Boszorkányos bicaj :)
2687
5
19
Izé
Tóth József:
Apropó. Egy hölgyismerősöm vásárolt a piacon egy seprőt. Kerékpárral volt, rátette, és ú [...]
Tóth József:
Az oldalkormányt látom rajta, de a magasságit nem. :DDD
papaluige:
labdajátékokat nem szeretem,de autó és motorsportban,ja és talajtornában otthon vagyok! :))
Mind a 19 komment