REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Régen is tudtak kemény meséket csinálni! :)
11323 9 13 Izé
Lilu__cica: Jóó sok horogkereszt!
bandee1219: A nácik hasonló rajzfilmeket készítettek, amiben A Zsidó volt a rossz "ember". Ezt a nácik re [...]
Sztiki: hmm... szerintem erre most inkább nem mondok semmit.
Mind a 13 komment
Bluetooth dögcédula MP3 kezeléssel
545 1 0 Tech Izé
Döntsétek el Ti, hogy ez most beteg vagy aranyos...
5654 9 21 Izé
bandee1219: Szerinted véletlen, hogy ez is Pákó? Oo
weedjay: Az, hogy késztetést érzek, azt irónukusan írtam, hogy mi a véleményem. És ha még igazából [...]
jumeirah: Először azt írod, hogy "késztetést érzel, hogy eltipordd", aztán meg azt, hogy "nem bántaná [...]
Mind a 21 komment
Irodai levegőből ivóíz. Egyelőre elég magas, napi 15 dolláros üzemeltetési költséggel, de az alap koncepció ígéretes.
826 0 3 Tech Izé
leep: az biztos!
Lilu__cica: Ez megérné az árát...
punyukli: az ilyen és ehhez hasonló cuccokat csipázom. több pénzt kéne az ilyenekre kőtteni.
Egy érdekes kis kalandjáték, meg kell találni a dominó kódokat különféle videók és weboldalak segítségével!!! Majd írjatok, hogy ki meddig jutott el!
3154 0 11 Game Izé
Consuello: hogy hivjak azt a tarsasagot? a don pedro? vagy a taller? ennyit tudtam kiolvasni a filmbol:(
xXxÁdámxXx: Nahát ide is kell angol...X)
Marton350: Én nemnagyon szeretem az ilyen játékokat ,nemnagyon értem a lényegét ,némelyikhez (mit beszé [...]
Mind a 11 komment
Egy érdekes kis kalandjáték, meg kell találni a dominó kódokat különféle videók és weboldalak segítségével!!! Majd írjatok, hogy ki meddig jutott el!
6964 4 10 Izé
JeLo: Ez a festményes nem megy.
Marton350: Én nemnagyon szeretem az ilyen játékokat ,nemnagyon értem a lényegét ,némelyikhez (mit beszé [...]
redbaron813: némelyikre nem is lehet rájönni - az egyik részben rossz a hivatkozásként megadott oldal ... k [...]
Mind a 10 komment
Árulj hot-dog-ot jól Bush bácsival :)
13533 15 23 Game Izé
Füves: Nagyon jo játék. 6000$-ig jutottam utánna megéheztem :D
Oláh Dóra: Spoke! Akkor kevesebbet kapsz, ha nem rakod bele4 Ez így akkor nem játék! Azért vannak ott a ket [...]
Spoke: Pedig baromi egyszerű, csak trükközni kell mint bármelyik másik flash játékban. Ennek a ját [...]
Mind a 23 komment
Árulj hot-dog-ot jól Bush bácsival :)
32495 24 26 Izé
Schabee: ezzel jól elvoltam, eddigi egyik legjobb flash gém
Kamill: Ma mégis nekiálltam játszani: 17870. Nem megy több :o(
Dawe: az uccsó napot nem csináltam meg mégis 18290 pontom van
Mind a 26 komment
Első Oscar-díjasunk, Rofusz Ferenc rövidfilmje. Avagy mi lenne, ha kutyává változnánk egy napra.
A zseniális animációs további munkái itt és itt, meg itt.
5513 0 5 Film Izé
bandee1219: Pont azt akartam írni, hogy A légy is oszkárdíjas, de most már látom, hogy ő készítette. :) [...]
Zsolt86: Jó volt :P
vöri: Heh, milyen igaz (: nekem is tetszett! birom az ilyen kisfilmeket, jöhetne több is :D
Mind a 5 komment
Első Oscar-díjasunk, Rofusz Ferenc rövidfilmje. Avagy mi lenne, ha kutyává változnánk egy napra.
A zseniális animációs további munkái itt és itt, meg itt.
5694 7 5 Izé
bandee1219: Pont azt akartam írni, hogy A légy is oszkárdíjas, de most már látom, hogy ő készítette. :) [...]
Zsolt86: Jó volt :P
vöri: Heh, milyen igaz (: nekem is tetszett! birom az ilyen kisfilmeket, jöhetne több is :D
Mind a 5 komment
A kínaiak már a hollywoodi sztárokat is hamisítják? ;)
10562 1 27 Izé
eNMi: jaja! még magukat is átrajzolják, h 1formának lássuk őket!
Lilu__cica: Hm... Megerősödött bennem az érzés: a japánok és a kínaiak mindent fotoshoppolnak és hamis [...]
bandee1219: kristin-kreuk nem tudom ki, de elég gáz. Hiro-t meg rendesen átszabták. :)
Mind a 27 komment
A világ legdrágább parfümje. 215 ezer dolláros, azaz 37 millió forintos árával bekerült a Guinness Rekordok Könyvébe is.
2471 2 20 Izé
bandee1219: "A koncepciónk az volt, hogy az ár nem számít, ezért a lehető legjobbat hoztuk létre" - mondt [...]
bandee1219: Igen, ami van, elérhető, az szar.
bandee1219: Persze! Hallom most akciós, asszaem az 5 L-es álom családi kiszerelés csak 3999 Ft. :)
Mind a 20 komment
Speciálisan kialakított célhardware ami alkalmas a humán faj védelmére, a nem humán szellemi támadások ellen, 35 dollárért.
950 1 0 Tech Izé
Na ezt is ketten küldték be, szinte egyidőben:

