Néha történnek csodák: egy jaguáros yuppie megáll, hogy segítsen a trabantos bölcsésznek. El is nyeri méltó jutalmát.
9760
0
Film Izé
Néha történnek csodák: egy jaguáros yuppie megáll, hogy segítsen a trabantos bölcsésznek. El is nyeri méltó jutalmát.
10205
4
Izé
Guggolás majdnem jóóól......
392
0
Sport Izé
Artful Dodger And Romina Johnson-Movin Too Fast
303
0
Zene Izé
Azért vannak a jó barátok... (lehet folytatni ;))
14849
2
Izé
egy vidám magic johnson mix
wikipédia
401
0
Sport Izé
Új Szupercsapat (A-team) sorozat érkezik jövőre Bruce Willis-szel és Ice Cube-bal.
6275
1
Film Izé
Új Szupercsapat (A-team) sorozat érkezik jövőre Bruce Willis-szel és Ice Cube-al
6446
2
Izé
Futurisztikus űrhajó tervek, tanulmányok
7454
1
Art Izé
Futurisztikus űrhajó tervek, tanulmányok
8535
9
Izé
Breaking!!!
A T-Mobile hivatalos sajtóközleménye szerint augusztus 22. napjától hazánkban is hivatalosan kapható az Apple Iphone 3g.
Az árakról info még nincs, ha érkezik valami kiabálok.
Ime a hivatalos sajtóközlemeny:
A T‑Mobile és az Apple július 11-től kínálják az iPhone 3G-t Németországban, Ausztriában és Hollandiában 2008. Június 10. A T‑Mobile International és az Apple bejelentették, hogy július 11-től az iPhone 3G kapható lesz Ausztriában, Németországban és Hollandiában, míg Horvátországban, Csehországban, Magyarországon, Lengyelországban és Szlovákiában később, de még az idén a boltokba kerül az iPhone.
"Nagy izgalommal várjuk, hogy az iPhone-t még az idei évben a T‑Mobile ügyfeleinek a kezébe adjuk," nyilatkozta Christopher Schläffer, a Deutsche Telekom AG Termék és Innovációs vezetője. "Az iPhone áttörést jelentett a mobilinternetben Németországban és Ausztriában is. Már most tudjuk, hogy az iPhone 3G megnövelt sebességével ügyfeleink még jobban szeretni fogják majd a mobilos webböngészést."
A T‑Mobile rendkívül jól kiépített 3G-hálózatával és több mint 20 000 elérhető HotSpottal mindenhol lehetővé teszi ügyfelei számára a lehető leggyorsabb vezeték nélküli internetezést. A
T‑Mobile International egyike a világ vezető mobilkommunikációs szolgáltatóinak. A Deutsche Telekom három stratégiai üzletágának egyikeként a T‑Mobile Európa és az Egyesült Államok legdinamikusabb piacaira koncentrál. A 2008. év első negyedévében a Deutsche Telekom vállalatai több mint 123 millió mobilos ügyfelet szolgáltak ki.
Link oda
967
0
Tech Izé
Andrea Joseph is biztos sokat firkálgatott az unalmas órákon... ;)
7728
2
Art Izé
Andrea Joseph is biztos sokat firkálgatott az unalmas órákon... ;)
7784
11
Izé
Space jam
B Real Busta Rhymes Coolio LL Cool J Method Man - Hit em High
964
0
Zene Izé
Lazy - lazsálj munka helyett jól... csak a hülye főnök észre ne vegye :)
Lazy 2 - szórakozz munka helyett, ezúttal stewardessként :)
3861
5
Game Izé
Tisztelt sportos izélők!
