REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Az ifjú keresztapa. :)

Frissítés: a srácok bombát szerettek volna csinálni...
11862 3 20 Izé
bungle: http://www.ebaumsworld.com/video/watch/873230/ A sztori az elejétől, miért is történt. :)
0tibi0307: Egy pillanatra átéreztem a fájdalmát, dehát aki hülye az ahljon meg!
..NO..sound..: hatez kuurvanagy.. gaacii.. mondjukaz se voltgyenge mikor csusztam egy korlatot es az elso peg megak [...]
Mind a 20 komment
Robbie Fowler   mesterhármasa az Arsenal ellen 1994-ből, amit 4 perc 33 mp alatt ért el, és ez eddig a leggyorsabb tripla a Premier Leauge-ban.

Vasárnap Gabriel Agbonlahor  is mesterhármast rúgott a Manchester City-nek, igaz neki hét perc kellett hozzá.

Itt megnézheted Agbonlahor három gólját.
428 0 1 Sport Izé
risco: liverpool 4 ever
Usain Bolt  legújabb világrekordja a Pekingi olimpiai 100 méteres döntőjében.
601 0 1 Sport Izé
risco: és egy ujabb dopping
Óriás virágszőnyeg Brüsszelben - múlt péntektől 3 napra ismét virágba borult a belga főváros főtere, a Grand Place. A tér feldíszítéséhez 800 ezer virágot - többségében begóniát - használnak fel, elkészítése négyzetméterenként több mint 300 virágot igényel. Brüsszelben először 1971-ben volt látható a virágszőnyeg, idén tizennegyedik alkalommal állítanak össze ilyet. Idén XVIII. századi francia textilipari motívumokat mintáz az élő szőnyeg.
1936 3 4 Izé
mekszamnojz: Miénk az egyik legnívósabb virágünnep Európában http://www.origo.hu/programajanlo/20080813-de [...]
Bakeyoo: Dászíííp szőnyeg!
Darklightangel: húú ez nagyon szép:)jó sok munka lehetett vele.
Mind a 4 komment
Bodyrox feat. Luciana - What Planet You On (Deadmau5 Vocal Mix)
513 0 0 Zene Izé
Sons & Daughters - Gilt Complex

A két fiúból és két lányból álló glasgow-i Sons And Daughters szépen kifejlődött 2001-es indulása óta. A debütáló hétszámos minialbum, a 2003-as Love The Cup egyenetlen félakusztikus dalai után a kvartett az első igazi nagylemeznek számító 2005-ös The Repulsion Box idejére már zajos, fésületlen szerzeményekkel hirdette, hogy érdemes odafigyelni rá (ezt a 2006-os Szigeten mi magyarok is megtehettük), és a következő nekifutásra gondos megmunkálással – és egy neves producer segítségével – egy egészen remekbeszabott Sons And Daughters-anyag készült.
572 1 0 Zene Izé
Circle Square Triangle  
Boa v. Python

A 2005-ben néhány sikeres kislemezzel feltűnt angol Test Icicles dance-punk trió meglehetősen rövid karriert futott be, a háromfelé húzó zenekar nem sokkal a csalódást keltő For Screening Purposes Only című album megjelenése után bejelentette feloszlását. Sztem akkor is jó :P
407 2 1 Zene Izé
calipunkszabus: szerintem is jóó!
Egy kis kreatívkodás újra, hogy elfoglaljátok magatokat: akik kedd (aug. 19.) délig a legtutibb Izé graffiti-t legyártják az oldalon, azok Izé bögrét, pólót vagy sapit kapnak! Kis fotóbót csítet, felturbózást is elfogadunk. ;)

Jó grafittizélést! :)

Frissítés:
Nagyon jó alkotások születtek, de valahol limitálni kellett a nyertesek számát... 10 pályázó kap végülis hamarosan e-mailt ill. majd postán az általuk választott nyereményt. Ők abc sorrendben:
aLaP, brajenhiro, fidooo (a 18. kommentben lévő is tetszett), karmigran, kkNd, mcwest (az 51. kommentben lévő is tetszett), mtH, Purple (az 5. kommentben lévő is tetszett), Syra, Szamooca.

