REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Büntizene, de nagyon! A kategóriáját meg sem merem határozni. Íme, tényleg nem a szöveg a lényeg ma már...
598 0 0 Zene Izé
Mindless Self Indulgence - Never Wanted To Dance
508 1 0 Zene Izé
A kevésért keveset, illetve a kevésért semmit üzleti modellnél csak egy izgalmasabb létezik: a semmiért semmit. Tegye rá kezét kedvenc számára, és éljen tovább gondtalanul!
8263 3 28 Izé
Tybycsoky: 88046 és 88406 ingyér megvéve :)
leep: enyimek: 39924, 15968
nearo: 61305... dobókockákkal jött ki, persze csak harmadszorra sikerült szabadot találnom XDDD
Mind a 28 komment
Your Quests - Out West
5993 0 85 Game Izé
414lufi: 1. postán az egyik fiókban 2.Bank széf mögött 3.börtön 4. Bolt.a pénztárgépes szobában (s [...]
Kerlés: Lyukvadászat - és ez most nem a férfiak kedvenc sportja! 1. postán az egyik fali fiókban 2. sza [...]
Ragacs: a lyukkeresőknek: van egy vaslyuk a postán az eggyik kis szekrényben!
Mind a 85 komment
A "Nyald ki a seggem" újabb értelmezést nyert... :D
19597 2 34 Izé
mekszamnojz: ez egy költői irónikus kérdés volt, és reméltem hogy magamon kívül a másik fél is tudta a [...]
bass83: Normál esetben kell vmi, h be tudjon nyúlni. :P Vagy csak én tapasztaltam még keveset? :O
zuza: mire-nem veszi rá az embereket , az a fene édes szájuk... na meg az epres vazelin XD
Mind a 34 komment
Bemutatom nektek Hatsune Miku-t. Ő egy Vocaloid (számítógépes szoftver generálta hang) és nagy ismertségre tett már szert az internet segítségével.
6387 8 19 Izé
M-ber: Félreértés ne essék, a magyar felirattal készült verzióra gondoltam^^
M-ber: A magyar verzió a számhoz megtekinthető innen: http://anifusion.cwi.hu/
Davee: Aki leszedte valahonnan és nem irigy lény az felvenne msn-re vagy dobna egy mail-t hogy honnan pak [...]
Mind a 19 komment
Scars On Broadway - Serious

World Long Gone

Kill Each Other

Babylon

Enemy

Chemicals

3005
369 1 2 Zene Izé
Balázs: aki benne van az iparba az úgy is tudja aki meg annak ugyan mind1 de azé kössz:)
gundul: A Scars on Broadway a System of a Down alternatív metál banda gitárosának (Daron Malakian-nek) [...]
Ha az egyiptomiak képesek lettek volna autógyártásra az ókorban, biztos ilyen guruló piramisizét építenek. :)
Greg Zanis "Dream Car"-ját napenergia hajtja, 70 km/h sebességgel "száguld" és egy feltöltéssel 130 km-t tesz meg, de a következő prototípust úgy tervezi, hogy az 800 km-t legyen képes megtenni.

1270 0 7 Autó Izé
xergh: kesz az ufo! :)
bungle: Feltöltés a Solar Garage-ban történik. :) http://dreamcar123.com/solar_garage/3solar_garage.htm
Iguana: napenergia? hol a napelem? feltöltés? ha napenergia akkor menet közbe is tud töltni nem? akkor m [...]
Mind a 7 komment
Ha az egyiptomiak képesek lettek volna autógyártásra az ókorban, biztos ilyen guruló piramisizét építenek. :)
Greg Zanis "Dream Car"-ját napenergia hajtja, 70 km/h sebességgel "száguld" és egy feltöltéssel 130 km-t tesz meg, de a következő prototípust úgy tervezi, hogy az 800 km-t legyen képes megtenni.

