REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Pablo Lobo egyszerű, de érdekes illusztrációi.
1154 2 0 Art Izé
Új sorozat bukkant fel az egyik magyar adón.

ez pedig a Lie to me azaz a Hazudj ha tudsz.

A szerda esti programba érkező Hazudj, ha tudsz, Tim Roth első nagy tévés munkája, és egy olyan fószerról szól, aki afféle élő hazugságvizsgálóként segíti a rendőrség melóját. A főszereplő ugyanis annyira jól olvassa az emberek arcát, mozdulatait és reakcióit, hogy észrevesz olyan piciny rezdüléseket is, melyeket az átlagember nem - ebből von le következtetéseket és segít a nyomozásban. Amiben ez a sorozat mégis több, mint egy sima nyomozós krimi, az Roth játéka és az, hogy nem a rendőrökön, hanem a kicsit House-szerű főnökön és csapatán van a hangsúly.

Imdb Interjúk: Tim Roth Monica Raymund Brendan Hines

Kedvcsináló 1 | Kedvcsináló 2
724 0 1 Film Izé
nagydee: ez tényleg jó sorozat. kár, hogy eddig csak 13 rész van belőle
Újabb erős kisgyerek.
11498 6 42 Izé
bungle: www.youtube.com/watch?v=cq7Q3inNV6g
bungle: Healthy or harmful? The two boys who started weight training aged TWO www.dailymail.co.uk/news/artic [...]
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=Pv8fBEDCXL0
Mind a 42 komment
David Ho művészete és illusztrációi egy amolyan pozitív értelemben vett mélyrepülés a számítógépes művészet és a festészet világában. Megannyi szériája, köztük ez is (Candice Series), sok érdekességgel szolgál. Katt!
1098 1 2 Art Izé
CRaPtRaSH: az. de nagyonjóóóóó
Lazarus: beteg
The Road

A filmben 10 évvel előretekintünk, mikoron katasztrófák sorozata a civilizált emberi társadalom, a civilizált gondolkodás szinte teljes egészét elpusztítja. A film betekintést enged egy fiú és apja életébe, ahogy útra indulnak a túlélők kutatására, mert tudják, ebben a ködös és sötét világban egyedül nem tudnak sokáig talpon maradni. A túlélők azonban lehet, hogy éppen rájuk vadásznak...

Egy kicsit tömegfilmnek tűnhet, de mind a színészi felhozatal, mind az igényes képvilág (merthogy a borzongást is nagyon el lehet rontani!) és a ma nagyon aktuális pusztulás-téma különös megfilmesítése érdekessé teszi.

Imdb | Előzetes
1264 4 6 Film Izé
csicsilla: durva, hogy mi mindenre képesek az emberek a túlélésért...:(
Erunder: Végre ezt is, és emellett még pár filmet sikerült megnéznem most hogy már letudtam minden viz [...]
bungle: Kedvenc évszakom a nukleáris tél.
Mind a 6 komment
Szerintem a játékos a "háturól támogasd a támadókat" utasítást érthette félre. :D
633 0 1 Sport Izé
tremor: xDD
BodyTrace - eScale and Website

Egy érdekes "magyar" termék a tengerentúlon - mérleg bloggal. (angoltudás nem árt)
2172 0 0 Tech Izé
Szerelmi kötés ellenes cikk: Hogyan kössük magunkhoz a szeretett lényt? Mágiával, vagy mágia nélkül? Bemutatom a lehetőségeket, melyeket bevethetsz a cél érdekében.
1099 0 3 Pink Izé
mazsolapocok: Miért kell erőltetni, ami nem megy? Szerintem nem szerelmet kell kisajtolni a másikból, hanem es [...]
orsyka_001: Jó a cikk, mit gondoltok az ügyről? Nem tudom, nekem kicsit furcsának tűnik elvenni a másik sz [...]
Sissi: Balage te fiú létedre ilyen cikkeket bújsz?:D Hogy a Medvedisznóember enne meg:D
Cicciolina óta tudjuk, hogy a "kígyót melenget a keblén" új értelmet kapott. De egyesek rájöttek, hogy a mókus tisztább, szárazabb érzést biztosít még az olyan nehéz napokon is, amikor a rendőrségen csücsülünk...
9928 1 9 Izé
7sleeper: ugyan ez csak egy mókush :-) http://kushsupport.com/
gvereb1: Ez a poszt szöveg nagyon kivan :D
1nessa: mer ez a tehen csak mokust szeret:D
Mind a 9 komment
Egy akkusztikus nóta, amit az a Pearl Jam és az Alice in Chains hozott össze egyszer rég, hogy együtt énekelhessék mennyire nem akarják egyedül érezni magukat...
866 1 5 Zene Izé
Chino: eredetileg én úgy ismertem, hogy tool meg creed, de valami nem stimmelt és utánaolvastam, meg me [...]
weedjay: amugy ezt a notat ugy ismertem meg, hogy egy cd-n kaptam havertol, azon konkretan pearl jam-nek volt [...]
weedjay: igen, mar elolvastam en is a kommenteket jutubon, tenyleg Downface, koszi hogy szolsz, egyre-egyre s [...]
Mind a 5 komment
Amelia

