REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Fito y Fitipaldis - Por la boca vive el pez
Vagy két éve hallgattam utoljára ezt a számot, ma eszembe jutott, hát gondoltam megosztom mindenkivel. Spanyol. 
415 0 0 Zene Izé
Mi mi mi mi mi mi mi
mi mi mi mi mi mi mi
miiiiiiiii mozog aaaaaa
zöld leveles csipkebokorbfa :)

(zenei aláfestés a rádióban :D - bungle)
6259 1 15 Izé
Purple: post-nak
Findzs: és ez mire jó ?
Derill: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasztabüdöskurva
Mind a 15 komment
Andrea Bocelli az egyik legszebb hangú kortárs tenor. Életéről pl. itt olvashattok.

Elmo pedig Elmo a Szezám utcából. Örömet okoz neki ha elszámolhat 20-ig, elmondhatja végig(!) az ábécét, vagy ha jót játszhat a szörny és mackó nemzetiségű haverjaival. Elaludni kortársaihoz hasonlóan nem annyira szeret.

És itt vannak ők ketten, ahogyan "előadják" a Bocelli előadásában világsikerré vált dalt kicsit más szöveggel. (Az eredetiben közreműködő Sarah Brightmant most csak megemlítjük, bár ennél ő is többre érdemes.)

Jó mulatást!
1660 4 2 Zene Izé
Kiscsuri: Andrea Bocelli-nek gyönyörű hangja van.Annyira kellemes, hogy nagyon :D!
szpet: Imádom Bochellit. (És Elmot is. ^^') Lehet, hogy hülyeség, de azon gondolkoztam, hogy vajon Ser [...]
Slipknot - Vermillion Pt. 2 (Bloodstone Remix) 
 

Az "All Hope Is Gone" nevet viselő legújabb Slpknot album második bonustrack-je...
 
534 1 0 Zene Izé
Elkészült a Google nyílt forráskódú böngészője, mely a Chrome nevet viseli. A postképre kattintva telepítheted a programot, mely egyenlőre béta állapotban leledzik. (ettől függetlenül szerintem már most nagyon jó, és ígéretes - Errtu)
1025 0 24 Tech Izé
Mangalor: Egy tuti teljes programeltávolító: Revo Uninstaller
sztewe: Tanács: Ha valaki felrakta és aztán uninstall, nem szedi le a "pofázó" programot, elárulom a G [...]
Errtu: igen, elég sok blogger belekötött ebbe. ez egy baki volt a Google részéről. nem ez volt az els [...]
Mind a 24 komment
Játékunkban 3 nyereménycsomagot sorsolunk ki, amelyek mindegyikében megtalálható: 3db LV-játékszoftver [ Caesar IV, F.E.A.R., Fable | Just Cause, Tomb Raider Anniversary, Operation Flashpoint | TOCA Race Driver 3, Jade Empire, Deus Ex: Invisible War ] (a játékok teljes listáját megtalálod itt), 1 táska, 1 póló, 1 dzseki, 1 bögre, 1 toll, 1 nyakbaakasztó. A nyereményeket a CD Projekt Magyarország ajánlotta fel.

A válaszok beérkezési határideje: szeptember 21.

A játékban való részvételhez oldalunkon csak regisztrált felhasználók vehetnek részt. A kérdések a főoldalon találhatóak!
996 1 0 Game Izé
Jáccá' pókicával! ;)
(külön ajánlanám nojzinak... :)))
9065 11 50 Izé
mekszamnojz: most utállak!!!! :(
mekszamnojz: megakarsz ölni?? ez borzalom.... gyáááááááá :SSSSSSSSS
bungle: Nojzi, klassz kis reklám? :D http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=23614
Mind a 50 komment
Játékunkban 3 nyereménycsomagot sorsolunk ki, amelyek mindegyikében megtalálható: 3db LV-játékszoftver (a játékok listáját megtalálod itt), 1 táska, 1 póló, 1 dzseki, 1 bögre, 1 toll, 1 nyakbaakasztó. A nyereményeket a CD Projekt Magyarország ajánlotta fel.