Gratulálok a nyerteseknek és köszi mindenkinek a részvételt!
8531 0 226 Art Izé
Szamooca: én is megkaptam a nyereményem:) köszi;)
karmigran: Szintén megkaptam a pólót Köszi a játékot! :)
aLaP: az én pólóm is idetalált. kösz még1x !
Mind a 226 komment
Egy kis kreatívkodás újra, hogy elfoglaljátok magatokat: akik kedd (aug. 19.) délig a legtutibb Izé graffiti-t legyártják az oldalon, azok Izé bögrét, pólót vagy sapit kapnak! Kis fotóbót csítet, felturbózást is elfogadunk. ;)

Jó grafittizélést! :)

Frissítés:
Nagyon jó alkotások születtek, de valahol limitálni kellett a nyertesek számát... 10 pályázó kap végülis hamarosan e-mailt ill. majd postán az általuk választott nyereményt. Ők abc sorrendben:
aLaP, brajenhiro, fidooo (a 18. kommentben lévő is tetszett), karmigran, kkNd, mcwest (az 51. kommentben lévő is tetszett), mtH, Purple (az 5. kommentben lévő is tetszett), Syra, Szamooca.

Gratulálok a nyerteseknek és köszi mindenkinek a részvételt!
9574 17 226 Izé
Szamooca: én is megkaptam a nyereményem:) köszi;)
karmigran: Szintén megkaptam a pólót Köszi a játékot! :)
aLaP: az én pólóm is idetalált. kösz még1x !
Mind a 226 komment
Látványos és mókás gólörömök. :D
800 0 1 Sport Izé
Jozef7: ááááááá ez nagyon fasza!!!!! wow
Mostantól nem kell parázni, ha a kóla, tea, kakaó, sör, bor, pájinka (megfelelő aláhúzandó) ráömlik a laptopra, sőt a mobilod használhatod a víz alatt is.

A "Golden Shellback" névre hallgató új csodabevonat az eszközre juttatva tökéletesen vízállóvá teszi azt. Sőt, a gyártó szerint véd az olaj, a szintetikus folyadékok, a por és a szennyeződés ellen is. A bevonatot, mely nem vezeti az áramot, vákuumban viszik fel a kütyükre, így a belső alkatrészek is védelmet kapnak.

1447 1 5 Tech Izé
Dawe: a strandon a víz alatti fényképezést telefonnal mifelénk óvszerrel oldják meg :D
sztewe: Ez egy óriási, forradalmi találmány!Aki meg leszólja vagy azt mondja, vagy akarja írni rá hog [...]
Jozef7: igazad van ha nem vezeti az áramot akkor tölteni sem lehet a telót meg semmi SZERINTEM!!!
Mind a 5 komment
Pár napja hivatalosan is bejelentették, hogy Balzsay Károly következő ellenfele az orosz Denis Inkin  lesz, akivel Szeptember 27-én lép a szorítóba. Nézd meg mire képes Inkin. (sötét nadrág)

Még egy videó
431 0 3 Sport Izé
Derill: elég masszív gyereknek tűnik
Maccoyi: Én kérek elnézést. ;)
senseipetya: a pár nap, az tegnap!
Staccato-Move Your Body

Csak csukd be a szemed és hallgasd!! :)
1118 1 0 Zene Izé
Bocs emberek...tényleg...XD

3+2- Kombiné

(u.i.: mulatós rock??! nem értem ezt a műfajt...)
1157 2 3 Zene Izé
Ganja Master: Purple: maaaaajd... : D spider: képzelem mennyire jól esett, amúgy nm...: D
spider86: te komolyan megakadályoztad volna h Mester úr örömet szerezzen másoknak? :D... hát ez a hozzá [...]
Purple: bazki... de csak azért, mert jó napom van :DDD legközelebb lakodalmas blackmetált küldjetek!! : [...]
Bizgentyű - Bogarantyú
2226 0 2 Art Izé
Dawe: posztképen a jobb fölső oan mintha egérből lenne
wnw: deqrvajoooo nagyon ötletesek köszi :)
Bizgentyű - Bogarantyú
2060 3 2 Izé
Dawe: posztképen a jobb fölső oan mintha egérből lenne
wnw: deqrvajoooo nagyon ötletesek köszi :)
Bútorok valódi bőrből. X)
3013 0 3 Izé
rezso: az eames széket elfogadnám persze nem a bőrömön
Insane: erről jut eszember, mivan az Ize tatooval?
Maccoyi: Jó ez cím. :D A tetkókat még nem tudtam megnézni, mert 1 perc után még mindig csak tölt. :)
Nem hajt a tatár, de sokan mások igen!
Ha valaki kedvet kap itt talál (közepesnél picit bonyolultabb) mintákat.
4149 0 0 Art Izé
Nem hajt a tatár, de sokan mások igen!
Ha valaki kedvet kap itt talál (közepesnél picit bonyolultabb) mintákat.
2105 3 0 Izé
Most megtudhatjuk, hogy hogyan készült chris bosh az olimpiára. ;)

