REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
A legizgatóbb szexfantáziák - Miről álmodik a férfi és miről a nő? 
1313 0 3 Pink Izé
Purple: de nagyszerű :P
Kiki21: az túl egyszerű:)
Re-Peet: ha csak szimplán du*ásról, akkor az baj? :D
NFL Fantasy File: David Akers

Marc BulgerLaurence MaroneyMarque s Colston,

 Mason CrosbyAndre JohnsonChris Chambers,

Jason CampbellNeil RackersBraylon Edwards

Szerintem érdemes megnézni őket:)
724 1 2 Sport Izé
tremor: Neil Rackers a legjobb !! Arra azért kíváncsi lennék, hogy hányadik próbálkozásra sikerült, [...]
Maccoyi: Chris Cooley : http://sport.ize.hu/comments.php?post_id=1940
Bakiparádé 1990. Szilveszter
7365 5 10 Izé
Siendor: A Fábry tiszta Al Bundy :)
tjunior: mondjuk fábrynak az a csíkos gatya pöttyös nyakkendő összeállítása az nagyon durva, tutti m [...]
Sziszo: Fábry nagyon ott van.. hehe de rég volt :)))
Mind a 10 komment
Egy igazi pókember.
1046 1 2 Sport Izé
tremor: uhh ez nagyon kemény!!!
Szosztar: Nem gyenge!
Alphonse Brown-Alphonse Brown - Le Frunkp
A Fatal Bazookáról jutott eszembe ez a remek klasszikus, ha jól vagyok informálva ezt is ők követték el anno.

