REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Coyote Peterson ezúttal egy pókdarázzsal (igen, van ilyen) csípteti meg magát
3427 0 2 Izé
kukulkan: Magyarul útonálló darazsaknak hívják őket.
justil: Mindenki úgy hülye, ahogy tud :)
Az új Twin Peaks a színfalak mögött
445 0 0 Film Izé
A hülye járások minisztériuma megvetette a lábát Indiában
3086 0 5 Izé
SEszter: khal Drogo csinálta a legügyesebben! :)
cila: Díszlépés? Aki nem volt katona, az ne röhögjön az így, vagy úgy masírozó bakákon. Én vol [...]
hawkeye: Itt aztán biztonságban lehet az országhatár. Ha migráns közeleg, már messziről halálra rö [...]
Mind a 5 komment
Interaktív térképen az ország útjainak átlagos napi forgalma
3000 0 2 Izé
Demente: Tetszik a tervezett elkerülő berajzolása! Városunkban a "tűzhöz közeli" telekspekulensek han [...]
twitteringbeard: Most már tudom. De miért jó ez nekem?
Így lehet sörben filmet előhívni
422 0 0 Art Izé
Bébi úr

Az érkező kistesó témáját dolgozza fel a vicces rajzfilm, egy kis csavarral.
528 0 0 Film Izé
Itt az új őrület?

A Maguss olyasmi, mint a Pokemon Go, csak egy Harry Potter féle világban.
1949 0 1 Izé
SEszter: Ha 10 év körüli gyerekek játszanák, azt mondanám jópofa, de ez így nagyon ratyi... :)
Ideges vagy?

Igyál egy kis „Nyugodj le a picsába teát„.
1681 0 0 Izé
Laserpope

Ha bejön a zs kategória, ezt imádni fogod.
710 0 1 Film Izé
lilaflexninja: Na de, ha ezt a négy percet látta az ember, már mindent látott.
Lakássá alakított zsinagóga

Ha kedvet kapnál hozzá, csak úgy cirka 670 000 HUF egy éjszaka.

Korábbi templom lakások: 1; 2;
1351 0 2 Izé
Cableguy: Az árából ítélve a tulajdonosi kör nem változott. :)
Roli979: inkább megyek Jázminhoz, nála csak 1000 egy éjszaka...
Tollananász almatoll - morbid verzió: azoknak akiket az eredeti irritál.
1599 0 1 Izé
cila: Ha ez paródia, akkor jobb mint az eredeti. Megkérdezném Tőle: Te! Gyönyöre fülnek, szájnak. [...]
Egy robot, ami izzadással hűti magát
549 0 0 Tech Izé
Dubajban ismét fel akarják húzni a világ legmagasabb épületét

Eddig is ők birtokolhatták a címet, hogy náluk van a legmagasabb épület, de most építenek egy 100 méterrel magasabbat.
1483 0 8 Izé
cila: Szép, nem szép? Voltam már egy "csupán" 8 emeletes hotelben ahol megszűnt 3 napra az áramszolg [...]
lilaflexninja: Szerintem szép, főleg annak a fényében, hogy a "nyugati" világban meg szinte csak szarok épül [...]
cila: Valódi szépérzéke, stílusa, például az üres zsebű József Attilának volt. Nem tudott elmen [...]
Mind a 8 komment
Mindeközben egy párhuzamos univerzumban...
1954 0 7 Izé
SilAsh: Ha szigorúan a posztképeket vizsgálom, akkor a lenti vörös szemű Trump ijesztőbb... ;)
hawkeye: Ezek szerint akkor a Molyemberrel se találkoztál...?
lilaflexninja: Jártam már az Usában, de sose láttam a vatta fákat, pedig sokat emlegetik azokat.
Mind a 7 komment
Adnál 27 millió forintot egy 5 fontos bankjegyért?

Volt aki igen.
1636 0 3 Izé
tjunior: Azért ennyire nem erős a font.
cila: Nincs annyi pénzem. Ha volna se vennék ilyen apróságokat. a) Otthon elkeveredhetne a rengeteg je [...]
közlegény: már azt hittem azé ilyen kúva drága, mer Erzsi néni ebbe törölte a popopoókáját, de hát e [...]
Wasteland Weekend

Egy igazi Mad Max-es fesztivál
2585 0 1 Izé
cila: Úgy értem, ha jól értem, ha nem is értem: ez egy közösség. Valószínűleg nem rossz fiúk-l [...]
Tékasztorik - a film

A népszerű blogból film készül, aminek a befejezéséhez közöNségi finanszírozást indítottak.
434 0 0 Film Izé
Így lehet drónnal vadászni
2920 0 2 Izé
cila: Igen, féljünk. Egy normális világban, ezek a különféle apró reepülő szerkezetek nagy segí [...]
cila: "Timeo danaos et dona ferentes" (Félek a görögöktől, még ha ajándékot hoznak is", mondta Lao [...]
Nem mondom, hogy minden BMW-s hülye, de ez különösen az
4268 0 16 Izé
lb7: Az ilyen barmokat én sem sajnálom...csak az autót :/
vadonka: Parkolt már bmw-s járdán úgy, hogy csak az úttesten lehetett volna kikerülni. Átmásztunk tö [...]
Cableguy: "Nem mondom, hogy minden BMW-s hülye, de ez különösen az" ... de az ...
Mind a 16 komment
Cápa biztos ketrec?

