REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Michael Jordan kosárra tör
740 2 0 Sport Izé
Néhány igen jól sikerült BASE Jump-os fotó
4049 0 4 Art Izé
Lako: Lent meg várna valaki váltogatyoval mi? :D
rivaul: Hehehe ez tetszett :D
dega44: Én is...ha lenne 6 olyan ember, aki letudna dobni a szakadék szélén....:-DDDDDD
Mind a 4 komment
Néhány igen jól sikerült BASE Jump-os fotó
4372 4 4 Izé
Lako: Lent meg várna valaki váltogatyoval mi? :D
rivaul: Hehehe ez tetszett :D
dega44: Én is...ha lenne 6 olyan ember, aki letudna dobni a szakadék szélén....:-DDDDDD
Mind a 4 komment
Figyelem! Gyengébb idegzetűeknek NEM ajánlott!

A halál 1000 arca

Az 1978-as, John Alan Schwartz által rendezett A halál ezer arca a világ egyik legismertebb botrányfilmje. A nyolcvanas években Magyarországon is hódított az illegális, narrátoros VHS-kópiák korában, ám hivatalosan soha nem lett bemutatva hazánkban, hiszen sok más országgal együtt itthon is tiltólistára került. 2007-ben azonban végre nálunk is lehullt a lepel, és a nyilvánosság elé került ez a méltán hírhedt kultfilm.
A sokkoló dokumentumfilm emberek baleseteit, emberi életek pillanatok alatt történő elmúlását mutatja be mindenféle félrebeszélés és finomkodás nélkül. A később sorozattá váló A halál ezer arca kendőzetlenül és brutálisan mutatja meg, mennyit ér az életünk – mennyi halálos veszély leselkedik ránk a világban.

(Azt viszont szeretném még hozzátenni, hogy .::JunKieEQ::. által hallottam a filmről, úgyhogy őt tessék szidni érte... és persze engem, mert beküldtem! ;) )
3646 2 69 Film Izé
Endrehun: ajj basszus és a véres jeeneteknél (némelyinél)annyira vidám zenét tudnak berakni mintha tele [...]
Endrehun: Hát szerintem akkor is ha nem igazi jelenetekkel van dúsítva akko is durva egyébként meg igazad [...]
dude: http://www.snopes.com/horrors/madmen/snuff.asp Numerous compilation films in which death scenes - bo [...]
Mind a 69 komment
a jósnők ideje lejárt.... Daniel Negreanu megmondja még azt is, hogy mire gondolsz.
850 1 2 Sport Izé
spiritmonger: hát nem hiába kedvencem a srác... :) rajta kívül még nagy mágus Gus Hansen és Phil Ivey is. [...]
Makkász: Bakker, néha pókerezünk hobbiszinten, de ezt hogy csinálja?
Béláim! Gondolkodjunk!!!!! ;)

Egy KULTFILM!!!!!!!!!!!!!!!!!
Még egy kis ízelítő belőle.
Na Béláim, minden jót... és a kedves feleségüknek is! :D

üdv: Béla
4717 0 29 Film Izé
lolka42: fent van az egesz film: http://www.youtube.com/view_play_list?p=B887280B43EEBEC1
gvereb1: meg a kedves feleségét is:)
lompos: az isten áldja meg minden jóval a film feltöltőjét h a végét csak nem linkelte........
Mind a 29 komment
Béláim! Gondolkodjunk!!!!! ;)

Egy KULTFILM!!!!!!!!!!!!!!!!!
Még egy kis ízelítő belőle.
Na Béláim, minden jót... és a kedves feleségüknek is! :D

üdv: Béla
4730 10 29 Izé
lolka42: fent van az egesz film: http://www.youtube.com/view_play_list?p=B887280B43EEBEC1
gvereb1: meg a kedves feleségét is:)
lompos: az isten áldja meg minden jóval a film feltöltőjét h a végét csak nem linkelte........
Mind a 29 komment
Hölgyeim és Uraim!