Egyébként "A Cucc" című francia film zenéje.
982 1 0 Zene Izé
Új tévésztár született Németországban: Lupin, az ARD csatorna szerkesztőségi macskájának "személyében". A tarka négylábú beszökött abba a stúdióba, ahol éppen az időjárás-jelentést rögzítették, először csak a farka látszott, majd az időjós, Jörg Kachelmann lábához dörgölőzött, aki felkapta és folytatta a műsort. :)
7421 3 13 Izé
Lilu__cica: Az tény, hogy kirepítettem egy kicsit a macskát az ajtón. Na de hogy Németországig menjen? Lá [...]
Sissi: Akkor is jó lesz, mert addigra elfelejtem és ha meglátom még jobban örülök neki:D 5 perces me [...]
M.Andreas: Szándékomban állt... :) Nagy volt az arcom, úgy néz ki, ez egy darabig eltart, bocsi. Ma már n [...]
Mind a 13 komment
Ne bántsd a fát, mert ő is érez élvez - avagy reklám a WTF kategóriából.
14907 5 6 Izé
Schabee: basszus ez mekkora állatság
Lui-G: Szeretik a friss enyvet...
Tóth József: Most ezek vámpírok, vagy üdítőt isznak?
Mind a 6 komment
Fából készült levelezőlap, ami egy repülő modellt rejt magában. :)
1418 3 2 Tech Izé
Jozef7: xD Tényleg az van oda írva hehe xD
pdstudio: szopj anglia?
Hét golyó, két asztal, egy lövés.
6887 3 8 Izé
kszaten: szegény kopasz már nem látott olyan fáradt lehetett mert eszt nem jó abba hagyni amikor már me [...]
AVIREX: az jo,amikor a felénél felkapja a golyót,ráejti a másik 3 ra és azok is bemennek,amúgy addig [...]
Cole: Ráadásul olyan arccal dobja el a dákót, meg a kesztyűt, mintha hajnal 1:28-kor ébresztették v [...]
Mind a 8 komment
Az animalsex mellékhatásai... most aztán lehet magyarázkodni. :)
12775 2 15 Izé
Schabee: ezt a marhaságot
tremor: lol ez alap h fake!! :D
Éjfélilány: :DDDD
Mind a 15 komment
26 éves magyar tört be a luxusautóiparba
11219 0 7 Autó Izé
zuza: hát akárhogy is de a 2006 os antas sokkal szebb és stílusosabb volt .
AVIREX: inkább az árát kérném el,ha lehet :]
Lee88: Minden tisztelet a srácé, tudom h álomvilág de kurvára ilyeneket kéne mutatni a híradóba h t [...]
Mind a 7 komment
26 éves magyar tört be a luxusautóiparba
11220 5 7 Izé
zuza: hát akárhogy is de a 2006 os antas sokkal szebb és stílusosabb volt .
AVIREX: inkább az árát kérném el,ha lehet :]
Lee88: Minden tisztelet a srácé, tudom h álomvilág de kurvára ilyeneket kéne mutatni a híradóba h t [...]
Mind a 7 komment
Kompresszoros hűtés AMD videokártyákhoz a Thermaltake-töl. A Thermaltake kínálatában már most is vannak olyan kompresszoros hűtéssel ellátott házak, amelyekben az overclocker felhasználók rendszerében elhelyezett processzor hűtését a fent említett megoldás segítségével próbálják hűvösen tartani. A Thermaltake most bejelentette, hogy hamarosan az AMD videokártyáihoz is elérhető lesz a kompresszoros hűtés, így a rendkívül nagy népszerűségnek örvendő Radeon HD 4000-es sorozat tagjait már nem csak levegővel és folyadékkal, hanem akár kompresszorral is lehet hűteni, amennyiben komolyabb tuning elérése a cél.
A Thermaltake szakemberei az Xpressar technológia módosításával kívánják majd megoldani a videokártyák hűtését. A kereskedelmi forgalomban is megjelenő újdonságok a gyártó állítása szerint nagyjából 20 Celsius fokkal hűvösebben tartják majd a grafikus processzort, mint a folyadékhűtés segítségével dolgozó megoldások. A videokártyákhoz készülő Thermaltake Xpressar rendszerben egy kisméretű kompresszor foglal helyet, ami hasonlít a hűtőszekrényekben és légkondicionáló berendezésekben alkalmazott társaihoz, de jóval kisebb azoknál. A mérnökök úgy alkotják meg a rendszert, hogy az egy kompakt megoldás legyen, ami mindössze a számítógépház meghajtó bővítőhelyeinek egy részét foglalja el.
A Thermaltake vezetője szerint a kisméretű, DC inverterrel ellátott kompresszor nem az átlagfelhasználókat, hanem a fanatikus overclockereket célozza majd meg. A rendszerben intelligens IC vezérlés lesz jelen, amely segít minimálisra csökkenteni a hőmérsékletkülönbségből adódó kondenzáció, azaz páralecsapódás mértékét. Az észrevételek alapján az Xpressar rendszerek már eddig is népszerűek voltak a fent említett felhasználói körökben, a vállalat az újdonságtól azt reméli, hogy optimális hűtést biztosít majd a Radeon HD 4000-es sorozatú kártyák számára, valamint világszerte felkelti majd a tuninggal foglalkozó felhasználók érdeklődését.
1144 0 0 Tech Izé
Egy kreatív asztalos guruló izéi. :)
3767 0 7 Autó Izé
kszaten: a mixer az nagyon ügyes........ (nem azért mondom mert kömüves vagyok csak fasza)
Lobo: Faterom még fiatal korában egy tankot csinált fából de az nem volt ennyire részletgazdag.
spider86: jó lehetne rajtuk szimulálni ahogy kigyullad egy kocsi:)
Mind a 7 komment
Egy kreatív asztalos guruló izéi :)
3913 4 7 Izé
kszaten: a mixer az nagyon ügyes........ (nem azért mondom mert kömüves vagyok csak fasza)
Lobo: Faterom még fiatal korában egy tankot csinált fából de az nem volt ennyire részletgazdag.
spider86: jó lehetne rajtuk szimulálni ahogy kigyullad egy kocsi:)
Mind a 7 komment
Fatal Bazooka - Trankillement