Egy film Amelia Earhart életéről.

Erről a filmről direkt nem is írok többet, vagy adok linket hiszen felesleges, az oldalon amit posztoltam minden megtalálható Ameliáról, a filmről, és a stábról is.

Imdb
739 1 1 Film Izé
Opra: A barátnőmmel imádjuk Hilary Swank-et, nagyon-nagyon jól játszik, és ez is nagyon jó filmnek [...]
Találd meg a furcsaságot a képeken!
Vigyázat, függőséget okoz! :D
34878 17 16 Izé
madMate: omg tényeg van egykét pszicho egykét képet alig mertem megnyitni Oo SHITBRIX :D
Drawen: http://shitbrix.com/mindfuck/rapist-search ezen már 6 perce röhögök (és másfél órája nézem [...]
Powaflips: télleg függőséget okoz ; )
Mind a 16 komment
Duoped. Nem is értem, miért nem terjedt el... ;)
3303 0 9 Autó Izé
Nusihusi: Szerintem ez elég veszélyes:S:]
izébigyó: Tessék monociklis post: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=735
Fíreg: Jómagam is monociklizek már közel 3 éve, tényleg néha mehetne fel valami arról is, hiszen ha [...]
Mind a 9 komment
Duoped. Nem is értem, miért nem terjedt el... ;)
3301 1 9 Izé
Nusihusi: Szerintem ez elég veszélyes:S:]
izébigyó: Tessék monociklis post: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=735
Fíreg: Jómagam is monociklizek már közel 3 éve, tényleg néha mehetne fel valami arról is, hiszen ha [...]
Mind a 9 komment
A végén az ugrás szép csak azt nem értem pontosan, hogy mi volt a terv. :D
816 0 0 Sport Izé
100 horrorisztikus háttérkép.
8269 3 4 Art Izé
Maccoyi: Kérdezd meg Smash magazine szerkesztőitől. ;)
Split: mióta horrorisztikus a NeverWinter Nights háttérképe? (bal alsó sarok...)
Maccoyi: Az ám. ;)
Mind a 4 komment
Te hogyan segítenél, a megerőszakolt barátnődnek?
788 0 16 Pink Izé
kkovi8: Szerintem meg pont azon kellene lenni, hogy ilyesmik ne történhessenek meg. Ha mégis akkor pedig [...]
neomatsek: szerintem a film nem igazán passzol,már mint amerika más kultúra,más alapokból építkezik,és [...]
nagydee: egy média vonatkozású filmnek... sajnos mi a médiásaink is onnan tanulnak, úgyhogy a dolog tel [...]
Mind a 16 komment
Játszma az ördöggel/The Devil Dared Me To

Jóféle film Új-Zélandról, rengeteg fekete humorral és vérrel, szóval kellően beteg!