Történelmi pillanat ez, ami a jövő egy lehetséges kis szeletét mutatja meg nekünk.
Hazánkból is elérhető az Itunes Store, hivatalosan, legálsan.
Igaz ugyan, hogy egyelőre csak az Iphone AppStore használható és a zene/fim vásárlás még nem, de ami késik nem múlik.
1186 0 3 Tech Izé
Marvin: Maradjunk abban, hogy egyelőre. Egyenlőre az egyenlet két oldalát lehet rendezni.
rezlavor: rovidesen elvileg igen. egyenlore meg csak az Iphone es az Ipod Touch applikaciok erhetoek el magyar [...]
koocos: Akkor ez azt jelenti, hogy nemsoká megrendelhetem a SlipKnoT új albumát?
Scatman John - I'm a Scatman
Stílusalkotó. Kár, hogy 99'-ben meghalt :(

Wikipédia
329 2 1 Zene Izé
Balázs: imádom
Lazlo Bane - Superman

wikipedia

myspace



[Scrubs] (magyarul Dokik) című amerikai sitcom introja.


wikipedia

imdb

official website

u.i.: Van sorozat a Jóbarátokon kívül is. :D
883 1 5 Zene Izé
Disy: e-five ;)
Balázs: :DDD amúgy ezt meg nem ismerem szal azé nem tudok rólla nyilatkozni:)
etele: kis vicces kolléga :D
Mind a 5 komment
The Locos - Energía Inagotable - La Cuenta Atrás
 

Az egyik spanyol kedvencem!!!
Szerintem jobb még a Ska-P-nél is!!
Érdemes meghallgatni!
731 0 3 Zene Izé
Szmiri: ennek a trombitán kívül nem sok köze van a ska-hoz;) sztem az ilyenek inkább a punk-ba mehetné [...]
eerix: Aááá ez nagyon jóó! Köszi a posztot.
xcsokix: Én a The locust-al kevertem:D http://www.youtube.com/watch?v=_qoNXKqTvR0 Nem is tudom hogyan kevete [...]
Jordan Hoffart deszkás trükkjei
1019 1 0 Sport Izé
Mos Def ft Nate Dogg, Pharoah Monch - Oh No

Mit mondana erre? Klasszikus(mostmár lassan elég öreg lesz hozzá...) Klasszikus egyének, remek zene, jó szöveg és klipp, az eszméletlen jó. Az audió egy kicsit dobozhangú, de a videó jobb...
433 1 0 Zene Izé
Nostalgia 77 - Seven Nation army

Remélem jó kategória, magukat beatnik jazznek definiálják... A Seven Nation army a White Stripes legismertebb(?) nótája, és mivel ez egy TASCKÓ gizdaságos poszt, ők is jönnek.
727 0 0 Zene Izé
Madcon: Beggin

A Beggin' egy cover, amit először 69-ben Frankie Valli és a The Four Sessions vitt a slágerlistákra, majd 2007-ben Pilooski újrakeverte , és kicsit felhúzta az eredeti hangzását, végül 2008ban jöttek a Madconos srácok...
923 1 0 Zene Izé
Bulldog szépségverseny

(igen, jól látjátok. ez NEM macskás post)
1680 0 7 Izé
Belkar: bulldogok tényleg nem szépek de szerintem tökre aranyosak amikor néznek rád a ronda fejükkel [...]
mcsoma: a deszkás veri mind1iket :D
KisPal: Szerintem a bulldogok aranyosak...Nekem kéne egy bulldog :D
Mind a 7 komment
Tankcsapda - Jönnek a férgek
357 3 0 Zene Izé
A Kapj el ha tudsz című film zenéje John Williamstől, aki filmzenéi miatt régóta nagy sikernek örvend. Az utóbbi évek egyik legnagyobb (mondhatni legendás) filmje. Kötelező megnézni.