Ezek nem normálisak...:)
1357 3 4 Zene Izé
SzaboLG: ez a klipjük egyébként arról híres hogy valóban egy idegen tengerparty:D házába törtek be [...]
közlegény: Az Europe 2 tv-n egy időben nagyon nyomták őket, különösen a Fous ta cagoule c. szerzeményük [...]
SzaboLG: érdemes megnézni a többi kliopjüket is . igazi alkotók, de szöveg az nem mind1 elég erősek X [...]
Mind a 4 komment
Fiam, hányszor mondtam már neked, hogy baseballozás közben soha ne veszítsd el a fejed! :D
932 0 0 Sport Izé
Star Wars falióra
1942 3 12 Izé
Schabee: ilyent kérek születésnapomra
Ordas: hát nem tudom, nekem a Csubakka hiányzik...
MonTom: Nem all terrain- scout transportot akartál mondani? Szerintem a homoksikló helyére inkább egy ja [...]
Mind a 12 komment
Kergecica. ;) (nyugi, maradt 8 élete :))
7808 2 25 Izé
bandee1219: Végül is, bármekkora zuhanást túl lehet élni, mert az még nem fáj.
nyehőce: 34 emeletnyi zuhanást élt túl egy cica http://www.rtlhirek.hu/cikk/237786
nyehőce: Ja, és ne bántsátok szegény macskákat, mert járhattok még ti is így: http://inforadio.hu/hir [...]
Mind a 25 komment
Az igazi Star Wars fanok, ilyen mezekben sportolnak. :)
388 1 3 Sport Izé
H7S1: Azért nem sportolnak, mert az ERŐ VELÜK van!Max ráhatással! :)
yoman3d: Az igazi Star Wars fanok, nem sportolnak. :)
Balázs: ilyen köll:D
Modern tánc? Performance? Művészet? :D
6247 3 29 Izé
Masakari: az egész 1 szám:) csak megtévsztő^^ a címét már leírták:P
Nínna: Köszi szépen!:):P
hondo: Trance Generators - Do U Wanna Balloon
Mind a 29 komment
Marhára figyelt... hogy legalább fejbe ne találja...
467 0 0 Sport Izé
Vajon mire való ez a Lego kreálmány? :) Magányos estékre... :D
5765 3 11 Izé
Re-Peet: miért? ott az ilyennek nagy keletje lenne? :D
Schabee: gyógyászati segédeszköz... XD
rezso: ez valami schönherzes kreálmány? :D
Mind a 11 komment
John Tavares a Canadai junior jégkorong válogatott játékosának fantasztikus gólja.
607 0 1 Sport Izé
Chino: komoly gól bár nekem levegőben eltérített gólok közül, Hullnak a gólja tetszett a legjobban [...]
Raising My Family - Steve Kekana alap
745 0 0 Zene Izé
Guitar Hero: World Tour - Heidi Klum vetkőzik!
6397 1 6 Tech Izé
mcsoma: Ez egy örökzöld játék, nekem nagyon bejön :)
Killex: http://www.youtube.com/watch?v=AAgj5eKm8kg sztem ez jobb reklám...bár Heidi szebb...:P
Jozef7: ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ Ne ilyesztgess légyszi!!! :D Még rosszat álmodok!
Mind a 6 komment
Az első OLED karácsonyfa.

+ egyben körkérdés: milyen karácsonyfád lesz idén? Élő fenyő kontra műfenyő? Esetleg kölcsönzöl fát vagy kiülteted?
3149 3 19 Izé
sahinel: lol rohadtnak=rohadtsok, erő= erdő wtb edig gomb ha valamit elírok.
sahinel: Igen egy karácsonyfának rohadtnak fűtőértéke van. Egyébként nemhiába ausztriában, és más [...]
kaktusz: Ismét sokan bele vannak szorulva a nagyvárosba. Szegény fenyőfát ki kell vágni... Szerencsés [...]
Mind a 19 komment
A Freak Factory két szegedi dj-ből Dillmannból és Zellből áll össze. Ők a barátaim és szerintem nagyon jók, de várom a ti véleményeteket is. Majd velük is elolvastatom őket.
1413 0 7 Zene Izé
Matyi: Én azt nem vágom hogyha már mutatják magukat akkor a jó népet miért nem mutatják a videón?. [...]
Erunder: Még egy felvétel róluk. http://www.youtube.com/watch?v=XqvCVJR2e6w
Erunder: No Crew! Party @ Zene Haza Club 09.05.09 http://www.youtube.com/watch?v=N4emm3KyZJY Egy 5 perces fel [...]
Mind a 7 komment
A legnagyobb fánk, fánkokból. :)
1371 2 3 Izé
madMate: valamiért a Homer Simpson név ugrott be. c(:
Srobi: Ha ennyit ennénk, leszakadna a poFÁNK
Sziszo: szeretem a fánkot, sok porcukorral és barack lekvárral :)) nyami
Lassított fájdalmak. :)
7104 3 17 Izé
eddiedry01: Félreértettél. Nem vagyok vega, és tudom, hogy a hús az asztalra kell kerüljön, nincs ezzel k [...]
Codegen: Lehet h alattomos ,beszari vadaszmodszer de itt nem kimondottan csak vadaszasra hasznaljak hanem a r [...]
papaluige: olvass, gondolkozz,aztán utána idiótázz!
Mind a 17 komment
A mai napig vitatott a Torinói lepel (Jézus halotti leple) valódisága.

Ebben a cikkben arról írnak, hogy a legutóbbi vizsgálatok szerint valódi lehet! A postban szereplő oldalon (ami egy pdf fájl) a lepel részletes leírását mutatják be!