A következő pár napban, megpihentetem "sporttól fáradt testem", de ez nem az jelenti, hogy itt megállna az élet. ;) Sőt!!! Posztokra éhes sportszakértők várják az általatok beküldött sportokat, amit természetesen jóvá is hagynak, és ha újra aktív leszek(kb. hétvégén) a legjobb posztert jól megajándékozzuk a szokásos izés cuccokkal. (bögre, poló, sapi)
Tehát posztolásra felkészülni! Vigyázz! Rajt! :)
A legjobb poszter: spiritmonger
484
0
Sport Izé
A Marcy Playground első albumát 1997-ben dobta a piacra. Az albumról készült (és maxin is kiadott) Sex and Candy video hozta meg a sikert, és ez a szám miatt válhatott ismerté, és közkedvelté amerikában. Az öreg kontinensen -legfőképp kelet-európában - nem érintette meg az embereket a zenéjük, vagy nem volt lehetőségük az embereknek, hogy felfedezzék legalább ezt az egy remek számot, mivel a zenei adókon nem gyakran volt látható a videóklip.(köszönhető a közizlésnek...)
A VH1 a számot a 100 legjobb 90-es évekbeli listáján a 73. helyre sorolta, ami szép teljesítmény tekintve, hogy a 90-es évek annak is legfőképp az első fele igen termékeny volt kiváló zenék terén (Pearl Jam, Tool, Deftones, Korn, Metallica, Cypress Hill, Soundgarden, Alice in Chains...)
Az együttes nevét John Wozinak énekes egykori iskolájáról kapta, legalábbis a "Marcy" részét. Az együttes 1996-tól aktív.
Az 1997-es első albumukat 2 követte 1999-ben majd 2004-ben.
Említésre méltó még, hogy a Jay és Néma Bob visszavág című mesterműnek filmznei albumán a MP egyik száma is megtalálható ( The Devil's Song)
449
0
Zene Izé
B.J. Blazkowicz, az amerikai hadsereg titkos ügynöke ismét a világ megmentésére siet, különben a Náci Birodalom okkultista erőinek köszönhetően végleg eltiporja a világ nagyhatalmait. Itt a Wolfenstein előzetese!
886
2
Tech Izé
Sportmotorral (Yamaha R1) a világ körül jól!
376
0
Sport Izé
Razorlight - Golden Touch
A brit Razorlight az elmúlt néhány évben feltűnt egyik legélvezetesebb és legsikeresebb brit gitárpop zenekar. Az excentrikus viselkedéséről és nagy dumájáról közismert Johnny Borrell gitáros-énekes vezette Razorlightot kezdetben, mint a paradigmaalkotó amerikai Strokes brit kistestvérét emlegették, ám ma már nem kérdés, hogy a zenekar a mai színtéren leginkább csak önmagához hasonlítható, hiszen a Razorlight az elmúlt években megalapozta saját sikerét és kialakította saját zenei nyelvét. Azt a zenei nyelvet, mely élvezetes és okos popdalokban testesül meg, s melyben egyszerre érezhetjük az elmúlt évtizedek angol és amerikai popzenéje, a Talking Heads, a Blondie, Bruce Springsteen, Patti Smith, Bob Geldof, a Police, a Clash, a Pulp vagy a Blur hatását.
562
0
Zene Izé
Napfogyatkozások a múltban, s a jövőben a Föld bármely pontján.
5416
12
Izé
A tavalyi ev összefoglalása.Jól. Ütös kis video :)))
660
0
Sport Izé
Az élő drum and bass nagyjai! Ők nem lemezjátszóval, hanem kézzel-lábbal zenélnek!
A gépies hangzást többnyire mellőzik, a játékuk tele van brutális break-ekkel, élvezik.....
Johnny Rabb
Jungle Drummer
KJ Sawka
Jojo Mayer
Jojo Mayer and Nerve (2:13)
698
2
Zene Izé
Trükközés ping-pong labdával jól. De ezek tényleg "igazi" trükkök?
573
0
Sport Izé
John Digweed - Heaven Scent
367
1
Zene Izé
Most mindenki bevallhatja/bevállalhatja, de én inkább amondó vagyok, hogy csak röhögjünk egy jót és senki be ne vallja! :D
6635
6
Izé
Bajnokok ligája Selejtező mérkőzés 2 kör 1 forduló
Fenerbahce- MTK 2:0
Nézd meg a gólokat.