AtiBoa: 400 szál cigaretta, és ami utána marad az emberben. Nos, ha eddig nem dohányoztál, ezután a videó után nagy valószínűséggel nem is fogod kipróbálni (ha van 1 kis eszed :P)

Dezpapa: Ideje lenne leszokni, nem?
15894 21 138 Izé
bungle: norbertvincze küldte (sztem ugyanaz, mint a fenti videó): URL: http://www.youtube.com/watch?v=lMDf [...]
kotta: Csak egy érdekes adat: "A közép-európai országok közül a cigaretta-fogyasztás Magyarországo [...]
BlackHawk: jó, igaz. de ha nem dohányzol, magadnak teszel jót...o.O( meg másnak is...
Mind a 138 komment
Sharkoo SATA Quickport - dizájnos USB dokkoló merevlemezekhez
642 1 0 Tech Izé
A 2006os londoni alapítású Aleutia dobta piacra ezt a napenergiával  is üzemelő hordozható  Linux futtatására alkalmas eszközt. Az alap konfiguráció 179 angol fonttól  vehető  meg, a teljes csomag pedig 499-ért.
621 1 1 Tech Izé
punyukli: Fókuszban az egyszerű hordozhatóság XD... biztos nagy rá a kereslet... nekem nemkéne abbiztos. [...]
Fogta a Dell a már bevált XPS M1730 szériát, dobott rá egy WoW logót meg egy 4500 dolláros árcédulát. Így született a XPS M1730 World of Warcraft edition. 
618 0 0 Tech Izé
A Wacom piacra dobta a  Cintiq szériás rajztáblák következő generációjat.
596 0 2 Tech Izé
rezlavor: van kisebb is meg regebbi is meg alacsonyabb tudasu is, ha valoban erre van szukseged. A 12es pl m [...]
Chris16: Ha csak egy picit olcsóbb lenne...
A Microsoft próbál kapaszkodni az IPod hullámain és piacra dobott egy limitált (10 darab keszült összesen) példányszámú aranyozott Zune verziót.
544 0 0 Tech Izé
Önhangoló gitárt fejlesztett ki és dob piacra a napokban a Gibson gitárgyártó cég, a hangszert a vállalat tokiói irodájában hétfőn bemutatták be. A gitár képes önmagát behangolni a nyakra erősített processzor és hat motor segítségével. Az új modell december 7-én kerül piacra világszerte. Japánban az ára 308 700 jen (482 ezer Ft), az Egyesült Államokban pedig 2499 dollár (431 ezer Ft).

558 2 0 Tech Izé
Beépített hangsugárzók, MP2, WMA támogatás, USB 2.0 csatlakozó, SD/MMC slot, mindez 90 dollárért.

Update: értelemszerűen az MP3  néven ismert MPEG-1 Audio Layer III. formátumot alapból támogatja. 
668 1 2 Tech Izé
eol: MPEG-1 Audio Layer II (az MP3 az MPEG-1 Audio Layer 3). http://en.wikipedia.org/wiki/MPEG-1_Audio_La [...]
dude: Mi az az MP2? :)
Két aprócska B kategóriás játékfejlesztő cég úgy döntött, hogy erőiket összevonva próbál meg az egyeduralomra törő Electronic Arts ellen tenni valamit. Az egyik aprócska cég a Blizzards ami a Vivendi tulajdonában van és a nevükhöz fűződik a Warcraft, Starcraft és a WoW, a másik cég pedig az Activision akik a Tony Hawk sorozaton kívül a Call of Dutyval aratnak a piacon. A tranzakció végösszege 18.9 milliárd dollár volt.
810 1 0 Tech Izé
330 ezer dollárért (57 millió forintért) kelt el a világ legdrágább szarvasgombája egy árverésen, amelyet szombaton egyszerre tartottak Makaóban, Londonban és Firenzében. Egy makaói kaszinótulajdonos, Stanley Ho adta a legtöbbet a finomságért. Az értékes csemege másfél kilót nyom, ezzel megdöntötte a Guinness rekordot is, amit eddig egy majdnem 1300 grammos szarvasgomba tartott, bár a Guardian brit napilap szerint 1954-ben találtak egy 2,5 kilós darabot is. Az értékes gombát Olaszország északi részén, Pisa városának közelében találta Luciano Savini és fia, Rocco nevű gombakereső kutyájukkal.

