REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Ghost in the Shell

Az ikonikus anime élőszereplős nyugati változatának az első képei alapján inkább tűnik a film egy drámának, mint akciófilmnek, de reméljük a pörgős jeleneteket még tartogatják.
826 0 2 Film Izé
norbertvincze: hát, nem gondoltam, hogy ezt előveszi halivúd. Látom szép látványt kap a film :))
Erunder: Újabb előzetes a filmhez: https://www.youtube.com/watch?v=eJKyqALHC2w
Döglött macskás táska

Ha esetleg szeretnél venni valamit az ex-csajodnak.
1574 0 0 Izé
The Whole Truth

Keanu Reeves egy olyan ügyvédet alakít, aki azon dolgozik, hogy felmentesse a gyilkosság vádja alól a tini védencét, akit tehetős apja meggyilkolásával vádolnak.
2698 0 0 Film Izé
Kihalófélben a Silver Arrow

5 készült ebből a Rolls–Royce-ból az 1933-as Chicagói világkiállításra, de mára már csak 3 maradt.
677 0 0 Autó Izé
Bünti reklámban tolja a Tinder
1563 0 6 Izé
bungle: Ok, az 1, azaz egy db együttes (ha egyáltalán van fanklubja). Olyan esetleg, h beírsz 30 előad [...]
Traveller_x: facebookon rákeresel az adott együttes fanklubbjára
bungle: Sztem félreértetted: nem hasonló zenéket keresek (olyat már sok oldalon láttam), hanem hogy be [...]
Mind a 6 komment
Nem szívbajos a pilóta, az fix
4219 1 5 Izé
balogh predator: Jó de én ezt 4-5 sör után is megcsinálom.. :) Látom tjunior-on kívül nem sokan értitek a vi [...]
tjunior: a wt-ben napi rendszerességgel, még különbeket is amikor összekavarodok :)
rivaul: Hidd el ez teljesen más érzés. Mint ahogy az is, ha a játékba hasba lőnek meg a valóságban t [...]
Mind a 5 komment
Cop Mortem

Magyar akciófilm, ami jónak tűnik. Ritkaságszámba megy az ilyen.
924 0 0 Film Izé
Nem fogod elhinni, mi történik a géppel leszállás közben!
2368 0 2 Izé
Tiborough: Szegény utasoknak egy nagy wc-ben kell "kiszállniuk"? :)
hawkeye: Ó, a Jet2 mindig így landol Ferihegyen.... :)
Passengers

Jennifer Lawrence és Chris Pratt olyan asztronauták, akiket idő előtt ébreszt fel útjukon a rendszer, de nem ezért fogod megnézni.
3583 1 9 Izé
balogh predator: Köszi
vadonka: https://www.youtube.com/watch?v=sJjNGKHwR4Q Na ez odabasz rendesen :) Ezt várom piszkosul már.
hawkeye: Az emberiség itt is leszerepel...?
Mind a 9 komment
Térkép a világ gazdagjairól

Ami érdekes benne, hogy a vagyon szerzése is szerepel rajta. Mondjuk az se utolsó, hogy Magyarország helyén egy fehér folt van.
3250 0 4 Izé
True: Hogy mondod?
lilaflexninja: Románia jobban teljesít! Amúgy jó ez, látszik, hogy mennyire egy erős tényező vagyunk ahhoz [...]
Atom HV: Szánalmas magyar nép érzem. De nem híbás nép, hanem politika hibás miért drága adó? De ne [...]
Mind a 4 komment
Resident Evil: Vendetta

A népszerű zombis filmsorozatnak az animációs filmjei eddig is jobbak voltak, mint az élőszereplősek. A legújabb rész előzetese alapján, pedig úgy látszik, ezt most is így lesz.
650 0 0 Film Izé
„Az említett módosító javaslatot téves gombnyomással szavaztam meg, és a gép már nem fogadta el a korrigálást.”

