REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
A szilíciumvölgyben egyre többen döntenek úgy, hogy nem iratják iskolába a gyerekeiket 

El tudod képzelni, hogy a gyereke nem jár iskolába, hanem otthon, minimális irányítással, tankönyvek és az internet segítségével tanul? Azzal foglalkozik, ami igazán érdekli őt, így fejleszti saját magát? El tudja képzelni, hogy így sikeres emberré válhat, olyanná, aki létrehoz valami új és jó dolgot?
2518 2 32 Izé
izé012: 'A legfiatalabb is 60 éves, de a többség 70 fölötti. Úgy gondolod, hogy 50-60 év alatt semmi [...]
justil: Baxxátok meg, úgy fossátok a szót, hogy nincs erőm elolvasni, pedig érdekes dolgokat írogatto [...]
ivivan: "Megnézted te ezeket az embereket? Közel a felének nincs egyetemi végzettsége de sokszor még g [...]
Mind a 32 komment
Madonna elsöprő sikert aratott ;)
3537 0 10 Izé
.::JunKieEQ::.: ...más nyugdíjas ezt nem úszta volna meg csípőprotézis nélkül...
Tomi Demo: Felvetésedre itt a magyarázat :D https://www.youtube.com/watch?v=dpMJULp4uNU
bungle: kotta, előkerültél? :D freemail-es címed beírod ide és kapsz új jelszót: www.ize.hu/lostpass [...]
Mind a 10 komment
Az ISIS üzenete Obamának ;) 

Vicces, nem vicces, majd megírjátok úgyis...
4184 0 8 Izé
lilaflexninja: Viccesnek vicces, de nekem a family guy jutott eszembe, ott volt azért hasonló.
Szobabicikli: Igazából "azt" a részt nem látjuk :D
zed911: Egyébként a sárga ruhás csóka meglepődött volna ha mégsem vicces videóra hívják? :DDDDD
Mind a 8 komment
Mai tippelős: mi látható a képen?
5571 0 11 Izé
Tooni: Interstellar.
Szancso: "Sz"aura hártya.
csaty: A kör .
Mind a 11 komment
Gyalogátkelőhely: „úttesten kijelölt hely, ahol a gyalogosok a közlekedési szabályok szerint biztonságosan átjuthatnak az úttest másik oldalán levő járdára vagy területre.” 

Vagy nem. ;)
7823 0 11 Izé
Csádi: Egy sima gyalogátkelőhely tábla. Olyan mint oldalt az oszlopon, csak fényekkel.
he: Én látok azért egy piros/sárgán(?) villogó lámpát a gépjárműforgalom felé... lehet csak [...]
zed911: Mondjuk az ilyen gyalogosok akik mint egy birka átmennek a zebrán meg is érdemlik. (szatyros nőr [...]
Mind a 11 komment
Egy exfeleség nyilvános bocsánatkérése volt férjéhez, akit megcsalt 

Angol tudás nem árt a cikkhez, de amíg a velvet vagy hasonló oldalak lefordítják, a sztori röviden: Nina Joy (53) húsz évvel ezelőtt viszonyt folytatott a férje mellett, akivel már 15 éve együtt voltak, a viszony persze válásához vezetett. Nemrég 4-es stádiumú rákot diagnosztizáltak nála (5-ös stádiumú már nincs) és most szívhezszóló levelet írt a volt férjéhez, akivel már nem tartja a kapcsolatot. 

Te megbocsátanál neki?
3356 0 7 Izé
Ravennë: Ja, jó.
godzsy: Nem lehet, mert nem tett csodát. :)
Szancso: Székely bácsi a falu bíróságán, el akar válni a feleségétől. Kérdezi a bíró: - Mért ak [...]
Mind a 7 komment
Mary Poppins újrahangszerelve
2013 2 0 Izé
„Az éjszakából előbukkanó mancstól retteg most az internet” 