Gondold át még egyszer!
2771 0 3 Izé
cila: Kemény teszt volt. De, már tudjuk, hogy kell kinéznie egy biztonságos cápa riasztónak: Fekete [...]
hawkeye: Szerencséjük, hogy a cápa megijedt, és a szabadulásra koncentrált.... Érdekes, hogy egyre t [...]
közlegény: cápaetető ketrec inkább, a csalétek pulzusszáma az egekben :)
The Weeknd - False Alarm

Hannah Murray (Trónok harca, Skins) is szerepet  játszik a Weeknd új klipjében, ami egy bankrablás rövid, de annál izgalmasabb és véresebb története.
4050 0 0 Zene Izé
Egy igazi épületes Izé
1485 0 0 Izé
Elég para lett a világ első interjúja egy robottal
3097 0 5 Izé
lilaflexninja: A cleverbot jutott eszembe erről. Annál csak kicsit okosabb. Most pl. ilyen jót dumáltam a cleve [...]
mue: egyébként a gazdája eléggé beég folyamatosan a nagy "AI" kreálmányával, a robot azt se tudj [...]
mue: melyik a robot?
Mind a 5 komment
Így néz ki egy Földkelte a Holdról nézve
1831 1 7 Izé
cila: Azt kérdeztem, provokatíve: "Mikor lesz a földfogyatkozás?" Jelentem: Megtörtént. Többször i [...]
cila: Mikor lesz a földfogyatkozás?
hawkeye: Vagy gyíkember vagy, és a Hold túlsó oldalán érzed jól magad.... :)
Mind a 7 komment
The Autopsy of Jane Doe

A cím maga már elég sokat elárul, de akad bőven csavar, ebben a történetben.
466 0 0 Film Izé
Ilyen autó csoda születik, mikor a Caterham és a Harrods összefog
510 0 0 Autó Izé
Ilyen az, amikor a KRESZ tábla életet ment
2860 0 5 Izé
Ditpet: Szerintem a targonca villája lehetett.
hawkeye: Ekkora szerencsét....
cila: Kellett neki robot pilóta kínai GPS-szel
Mind a 5 komment
Az IKEA egyre furább reklámokat készít
2529 0 3 Izé
sapkabarna: Az a koncepció, hogy a bútoraik/cuccaik nem kizárólag kábszeres boldogságba rögzült fotómod [...]
Traveller_x: A megoldás az ingerküszöb. Valahogy el kell érni, és az manapság nem egyszerű.
cila: Én sem értem a koncepciót. Ha majd megbolondúlsz, tőlünk vásárolj? A mi vásárlóinknak í [...]
így készülnek a 3D-s könyvek
2308 0 1 Art Izé
lilaflexninja: Nagyon komolyak.
Minden, amit az amerikai ijesztő bohóc ügyről tudnod kell
1914 0 0 Izé
Cseresznyevirág illatú ceruza
638 0 0 Izé
Egy tok, amivel a mobilod hátulján is lesz egy kijelző

Nem csak iPhonehoz van.
629 0 0 Tech Izé
Interaktív térképen a világ gazdaságilag vezető városai

Budapest valamiért nem került bele, de még a tudásközponti kategóriába se.
1586 0 2 Izé
cila: Bocs, de nem sokat ér. Több mint egy évvel ezelőtti (mennyire megbízható?) adatok. És nagyon [...]
LazzL: Jövőre Felcsút rajta lesz... ;)
Trump és Clinton éneklik a Time of My Life című számot

Avagy, ennél már nem igazán lesz röhejesebb az amerikai elnökválasztás.
1206 0 1 Izé
hawkeye: Kihagyták a tánckart! A Gurchani Ballet még jobban feldobta volna.... :)
Trollhunters

A Guillermo del Toro nevéhez  fűződő rajzfilmsorozatra érdemes lesz odafigyelni.
1724 0 0 Film Izé
A bohóc ijesztős átverés már Angliában is hódít
2979 0 4 Izé
hawkeye: Egy erdei ember hogy is tudná, mi az a kandi kamera? Meg hogy King, meg Az. Hiába, a dzsungel h [...]
lilaflexninja: Most nem teljesen tiszta, hogy átverés volt az is, hogy fejbe vágták az üveggel? Na mindegy az [...]
ocphoto: Es leveszi az alarcot es egy migrans nigger amitol joban megijjednek. :DDDD
Mind a 4 komment
A vívás még  sosem volt ilyen látványos
538 0 0 Sport Izé
A sima biliárdozás már unalmas

Pisztollyal sokkal izgalmasabb.
1922 0 2 Izé
Csádi: Azt hittem, hogy ez egy jó videó lesz, de csak a szokásos "youtuber" hozzáállás. Van egy csom [...]
ocphoto: Ja, csak ne allj vele szembe mint normal esetben. :D
The Great Wall

Matt Damon új filmjében a Kínai Nagy falnak egészen új szerepet jut, Szörnyek, nagy csaták, izgalom, és talán még egy kis szerelem is. Mi kell még?
3004 0 0 Film Izé
Iron Fist

Újabb szuperhőssel bővül a Netflix tárháza.
952 0 0 Film Izé
Régebbi postok...