767 0 7 Zene Izé
fadam: néha kicsit vontatott már a film, de nekem egyik kedvencem
Thaddeus: Elolvastam a regényt, amiből készült, és a főszereplő ott egy 190 centis 100 kilós fickó, a [...]
calipunkszabus: tényleg azért inkább Hanks bácsi miatt értelmes ez a film, de nekem 1ik kedvenc filmem
Mind a 7 komment
Balzsay Károly kiütötte argentin ellenefelét az ötödik menetben

Cikk
5959 0 3 Sport Izé
Maccoyi: Hamarosan meg lesz az új fejléc, meg a többi dolog, amit még ki kell javítani. ;) Addig is zen [...]
Srobi: nem tudom, miert:|
Srobi: Ha barmelyik oldalt is megnyitom, a zene.ize fejlece jelenik meg..
Kotiteollisuus - Minä Olen

Stílusok: Hard Rock, Heavy Metal
Alapítva: Finnország, 1991

Helvetistä Itään

Tämän  Taivaan Alla

Vieraan Sanomaa


Kaihola

Jos Sanon

Routa Ei Lopu
293 0 0 Zene Izé
The Rembrandts - I'll Be There For You

A Jóbarátok c. sorozat főcímdala.

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de szerintem a világ legjobb sorozata:)
830 3 16 Zene Izé
CRaPtRaSH: és az én posztjaim???? na azok holvannak??? nem küldtem be de küldhettemvolna,ugyhogy ki is rakh [...]
Balázs: hmm király:)köszi:)
Purple: egy csomó postod beraktam későbbre. majd valamikor kiteszem. megvannak.
Mind a 16 komment
Jófajta dubstep e műfaj ifjú titánjától: Skream-Superfly
357 0 0 Zene Izé
Ezek most jönnek vagy mennek??? :)

És egy fapados verzió...
3447 0 15 Autó Izé
buddha: nem szabad azt mondani hogy meleg..... szexuális kisebbség!!!!!!!!!!érted?????? nem buzi, nem kö [...]
Tybbah: maffiózóknak biztos állat ha menekülnek és viszonozni kel a tüzet ;) indítványozom az autós [...]
papaluige: látod,mindig tanul az ember! :)
Mind a 15 komment
Ezek most jönnek vagy mennek??? :)

És egy fapados verzió...
3444 0 15 Izé
buddha: nem szabad azt mondani hogy meleg..... szexuális kisebbség!!!!!!!!!!érted?????? nem buzi, nem kö [...]
Tybbah: maffiózóknak biztos állat ha menekülnek és viszonozni kel a tüzet ;) indítványozom az autós [...]
papaluige: látod,mindig tanul az ember! :)
Mind a 15 komment
HIM (His Infernal Majesty) - Killing Loneliness

Join Me In Death

Wings Of A Butterfly

The Sacrament

Kiss Of Dawn

Bleed Well

Killing Loneliness(1st Version)

Vampire Heart
296 3 3 Zene Izé
eerix: Köszönöööm :$
Balázs: hatalmas puszi ezért a pusziért :D:$
eerix: Hatalmas puszi ezért a posztért! I love it!
Pár jóféle háttérkép
8856 0 23 Art Izé
boci: nekem is nagyon tetszik.. és a szürkés-feketés-tengeres-kikötős-borongós képet raktam be.. a [...]
Vin Dieselke: A kígyós nagyon szép O_O Rögtön be is raktam háttérképnek:)
papaluige: lehet,h sok? ;)
Mind a 23 komment
Pár jóféle háttérkép
8955 21 23 Izé
boci: nekem is nagyon tetszik.. és a szürkés-feketés-tengeres-kikötős-borongós képet raktam be.. a [...]
Vin Dieselke: A kígyós nagyon szép O_O Rögtön be is raktam háttérképnek:)
papaluige: lehet,h sok? ;)
Mind a 23 komment
Azért valamiben ők is jók... Cyril Takayama, amerikai-japán illuzionista. A legjobb Japánban és az egyik legjobb a világon. Tagja a Magic X Live-nak.
9488 8 38 Izé
Findzs: ez a trükje valóban gagyi de a fejlevevőset nem tom hogy csinálja copperfieldel meg ne példál [...]
steve1435: A belinkelt Copperfild-es az már azért jó, azon lehet agyalni!!
steve1435: Maga a video meg van vágva, de a Copperfild gyerek egy sima hasonmással már lelőtte ezt a motoro [...]
Mind a 38 komment
FIGYELEM!!!
Cuki imidzset váltott! Mostantól nem csak cuki, de emo is!
Természetesen zsír új honlappal és dallal is előállt... (Mi jöhet még?!?)
10136 1 125 Izé
mekszamnojz: hogy ezt elmondhasd :D amugy meg a spektrumnak teszünk felmérést a kialvatlan emo megfigyelők mi [...]
Balintos: Miért kellett ez a poszt? Nem tudok egy hétig aludni
gamma21: egyesek azt írják, h régen jobb volt a csaj. ez intergalaktikus tévedés! ez a lotyó már akkor [...]
Mind a 125 komment
a Die Hard: With A Vengeance(Az Élet Mindig Drága(hát még a benzin)) zenéje