1412 1 7 Izé
xergh: kesz az ufo! :)
bungle: Feltöltés a Solar Garage-ban történik. :) http://dreamcar123.com/solar_garage/3solar_garage.htm
Iguana: napenergia? hol a napelem? feltöltés? ha napenergia akkor menet közbe is tud töltni nem? akkor m [...]
Mind a 7 komment
Néha forró a hangulat deszkázás közben... ;)
8141 1 11 Izé
Findzs: hát ezek agyilag nokedlik mégis mit hittek mikor lelocsolta a lábát benzinnel ? hogy az majd nem [...]
Jokker: Sok a balfasz... főleg amerikában xD
AVIREX: megkellett volna ugy egnie,hogy a labfejet amputaljak.. akkor azt deszkazhatott volna a hulyegyerek. [...]
Mind a 11 komment
Ime az a gördeszkás mutatvány, amely a bátorságból a hülyeségbe torkollik.
6737 1 3 Sport Izé
Genki: Ezek nagyon idióták, az ilyet állatkertben kéne mutogatni.....
rieper: Gyereknek ég a lába de haverjai nagyon viccesnek találják, amerika ennyi az ész.
Jozef7: ezek nagyon hülyék!!! xD
Nomansland - 7 Seconds
490 0 0 Zene Izé
Tradicionális disznóvágás JÓL... nagyon betegek!!! :)
8264 3 20 Izé
csicsilla: Tenyérjósnál: - Uram, önre szőrnyű kínhalál vár! Le fogják szúrni, parázson sütögetik, [...]
csicsilla: na majd még 2 honap és én is csinálok ilyen képeket tesommal! disznovágás reggel egy feles ho [...]
mekszamnojz: hello bello ácsi! És a nők az smafu? Egy igazi disznotor asszonynép nélkül kutyafülét nem é [...]
Mind a 20 komment
Hogyan készül a kutya alakú torta? 4 nap munkája 4 percben.

A készítő, Elisa Strauss többi tortája.
3026 1 7 Izé
Drevway: Szerintem meg a nyakörv marcipán (kivéve a csat), és jó étvágyat a fél kiló hungarocellhez [...]
NumLock: azt a hét meg a nyolc :o
vasasdrukker: Szeritem a nyakörvet kivéve az egész ehető...
Mind a 7 komment
A Seabob egy érdekes vízijármű, amivel akár  20 km/h-val is haladhatunk és nem csak a víz felszínén, hanem a víz alatt is, így búvárkodásra is kiválóan használható.

Promo videó
1033 0 0 Tech Izé
Semisonic - Secret Smile

Closing Time
 
Singing in my sleep
 
Got a Trip
 
The Prize
Down in Flames  
Never you mind  

Honlap
339 0 0 Zene Izé
One Self - Bluebird

Nem túl ismertek, remélem tetszeni fog többeknek. Nyugis jó hangulatú zene.

-myspace-
770 0 0 Zene Izé
Hány tevét ér a barátnőd? Itt megtudhatod! :)
(Az enyém: 71 teve, 1 kecske és 9 birka, várom egy sejk jelentkezését! ;))
20324 13 88 Izé
Vigyori: 60 teves és 2 kecske.... hmmm hát lehetne jobb is :S
Jocyka: Háát őszintén szólva, az én barátnőm 200 tevét ért egy Hurghadai bazárosnál...:P HIHI
karpatika: hát, nagyanyám a progi szerint 1 kecskét se ér...
Mind a 88 komment
Hát ezt Chuck Norris sem rúghatta volna jobban.
911 0 0 Sport Izé
David Deejay feat. Dony - Nasty Dream

(a Sexy Thing után itt egy újabb fasza szám)
638 1 1 Zene Izé
Niccoyi: nagyon, nagyon tetszik! :)
Sons & Daughters - Gilt Complex

A két fiúból és két lányból álló glasgow-i Sons And Daughters szépen kifejlődött 2001-es indulása óta. A debütáló hétszámos minialbum, a 2003-as Love The Cup egyenetlen félakusztikus dalai után a kvartett az első igazi nagylemeznek számító 2005-ös The Repulsion Box idejére már zajos, fésületlen szerzeményekkel hirdette, hogy érdemes odafigyelni rá (ezt a 2006-os Szigeten mi magyarok is megtehettük), és a következő nekifutásra gondos megmunkálással – és egy neves producer segítségével – egy egészen remekbeszabott Sons And Daughters-anyag készült.
572 1 0 Zene Izé
A Replay Studios készülő második világháborús lopakodós akciójátékát egy valós hősnő, Violette Szabo története ihlette. Róla mintázva alkották meg Violette Summer, a gyönyörű és egyben halálos titkosügynök alakját, aki mélyen az ellenséges vonalak mögött, minden külső segítségtől elvágva igyekszik mindent elkövetni annak érdekében, hogy a nácik elbukjanak.