A válaszok beérkezési határideje: szeptember 21.

A játékban való részvételhez oldalunkon csak regisztrált felhasználók vehetnek részt. A kérdések a főoldalon találhatóak!
1690 0 13 Izé
republic666: haszna az ,hogy több regisztrált emberke lesz az oldalon ebből kifolyólag több pénzt kérhetne [...]
Shifty_: Ezt a kérdést ugye nem komolyan kérdezted?:) Hát szerinted egy kisebb magazinnak, mégis mi a c [...]
Cromex: De ebből mi haszna?:) Mert pl. amikor Gamestaron megkérdik, hogy mit jelent a videókártya nevéb [...]
Mind a 13 komment
Vajon felborul vagy feljut a sziklafalon? ;)
668 0 1 Sport Izé
Maccoyi: Bonyek küldte: http://www.youtube.com/watch?v=Tpjj5ow9gs4
Kutya a trambulinon
5845 5 6 Izé
Drawen: LoL azt fejet mikor a csaj megkérdezte ki van odalent: láb szét ki szélre és néz hülyén XD [...]
Kampec: a kutya 1 macsekot lát az ő szemszögéből átlátszó trambulin alatt és próbálja elkapni, de [...]
pr0t3st: kib*szottnagy forma: DDDD
Mind a 6 komment
Pankráció bolíviai módra
6447 1 4 Izé
Ctx Twin: A közönségből kitelne néhány Maunika-só!
Tybbah: uramisten hogy ez mekkora putri :O
Jaca: Mit láthatott alulról? Eléggé könyörgő a tekintete :-) Lehet, hogy egy harapós lukat?
Mind a 4 komment
Children of Bodom - Talk Dirty to Me (Poison Cover)

 

COB feldolgozások listája:
01. Aces High (Iron Maiden)
02. Don't Stop At The Top (Scorpions)
03. Hellion (W.A.S.P.)
04. Mass Hypnosis (Sepultura)
05. No Commands (Stone)
06. Repent (Cryhavok)
07. Shot In The Dark (Ozzy Osborne)
08. Iron, Steel, Metal (Wizzard)
09. Rebel Yell (Billy Idol)
10. Talk Dirty To Me (Poison)
11. Knuckleduster
12. Latomeri (Klamydia)
13. Bed Of Nails (Alice Cooper)
14. She Is Beautyful (Andrew W.K.)
15. Silent Scream (Slayer)
16. Somebody Put Something In My Drink (Ramones)
17. Oops I Dit It Again (Britney Spears)
596 1 0 Zene Izé
Jack van Cell - Stinger Sniper
3998 1 2 Game Izé
Klusi: Zsír! 5004 pont:D benne vagyok az első 10ben, legalábbis mikor ezt írom igen xD
Zsolt86: Naggyyoon jóóóóó!!!!! ajjj
GC 2008 - Szállingozó részletek a Heavy Rain-ből
827 0 0 Tech Izé
Bormelltartót minden nőnek!!! (Férfiaknak meg sörhasat, ami szintén itt kapható! ;))
3592 2 8 Izé
CRaPtRaSH: aha... persze hogy nem... bekaphatod dzsánkíbéjbí :D
.::JunKieEQ::.: Ezt kikérem magamnak.... Én őrült vagyok és nem hülye... :P
CRaPtRaSH: inkább legyek kiccsaj mint hülyegyerek ;*
Mind a 8 komment
Peet - Egyszer volt hol nem volt

slágeres spanyolrefrénes bólogatós tangózós mónikázós ugrálós gitárszólós

 
666 0 1 Zene Izé
Thaddeus: Alteres cimkézős ^^
Helheim - Jernskogen

1992-ben alakult norvég zenekar. Az évek során öttagúra bővültek, bevéve egy gitárost és egy állandó szintist. Ebből már kikövetkeztethető, hogy black metal alapú viking-pogány zenéjük atmoszférikusabb fokra emelkedett.
414 0 0 Zene Izé
Dream Evil - The Book Of Heavy Metal

1999-ben alakult svéd klasszikus stílusú heavy metal zenekar.
362 0 1 Zene Izé
Mucki: Istenkirálycsászár egy szám, az biztos.
Kalmah - The Groan Of Wind

A KALMAH története 1992-ban kezdődött, bár akkor még Ancestor néven. Öt demot készítettek death metalt játszva, mielőtt 1999-ben a Kalmah névre váltottak volna - nevükkel együtt pedig stílust is váltottak. Ugyan még mindig death befolyásoltságú zenét játszanak, de már jóval dallamosabbat, nem kevés black hatással vegyítve. Leginkább honfitársaikkal, a Children Of Bodom-mal lehetne párhuzamot vonni a zenekarok között.