Die Hard - Ants Go Marching

A Film (wiki)

az Isteni Bruce

When Johnny comes marching home

Die Hard: With a Vengeance - ACTUAL Marching Song - Version2

Die Hard: With a Vengeance - ACTUAL Marching Song

Na szóval ezek nagyjából ugyanazok, de mégse, ezt abból is kilehet találni, hogy külön linkeltem mindet:)
895 2 2 Zene Izé
MStipee: "az Isteni Bruce" aszittem vmi aktfotósorozat lesz a link alatt ilyen linkkel xDD
ZeroO.: még mindig a posztszövegen szakadok:DD
Joseph Haydn - Deutschland Über Alles (Németország himnusza)

u.i: Csak együttérzésből, mert az Eb döntőn be....ták:D

Szöveg és tudnivalók, magyarul Wiki

Joseph Haydn
2614 1 3 Zene Izé
Laci: vakami baj van a winfossal... A jó link (csak remélem): http://www.youtube.com/watch?v=IrJ_zfENj_c [...]
Balázs: a link az über alles-t hozza be és igen a spanyolok nagy istenek voltak most:D
Laci: A másik (volt) Németország himnusza szebb volt (Auf erstanden aus ruinen... - ha jól értem, "Fe [...]
Bauchklang - Rhythm of Time

Ők egy 5 tagból álló beatbox csapat, de csak az egyik tag énekel a többiek egyenként egy-egy hangszert "'képviselnek".

Hozzáteszem elég jól.

Wikipedia


Honlap
446 0 1 Zene Izé
MStipee: Jííííí ez rohadtjó!
Ezt a számot nem tudtam sokáig ki adja elő, ma reggel álmodtam meg a szöveg egy kis részletét, és így kerestem meg első dolgom volt, hogy posztolok ...thx a Guglinak : D Bizonyára mindenki tudja, hogy ez a Csellengők című -eltűnt gyerekek után kutató- műsornak a zenéje....a videó különlegessége, hogy a képeket az adott országban lévő "csellengőket" vágták bele... ha jól emlékszem így volt ez a magyar verzióval is (eddig a youtube-on találtam brit és amerikai verziót...)

Soul Asylum - Runaway Train


Ők egy amertikai alter rock banda, 1983-ban alakultak, 1994-ben a Runway Train-ért megkapták a Legjobb Rock Dal-ért járó Grammy-díjat.1992 -ben "Grave Dancers Union" album kétszeres platinalemez, az 1995-ben "Let Your Dim Light Shine" című lemezükért platina lemezt kaptak, ez volt a banda utolsó nagy sikere...

 

dalszöveg

Több infó

Több szám:


Misery (itt a cd-gyárról emlékeznek meg gondolom : D)

Black Gold (a kőolajról és a hozzá tartozó üzeltről)

Can't Even Tell
558 3 7 Zene Izé
Skatopia: http://zene.ize.hu/comments.php?post_id=766
Ganja Master: köszi : )
Purple: az oldalnak nem tetszett valami, kicseréltem a linket
Mind a 7 komment
The Devil Wears Prada - Dogs Can Grow Beards All Over

Hardcore/ metal banda Dayton,(Ohio)-ból.

Hey John Whats Your Name Again?

