REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Exkluzív interjú Madonna öccsével a botránykönyvről!
649 0 0 Pink Izé
Errander

Az Errander egy fiatal banda az angliai Barnsley-ből, mely nemrég változtatta a nevét P>S>P-ről (Purple Sticky Punch) a mostanira. Előző nevükön 2001-ben pár demót és egy saját erőből megjelentetett kislemezt (Too Fine Line) jegyeztek, valamint 2003-ban egy kétszámos maxit, s koncerteztek a Today Is The Dayjel és Johnny Truanttal is. Ezután következett be a névcsere, s szerződtek az In At The Deep End kiadóhoz, ahol megjelenhetett a The Need To Know.
685 1 7 Zene Izé
killerrabbit: Balázs, miért másoltad be a megkeresésem / megkérdezésem nélkül egy az egyben az erről a le [...]
pé e té i: Hmm egy mondatban két oltás:D Jóféle xD
Balázs: mivan?be akadt a lemez?2 hozzászólásod ugyanaz, annyira szánalmas:D
Mind a 7 komment
Tiszta öröm a Nintendo! Régen az N64, manapság a Wii miatt bolondulnak a gyerekek! Az Xbox miatt is bolondulnának! :)
7046 4 54 Izé
Tooni: Exorcist (egzöszájzbúk) unboxing :D
bungle: Wiiiiiiiii... :D www.youtube.com/watch?v=3lkaIggnUPY
bungle: Szerintem elég gagyi reklám ill. megjátszott "átverés". De van ilyen párocska, aki már szerep [...]
Mind a 54 komment
Bow Adventure
1463 0 0 Game Izé
Ne tartsátok magatokba. :)

A legviccesebb kommentek nyernek. A szokásosat (póló, bögre, sapka). A határidő legyen mondjuk hétfő 23:59.

Frissítés: rögtönzött kis zsűrink (Crap, Macc és bungle) a következő kommenteket választotta ki:
10. - dejv, 14. - tikshow, 17. - Bdanss, 35. - JoinR és 50. (ill. 39 és 148 is tetszett) - Ghavin.

Gratulálunk nekik, megy az e-mail, majd a megadott címekre a választott nyeremény! A többieknek is köszi, lesz még a héten (valószínű több) nyereményjáték!
12359 3 244 Izé
bungle: cancer1 küldte: Egy újabb felszarvazott... ;) http://damncoolpics.blogspot.com/2009/07/diablo-dele [...]
Maccoyi: Én meg zsűriztem is meg nem is. ;D Ez így pont jó volt. :D
bungle: Én köszi a segítséget. :)
Mind a 244 komment
Daft Punk Harder Bodies (Male version) Harder Better Faster
Ez annyira jó!
1369 1 2 Pink Izé
CrazyLime: Jaja! Főleg a baloldali. Van másik videója is, amin 1edül van. Cuukii :)
nicike: jaja sztem is nagyon yoo !!! írtó sokat pörögtem a bnőimmel ezeken a srácokon :D annyira cukik [...]
Az elhíresült Eli Manning passz és a még ennél is híresebb elkapás:)Super Bowl 08

(Azért ez sem csúnya.) ;)
631 1 1 Sport Izé
Balázs: tyűűű naon komoly:)csak hát Giants szurkoló vagyok;)
A boldogság titka
572 0 0 Pink Izé
Erich von Däniken és a Prae-astronautika / Palaeo-SETI / Paleoasztronautika, kinek melyik a szimpibb. :)

Magyar Paleo oldal

World Mysteries

Angol Wiki, bővebb de angol
4106 6 66 Izé
he: Vagy ha "rossz" időbe érkezel, akkor az inkvizíció máglyán megéget.
Balugray: Igen, az evolúció elmélet több helyen lyukas. Tételezzük fel, hogy az embert teljes egészébe [...]
Balugray: "> Amit meg mondasz, hogy az akkori egyhaz, nem engedhette meg, hogy valaki ellentmondjon a tanitasu [...]
Mind a 66 komment
Amon Amarth - Twilight Of The Thunder God