Kellemes olvasgatást!
5071 6 186 Izé
Purple: változtat valamit, hogy egyáltalán Leonardo keze van a dologban? ez nem róla szól... csak az el [...]
kotta: Változtat bármin? :-) Lassan kezdem azt hinni, hogy a Napot is Leonardo rajzolta... :-))))) A kó [...]
Purple: http://hir.ize.hu/comments.php?post_id=37656
Mind a 186 komment
Egy érdekes megosztó oldal.
A lényege, hogy akármilyen weboldalt, képet, címet, jegyzetet, vagy akár a gépedről feltöltött fájlt -megadott méretig persze- megoszthatsz a nagyvilággal.
Akár reg nélkül is.
Ilyenkor kapsz egy drop.io/[valami_kód] linket, amit aztán pl. megadhatsz bárkinek.

Természetesen regelhetsz is, ekkor a drop.io/[reg_nev] alá kerülnek a megosztások.
Ilyen esetben egyfajta blogként is működik a dolog.

Külön pozitívum, hogy ha regelve vagy, és van twitter-ed is, akkor az itt megosztott cucc egyből kikerül a twitter oldaladra is. (ha előtte beállítod :) )
977 0 4 Tech Izé
Jozef7: hát érdekes egy kitalálás :D
Errtu: www.twitter.com :) mikroblog
gvereb1: valami az iwiw és a msn között
Mind a 4 komment
Halálos fájdalomcsillapítók
430 0 3 Pink Izé
duffbeer: Erre csak ezt tudom mondani: Ha a kiskacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye... "Halálos fájdalo [...]
nagydee: csakhogy értem-e a problémát... tehát a gond az, hogy 2006-ban egymillió emberből kb. 1 db t [...]
Purple: tehát nem a gyógyszer a szar, hanem az emberek a hülyék... francnak vesz be többet a kelletén [...]
Ez már annyira fantasztikus, hogy fáj. :D
4217 3 10 Izé
Digo: Ennél jobb paródiát nyugaton sem tudtak volna csinálni :D. Very nice
mekszamnojz: őrület a videó :))) mellesleg megtaláltam a bizonyítékot, hogy IT nem ment haza! :)) http:// [...]
Ordas: hát ez kemény... van benne egy rakat paródia, aztán a végén saját paródiája is lesz. na. sz [...]
Mind a 10 komment
Good Charlotte - Lifestyles of the Rich & Famous
629 0 0 Zene Izé
Igaz a legenda... Pókember tényleg létezett. :)
8063 4 11 Izé
ismeretlen: akkoriban még nem óvták mindentől a gyerekeket, és fel lehetett használni őket mondjuk ilyenr [...]
sahinel: Felelőtlen? Valsz jó keresett a gyerrek hogy bevállalta. Akkoriban sokszor a gyerekek is dolgozt [...]
Gysmo: Felelőtlen volt mikor a gyereket felvitte a hátán, nekem csak az nem tetszett.
Mind a 11 komment
"Crack My Poker Face" c. játék. Ti megtörtetek volna? :)
15338 10 21 Izé
Nillababy: ááá én amikor megjelent a nő már szakadtam... no de nem ám a röhögéstől, hanem a sírást [...]
spidy: kipróbálnám meddig bírnám az ilyet, mert azt hiszem, hogy én nem törtem volna meg KAJAK HA TU [...]
Mammut: Na ugyi! :]
Mind a 21 komment
Emszi mádöfákin Kolombóu - a legnagyobb díszhomlokú rablóu.

És ne legyetek előítéletesek azért, mert ő familiárisan hiperpigmentált! Ő csak szeretne egy kis hírnevet szerezni.
5005 6 33 Izé
RauG: hatással van rá biztos a mostani igényes hip-hop nem ecsetelném itt az előadókat... de itt má [...]
AVIREX: sötétben,infra nélkül ez is eredmény..
|-=O=-|: Amatőrök... még célozni se tudnak rendesen.
Mind a 33 komment
Na, amilyen karácsonyi hangulatban vagyok... egy újabb szép karácsonyi videó. :)
3760 2 6 Izé
Re-Peet: Nincs tüzijáték.. :P
wnw: Peet nálatok is így zajlanak az ünnepek ? :D
Éjfélilány: http://www.fart-sounds.net/jingle-bell-fart-song.htm :D
Mind a 6 komment
Tom Jones, mint végső harcos??? ;D
551 0 1 Sport Izé
Beno89: No komment!
Régebbi postok...