Still Fly

Gauntlet Of Solitude

This Song Is Called

Number Three, Never Forget
391 1 1 Zene Izé
Ganja Master: naaaaaagyon jó:)
Comeback Kid - Wake The Dead

Broadcasting

Lorelei

Canada-i hardcore zenekar, 2002 óta zenélnek együtt.
Az első albumuk (Turn it around) a Facedown Records-nál jelent meg 2003-ban, az új 2005-ös (Wake the dead) pedig már a Victory Records-nál jött ki.

Scott Wade: ének
Andrew Neufeld: gitár
Jeremy Hiebert: gitár
Kyle Profetta: dob
587 0 1 Zene Izé
pé e té i: Hehe tegnap jól küldték a PeCsába:D
De jó, így felirattal végre értem, mit énekel Dzsó Kuki! :D
558 1 4 Zene Izé
Bakeyoo: Frissüljünk már Tündérvirágom! ;)
Máln@: najó.eznagyonhülye. :D
bungle: Úgy tudom az elmúlt 48 évben jó ha 3 józan napja volt. ;)
Mind a 4 komment
Joe Satriani - Surfing with the Alien

Tud a bácsi....nem véletlenül vannak a tanítványai közt olyan nevek mint, Kirk Hammett (Metallica) David Bryson (Counting Crows), Kevin Cadogan (Third Eye Blind), Larry LaLonde (Primus, Possessed), Alex Skolnick (Testament), Rick Hunolt (Exodus), Phil Kettner (Lääz Rockit), Geoff Tyson, és Charlie Hunter...és talán a legismertebb Steve Vai.


Honlap

ANGOL és MAGYAR Wikipedia

Egyéb számok Satriani-tól:

Flying in a Blue Dream

The Mystical Potato Head Groove Thing

Always With Me, Always With You

Just Like Lightnin'
497 0 5 Zene Izé
Balázs: hát nem tom kirk a második legjobb élőgityós(RSM) szal
Ganja Master: jah ...: '( na de Satrianinak még mindig talán a leghíresebb tanítványa Steve Vai...még ha te [...]
Balázs: hát akkor az én Slipknot posztom amit egy óráig csináltam és minden szám benne volt :'(:@
Mind a 5 komment
Névadó pályázat: nevezzük el Derill cicáját! :)
A kisszisza pedig büszke tulajdonosa lessz annak a névnek, amit a legtöbben jónak gondolunk! :) A cica kislány. :)
(vöri, zsörmi, zsömle és egyéb fantáziátlan kommentekért 1 sör a büntetés, amit a közös Izé sörraktárba teszünk!)
3520 5 728 Izé
Derill: ha valami lesz, akkor az egy videó lesz...de annak senki sem fog örülni :S
CRaPtRaSH: o óóó vakációóó :D csak mert hiába van vége, purp, nekünk még csak most kezdődik! ;D
1nessa: meg mindig nem nevezte el?????:O vagy csak nem hallgat ra a macs?:D
Mind a 728 komment
Beastie Boys - Shake Your Rump

- High Plains DrifterEgg Man - Ch-Check It Out - Johnny Ryall -

A teljesség igénye nélkül csupán pár szám, persze akad még jópár.

Hardcore punk bandának indultak, de a Licensed to III albumuk ('86) már hip-hop-ra hajazott. A stílusuk elég egyedi, bár sokaknak nem ismeretlen .. ugyebár.

-honlap-

-wikipedia

 

 

 
425 3 3 Zene Izé
Disy: Én se tudtam csak most hogy utánanéztem kicsit.
Scarf: "Hardcore punk bandának indultak" Ez komoly? :D
etele: ugyebár
Belgiumi beatboxer arc. Ez a 2006os francia beatbox bajnokságon készült műsora. Nagyon jól csinálja..

-2. rész- /myspace-en ott a többi videója is/

-myspace-
620 0 2 Zene Izé
Yvette: Imádom ezta csávót(LL) xD
MStipee: Szerintem Roxor európa legjobb beatboxer-je, mert eléggé különleges :) Szabvány beatboxer sok [...]
Régebbi postok...