Videó.
2183 4 34 Izé
bandee1219: És vajon senkinek nem ízlik, csak ezt nem valják be egymásnak sem, hanem mindenki dícséri, neh [...]
bandee1219: Ahogy sör és sör között is (én egyiket sem iszom), vagy egyesek megeszik az osztrigát is és [...]
bandee1219: Ezt akartam kérdezni, hogy az íze egyáltalán milyen? Állítólag jó az illata, de még nem ett [...]
Mind a 34 komment
Ez meg ez illetve ez is a fent látható eszköz segtségével készült.
658 1 0 Tech Izé
TV, Ipod dokkoló, mélynyomók. Mi kell még?
633 2 0 Tech Izé
Kutyaviadal. ;) Nagggyon kemény! :)
7585 7 9 Izé
bandee1219: Jézus! Aki nem bírja a vért az ezt ne nézze meg! :)
milerik: nekem is van ilyen törpe pichserem, igaz "egyke" de simán ilyen "hülye" xD
Bobek: Kis hülyék! :)
Mind a 9 komment
Télapó itt van,
Arany a subája,
Gyémánt az öve,
2 milla dollárba.

2294 3 18 Izé
bandee1219: Itt is egy ékszer, de ha igazi, neb bizti, hogy sokan bevállalnák: http://www.funpic.hu/files/pic [...]
bandee1219: Nem, de jobban kéne tömbben, mint egy ilyen télapó formályában.
alphadog: Azért 20 kiló arany nem ócskavas. ;)
Mind a 18 komment
Függesztett gömb alakú fa ház  lehetne a magyar neve, ha nevezné bárki nevén a képen látható dolgot. Az alapanyaga jellemzően üvegszál illetve fa, az árak 7.800 dollártól indulnak, de ez csak az üvegszál  vázat az ajtókat és az ablakokat tartalmazza. A teljesen felszerelt verzió ugyan 150.000 dollértól indul, de ez tartalmazza a 4 fő részére szükséges ágyakat, egyéb bútorokat  és eszközöket, valamint a bronz nyílászáró díszitéseket is.  Kanada környékieknek bérlési lehetőségük is van.

1448 1 0 Tech Izé
Na, akik kiváncsiak arra, ki ill. mi inspirálta a mai hóemberes postképet...
Nem magyar humor, legtöbben csak azt fogják mondani, hogy elborult, lőjjük le az animátort, de hátha van, aki érti, és bírja a váratlan dolgokra épülő humort! :)
Érdemes a többi animációját is megnézni! Related menüben mindent megtaláltok.
5982 5 17 Izé
szpet: http://www.youtube.com/watch?v=te59HnqACfY
szpet: My spoon is too big. :O LOL
bandee1219: Érdekesebb, mint vicces.
Mind a 17 komment
Persze, hogy  ez is thinkgeek. Az alapötlet roppant egyszerű és annyira kézenfekvő, hogy nem is értem miért nem jutott eddig eszembe. Végy egy szabvány villanykörtét, kalapáld le róla a felesleges üvegbúrát majd a keletkezett ürességbe helyezz LEDeket.  A végeredmény?
Alacsony hőtermelés, alacsony fogyasztás, hosszú élettartam.  A skála 5Watt/400 Lumentől a 12Watt/660 Lumenig terjed. Az ára 50-120 dollár között mozog.
1642 1 4 Tech Izé
RedClout: Én már vettem. Nem pont így néz ki, halogén foglalata van, 1 w. a fogyasztása, kicsit hideg a [...]
bungle: Ezt is így kéne reklámozni: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=5254 ;)
rezlavor: ha veszel is, kerlek jelezd es meseld el mit tapasztaltal.
Mind a 4 komment
WC pumpa dobálás jól.
(Kezdek a németektől is félni, lehet hogy elkapták a kergejapánkórt?)
4723 1 18 Izé
bandee1219: A hátán volt. ^^
bandee1219: Ez "komoly" mutatvány, de ami tényleg értékelhető, az a szaltó-spárga a végén.
Re-Peet: Ne mondd.... és hol találtad meg? :)
Mind a 18 komment
Most ,hogy idehaza is  alkalmasak a domboldalak  a  szánkózásra, érdemes megfontolni egy  masszivabb  szánkó beszerzését.  Mondjuk ezt.  A 165 miliméteres  hátsó lengéscsillapító 120 miliméteres mozgási tartománnyal  rendelkezik, a 7,5  kilós  tömeg jelentős része  aluminium és  polikarbonát, a 4,7 centi széles polietilén talpak pedig a tökéletes csúszást segítik elő.  Összehajtva 101 x 47 x 28 centis, saját hordtáskával.  Ezek után a  közel 110.000 Forintos ár  már nem is tűnik annyira sokknak :)
1096 1 0 Tech Izé
Kíváncsi vagy a legújabb légkondis egérre? Szeretnél UFO-lámpát? Láttál már bass-konténert?
 