Twilight of the Thunder God a címe az Amon Amarth 7. albumának. Pontos megjelenési dátum: szeptember 22.(hétfő)

A lemez érdekessége amellett hogy, egy igen ígéretesnek tűnő speciális kiadásban (bonusz CD+DVD) is elérhető lesz, még híres zenészek is tiszteletüket teszik rajta egy-egy nótában. Nevezetesen L.G. Petrov, az Entombed énekese a Guardians Of Asgaardban, a Childreon of Bodom gitárosa, Roope Latvala egy szóló erejéig a Twilight Of The Thunder Godban, és az Apocalyptica egész tagsága a Live For The Killben.

Késő ősszel a zenekar csatlakozik az Unholy Alliance III nevezetű turnéhoz, melyen a Mastodon, a Trivium és a Slayer társaságában zúzzák le Európa egy részét, hozzánk legközelebb Bécset, november 16-án.
566 0 7 Zene Izé
Balázs: ennyi:DDDD
Cromex: Igen, viszont én azt hittem, hogy paganról beszélünk. Amon témához a slipknot fájdalmad nem n [...]
Balázs: jó, tudom volt Apocalyptica meg Metallica is, de nekem a nagy fájdalmam a Slipknot hiány meg a Tr [...]
Mind a 7 komment
Rabokat szórakoztatott Dundika
2986 0 1 Pink Izé
Angyalkahh: Vannak slágerei? .....te jó ég! Asszem kicsit lemaradtam, mondana valaki akár egyet? Köszi!
The Hives - Tick Tick Boom

Upc reklámból lehet ismerős :)

Myspace
865 2 1 Zene Izé
yvaine: kiraly :D
Miss Lady Boys - óvatosan, ha Thaiföldön jártok! :D

Lehet ezt inkább a Pink Izé Pasi kategóriájába kellett volna rakni...? ;)
16746 2 25 Izé
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/fura-emberek/41810_ekozben-thaifoldon?mode=latest&position=0&large=1
NoGoodNick: They're all quite cute. When they're that attractive I almost wouldn't mind the little shaft that co [...]
fraki: Go travi, Go! :)
Mind a 25 komment
Sigur Rós : Gobbledigook

Sigur Rós izland második legismertebb zenekara (Björk után ugye) videói többnyre érzékeny témákat boncolgatnak mint pl. Down kór, zenéjük néhol ünnepélyes, néhol fájdalmas, de valahol mégis felemelő, a gobbledigook legutóbbi szerzeményük, meglepően vidám hangulatú és a videóban nagyon szép lányok szerepelnek naturálisan ábrázolva :) (nem utolsó sorban), akár bébz-nek is elmenne. Az izland blogon bővebben is olvashattok a Sigur Rós-ról és Izlandról is. http://izland.blog.hu/
446 0 0 Zene Izé
Szexbomba képző kezdőknek
6077 2 10 Pink Izé
Errtu: a köztünk szikrázó levegő elektromos töltéseit tárolom el, és azt használom :)
Purple: és kurblis neted van :D
Errtu: megtörtént. tegnaptól petróleum lámpa mellett nézem a TV-t is.
Mind a 10 komment
Egy post csak a lányok kedvéért. :)
3489 1 43 Pink Izé
humanviki: Jól néz ki a fiúka......
nicike: phuu ezeknek a fasziknak van mire büszkének lenni :P :D sztem :):D
CrazyLime: Hahhaha! Van ám önbizalom! :)
Mind a 43 komment
Nightmare Revisited a lemeznek a címe, amin az 1993-as Karácsonyi Lidércnyomás (Tim Burton rendezésében) soundtrack-jén található dalok kerültek feldolgozásra. Az album szeptember 30-án fog megjelenni a Walt Disney Records kiadásában. A Kidnap The Sandy Claws átiratát pedig a Korn előadásában hallhatjátok.