Egyebet nem tudok elmondani, reménykedjünk, hogy a visszavágó jobban sikerül.
396
0
Sport Izé
Shaq letépi a gyűrűt.. jól :D
Itt pedig Jordan alkot. :)
669
0
Sport Izé
Volt már póker meg hátizsák meg női ruha meg cipő meg bőrtáska meg napszemcsi.
Most a sportruházaton a sor, mégpedig az Everlast cuccain amiket 30 és 70 százalék közötti kedvezménnyel vehettek meg.
És csak hogy érezzétek a törődést íme egy rövid lista azokról
akik még jönnek: Playboy, Billabong, Players Room, Nike, Hello Kitty, Oakley...
3754
5
Izé
Az
iBeer 2.0 után itt van az iWash. iAmanda lemossa a képernyőt jól! :D
1334
1
Tech Izé
A THQ ma kiadott sajtóközleménye szerint a pornóipar egyik csillaga, Tera Patrick is csatlakozik a Volition csapatához és "special producer" beosztásban ténykedik a jövőben.
1838
1
Tech Izé
ENIT
Az ott készült képeket itt nézheted meg.
(nem röhögni, hanem irigykedni, hogy TE nem voltál ott :) )
(update: az enit-ekkel kapcsolatos további infók a jövőben
ITT lesznek megtalálhatóak)
5324
4
Izé
Új, Atom processzoros tábla PC-t készít a Fujitsu
A Fujitsu is beszáll az Atom-őrületbe, ugyanis legfrissebb noteszgépe, amely tulajdonképpen egy UMPC (Ultra Mobil PC, azaz kisméretű, könnyen hordozható) és egy tablet PC keveréke, az Intel egyik Atom processzorával van felszerelve. A gyártó újdonsága a Lifebook családban foglal majd helyet, az U2010-es típusjelzéssel ellátott újdonság specifikációi első ránézésre egészen jók.
A fenti képen látható Lifebook U2010-es modell egy 5,6 hüvelykes képátlóval rendelkező kijelzőt hordoz magában, amely 1024 x 768 pixeles natív felbontással üzemel. A kis készülék mindössze 680 grammos súllyal bír, így rászolgál az UMPC elnevezésre is, de kihajtható és elforgatható kijelzőjének köszönhetően tablet PC-ként is tökéletesen használható. A Fujitsu újdonsága tartalmaz beépített WiFi és Bluetooth adaptereket, ezen kívül GPS vevővel is ellátja majd a gyártó. A különleges konfigurációban 1,6 GHz-es vagy 1,8 GHz-es Intel Atom processzor kap helyet, a rendszer 1 GB DDR2-es memóriával, 80 GB-os merevlemezzel és Windows Vista operációsrendszerrel kerül forgalomba.
A Fujitsu a kis készülék várható megjelenésével kapcsolatban egyelőre nem szolgált információval, ám az már tudható, hogy a Lifebook U2010-es modell ára valahol 1300 dollár környékén fog elhelyezkedni.
(Szerző: J.o.k.e.r)
1103
0
Tech Izé
S.O.D.(Stormtroopers Of Death) - Speak English Or Die
A S.O.D. (Stormtroopers Of Death) eredetileg csak poénnak indult. Az Anthrax 3 alapító tagja, Scott Ian gitáros, Dan Lilker basszusgitáros és Charlie Benante eredetileg azért hozták létre, hogy megvalósíthassák azokat az ötleteiket, amiket az Anthrax-szal , és főleg Joey Belladonna énekessel nem lehetett. Énekesnek bevették Billy Milano-t, a banda roadját, és az Anthrax legendás "Spreading The Disease" lemezfelvételének szüneteiben 3 nap alatt rögzítették első lemezüket, a
Speak English Or Die-t.