Mai kattintásvadász hülyecímünket olvashatták...
3776 1 6 Izé
Mimis: Oszt a kétrétegű műanyag ablak véd-e a medvétű, ha elfogy a husi? :)
Szancso: Lejárt szavatosságú husi lehet. Így készülnek a fosómedvék. ;)
lb7: Amúgy baromi félelmetes... nem kell még jobban a frászt hozni az emberekre ;)
Mind a 6 komment
A bevásárlókocsi-gyerekágy legendája, avagy hogyan keltsünk fesztivált egy rosszul magyarázott képpel
2386 0 3 Izé
zed911: De ez nem hoax...
hawkeye: A csőcselék ugrik a hoaxra.... :(
3m3ricus: Magyarország jobban teljesít!
Ilyen álomvillát még nem láttál!
4210 2 6 Izé
izé012: Nini! Egyetértek veled. ;-)
tjunior: Ez elég demagógra sikeredett. A csóka kitalálta valamit, amit azután a Microsoft 2,5 milliárd [...]
Ladaboy: Hát igen.... Mi egyszerű emberek robotolunk éhbérért,aztán a hasznot benyelők meg így élnek [...]
Mind a 6 komment
Ugrás a „semmibe”
4355 0 2 Izé
Szancso: Hiába ködösítenek, mi akkor is fejest ugrunk...a "semmibe" ;)
Dmckayals: Ez inkább felhő, mint köd, de végül is ezek rokonok! :D
Kerge kakadu! XD
2092 1 1 Izé
gyocska: Ezert biztosan a pokolra kerulok, de annyira a szomszed nenire emlekeztet...
Milyen hatással vannak ránk a körülöttünk lévő színek? Miképp érheted el általuk a kívánt hangulatot? És képes vagy másokat is befolyásolni a segítségükkel? Vajon mit mond el rólad a kedvenc színed?
759 0 0 Pink Izé
Biztosan napelemmel működnek ;)
2530 0 5 Izé
POC: "Biztosan napelemmel működnek ;)" Vagy csak rohadt hideg az lakás...
MordreddBro: Ha már kiürült a Whiskas konzerv, nem marad más lehetőség csak a fotoszintézis.
Bernese: 1:49-nél is :D
Mind a 5 komment
Hogyan mentsd meg a házzasságod - párkapcsolati tanácsok 

Második rész itt

És még pár érdekesség - itt leginkább a hölgyek hozzászólásait ajánlom a cikk után.
2541 0 61 Izé
norbertvincze: te kívülről fújod az egész férfihang.hu-t?
izé012: 'mert ők tartják el a világot' Nem is hiszed mekkora igazságot mondtál ezzel. ;-) A társadalmu [...]
lilaflexninja: Vagyis isten éltesse a bétákat, mert ők tartják el a világot. Meg a sok kurvát :) Nem értet [...]
Mind a 61 komment
Mai bünti: Dal a boltok vasárnapi zárvatartásáról (TESCO-dal)
1805 1 3 Izé
közlegény: ennek a béna baromnak legalább lesz ideje vasárnap is seggbekúrni a bocsokat
Peterke91: Ez nem bunti :P
makkasz1: "Nem tudok mit kezdeni magammal Tesco nélkül vasárnap" c. műsorunkat hallották... :P
Kiosztották a 2015. évi Oscar-díjakat 

Imdb

Divat
918 0 1 Film Izé
Ravennë: Divathoz: szerintem legszebb Jessica Chastain, Emma Stone. :)
A hívó - 17 perces magyar sci-fi rövidfilm 

A kommunista Pest tökéletes sci-fi helyszín
4274 2 17 Izé
niof: Nem rossz kis film! Egy dolog idegesített benne, hogy a borostás faszi, aki kérdezi, mi hogy tör [...]
izé012: http://profitline.hu/ny/irattar/kepek/21680_aIap1q4O_2.gif
lilaflexninja: Vologya te vagy?
Mind a 17 komment
Tomatan - az embert futás közben paradicsommal etető robot, persze hogy Japánból!
2734 2 5 Izé
balogh predator: Kész, ezzel minden értelmes dolgot feltaláltak amit lehetett.
Slarioux: Én is futás közben folyamatosan erre gondolok, és szinte már bénítóan hat rám, hogy "Bazmeg [...]
komcsi: Narancs az, nem paradicsom! ;)
Mind a 5 komment
A világ legnehezebb játéka - rajongói változat 

Az első,  második ill. a harmadik rész.
1770 0 0 Game Izé
Egy igazi csodagyerek bámulatos előadása a tehetségkutatóban, ne hagyd ki! 

Mai kattintásvadász hülyecímünket olvashatták...
5750 0 8 Izé
dettybee: Fúú, hol lehet rá szavazni?
Szancso: Riszáld Clayderman! :)
Tooni: Gyereket csinált :D
Mind a 8 komment
„Hello, Majom úr!” :D 

Régi músorújságok sokszor remek magyarra fordított számcímekkel ;)
1427 0 8 Izé
Szancso: Szerintem, Mozart járt jobban...;)
lilaflexninja: Halkan megsúgom, hogy nem csak 68-ban, meg 78-ban volt ez divat, de még 88-ban is, kedves dinoszau [...]
Szancso: :)) Üdv :)
Mind a 8 komment
(Hó)Faltörő kos... izé... cicc! ;) 

This is Sparta! :D
5407 0 6 Izé
dettybee: És még csak nem is vicces..
norbertvincze: http://aztadom.co/wp-content/uploads/2012/12/576450_561742030506875_820935421_n.jpg :D
rivaul: Csóri cicc. Egy pillanatra látható a gazdi keze. Átbaxta a havon... Ki volt kaparva előtte, ez [...]
Mind a 6 komment
Találj magadnak Gyógyító Grabovoj-számsort!
2022 1 10 Izé
vbk: Érdekes, úgy tűnik néha elszámolja a dolgokat :-) Kérésed: final answer for the life univers [...]
ixub000: Ennyit fűznék hozzá: 64082 lsd.: http://www.hexdictionary.com/hex/FA52/
dettybee: Lehetetlen, hogy egyszerre létezzen a végső kérdés és a végső válasz egyazon univerzumban. [...]
Mind a 10 komment
Golyószárítás ;)
1723 0 10 Izé
PabY: Hát ez sima narancsmacska, alapból minden macska csíkos
hawkeye: "Büdös macska, büdös macska, mivel etetnek téged? Büdös macska, büdös macska, nem a te hib [...]
Hantaboy: Ezért is nyávognak olyan keservesen a bagzó macskák...
Mind a 10 komment
Robothotel Japánban 