Íme a korongon található nóták és előadóik listája:

01. Overture - DEVOTCHKA
02. Opening - DANNY ELFMAN
03. This Is Halloween - MARILYN MANSON
04. Jack's Lament - ALL AMERICAN REJECTS
05. Doctor Finkelstein/In The Forest - AMIINA
06. What's This? - FLYLEAF
07. Town Meeting Song - POLYPHONIC SPREE
08. Jack And Sally Montage - THE VITAMIN STRING QUARTET
09. Jack's Obsession - SPARKLEHORSE
10. Kidnap The Sandy Claws - KORN
11. Making Christmas - RISE AGAINST
12. Nabbed - YOSHIDA BROTHERS
13. Oogie Boogie's Song - TIGER ARMY
14. Sally's Song - AMY LEE
15. Christmas Eve Montage - RJD2
16. Poor Jack - PLAIN WHITE TS
17. To The Rescue - DATAROCK
18. Finale/Reprise - SHINY TOY GUNS
19. Closing - DANNY ELFMAN
20. End Title - THE ALBUM LEAF
21. Oogie Boogie's Song - RODRIGO Y GABRIELA
930 2 3 Zene Izé
Balázs: szivisen:)
Notimeforlovepony: Atytavilag!!!!!!Mekkora otlet. en az eredeti albumot meg most is halgatom...hitetelen kossz a postot [...]
fadam: ez baróó lesz
Miss Elítélt Kolumbiában
9107 0 5 Izé
Tóth József: Kíváncsi lennék, hogy jutalmul hány "keményleány" fogja "felajánlani" a szolgálatait?
crusoe: kábszerfutárok... van néhány magyar is
Schabee: de milyen sok nő van arrafelé börtönben :s
Mind a 5 komment
Nagy az öröm! :)
7834 2 5 Izé
AVIREX: ezek se mai felvételek:D
Ilsa: Tök jó látni ahogy örülnek:)
Re-Peet: Hogy menekült a feka bálna elöl :D
Mind a 5 komment
Billy Stewart - Summertime

Billy Stewart 1966-ból. Fekete hang, fekete zene, de még mindig üt!
469 0 0 Zene Izé
Ezen post kapcsolódó videóit böngészve jutottam el a linken található videókig.
4927 4 4 Izé
Maggi: A lufisat tán integrál számítással lehet leírni ! Szal aki vágja kezdjen neki...:D:D:D
Cromex: Szerintem erről a kameráról már volt itt. Ha nem is itt, akkor a tech-en, de tényleg érdekes : [...]
E.Dé.i.eN.A: Ez nagyon érdekes!! Nekem az ugyújtós tetszik :D
Mind a 4 komment
Öt évvel feloszlásuk után visszatért a kaliforniai Spineshank, méghozzá az eredeti felállásban:

Jonny Santos - ének
Mike Sarkisyan - gitár
Rob Garcia - basszus
Tommy Decker - dob