Pussy WhippedKill YourselfFist Banging Mania
447
0
Zene Izé
Érkezik a Knights of the Old Republic univerzumára építkező MMO - jelentette be az idei E3-on az EA elnöke, John Riccitiello
882
0
Tech Izé
Jon Lajoie
- High as Fuck
Azt hiszem róla nem is kell sok infó, hallgassátok és figyeljetek a szövegre, és ha tetszik a többi számát se felejtsétek el meghallgatni, úgy mint a
2girls1cup song-ot vagy az
Everyday normal guy-t!
405
0
Zene Izé
Energiatakarékos pici PC a Cherrypal-tó
A Cherrypal, aki tulajdonképpen egy egyelőre ismeretlen gyártó, új megoldással jelentkezik a piacon. A vállalat egy kisméretű komplett PC-t mutatott be, amely alapjáraton mindössze 2W-os fogyasztás mellett üzemel, ára pedig rendkívül kedvező, összesen 250 dollárt kell érte letennünk az asztalra.
A kis számítógép elegendő teljesítménnyel rendelkezik ahhoz, hogy internetezni tudjunk vele, a készülékben egy 400 MHz-es órajelen üzemelő, hárommagos Freescale MPC5121e mobileGT egység található, amely eddig főként autós navigációs rendszerekben volt megtalálható, teljesítménye nem összehasonlítható az Intel és az AMD processzoraival. A rendszer 256 MB DDR2-es memóriával, valamint 4 GB NAND flash memóriával van ellátva, ez utóbbi ad helyet az operációsrendszernek, amely jelen esetben egy Debian alapú linux rendszer. A webböngésző szerepét a FireFox tölti be, amely az összes bővítmény és Linux média plugin kezelésére képes. A kis szerkezet beépített 802.11 b/g WiFi adapterrel, két darab USB porttal és egy ethernet porttal van ellátva, de ezeken kívül egy VGA kimenetet, valamint egy sztereó hangkimenetet is találunk rajta. A Cloud Computer névre hallgató rendszer az átlagfelhasználók számára gyengének bizonyulhat, de a maga kategóriájában elég ütőképes, és ami a lényeg: rendkívül keveset fogyaszt. A pici PC-vel internetes videókat, flash animációkat, illetve különböző weboldalakat nézegethetünk, de akár irodai munkára is alkalmas a készülék.
A Cherrypal kis gépe nem csak egy egyszerű, alacsony fogyasztással üzemelő PC, annál bizony sokkal több. A gyártó a kis készülékhez kevés adattároló kapacitást biztosít ugyan, de cserébe 50 GB-os ingyenes internetes tárhelyet ad minden egyes vásárlónak. Az információk szerint ez a tárhely a jövőben bővülni fog. A Cherrypal megoldása rendkívül biztonságos, ugyanis a Cloud rendszer szoftveres és hardveres adattitkosítással éri el az internetet.
A rendszer az alacsony fogyasztás mellett 80%-kal kevesebb alkatrészből épül fel, mint egy átlagos PC, így környezetkímélőnek mondható, viszont a készülék háza hagyományos műanyagból készül, ami ugyanolyan veszélyes a környezetre, mint a többi PC borítása. A kis készülék mégis különleges, ugyanis gyártója szerint elég jó minőségű ahhoz, hogy akár 10 éven keresztül is hibátlanul tudjon működni, ám a felhasználók nagy része ennyi ideig nem tart meg egy gépet, többnyire 2-3 évente cseréli konfigurációját. A gyártó erre is kitalált egy környezetkímélő és mellesleg ötletes megoldást: a vállalat a megunt készülékeket visszavásárolja, majd a fejlődő országokban újra értékesíti, így a kis gépek valóban hosszú ideig lehetnek majd használatban.
1102
0
Tech Izé
Alfonso megtanít titeket, hogyan táncoljatok JÓL! :D
8648
3
Izé
John Carmack legújabb grafikus motorját alkalmazó Rage is jelen volt az idei E3-on
694
0
Tech Izé
Fler - Deutscha Bad Boy
Német rapper. Ez a száma "büntetés", kifejezetten szar. viszont a klip jól sikerültl
Egy másik száma, ami elég jó (szerintem).
469
0
Zene Izé