Honlap
488 0 2 Sport Izé
Maccoyi: Jogos, köszi :)
Frankie: Chris Bosh, egy s-sel... de mért pont ezt a zsiráfot? :D
Könnyen összeszerelhető házak STYROFOAM-ból (extrudált polisztirolhab, amiből a hőálló kávéspoharak is készülnek) a japán Dome House cégtől.
4226 1 18 Art Izé
Párna: milyen fajinak lennének benne a fahéjak XD kis gombatelepeket hoznának létre XDXDXDXD
Dawe: nem a menekülteknek állítanak fel ilyeneket? xD
buddha: a sporthelység és a szoba közé tedd az uszodát, és spórolsz a fürdéssel is. szoljál, amiko [...]
Mind a 18 komment
Könnyen összeszerelhető házak STYROFOAM-ból (extrudált polisztirolhab, amiből a hőálló kávéspoharak is készülnek) a japán Dome House cégtől.
4027 3 19 Izé
bungle: www.youtube.com/watch?v=02NtjypMHwk
Párna: milyen fajinak lennének benne a fahéjak XD kis gombatelepeket hoznának létre XDXDXDXD
Dawe: nem a menekülteknek állítanak fel ilyeneket? xD
Mind a 19 komment
Fél terabájt bambuszból Egyre terjed a technikai környezettudatoság hangzatos jelszava, de ez még legalább egy pozitív divat - a hullámot pedig legújabban a SimpleTech lovagolta meg, a maga [re]drive névre hallgató bambuszfedeles, egyébként pedig alumínium-borítású külső merevlemezével.

Amit ők szerényen csak a világ legkörnyezetbarátabb külső meghajtójának neveznek, valójában egy jó közepes, 500 GB-os egység, Turbo USB 2.0-ás csatlakozóval. Rendkívül környezetbarát mivoltát pedig elsősorban természetesen nem a bambuszfedélnek köszönheti, hanem leginkább a ventilátormentes dizájnjának - ahelyett ugyanis a hőelvezetésről maga az alumínium borítás gondoskodik.

Akár így, akár úgy, 500 GB szép mennyiség, és bár vannak nála gyorsabbak is, azért a Turbo USB 2.0 sem rossz - mi több, a cég ajándékba ad még egy kis bónuszt is, nevezetesen a Fabrik Ultimate Backup online tárhely-rendszerének vagy a teljesen ingyenes használati jogát, amely esetben azonban csak 2 GB áll majd a rendelkezésünkre az éterben, vagy havi $5 ellenében korlátlan tárhely, korlátlan adatátvitellel.

Maga a [re]drive egyébként $160-t kóstál.
768 0 13 Tech Izé
Jozef7: xD Gondoltam én hogy nem alkesz :D (neked tényleg szabad minden ;D )
CRaPtRaSH: ha te tudnád, mennyit... nincs egy normális pillanata... vagy részeg, vagy szerelmes magába ;DDD [...]
Jozef7: Mert mindig iszik?? :D
Mind a 13 komment
E-rotic-Help Me dr. Dick