Gratulálunk!
2298 0 8 Izé
szemantikus: Snittpali álnéven :)
vadonka: - Vádlott álljon fel! A vád szerint Ön elgázolt egy gyalogost majd segítség nyújtás nélkü [...]
lilaflexninja: Te már egy beférkőzött migráns vagy, vagy ide is betévedt algoritmus feri?
Mind a 8 komment
Kínában már városokat is hamisítanak
1955 0 4 Izé
Gerysama: Én azt nem értettem hogy nem készült felmérés? Úgy mielőtt belefogok egy ilyen nagyszabás [...]
közlegény: ezt sosem értettem, ha már belefeccölnek, akkor legalább csak inspirációnak használnák, és [...]
sexdealer: Minket is koppintanak: http://www.erdekesvilag.hu/a-hosok-tere-kinaban/
Mind a 4 komment
Nincs annál extrémebb, mint mikor 700 km/h-val lőnek át egy kanyon felett
440 0 0 Sport Izé
Rob Zombie - The Hideous Exhibitions Of A Dedicated Gore Whore

Akinek a címből, vagy az előadó személyéből nem esett volna le, nem gyerekeknek való klip ez.
923 0 0 Zene Izé
5 nagyon rosszul sikerült tréfa
5549 0 10 Izé
khristian: Ahová jártam ipari suliba, ott is történt egy ugyanilyen eset. Még az osztályfőnököm mesél [...]
velo: Kisvárda?
cila: Nekem van egy olyan érzésem, hogy azért kedveljük a horrort, mert tudjuk, hogy be van zárva az [...]
Mind a 10 komment
Egy pendrive, ami simán kinyír minden gépet

Igazából csak azt, ami nem rendelkezik lökéshullám védelemmel, de ez is bőven elég.
2403 0 3 Izé
Dmckayals: "Vásárolja meg nálunk új számítógépét és mi megajándékozzuk egy pendrive-val!" ;)
tool: "túlfeszültség tesztelő eszköz" hahha, de jó fejek!
Traveller_x: T800 ellen is hatásos?
Valódi Transformers autót gyártott egy török cég
984 0 0 Autó Izé
Van még remény a következő generációban
3009 0 2 Izé
Ditpet: Tényleg jól tolják, pont ettől tartok. Majd huszonévesen, begyógyszerezve/berúgva fának hajt [...]
Traveller_x: Méghogy remény? Elképesztően jól tolják! Van remény hogy öregkoromra is juthat jó zene! :D [...]
Íme a darwinizmus akcióban
5036 0 2 Izé
Mataccs: Hulljon a férgese.
twitteringbeard: Levonom a tudományos következtetést: a németek józanon olyan hülyék amihez egy magyarnak azé [...]
A legkirályabb ajánlat!

Ha kiveszed ezt a lakást a sivatag közepén, kapsz egy kocsit, amíg ott tartózkodsz. Nem is akármilyen kocsit.
1991 0 0 Izé
Green Day - Bang Bang
2056 0 0 Zene Izé
Imádnám végignézni, ahogy egy T-Rex kereket cserél
2767 1 3 Izé
dude: Tehát Audit csak dinoszauruszok vezetnek.
Jaca: Aztán szegény rájött, hogy nem tud benyúlni a zsebébe a bankkártyájáért :(
cila: Jó, és a tengely elbírná a minimum ötven tonnát?
Így készült a Viszkis Ambrus Attilával
329 0 0 Film Izé
Az idei legjobb jelmezek a Dragon Con-ról

