REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Csak akkor lehetne jobb ez a protézis, ha tényleg úgy működne mint a Deus Ex-ben
1675 0 0 Izé
Mit szólnátok egy kis rántott levélhez ebédre?
1167 0 0 Izé
Víz alatti zenekar?

Igen, de szerencsére nem kell megfulladnod, hogy egy 3 perces számukat végig hallgasd.
1207 0 0 Izé
Akiknek a bungee jumping már nem elég extrém, azoknak itt a sima köteles ugrás

Ez egyébként rekord is, mert 400 métert zuhant így Carlos Munoz.
1169 0 0 Sport Izé
Truth or Dare

Emlékszel kamaszkorunk felelsz vagy mersz játékára? Na a Blumhouse készített belőle egy horrorfilmet.
10390 0 0 Film Izé
Amerikában most épp baromi hideg van

Konkrétan annyira hideg, hogy még a vízesések is befagytak.
2154 0 1 Izé
davidoka12: Legalább Trump tudja mondani, hogy nincs is felmelegedés...
Madár alakú madárraj Daniel Bibertől

És nem is photoshop, hanem rengeteg türelem kellett csak hozzá.
824 0 1 Izé
Ravennë: Van közte gyilkos bálna is.
Hát ezért viselnek a baseballban ilyen védősisakokat!
3787 0 0 Izé
A legdurvább talán a sofőrök reakciói

Tök nyugodtak, kivéve persze, amikor nem kocsi, hanem gyerek szalad eléjük.
4530 0 5 Izé
hawkeye: Anno fiatalkoromban sokat dolgoztam Kati, ill. Pingvin autódarukkal. 24 - 60 tonnásig. Mindig megf [...]
Jaca: Ezt úgy kipróbálnám, hogy az ilyen hülyéket eltolni a g.cibe, aztán majd utána fékezek :D
ERko: Egészen véletlenül megint orosz területről származó videók. Villamosvezetőknek meg lehet ho [...]
Mind a 5 komment
Így nézhet majd ki a közeljövőben a VR Chat

Egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy az emberiség jó irányba fejlődik.
1084 0 1 Izé
mun: Így néz ki jelenleg a VR Chat.
Igazán hiánypótló egy térkép

Már ha arra vagy kíváncsi, hogy hol hogyan mondják azt, hogy "Boldog új évet!".
2468 0 1 Izé
vadonka: Itt is látszik, hogy a cseh és a szlovák nyelv ugyanaz. Az, hogy itt ott írásban eltér csak az [...]
Ha Batmannek lenne hómobilja, az tuti ilyen lenne
1806 0 0 Autó Izé
Bëlga - Mivót
1050 0 0 Zene Izé
Így kíván a magyar rendőrség jó bulizást Szilveszter éjszakájára
3396 0 0 Izé
Így néz ki a világ első napelemekkel borított autópályája
3501 0 4 Izé
Erunder: Nem igazán jutott eszembe olyan szöveg, amiben hiperhivatkozásként elfért volna.
Csádi: Nem mondtam semmit, csak bemásoltam, mert témába illik. Szoktátok linkelni is a címbe, ha van i [...]
Erunder: Igen tudom, de az csak terv volt, ez meg, ahogy látod, már kész van.
Mind a 4 komment
A pokolban fogsz égni, ha ezen röhögsz!

Nekem már tuti bérelt helyem van.
3599 0 8 Izé
bungle: Bécsben láttam ilyet a Tesla szalonban. Sajnos már kinőttem belőle. :D
Denial: Ez inkább aranyos mintsem nevetséges ! :)
Erunder: De az ugye megvan, hogy aki a posztszöveget és az előző hozzászólást írta, az ugyanaz a szem [...]
Mind a 8 komment
Ezért ne kérj meg idegeneket, hogy fotózzanak le téged
3852 0 0 Izé
A Koenigseggnél nem egyszerűen törésteszt folyik, hanem egyenesen autó bántalmzás
2575 0 2 Izé
Erunder: Azt akartam érzékeltetni, hogy ők valami többet is kihoztak a kötelező töréstesztekből. Dub [...]
sztewe: Na ez aztán shit poszt cím. Ez egy AUTÓ, azért csak az a fontosabb aki benne ül még ha egy hü [...]
A rabok VR technológia használata rengeteg kérdést felvet

A szabadon lévő emberek technológia függősége nem-e rabság, és a szabadság engedhető-e a raboknak, még ha csak virtuálisan is?
1112 0 0 Izé
Mom and Dad

Nicolas Cage és Selma Blair a gyerekeiket gyilkolja ebben a fura horrorban.
2710 0 0 Film Izé
Nano

Egy bámulatos sci-fi rövidfilm, ami rövid belül már nem is lesz annyira fikciós.
1033 0 0 Film Izé
Üdv Mordorban!