Randy Cambell apja nyomdokait követve az Új-Zéland legmerészebb kaszkadőre címre pályázik. Nem számít, ki és hány végtagját veszíti el közben. A film szégyentelenül durva, felér egy állon ütéssel. Aki szereti a beteges humort (vér és kín van itt bőven), az ötletesen idióta kaszkadőrmutatványokat (mint például a felfordított fűnyírók átugrása) és a macsó erőfitogtatást, az most megtalálta a neki való filmet. A Játszma az ördöggel a legjobb választás az éjszakai mozizáshoz - főleg néhány üveg sör társaságában.
592 1 4 Film Izé
nagydee: megkerestem és tényleg. ez mekkora... :O
Erunder: A port.hu-val magával nem volt gáz, hanem azon belül az egyik linkel. Gondolod hogy én is, hogy [...]
vandk: micsoda? ez hogy lehet? mindenesetre kösz. behoztam a port.hu-t másik ablakban és copy/pasteltem [...]
Mind a 4 komment
Szinte minden nő tapasztalta már, hogy a menstruációt megelőző 5-10 napban az átlagosnál feszültebb, türelmetlenebb, ingerlékenyebb, érzékenyebb, kevésbé tud koncentrálni. ( Nem beszélve arról, hogy a pasik ettől őrülnek meg) Miért, és hogyan lehet ezen enyhíteni?
1346 0 22 Pink Izé
CRaPtRaSH: amikor meg téged, akkor csak hibát jelzett... XD
Derill: lefagyott a windóz pont mikor szegény krepcsit rakták össze :D
CRaPtRaSH: már elmúlt,nincs :( szóval a hülyeség a tartozék,és én vok a gyártási műhiba. ez törpén [...]
Mind a 22 komment
Jimi Hendrix: Ezy Rider

Egy kevésbé ismert dal Hendrix utolsó éveiből. Hihetetlen hogy az a fiú aki egy eldobott, ütött-kopott egyhúros akusztikus gitáron kezdett játszani, meddig eljutott.
itt van még pár dal a mestertől: 
Machine Gun
Fire
Johnny B. Goode
Red House
Stone Free
Purple Haze

 
Hendrix élete, érdekességek
1086 3 13 Zene Izé
MOBIL: A KIRÁLY JOBB NINCS NÁLA!PAGE MÁS KÉRDÉS,DE A KIRÁLY AZ HENDRIX!!
Newtonheat: a Zepp a dance, r&b tekno stiluson kivül mindenben otthon van ... tehát mindegy,jo gyerek vagy jo [...]
St.Jimmy: *nem akarok fikázni:D:D irni nem took:D:D
Mind a 13 komment
Miért érdemes intimtornára járni? Miért lesz a rendszeres gyakorlástól jobb a szexuális élet?
806 0 1 Pink Izé
1nessa: szules utan nem lenne rossz:) de egyebkent a yoga hivoje vagyok .
Homoszexuális ördögűzés. Vajon kiűzték a homár démonokat a kis nyunyóból? :D

Az eredeti videó, amit a hírműsorban is bemutatnak.
5259 1 14 Izé
winben: haha... de nagyon tudjátok....
ManOfUnknown: Azigen! :S Mondjuk ezen már meg sem lepődök, hamarosan jönnek majd az eszme- és márkaspecifiku [...]
1nessa: de utalom az ilyen keresztenyeket...demonok...ugyan mar..:D foleg meleg...:)beszaras
Mind a 14 komment
Mielőtt feltöltötték volna ezt a szlovén víztározót, a bringások egy kicsit kiélték magukat. :) Jó fotók!
1551 2 1 Art Izé
mekszamnojz: egynél jóval több komentes post ez :) naggyon kúl képek :) bár a végére biggyeszthettek voln [...]
Az Alkonyat CD hátulján főleg a manapság divatos zenekarok neveit fedezhetjük fel. Elmondható, hogy a zene nem fordít hátat a film szellemiségének. A korongon helyet kapott többek között a Muse, a Linkin Park és a Paramore is. A felhozatalból érdemes kiemelni az Edward Cullen szerepét alakító Rob Pattinson nevét, aki két saját szerzeményével szerepel a lemezen. Filmzene fanatikusoknak mindenképpen ajánlott kiadvány az Alkonyat zenéje!