Velvet Assassin előzetes.
1123 0 1 Tech Izé
sztewe: WoooW. Micsoda ötlet! habár szerencsétlen lányt kivégezték, de meg kell emlékezni róla! http [...]
Mostantól nem kell parázni, ha a kóla, tea, kakaó, sör, bor, pájinka (megfelelő aláhúzandó) ráömlik a laptopra, sőt a mobilod használhatod a víz alatt is.

A "Golden Shellback" névre hallgató új csodabevonat az eszközre juttatva tökéletesen vízállóvá teszi azt. Sőt, a gyártó szerint véd az olaj, a szintetikus folyadékok, a por és a szennyeződés ellen is. A bevonatot, mely nem vezeti az áramot, vákuumban viszik fel a kütyükre, így a belső alkatrészek is védelmet kapnak.

1447 1 5 Tech Izé
Dawe: a strandon a víz alatti fényképezést telefonnal mifelénk óvszerrel oldják meg :D
sztewe: Ez egy óriási, forradalmi találmány!Aki meg leszólja vagy azt mondja, vagy akarja írni rá hog [...]
Jozef7: igazad van ha nem vezeti az áramot akkor tölteni sem lehet a telót meg semmi SZERINTEM!!!
Mind a 5 komment
Avenged Sevenfold - Afterlife

A gitárszóló a vége felé nem gyenge, érdemes megfülelni!

Hivatalos honlap
Wikipédia, ha esetleg valaki nem ismerné őket. :)
541 0 3 Zene Izé
karmigran: Avenged Sevenfold & Good Charlotte - The river (Y) http://www.youtube.com/watch?v=xIn9AbrTNDI
karmigran: Afterlife live in Long beach (Y) http://www.youtube.com/watch?v=mRGeYU7jChs
karmigran: [frissítés] a honlapjukon már nem az a videó a default.. pár napja még az volt ;)
An Escape Series #1: The Car
2834 0 5 Game Izé
Taz one: Hát :( kivágtam a pupot kivettem a kis használati utasitást bekötöttem a kábeleket amiket kel [...]
Chrno: vki help! van egy ragasztószalagom, egy lámpám (már beleraktam az elemet) meg egy csavarhúzóm. [...]
Móni: szerintem is, de még a sima izé-n
Mind a 5 komment
A pár éve elhunyt Richard Pryor szereplése a Sesame Streetben. Szerintetek mennyit szívott a felvétel előtt? ;)
Itt meg érzelmeket mutat be. :D
5633 3 15 Izé
Olyveria: *ina :D :D :D
pepeti: Áá Vaklárma c. film. :DD "Mondja ki az első dolgot ami eszébe jut!" Ki emlékszik még?:D
|-=O=-|: Totál kész van, mekkora arc!! :D Arthur jutott róla eszembe: http://www.ize.hu/comments.php?post_ [...]
Mind a 15 komment
Coca olimpia :)
373 0 2 Sport Izé
natur: Igen gondolkoztam h melyik menjen mert van fenn egy pár hosszabb verzió is :D
Maccoyi: http://www.youtube.com/watch?v=ErFyA2xfdqw :DDD
Fél terabájt bambuszból Egyre terjed a technikai környezettudatoság hangzatos jelszava, de ez még legalább egy pozitív divat - a hullámot pedig legújabban a SimpleTech lovagolta meg, a maga [re]drive névre hallgató bambuszfedeles, egyébként pedig alumínium-borítású külső merevlemezével.