Ja nem, bocs, ez csak Magyarország.
4502 0 4 Izé
VanZant: Kb két kilométeres körzetben nincs település: https://www.google.hu/maps/@47.2537781,16.4710894 [...]
roberto: Bemattult fényszóróval így néz ez ki! Cserélje le a kocsiját a tag mert olcsóbb a jobb kocsi [...]
Tron65: Jelenleg Magyarországon CSAK lakott területen van kötelező közvilágítás. A videó szemmel l [...]
Mind a 4 komment
Filmőrülteknek itt egy mashup, amivel visszaszámlálhattok a szilveszteri buliban
2334 0 2 Izé
vater85: Én is pont az akartam beírni :D
Dmckayals: 9 :D
Dubstep, Star Wars, és karácsonyi díszek

Hát mi több kell még az ünnepi hangulathoz? Mi ezzel kívánunk nektek Boldog Karácsonyt! A két ünnep között még találkozunk.
2638 0 0 Izé
Van egy oldal, ami megmondja, hogy a személyiséged alapján melyik országban kéne élned

És nem, ez nem egy hülye Facebookos randomgenerátos baromság.
6899 0 8 Izé
Ravennë: Nekem nem keményen dolgozót írt, hanem hogy megtalálom az egyensúlyt a munka és a szórakozás [...]
zeiksz: Úgy látszik a tageket megette... szóval... Fogadjunk, mindenkinek azt írta, "(random ország), [...]
zeiksz: Fogadjunk, mindenkinek azt írta, ", mert ott is hozzád hasonló kedves és keményen dolgozó embe [...]
Mind a 8 komment
Ausztrália elég fura egy hely

Például simán belefuthatsz az utakon két bunyózó koalába.
3291 0 2 Izé
pumpa: http://i.imgur.com/9qHBZIB.gif
Jaca: És még a kamerát is rosszul tartják...
A Spotify egy elég érdekes videóval kíván Boldog Karácsonyt az előfizetőinek

Meg persze Ed Sheerannak.
1340 0 0 Izé
Nem minden motoros s***fej

Sőt, némelyikük igazán rendes.
3520 0 2 Izé
Csádi: Csak megviccelt a hosszú url. https://goo.gl/st8612
Csádi: Még amikor felrakták a videót, a kommentek között volt valaki, aki mashupolta a videót a régi [...]
Lehet, hogy Heiko Herrlich már csak edző, de a műesés még mindig nagyon megy neki
2292 0 3 Izé
winampista: na ezért nézek én amerikai focit, ott az ilyeneket kizárják a picsába
mue: kapott a fejére egy pohár valamit is :)
negativ_kommentelo: Ez a videó fél percben összefoglalja, hogy miért nem nézek focit.
Azt már egyszer kipróbálták, hogy olajnak nem jó a kóla

Most kiderült, hogy üzemanyagnak sem.
2299 0 0 Izé
Ha nem lenne rajta a BMW logó, azt hinném ez a Duracell székháza
1407 0 1 Izé
Traveller_x: Pár hete voltam itt. Ez az épület, a valóságban egy szürke izé, csak fotón néz ki jól.
Alita: A harc angyala

Az akciódús manga adaptációban egy fiatal nő próbál meg rájönni arra, hogy ki is ő.
911 0 0 Film Izé
Szeretnék majd én is ilyen laza lenni nyugger koromban
1279 0 0 Sport Izé
2017 legjobb tévés bakijai egy 15 perces csokorban
4228 0 2 Izé
Traveller_x: Hát, ha neked egyből az ugrik be róla, az tiszta szop@'s.
hawkeye: Miért van az, hogy a posztképen lévő nő láttán egyből az orális szex ugrik be...? Beteg va [...]
Össszeszedték egy listába 2017 legrosszabb jelszavait

Ti is leírhatjátok kommentbe a tieteket. :)
1277 0 0 Tech Izé
576 olasz lóerő vs egy japán rendőr két lába a kerékpárján
3951 0 0 Izé
BINGÓ! :D
1598 0 0 Izé
Úgy látom igény lenne egy McDrive-ra kamionosoknak
2718 0 0 Izé
Mulder és Scully már biztos nyomoz az ügyben
2052 0 0 Izé
Valamiért a hideg ráz ki attól, hogy Sophia Boldog Karácsonyt kíván az embereknek
819 0 0 Tech Izé
Régebbi postok...