Van pár beteg. :-)
2787 2 0 Izé
Mire emlékeztet titeket az új iPhone reklámja?
2370 0 15 Izé
közlegény: http://pekingikacsa.blog.hu/2016/09/20/kina_leggazdagabb_emberenek_fia_most_8_darab_iphone_7-est_vet [...]
közlegény: szívesen :) aki tényleg nekiesett fúrógéppel (a trollon kívül), hát... XD
Erunder: Kösz az új linket, cseréltem is rá, a jack csatlakozós fúró videó kapcsán meg ismét kider [...]
Mind a 15 komment
Ken Block ezúttal egy indusztriális játszótéren vereti
1964 0 1 Izé
Jaca: Jól láttam? Átment a vasúton tilos jelzésnél? Már megy is a csekk Vazs-megyéről :)
Nem is tudom melyik a kedvenc a részem ebből az interjúból
1566 0 10 Izé
bungle: www.borsonline.hu/celeb/gyasz-45-evesen-elhunyt-mohaman/128198 "Ej kene lakka Éj papa lajcsa Véj [...]
bungle: Azért én örülök, hogy vannak ilyen igényes képi világgal rendelkező magyar videoklipek!
lilaflexninja: Az egész világhoz szól, mivel a magyar az szakrális nyelv, és a Hold, meg az angol hold ugye ug [...]
Mind a 10 komment
Legyek ura kísérlet

10, 11 és 12 év közötti fiút, 5 napra szülői felügyelet nélkül hagytak egy házban.
2435 0 4 Izé
Drayman: Tényleg nincs értelme ennek a kísérletnek..., van egy része a videónak, - amikor a sátrat rug [...]
AtiBoa: ... a kamerat pedig eszre sem vettek. Persze. Egy ilyen koru gyerek produkalni fogja magat, ha tudja [...]
tjunior: Legyek ura valóságshow
Mind a 4 komment
Ezt a gyereket meg mivel etetik?
2981 0 9 Izé
Lewy: Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!
Tomi Demo: Utol tudnák érni, csak nem merik. Nézd a többieket, ott kocognak mellette végig :D
3m3ricus: Biztos sok volt neki a Testsúly 4000!
Mind a 9 komment
Szörnyek a metrón
1978 0 0 Art Izé
Vulkánkitörést ilyen közelről még nem sűrűn filmeztek le
3144 0 2 Izé
Tóth József: Puki... :D
balogh predator: Ez csak egy kis büfi :)
Motor, amit egy Maserati V8-as hajt

Már ránézésre is egy durva jószág.
1277 0 0 Autó Izé
Világító vécécsésze

Oké ennek még haszna is lehet, de akkor is röhejes.
1069 0 1 Izé
Jaca: A fényevők ilyenre nem költenek, egyszerűen csak nem húzzák le....vagyis....izé....lehet, hog [...]
Kéz nélkül született. Szülei arra tanították, hogy próbáljon magától megoldani mindent.
1492 1 0 Izé
Íme a lány, aki még nem hallott róla, hogy a szépségért meg kell szenvedni
1370 0 0 Pink Izé
Live by Night

Ben Affleck és Warner Bros de ez most nem a Batman. Itt Affleck írt, rendezett és a főszerepben is ő látható. Amerika, '20-as évek, szesztilalom, gengszterek. Minden adott egy jó krimihez.
1623 0 0 Film Izé
Ki gondolta volna, hogy A villám szereplői ilyen táncoslábúak és bolondosak?
396 0 0 Film Izé
Picit talán demagóg, de érdekes és látványos magyarázat arra, hogy a migráció miért nem megoldás
2381 1 119 Izé
lilaflexninja: Oké
feri88: > Ne haragudj, de azért az agymosásról te is tudhatsz egy-két dolgot. Kezdődik a köpködés? [...]
tjunior: http://img.chan4chan.com/img/2010-04-09/28256.jpg
Mind a 119 komment
Le a kalappal a rendőr előtt 

Én már a nő második mondatánál közöltem volna vele, hogy retardáltakon nem tudunk segíteni.
3574 0 42 Izé
Éjfélilány: Tavaly szilveszter/újév éjjelén csak pár centin múlott hogy nem történt balesetünk egy olya [...]
Findzs: Tudjátok itt már nem is ez a videó ami kiveri a biztosítékot. Hanem az, hogy ezen a kis fórumo [...]
glosshide: Kedves csicsergőszakáll és gyocska! Ha már úgysem ismerjük az ügy minden részletét, feltenn [...]
Mind a 42 komment
Régebbi postok...