Heroes To Us

Evil In You

Outremer
494 0 1 Zene Izé
Scud00: Kicsit kemény, de jó dallamos! Fassssza!!!
Hamarosan megjelenik Boney első szóló albuma...BP UNDER DESTRUCTION .....
377 0 0 Zene Izé
A "capoeira mester" bemutatója ;)
13298 11 61 Izé
rubigo: ezt a poént egy jó pár Bud Spenceres filmben elnyomták már..
Skatopia: lehet már említették lentebb de ez a Never Back Down c. filmben van benne :) jó kis film volt (s [...]
bungle: Tóth József, ez már volt.
Mind a 61 komment
Destruction - Sign Of Fear

Release From Agony

Mad Butcher

bocsi Err, de nem küldted =D
349 0 1 Zene Izé
Errtu: THX Balázs. Tudom, hogy ígértem, hogy én küldöm be, de krónikus időhiányban szenvedek. És [...]
T-Baby - It's So Cold in The D

Alacsony költségvetésű gettó himnusz, csak mert rég volt bünti...
3533 1 16 Izé
Kampec: ha bátrabban nyomatták volna akk úgy csukott szemmel elég tűrhető xD
mekszamnojz: csak egy ötlet volt....nem gondoltam vér komolyan. :) és egy kis csali, mert jó látni hogy rá [...]
mekszamnojz: Figyu, nem bántásból, de ha cigánykodni akarsz akkor van hely az országban bőven ahol verheted [...]
Mind a 16 komment
Bob Marley vs Funkstar Deluxe - Sun Is Shining
És még mindig  KIRÁLY !!!!!!
607 2 2 Zene Izé
bandit: NAGYON szívesen !
Szosztar: De rég hallottam! Örülök, hogy belinkelted! Kössz!
Azért ezt talán a BMW sofőrje se tervezte...
12961 1 19 Izé
xergh: thx!
Iguana: de hogyörülnek mikormegborul
godzsy: hasznaltauto.hu-n a legszutyokabb bmwt már pár 100ezeré' el lehet hozni, úgyhogy ez relatív... [...]
Mind a 19 komment
Usain Bolt korai öröme....nagyon korai:)
879 0 0 Sport Izé
Bobby Womack - Across the 110th street

A sörreklámot már biztos mindenki látta a televizsönben.

A Jackie Brown c. film (1997, Quentin Tarantino) zenéje is volt annak idején.
1935 1 1 Zene Izé
Mexi.: Egyik kedvenc zeném!
Eric B. & Rakim - I know you got soul [Acen remix]

Kicsit régi, de hátha van, aki nem ismeri. :)

Sokaknak ebből a videóból ismerős.

Eredeti verzió 1987-ből - valljuk be, ráfért már egy remix. ;)

Acen Razvi a 90-es évek elején prodecor volt (főleg rave és breakbeat) a Production House Records -nál.

Acen - Close your eyes (1992)