Muse - SuperMassive Black Hole

 
Robert Pattinson - Never Think

 
Linkin Park - Leave Out All the Rest

 
Carter Burwell - Bella's Lullaby

 
Iron & Wine - Flightless Bird, American Mouth

 
Paramore - I Caught Myself

 
Robert Pattinson - Let Me Sign
2560 6 5 Zene Izé
NepTum23: ha jól tudom akkor az LP csak a filmből merítette az ötletet de nincs benne vagy is én nem eml [...]
St.KolMi: A Leave Out All the Rest mellesleg a Napfény zenéje, ami egy király film.
nagydee: "...zene nem fordít hátat a film szellemiségének" milyen szellemiség?
Mind a 5 komment
BauBike - egy érdekes építészeti műremek!
5316 0 17 Autó Izé
OneManArmy: Ez aztán a "bicikli" , de amúgy tényleg komoly, hogy ilyet el mernek adni... de az a hülye aki m [...]
Mec: még jó, a vége nagyon veszélyes annak a hegyoldalnak...
gamma21: irtó kényelmes lehet...
Mind a 17 komment
BauBike - egy érdekes építészeti műremek!
5471 3 17 Izé
OneManArmy: Ez aztán a "bicikli" , de amúgy tényleg komoly, hogy ilyet el mernek adni... de az a hülye aki m [...]
Mec: még jó, a vége nagyon veszélyes annak a hegyoldalnak...
gamma21: irtó kényelmes lehet...
Mind a 17 komment
Vajon mi volt az eredeti célja, fel akart szállni? :D
7850 3 16 Izé
Tomee95: Houston kilövés sikertelen xD
Nakrul: most láthattunk működés közben egy eredeti seggdugaszt
joovan: ühüm, egynek jó! :D
Mind a 16 komment
Egy újabb törvénytervezet "értünk", a "mi érdekünkben"...

Itt a 2., és itt a 3. rész is.
3069 2 92 Izé
brandboy: Köszi a tájékoztatást ! Kerülni fogom ezeket (is) !
Nyúzó: Ha a Lenkei doktor úr csak jót akar, akkor miért adja 7000 forintokért azt a vitamint, aminek az [...]
rezso: Vallás a szcientológia? Mióta? Hol van szó szeretetről,empátiáról és hasonlóakról?? Még [...]
Mind a 92 komment
17 őrült fejfedő.
687 1 0 Art Izé
Az Iszlám a szeretet és harmónia vallása

Az Iszlám kiváló tulajdonságai közé tartozik: megtanította a muzulmánokat arra, hogy szeretettel telt és harmonikus életet éljenek, egymás iránti szeretettel és összetartás érzésével. S megparancsolt minden olyan dolgot, ami a szíveket összekapcsolja, s erősíti az összefogás és a szeretet kapcsolatait. S megtiltott minden olyan dolgot, ami széthúzáshoz vezetne, s ellenségeskedést, ellentétet, széthúzást és haragvást okozna.

A Magasztos Allah mondta: "Bizony a hívők testvérek." (Korán 49:10)

Tehát egy vallási vezető által támogatott elnök, aki maga is vallásos, teljesen korrekt.

Még 2 sokkoló videó: [1] [2]
4473 2 26 Izé
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=TvOx4avw8WY
sahinel: Lehet hogy provokációnak tűnik amit írtam? Igen de gondolkozásra provokál. Minél többen írj [...]
sahinel: A vallás tetszik és nincs vele gondom. Ezért volt az idézet. Az iszlám, a szufizmus, stb vallá [...]
Mind a 26 komment
Ez is valami kijutós.
Lövésem sincs mi lehet a rendes neve.
----
Errtu
3570 0 8 Game Izé
Orsikaaa: csak 4 rágó kell! Figyeld a színeket a pénztárnál a falon és rájössz a számok sorrendjére [...]
nicky80: Szerintem is Toy Store Escape a neve.Másik oldalon is ezt a nevet találtam.És én már ott kinn v [...]
Raistlin: Vegyétek ki sztem a tagek közül, mert ez nem a toy store escapes.. > http://www.gameshandbook.com [...]
Mind a 8 komment
Zombieland

A film teljesen az, amit a címből gondolnánk. Plusz vígjáték. Nyilván nem egy Shaun of The Dead, ahol bakelitlemezekkel meg Queen zenére aprítanak, viszont ebben a bemutatóban is akad pár vicces halál. Merthogy Amerikát ellepték a zombik, legalábbis oda zoomol az űrből a kamera, és Woody Harrelson lazázva aprítja őket, mert ehhez ért. Mi mást lehet csinálni Zombieland-en, mint ritkítani őket?

Egyébként Jesse Eisenbergnek idén ez már a második olyan filmje, amely vidámparkban játszódik és a címe "land"-re végződik. Ez volt az első.