Minden ami technika és tudomány - de őrült, de érdekes, de még nem láttál ilyet!
 
tech.ize néven elindult legújabb oldalunk, ahol naponta friss híreket találsz egy olyan világról, ahol már meg is történt az, amit eddig elképzelni se tudtál!
 
Nálunk megismerheted a sebességi gokartot, a legújabb olasz koncepcióházakat, a drót nélküli tölthető lámpákat, de olyan komplett dobfelszerelést is bemutatunk, amely garantáltan földbe döngöli a hangszerek szerelmeseit.
 
Klikkelj, olvass, tájékozódj - és figyelj, mert jönnek még új oldalak!
10704 4 9 Izé
bandee1219: Te aztán jó markatinges vagy! :D
bungle: A legjobb azért, ha mindkét oldalra postolod... :DDD De akiket érdekelnek az ilyen tech izék, an [...]
Maccoyi: tehát ha jól értelmezem ha most lenne valami tech-es posztom, akkor a tech.izé-re kellene poszto [...]
Mind a 9 komment
Kedvenc geektool áruházunk ismét egy hiánypótló termékkel kedveskedik nekünk. Az áramellátást biztosító táp 30 dolláros, a betük 7 dolláros áron rendelhetőek meg.
1856 1 0 Tech Izé
Dobgép - dobd a géped a dobba :)
2470 3 3 Izé
bandee1219: Ahogy a definíció mondja: az a hardware része a gépnek, amibe bele tudsz rugni. :)
Zsolt86: aztaaa woww ez igeen náájjsz :DD
zuckerfrei: ezt lehet ütni ha rosszul viselkedik
Mindig is érdekelt, hogyan rakhatnak össze egy dobfelszerelést?

Így:


És ezt lehet rajta csinálni, ha elkészült:
767 1 2 Tech Izé
kKNd: hú ez nagyon komoly. az utolsó videón pont a korn egyik számát (I will protect you) dobolja fel [...]
bungle: Ez a Bozzio egy állat. :) Egyik kedvenc dobosom (asszem idén volt itt a Frank Plays Zappa turnén) [...]
Ha netán a hétvége után (mi is ott voltunk, mielőtt feledésbe merülne az esemény) dominozhatnékod lenne... egy kis válogatás:
Domino
Domino Tetris
Do mino Pressure
Jamaican Dominoes
7514 3 4 Game Izé
@ndor: Én is azt hittem először! :) Jajj, hogy mennyit játszottam én azzal anno! :)
Mimis: Érdekes, nekem is egyből a Pushover villant be. Mindjárt elő is keresem. :)
Katsumoto: Egyértelmű,hogy anno a Pushover a kis aranyos hangyájával jobb volt.Még most is le lehet tölte [...]
Mind a 4 komment
Ha netán a hétvége után (mi is ott voltunk, mielőtt feledésbe merülne az esemény) dominozhatnékod lenne... egy kis válogatás:
Domino
Domino Tetris
Do mino Pressure
Jamaican Dominoes
10490 5 4 Izé
@ndor: Én is azt hittem először! :) Jajj, hogy mennyit játszottam én azzal anno! :)
Mimis: Érdekes, nekem is egyből a Pushover villant be. Mindjárt elő is keresem. :)
Katsumoto: Egyértelmű,hogy anno a Pushover a kis aranyos hangyájával jobb volt.Még most is le lehet tölte [...]
Mind a 4 komment
A bal oldali képen egy 360 fokos HD minőségben dolgozó kamera látható. A középsőn a 360 fokban felvett HD minőségű képet visszaadó projektor. A jobb oldalin pedig a kettő végeredménye. Házi használatra  alkalmatlan, esetleg unatkozó  milliomosoknak ajánlott. Az ipari felhasználás lehetőségei pedig  szinte korlátlanok.
1388 0 0 Tech Izé
Egy jó sisak, Bluetooth, fülhallgató és már kész is. És 299 amerikai dollárért már a tiéd is lehet.
713 1 0 Tech Izé
Régebbi postok...