és a családjukat fenyegetve egyre veszélyesebb helyzetekbe hajszolja Jerryt és Rachelt, miközben a hétköznapok technológiáját használva követi minden lépésüket, és úgy tűnik, mindent lát.

A film D.J. Caruso rendezésével október 2-án kerül bemutatásra Magyarországon.
3189 2 8 Izé
r3clbull: tudna valaki kuldeni cinemastore.hu meghivot? megkoszonnem :D
xontflong: Mindent lát? Csak nem Byakugan-ja van? XDXDXD
Ujvy: volt az elmúlt két hónapban 3 is, csak neked nem szóltunk..:D
Mind a 8 komment
Andrea Bocelli az egyik legszebb hangú kortárs tenor. Életéről pl. itt olvashattok.

Elmo pedig Elmo a Szezám utcából. Örömet okoz neki ha elszámolhat 20-ig, elmondhatja végig(!) az ábécét, vagy ha jót játszhat a szörny és mackó nemzetiségű haverjaival. Elaludni kortársaihoz hasonlóan nem annyira szeret.

És itt vannak ők ketten, ahogyan "előadják" a Bocelli előadásában világsikerré vált dalt kicsit más szöveggel. (Az eredetiben közreműködő Sarah Brightmant most csak megemlítjük, bár ennél ő is többre érdemes.)

Jó mulatást!
1660 4 2 Zene Izé
Kiscsuri: Andrea Bocelli-nek gyönyörű hangja van.Annyira kellemes, hogy nagyon :D!
szpet: Imádom Bochellit. (És Elmot is. ^^') Lehet, hogy hülyeség, de azon gondolkoztam, hogy vajon Ser [...]
Nemzetközi Testfestés Fesztivál Dél-Koreában

7011 3 0 Izé
A szalonnás vodka, nyalóka, csoki, sebtapasz, fogselyem és melltartó után végre itt a bacon illatú szmoking.

Reméljük kényelmes benne a futás, mikor a kutyák megkergetnek. ;)

(Ennél már csak az igazi a durvább :) - bungle)
2306 1 5 Izé
bungle: Bacon vodka: http://bakonvodka.com/
wtf: Igen, ez ugyanaz a link, mint a melltartó a post szövegben. :)
Lazarus: http://ize.hu/comments.php?post_id=6905
Mind a 5 komment
Seal - Kiss From the Rose

és egy piano változat

és egy acoustic tutorial
682 1 0 Zene Izé
Underoath

A jövő hét kedden megjelenő új lemezt teljes egészében meg lehet hallgatni a banda myspace oldalán!

A Lost In The Sound of Separation című albumon a következő dalok szerepelnek:

1.Breathing In A New Mentality
2.Anyone Can Dig A Hole, But It Takes A Real Man To Call It Home
3.A Fault Line, A Fault Of Mine
4.Emergency Broadcast... The End Is Near
5.The Only Survivor Was Miraculously Unharmed
6.We Are The Involuntary
7.The Created Void
8.Coming Down Is Calming Down
9.Desperate Times, Desperate Measures
10.Too Bright To See, Too Loud To Hear
11.Desolate Earth... The End Is Here
585 0 0 Zene Izé
Children of Bodom - Talk Dirty to Me (Poison Cover)

 

COB feldolgozások listája:
01. Aces High (Iron Maiden)
02. Don't Stop At The Top (Scorpions)
03. Hellion (W.A.S.P.)
04. Mass Hypnosis (Sepultura)
05. No Commands (Stone)
06. Repent (Cryhavok)
07. Shot In The Dark (Ozzy Osborne)
08. Iron, Steel, Metal (Wizzard)
09. Rebel Yell (Billy Idol)
10. Talk Dirty To Me (Poison)
11. Knuckleduster
12. Latomeri (Klamydia)
13. Bed Of Nails (Alice Cooper)
14. She Is Beautyful (Andrew W.K.)
15. Silent Scream (Slayer)
16. Somebody Put Something In My Drink (Ramones)
17. Oops I Dit It Again (Britney Spears)
596 1 0 Zene Izé
Régebbi postok...