Born Conform Report címmel pedig egy teljesen új nóta demó verzióját már meg is lehet hallgatni a myspace oldalukon.
Mindeddig 5 új számmal készültek el, amihez még 15-öt terveznek írni mielőtt stúdióba vonulnának.
A zenekar legutóbbi lemeze, a Self-Destructive Pattern 2003-ban jelent meg.
652 0 1 Zene Izé
ohemke: ÁÁÁÁÁ Jó ezt hallani:D!!!!
Sharad Haksar - Brand Irony
5232 0 5 Art Izé
Dawe: almák=apple+IBM hát nem éppen szeretik egymást
ismeretlen: bakker én rá se jöttem
Dawe: IBM egy garázskapura festve? eltartott egy darabig amire rájöttem hogy az allmáknak fontos szere [...]
Mind a 5 komment
Sharad Haksar - Brand Irony
5701 6 5 Izé
Dawe: almák=apple+IBM hát nem éppen szeretik egymást
ismeretlen: bakker én rá se jöttem
Dawe: IBM egy garázskapura festve? eltartott egy darabig amire rájöttem hogy az allmáknak fontos szere [...]
Mind a 5 komment
Travis Barker Remix Soulja Boy "Crank That"
649 2 12 Zene Izé
fadam: amugy rohadt szerencséjük volt, a gépen asszem 4en meghaltak és ők 2en nem
Balázs: köszi a linket úúú ez gáz, jobbulást!!!!
gundul: Lezuhant a repülőjük, http://velvet.hu/blogok/gumicukor/2008/09/22/travis_barkernek_es_dj_am_nek_ [...]
Mind a 12 komment
Need for Speed: Undercover - G-Mac Trailer
1098 0 3 Tech Izé
Jozef7: én sem azt mondtam hogy jó hanem jobb mint a többi :)
bOne: szerintem pocsék :S
Jozef7: Na ez már jobb Trailer!
Shave the pussy
11211 7 17 Izé
Findzs: csupasz nunát a férfinépnek az a király :)
ismeretlen: engem érdekel. Na de azért nem egyfolytában volt divat, hanem hol igen hol nem. és volt hogy mus [...]
Joshi: A shaved style soha nem fog kimenni a divatból. Minden civilizált korban megtalálható volt. Már [...]
Mind a 17 komment
Fotók a Ramadán hónapról
2170 0 3 Art Izé
Derill: job felső képet figyed már mekkora kakaóscsiga!!:D
Tóth József: Nem tudom, miért maradt le az Ők elől a "korán"?
Tóth József: Ilyenkor ők kelnek, de úgy látom, elég sokat esznek... :)))
Fotók a Ramadán hónapról
2457 3 3 Izé
Derill: job felső képet figyed már mekkora kakaóscsiga!!:D
Tóth József: Nem tudom, miért maradt le az Ők elől a "korán"?
Tóth József: Ilyenkor ők kelnek, de úgy látom, elég sokat esznek... :)))
Jose Gonzales & The Knife - Heartbeats (Solarcube Bootleg)
704 2 3 Zene Izé
pupuc: wá nekem bejön.persze az eredetit nem űberelheti.
AVIREX: szvsz meg így cool..
Balázs: egy ilyen király számot miért kell így elcsúfítani banyek?!:S
Escape of purple door 2
5200 0 59 Game Izé
fannieva: adj neki enni:)
eváj: hogy szerzem meg a tojááááááááááááááááááááááááást? kurva csirke csak kotkod [...]
kenv5577: Igen már nekem is megvan. END! huh nehéz szülés volt :D
Mind a 59 komment
Jon Bon Jovi feat. Richie Sambora - Bad Medicine
406 0 0 Zene Izé
Badly Drawn Boy - Disillusion
252 1 0 Zene Izé
"Az otthon zöld füvén..."

Lazán kapcsolódik.
7964 2 18 Izé
Kandur: ez így van a vizipipába a "csoki" való :D meg cigipapírba is lehet csak dohányt tekerni.Franci [...]
mekszamnojz: ja, rossz az aki rosszra gondol :)
Purple: bizony :) általános reakció a pipára is mindig negatív... pedig jó dolog :))
Mind a 18 komment
Idősebbek is elkezdhetik...
3546 1 8 Izé
Lizsu: "családi gondjaidat meg hagyd otthon lécci!" otthonról netezek;)
Tybbah: miért is irigyled őket? ezeknek a fasziknak nem kiartásuk, hanem komplexusaik vannak.. ez külön [...]
Tybbah: asszem csak a 41es az öreg a többi nem annyira :/
Mind a 8 komment
Dimmu Borgir - The Serpentine Offering
1058 1 0 Zene Izé
Alexi Laiho & Roope Latvala (Children Of Bodom) Summer of Vivaldi's Fours Seasons

Akinek kell mp3ba, az áttudja konvertálni a videót ITT :)
904 1 0 Zene Izé
Kispál és a Borz vs Jucus - De szeretnék...
522 2 0 Zene Izé
Junkies - Rock and roll-ból ötös
491 3 0 Zene Izé
Death - Symbolic

Thrash metál 95-ből
286 0 7 Zene Izé
pepeti: Nem egyértelmű hogy ők-e a stílusnévadók, de biztos hogy nem death metalt játszottak. Sokan a [...]
Errtu: Mivel sorban kerülnek ki a post-ok, ezért sanszos, hogy jópáran várakoztak előtte. Nyugodtság [...]
Purple: szerintem sem para.
Mind a 7 komment
Régebbi postok...