Júliusban nyitja meg kapuit a Henn-na Hotel, ahol a vendégeket robotok fogadják, gépek szolgálják fel az ételeket, és takarítanak. A futurisztikus szálloda fenntartási költsége alig harmada egy hagyományos hotelének, és már most túljelentkezés van a 72 szobára.
3493 1 4 Izé
zed911: Már vannak, de occóbb egy kici kínai...
közlegény: biztos van már prototípus, csak sok időt elbasznak a teszteléssel :)
thisisreal: Robotkurvák mikor lesznek? ;)
Mind a 4 komment
Big Mac menü ;)
3248 0 1 Art Izé
lilaflexninja: Megéheztem! Bár nem a kedvencem a hiperrealista stílus, lenyűgözőek ezek a képek.
Mai tippelős: kattintás előtt írjátok meg, szerintetek kiről szivárgott ki a fenti retusálatlan fotó!
8817 0 10 Izé
lilaflexninja: The Rock?
emiklos: Ez most megint ilyen kattintásvadász hülyeposzt? :) Az ilyen hírességekre beach kulcsszóval é [...]
komcsi: Hogy lefogyott Győzike! Még a csöcsei is kisebbek lettek.
Mind a 10 komment
Jean-Troll Van Damme - egy újabb Marca Blanca videó :)
2624 0 1 Izé
lilaflexninja: Jól tartja magát az öreg.
Mara
821 0 0 Game Izé
Magneto macskája ;)
1803 1 3 Izé
Szancso: Nincs mit, köszi! :)
thisisreal: Mágnecska. :D
bungle: Köszi a posztot Szancso, jó itt látni! :)
Mark Zuckerberg most valószínűleg tolmácsot kér... 

Egyébként igaza van Norbinak, én bezáratnám a cukros bácsi maffiaoldalát! :D 

A  nap kommentje
1505 0 12 Izé
kissfreezer: Nem vagyok egy Norbi rajongó, de ellene sem vagyok. Igazából csak tisztelni tudom, amiért eljuto [...]
Szancso: Már a Zuckernél elkúrtad! ;)
PabY: a nap kommentjéhez hozzászólva szerintem sose kellett volna neki a netre előfizetni, az ilyen sz [...]
Mind a 12 komment
Valentin-napi Simon's Cat epizód :)
3325 1 1 Izé
Achilles: Mission accomplished! Végül is már a csajnak is "pillangók röpködnek a gyomrában" :D
Sport és táplálkozás 

Mai modern világunk igen népszerű témájává vált a korszerű, kiegyensúlyozott táplálkozás. Szinte mindenhol olvashatunk, hallhatunk róla és igyekszünk (vagy legalább szeretnénk) legfőbb pontjait betartani. Az egészséges táplálkozás nem jelent mást, mint a szervezet számára szükséges és a bevitt energia, tápanyagok közötti egyensúlyt.
820 0 0 Pink Izé
Downrage - Solitude 

Egy feltörekvő magyar thrash banda első videoklipje.
520 0 0 Zene Izé
Mai cukizé: Hulk, a 17 hónapos és 78 kilós pitbull! Nagyon cukkancs! :)
4813 0 6 Izé
Ladaboy: Kicsit rákerestem,és tényleg vannak az átlagnál kicsit termetesebb jószágok is: https://www.y [...]
bogoj: ha ekkora kutyám lenne, zsákkal kéne utána mennem, hogy össze tudjam szedni, amit sz@rik.
hapro: Ez meg mi a tök....? Kb a medve fogalmát meríti már ki...
Mind a 6 komment
Ijedős kutyát csak pórázon sétáltatunk! XD
4653 0 1 Izé
lilaflexninja: A legjobb, hogy valószínű tegnap is ott volt az a szobor. Amúgy naná, hogy az ilyen kutyát pó [...]
Twelve (Tizenkettő)
2640 0 0 Game Izé
De aranyos kiselefánt! :D
3209 0 3 Izé
lilaflexninja: Mintha Kimbát partiba vágta volna egy denevér és egy elefánt.
bungle: Remélem ezt már nem szedik le vagy teszik priváttá: www.youtube.com/watch?v=AxhOa226ahM
Ravennë: privát
Payback by Jugz 

Jugi kisebb kihagyásokkal már 26. éve aktív a demoscene-en. A payback győztes demójában mint zenész, grafikus és mint coder is részt vett.
495 0 0 Art Izé
Régebbi postok...