Sex on the Phone

Fred Come To Bed

Max don't have Sex

Fritz love my tits

Willy Use A Billy...Boy

 
751 2 3 Zene Izé
eerix: Szívesen.:) nagyon szerettem őket én is, meg még most is meghallgatom, ha rám jön :D
focuskoma: Júúúúúúúúúúúúj, hogy én hogy szerettem ezeket kis koromban. Most felébresztett bennem [...]
Niccoyi: jaj de jók voltak... :)
Az iraki bo(m)b csapat ;)
8944 4 10 Izé
Anti tokio hotel hungary: Mennyire ellenszenvesek vagytok nem ők akarnak háborúzni és az életüket kockára tenni,hanem B [...]
Lacc: Ezt inkább a seggébe kellett volna felpróbálnia.
man_oo: Igazán kitörhette volna a nyakát!
Mind a 10 komment
Bon Dance
2543 1 13 Game Izé
szűzirónia: jo
nicky80: a gázkannával el kell indítani a kocsit és kapsz egy szörfdeszkát.amásik nem szivar,hanem azz [...]
vadoc66: Mit kell csinálni a szivarral és a gázkannával?
Mind a 13 komment
Now Boarding - Repülőtér szimulátor
7705 5 6 Game Izé
Lord_Daniel: Igen-igen,én letöltöttem a trial verziót és ott van minden faszaság,másképp néznek ki viszo [...]
Srobi: Szerintem is. Nekem a Campaign mod a kedvencem , de az a baj vele, hogy csak egy "evig"lehet jatszan [...]
Jozeph: Már 250 ezret is elértem egyszer, de újabban nem vesz fel az eredménylistára - mondjuk nem is k [...]
Mind a 6 komment
Néha történnek csodák: egy jaguáros yuppie megáll, hogy segítsen a trabantos bölcsésznek. El is nyeri méltó jutalmát.
9760 0 32 Film Izé
xontflong: Hát, a baj csak az, hogy ez többször is megtörténik a valóságban. Sajnos, ez a hungarikum :(
AVIREX: de Luflee,ez film,nem a hibát kell keresni,hanem ellazulni a székben.ágyban -ki hol - és élvez [...]
csuf: erre a szarra pazaroltam 5 drága percet az időmből!!! de ez még hagyján. mennyit pazaroltak a k [...]
Mind a 32 komment
Néha történnek csodák: egy jaguáros yuppie megáll, hogy segítsen a trabantos bölcsésznek. El is nyeri méltó jutalmát.
10205 4 32 Izé
xontflong: Hát, a baj csak az, hogy ez többször is megtörténik a valóságban. Sajnos, ez a hungarikum :(
AVIREX: de Luflee,ez film,nem a hibát kell keresni,hanem ellazulni a székben.ágyban -ki hol - és élvez [...]
csuf: erre a szarra pazaroltam 5 drága percet az időmből!!! de ez még hagyján. mennyit pazaroltak a k [...]
Mind a 32 komment
Muhammad Ali

Wikipédiában

 
339 0 0 Sport Izé
Papp László az egyik legjobb magyar ökölvívó...
363 0 0 Sport Izé
Rocky Marciano a világ legjobb nehézsúlyú boxolója még jelenleg is....


Többek között ő ihlette a nagysikerű rocky filmeket is


Egy nagyon jó kis filmösszeállítás most róla szól

És róla a Wikipédiában
484 0 1 Sport Izé
natur: és képek ezt kihagytam(: www.youtube.com/watch?v=nc9AaA0uL0c&feature=related
The coffee story
1571 2 10 Game Izé
DeJaVu: durva :P
Shay: Jajj... ez fájdalmas volt
Mo: ez szar...:S
Mind a 10 komment
 

Mindig csak a férfi testépítők...
715 0 0 Sport Izé
Firefox utódja: Aurora
2054 1 5 Tech Izé
CRaPtRaSH: Köszönöm szépen! az a később az holnap lesz:]
rivaul: Kíváncsi vagyok arra a grátiszra :D De mi az hogy késöbb?? Nekem minden azonnal kell :P ;) Amú [...]
CRaPtRaSH: látom a ctrl+c ctrl+v az már megy, csak az nem h msnre feltold a popsid :D am kikerül majd a posz [...]
Mind a 5 komment
Guano Apes - Lords of the Boards
517 4 1 Zene Izé
Niccoyi: IMÁDOM!!!
Limp Bizkit - Boiler
379 1 0 Zene Izé
Boxhead 2play
4383 4 3 Game Izé
JeLo: Nagyon állat gém, de mintha már fent lenne zombiölő kategóriában :) Van több része, de neke [...]
'@': ahol lehet elzárom az utat az izékkel és amikor jönnek robbantok. ez mindig bejön!
Rthlss22: tavaly egész info órán ezzel toltuk 10es game.:)
Nelly, P.Diddy & Murphy Lee - Skake Ya Tailfeather



A Bad Boys II zenéje, de itt nem a film a lényeg:P)
652 2 8 Zene Izé
Eternity: Jelszóval tud valaki segíteni nekem?
Muttley: kinek a pap kinek a papne ... normalis h egy rakat olyan hip-hop/r'n'b szam van ami egy rakas gane . [...]
cimpi: Tudod az van,hogy a media mindenkit befolyásol valamennyire,van akit totál és elhiszi,hogy amit l [...]
Mind a 8 komment
French Affair - "My Heart Goes Boom"
564 1 0 Zene Izé
Régebbi postok...