Imdb
2355 2 6 Film Izé
Laci: Mifelénk is elkelne egy zombiírtó
bungle: Most néztem meg, hát ez kiba jó volt, szétröhögtem az agyam, már a zombiknak se kellek! :D Bi [...]
dorcy: áhh, a shaun nem volt rossz, de ez, hát nemtom... :D
Mind a 6 komment
The Time Traveler's Wife

Eric Bana idén már utazott időt (Star Trek), Rachel McAdamsnek pedig már volt életre szóló szerelme (Szere lmünk lapjai). Most a kettő kombinációját láthatjuk a The Time Traveler's Wife c. filmben. A mozi Audrey Niffenegger azonos című regénye alapján készül

Imdb
1685 1 1 Film Izé
Kornadidas: olvastam a könyvet, az nagyon tetszett, remélem a film is legalább olyan jó lesz
Pár cipő. Azt hiszem itt tényleg elmondhatni, hogy minden megtalálható :D
1306 0 1 Pink Izé
1nessa: cipooo(L) jaajj de imadom a magassarkuakat.. de van egy ara...
Fura esküvők
8804 3 7 Izé
Sissi: http://1.bp.blogspot.com/_mmBw3uzPnJI/Sje1g-JIoQI/AAAAAAAAois/ItlighIItNo/s1600-h/unusual_weddings_1 [...]
1nessa: sztem aranyos biztos vmi okbol csinaltak igy:) de van egy ket izlestelen is azert...
wtf: Nyilván van pár PS közöttük, de az is egy vakegér, aki az összeset annak látja...
Mind a 7 komment
10 férfit erőszakolt meg az orosz "Fekete Özvegy" becenevű nő.
13563 1 26 Izé
Re-Peet: Én már találkoztam..kettővel is.. de rendesek voltak, mert megkérdezték előtte, hogy szabad-e [...]
Nusihusi: :) Arra ébredtek, hogy fáj a farkukXD
Iguana: Penis Trauma... XD
Mind a 26 komment
Aranyautomata - vékony lemez, rudacska és érme formájában ad aranyat. Az 1 grammos lemez 30 euróba (~8.400 Ft), a 10 grammos rudacska 245 euróba (~68.500 Ft) kerül.
2845 4 7 Izé
Powaflips: látszik hogy az ötlet atyja nem itt él
közlegény: biztos ha "valakinek" kifogy otthon az arany és nincs mivel belapogatni a tortát, gyorsan vesz rá [...]
pepeti: Kellett mint egy falat kenyér :D
Mind a 7 komment
Brüno

FIGYELEM!!! CSAK SAJÁT FELELŐSSÉGRE, ERŐS IDEGZETŰEKNEK, ÉS GYOMRÚAKNAK, ÉS 18 ÉV FELETT!!!!!

Szerintem 2009 egyik legjobb filmje.

Sacha Baron Cohen vagyis a Borat alakítója/alkotója új abszurd filmet készített. amiben egy homoszexuálist alakít, aki felforgatja Amerikát, meg a divatvilágot, meg mittoménmégmit. Közben pedig k***ák ostorozzák, de szó szerint.

Hazai premier: 2009. július 9.

A film honlapja | Imdb
1892 0 13 Film Izé
1nessa: orulok h tetszett. en a premier utani 1-2 nappal neztem meg es tenyleg kemeny...nekem a mediumos tet [...]
skad: Hát én most néztem meg és mit mondjak... egyáltalán nem tetszett. Voltak benne vicces dolgok, [...]
bungle: Letterman - Sacha Baron Cohen Interviews a Terrorist http://www.youtube.com/watch?v=Qk2oee2kjT8 Csa [...]
Mind a 13 komment
Escape From Easy Room

(fura, hogy ez eddig még nem volt, hiszen ez egy klasszikus! - Errtu :) )
3215 0 5 Game Izé
Mo: Jajj tök jó! Tök örülök! Pedig általában béna vok az ilyenekhez. De télleg, a sikerélmén [...]
nicky80: Melyiket?A pirosat nem is lehet!:))) Mindenkinek szívesen!Épp azért küldtem be,mert ez könnyű. [...]
hohoju: nem tudom levenni a csillagot!!!!!!!!!!
Mind a 5 komment
Köbcenti - Egy kis viszki, egy kis Koka Kóla

Honlapjuk.

Az eredeti, ami már elég régi és a szintis mozgása miatt elhíresült:

Erdjan - Viski Coca-Cola
4879 1 16 Izé
zsonya: Szerintem coca cola inc. gerillamarketingje, mert itt van pl. ez is : http://www.youtube.com/watch?v [...]
xD: Le a kalappal.... a művészet magasiskolája
tibor vagyok de...: Miért, itt zene is volt? ;))
Mind a 16 komment
Régebbi postok...