Amit ők szerényen csak a világ legkörnyezetbarátabb külső meghajtójának neveznek, valójában egy jó közepes, 500 GB-os egység, Turbo USB 2.0-ás csatlakozóval. Rendkívül környezetbarát mivoltát pedig elsősorban természetesen nem a bambuszfedélnek köszönheti, hanem leginkább a ventilátormentes dizájnjának - ahelyett ugyanis a hőelvezetésről maga az alumínium borítás gondoskodik.

Akár így, akár úgy, 500 GB szép mennyiség, és bár vannak nála gyorsabbak is, azért a Turbo USB 2.0 sem rossz - mi több, a cég ajándékba ad még egy kis bónuszt is, nevezetesen a Fabrik Ultimate Backup online tárhely-rendszerének vagy a teljesen ingyenes használati jogát, amely esetben azonban csak 2 GB áll majd a rendelkezésünkre az éterben, vagy havi $5 ellenében korlátlan tárhely, korlátlan adatátvitellel.

Maga a [re]drive egyébként $160-t kóstál.
768 0 13 Tech Izé
Jozef7: xD Gondoltam én hogy nem alkesz :D (neked tényleg szabad minden ;D )
CRaPtRaSH: ha te tudnád, mennyit... nincs egy normális pillanata... vagy részeg, vagy szerelmes magába ;DDD [...]
Jozef7: Mert mindig iszik?? :D
Mind a 13 komment
A Brutalgamer magazin szerkesztője érdekes, ámbár talán jogos felvetésekre alapozza azon elképzelését, miszerint a Rockstar új projektje a Max Payne 3 lesz.
782 0 0 Tech Izé
E-rotic-Help Me dr. Dick

Sex on the Phone

Fred Come To Bed

Max don't have Sex

Fritz love my tits

Willy Use A Billy...Boy

 
751 2 3 Zene Izé
eerix: Szívesen.:) nagyon szerettem őket én is, meg még most is meghallgatom, ha rám jön :D
focuskoma: Júúúúúúúúúúúúj, hogy én hogy szerettem ezeket kis koromban. Most felébresztett bennem [...]
Niccoyi: jaj de jók voltak... :)
French Affair - Sexy

Comme Ci Comme Ca

What You Want

Poison
601 0 2 Zene Izé
winkytct: jo kis retro szamok ... kicsi koromba meg ez bombolt a TV-bol
fannieva: régi emlékek lány buli faházban 1 hétig És csak lányok Tivadar buli:)köszi
Hajlékony szenzorok, élethű kiborgszemek
(elég érdekes de külföldi linket nem találtam róla mivel nincs semmi típus vagy stb, döntsétek el hogy bekerül-e)
[beteszem... de csak Neked és csak most bééjbii ;DDD - Crap ;* ]
2740 0 3 Tech Izé
CRaPtRaSH: 2× is megköszönted? dejóóó! ;] gyere már vmikor msnelni KelleMeSeN jó lenne már beszélni [...]
rivaul: Rohadt gép kihagy :D Szal köszönetem :P
rivaul: Köszönöetem csak neked s csak most :)))))))) ;)
Néha történnek csodák: egy jaguáros yuppie megáll, hogy segítsen a trabantos bölcsésznek. El is nyeri méltó jutalmát.
9760 0 32 Film Izé
xontflong: Hát, a baj csak az, hogy ez többször is megtörténik a valóságban. Sajnos, ez a hungarikum :(
AVIREX: de Luflee,ez film,nem a hibát kell keresni,hanem ellazulni a székben.ágyban -ki hol - és élvez [...]
csuf: erre a szarra pazaroltam 5 drága percet az időmből!!! de ez még hagyján. mennyit pazaroltak a k [...]
Mind a 32 komment
Néha történnek csodák: egy jaguáros yuppie megáll, hogy segítsen a trabantos bölcsésznek. El is nyeri méltó jutalmát.
10205 4 32 Izé
xontflong: Hát, a baj csak az, hogy ez többször is megtörténik a valóságban. Sajnos, ez a hungarikum :(
AVIREX: de Luflee,ez film,nem a hibát kell keresni,hanem ellazulni a székben.ágyban -ki hol - és élvez [...]
csuf: erre a szarra pazaroltam 5 drága percet az időmből!!! de ez még hagyján. mennyit pazaroltak a k [...]
Mind a 32 komment
Sequential One - Inspiration Vibes
379 0 0 Zene Izé
Serart - Narina