 
550 1 0 Zene Izé
Tom Novy - Your Body

(mert még nem volt és mert  "Somthin 'bout your body" :D)
543 0 0 Zene Izé
Egy kis vízhiány még a legnagyobb arcokat is szorult helyzetbe hozhatja. Az izgalmas rövidfilm főszerepében Cserhalmi György, a rendező-operatőr párost pedig a Família Kft-ből ismerős Spáh-ikrek alkotják.
4294 0 8 Film Izé
M.agnus: Szerintem klassz kis produkció született, a vágással fényképezéssel, az apró kis vizuális j [...]
gax74: Maga a film tetszik. De egy pohárba beleönthette volna a halat egy kis vízzel a maradékkal meg l [...]
izébigyó: Ott a pont. Szóval még logikátlan is.
Mind a 8 komment
Egy kis vízhiány még a legnagyobb arcokat is szorult helyzetbe hozhatja. Az izgalmas rövidfilm főszerepében Cserhalmi György, a rendező-operatőr párost pedig a Família Kft-ből ismerős Spáh-ikrek alkotják.
4502 1 8 Izé
M.agnus: Szerintem klassz kis produkció született, a vágással fényképezéssel, az apró kis vizuális j [...]
gax74: Maga a film tetszik. De egy pohárba beleönthette volna a halat egy kis vízzel a maradékkal meg l [...]
izébigyó: Ott a pont. Szóval még logikátlan is.
Mind a 8 komment
BoA-Every Heart

Aki szereti a J-popot és az anime-ket, annak ismerős lehet :-).

Moto

Listen to My Heart

Wiki
463 2 0 Zene Izé
Paul Simon - You can call me Al

Egy jó kis szám 1986-ból, Chevy Chase közreműködésével.
410 1 0 Zene Izé
Íme a tökéletes kezdőlap mindannyiunk böngészőjébe, hogy szebben induljon a napunk!
11252 11 18 Izé
Bakkecske: Nekem is énekel de nem geniust ír!:-(
ibor90: nekem geniust ír és énekel....nem tapasztalt ilyet vki rajtam kívül?
SZIA: megnyitottam kb 10szer:D káosz XD am én ezt bíírom nádjon XD http://www.moobs.hu/pic/admin/th [...]
Mind a 18 komment
Dj Bomba : Crazy Pipes
399 1 0 Zene Izé
Brooklyn Bounce - The Real Bass

Get ready to bounce

Take a ride


Bass Beat and Melody

Born to bounce

Progressive attack
 
711 5 1 Zene Izé
Dawe: szeretem ezeket a tipikus dodzsem zenéket :P
Usain Bolt újabb győzelme és egyben világrekordja is, most 200 méteren
567 0 0 Sport Izé
Érkezik a Far Cry mozi Uwe Boll "mestertől". ;)
3232 0 24 Film Izé
|-=O=-|: IMDb: 2.7 :D Hát hiába, Uwe Boll, szóval rossz már nem lehet. ;)))))))))))))))))))))) Legalább [...]
deyso: még a poszter fotójának erejéig se voltak képesek egy igazi glock pisztolyt szerezni hanem vmi [...]
mun: úgy tudom hogy a németeknél van valami ilyen hülyeség, hogy ha a film elkészítéséhez szüks [...]
Mind a 24 komment
Érkezik a Far Cry mozi Uwe Boll "mestertől". ;)
3220 1 23 Izé
|-=O=-|: IMDb: 2.7 :D Hát hiába, Uwe Boll, szóval rossz már nem lehet. ;)))))))))))))))))))))) Legalább [...]
mun: úgy tudom hogy a németeknél van valami ilyen hülyeség, hogy ha a film elkészítéséhez szüks [...]
screty: Nem tudom ki az az Uwe Boll , de ahogy elnéztem a trailerben azt a motorcsónakos hiper ugratást.. [...]
Mind a 23 komment
A barbadosi Rihanna átállt a sötét oldalra :]...Legalábbis a klippje elég sötétre sikeredett. A Disturbia az énekesnő 3. albumán, a Good Girl Gone Bad-en található.

Eddigi legnagyobb sikerei:

Umbrella

Shut up and drive

Don't stop the music

Hate that I love You

Take a bow
538 1 4 Zene Izé
koocos: Gondolom ismeritek: Kívánságműsor a rádióban: BKVsoknak szeretném küldeni Rihannától a Sh [...]
Bakeyoo: Nekem sem tetszik! :S A Don't stop the music-ra viszont hatalmasakat partyztam! :D
Purple: ezt most hallottam, naggyon szar:DD mit csinál rihanna az esőben? ELÁ-zik :DDD
Mind a 4 komment
Régebbi postok...