Serj Tankian, a System Of A Down énekese, és Arto Tunçboyacıyan avant-garde folk zenész szellemi közössége.
907 1 1 Zene Izé
cimpi: Nagyon kellemes szép zene minden tiszteletem Serj Tankian-é,ebben a világban nem feledkezik meg h [...]
Puscifer - Momma Sed

A Puscifer Maynard James Keenan (Tool/Perfect Circle énekes) szólóprojektje, mely egyenlőre mindössze egyetlen lemezt jelentet meg a beszédes "V is for Vagina" címmel.
Web
a postkép
319 0 1 Zene Izé
Chino: és milyen jó kis lemez lett. amibe Maynard benne van az csak jó zene lehet... ennyi
Snake Sedrick


577 0 2 Zene Izé
Niccoyi: semmi gond, akkor majd szépen egyenként belinkelem őket. Pedig sokat dolgoztam rajta :( Sebaj! : [...]
Purple: Niccoyi, nemtom mi történt a linkekkel, beszerkesztettem őket szépen, de 404-es hibát írt ki m [...]
Breaking!!!

A T-Mobile hivatalos sajtóközleménye szerint augusztus 22. napjától hazánkban is hivatalosan kapható az Apple Iphone 3g.

Az árakról info még nincs, ha érkezik valami kiabálok.

Ime a hivatalos sajtóközlemeny:
A T‑Mobile és az Apple július 11-től kínálják az iPhone 3G-t Németországban, Ausztriában és Hollandiában 2008. Június 10. A T‑Mobile International és az Apple bejelentették, hogy július 11-től az iPhone 3G kapható lesz Ausztriában, Németországban és Hollandiában, míg Horvátországban, Csehországban, Magyarországon, Lengyelországban és Szlovákiában később, de még az idén a boltokba kerül az iPhone.

"Nagy izgalommal várjuk, hogy az iPhone-t még az idei évben a T‑Mobile ügyfeleinek a kezébe adjuk," nyilatkozta Christopher Schläffer, a Deutsche Telekom AG Termék és Innovációs vezetője. "Az iPhone áttörést jelentett a mobilinternetben Németországban és Ausztriában is. Már most tudjuk, hogy az iPhone 3G megnövelt sebességével ügyfeleink még jobban szeretni fogják majd a mobilos webböngészést."

A T‑Mobile rendkívül jól kiépített 3G-hálózatával és több mint 20 000 elérhető HotSpottal mindenhol lehetővé teszi ügyfelei számára a lehető leggyorsabb vezeték nélküli internetezést. A

T‑Mobile International egyike a világ vezető mobilkommunikációs szolgáltatóinak. A Deutsche Telekom három stratégiai üzletágának egyikeként a T‑Mobile Európa és az Egyesült Államok legdinamikusabb piacaira koncentrál. A 2008. év első negyedévében a Deutsche Telekom vállalatai több mint 123 millió mobilos ügyfelet szolgáltak ki.

Link oda
966 0 6 Tech Izé
bungle: Igen, ilyenkor marad a href.hu pl. (mivel az a modul, ami a linket berakja, nem a mienk, nem tudunk [...]
Errtu: próbáltam manuálisan kijavítani, de nem fogadta el. hiába írtam át a linket, a szóközt akko [...]
bungle: Link oda link nem jó, van benne egy space (%20). Nem vagyok most admin közelben, de a helyes link: [...]
Mind a 6 komment
Olajcsere 7 millióért
Magyar cikk
9568 0 14 Autó Izé
Re-Peet: ..nekem is lassan annyi egy kisszervíz...:(
sznájpa: én nem ítélem el ezért, ha van pénze akkor csinálja, az a pénz is valakié lett, nem a tenger [...]
Rthlss22: http://hir.ize.hu/click.php?id=6402&url=http%3A%2F%2Fwww.azta.hu%2Fnagysag-es-kicsinyseg%2F36-nagysa [...]
Mind a 14 komment
Régebbi postok...