REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Falusi Hummer ;)
5389 4 15 Izé
AVIREX: Nekem a Honda híbrid gépe jön be,amit 2009 első felében dobnak piacra.. elvileg 3 M alatt lesz [...]
Derill: nekem viszont a kedvenc kocsim uh én személy szerint máglyára küldeném aki ezt tette :D
AVIREX: :] ja,de azért király... a megoldás.. mert azért nekem maga a vas nem jön be.
Mind a 15 komment
Fahéjas-almás csirkemell - isteni és gyors!
521 1 4 Pink Izé
Derill: majd díszítsd ízeltlábúakkal...
Errtu: akármit ami mozog önts nyakon masszívan szójaszósszal, és tálald párolt rizzsel. a legautent [...]
Chamy: kínai kajareceptekre vágyom!!! vki help!!
Mind a 4 komment
Rossz az, aki rosszra gondol? :)
4349 0 16 Izé
Jaca: Ezt már mintha mondtad volna valamikor :-)
spider86: hát te beteg vagy az biztos XD.. még mindig :D
Erunder: Csak nekem van most De ja vu érzésem? :)
Mind a 16 komment
Nem éppen zökkenőmentes ejtőernyős landolás.

(A postkép csak illusztráció.)  ;)
457 0 0 Sport Izé
Roadrunner United - The Dagger

Közreműködők: Howard Jones (Killswitch Engage), Robb Flynn (Machine Head), Jordan Whelan (Still Remains), Jeff Waters (Annihilator), Christian Olde Wolbers (Fear Factory), Andols Herrick (ex-Chimaira)

Jeff Waters szoló
695 0 0 Zene Izé
Lakatot rá! Szerelmesek fája összeröffenés
536 0 0 Pink Izé
Minden kezdet nehéz 2.

1. rész
6047 0 5 Izé
Cromex: Kicsit fék, de nem baj.
iw84u4t: Először azt hittem, hogy a biliárdasztal sarkát fogja majd leharapni...
Matyesz: A hülye hogy kiröhögi:):)
Mind a 5 komment
A recept: hangszereket kofferba, erdőbe ki, festéket és/vagy maszkokat fel, sziklára fel, félmeztelenre le, pocsolyába be, minél "ijesztőbb" pofa vágása, hajrázás, és foroghat a FILM!

A 10 legröhejesebb black metal videoklip. (Vigyázat! Ezeket valakik tényleg komolyan vették! Nem úgy mint ezt, ami sztem kenterbe veri az összes többit.)

(Utóirat: A fanoktól elnézést, minden stílusban vannak melléfogások. Nekem úgy mondták h pl. az Immortal egyébként még jó is lenne, de hát a videóik...)
3346 1 13 Izé
Lacc: Szerintem ezt se szánták komolynak: http://www.youtube.com/watch?v=lhC0cKqHFOs&feature=related (a [...]
Indy: azt nem értem: ilyen alkattal hogy akarnak ilyesztőek lenni? illetve ehez [...]
Yukijobo: Huhúúú Mivel netcaféban dolgozom, elárulhatom, akad kedves vendégeim között egy igazán kiv [...]
Mind a 13 komment
A recept: hangszereket kofferba, erdőbe ki, festéket és/vagy maszkokat fel, sziklára fel, félmeztelenre le, pocsolyába be, minél "ijesztőbb" pofa vágása, hajrázás, és foroghat a FILM!

A 10 legröhejesebb black metal videoklip. (Vigyázat! Ezeket valakik tényleg komolyan vették! Nem úgy mint ezt, ami sztem kenterbe veri az összes többit.)

(Utóirat: A fanoktól elnézést, minden stílusban vannak melléfogások. Nekem úgy mondták h pl. az Immortal egyébként még jó is lenne, de hát a videóik...)
2958 1 1 Zene Izé
koocos: Áááá...ez nagyon nagyon beteg:D a receptből kifelejtették azt, h lehetőleg faággal köveken [...]
Minden kezdet nehéz 2.

1. rész
5972 0 0 Sport Izé
Falling Up - Symmetry


"American Experimental Alternative rock"
482 1 2 Zene Izé
yvaine: :D koszi, de adtam hozza egy kis fenyt is XD
winkytct: mi szep voros a hajad :)))
Alexandros Vasmoulakis "falfirkái"
2516 0 3 Art Izé
pr0t3st: jajaja eszméletlen jo a stilusa, ez a post tényleg 5* és végre vki aki nem kicsiben játszik
Dott: Basszus de szép!
Purple: ez iszonyat jó!!! stílusa is van! teccetős!
Alexandros Vasmoulakis "falfirkái"
2540 5 3 Izé
pr0t3st: jajaja eszméletlen jo a stilusa, ez a post tényleg 5* és végre vki aki nem kicsiben játszik
Dott: Basszus de szép!
Purple: ez iszonyat jó!!! stílusa is van! teccetős!
Ki írja meg elsőként a falu nevét? :)

Frissítés: a megfejtés megérkezett, gratulálok grizznek, a spanyol falu neve Setinil (pontosabban Setenil de las Bodegas).
7247 2 19 Art Izé
bungle: http://www.flickr.com/search/?w=all&q=Setenil+de+las+Bodegas&m=text
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=_vuw-BzD4IE
the girl of happiness: de ez mien furi már:Daz ott mi lenne???egy sima sziklafal vagy ez eleve egy barlang vagy mi??o.Ovag [...]
Mind a 19 komment
Ki írja meg elsőként a falu nevét? :)

Frissítés: a megfejtés megérkezett, gratulálok grizznek, a spanyol falu neve Setinil (pontosabban Setenil de las Bodegas).
7671 6 19 Izé
bungle: http://www.flickr.com/search/?w=all&q=Setenil+de+las+Bodegas&m=text
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=_vuw-BzD4IE
the girl of happiness: de ez mien furi már:Daz ott mi lenne???egy sima sziklafal vagy ez eleve egy barlang vagy mi??o.Ovag [...]
Mind a 19 komment
Megérkezett az első graffiti a 3000 £-ért (~1M Ft) épült gyakorló falra. :)
4392 0 15 Izé
mat: Elöször is mindenki mindent beszél össze vissza ez nem grafitti még csak nem is tag ,aki meg ke [...]
dega44: Nemhiszem, hogy 10-nél többnek kéne szilánkosra törni a kacsóját ahoz, hogy a többi idióta [...]
TinusSs: Nem okoskodás, mert biztos, hogy neked van igazad, én nem ismerem mint írtam ezeket, csak hallott [...]
Mind a 15 komment
Izgulós japán 17 éves srác
6715 1 7 Izé
VS: Szerintem is. (ez a video nem volt már az Izén?)
közlegény: egy kis szaké megoldotta volna a problémát
Killex: biztos tombolán nyerte ezt a lehetőséget...:P csakhát kicsit viselkedhetne bátrabban is...:D
Mind a 7 komment
Sportpillanatok képekben.
830 0 0 Sport Izé
Tina Turner - I Don't Wanna Lose You

Tina Mamát (ő... akarom mondani Turner-t) fölösleges bemutatni, mindenki ismeri, ha mást nem is Simply the best c. szerzeményét biztosan. Én mégis a nemakarlakelveszíteni-t kedvelem legjobban, de biztosan megvan kinek-kinek, mit favorizál.
news

524 3 0 Zene Izé
ZZ Top - Blue Jean Blues (Vigyázat! Az összeállítás formás női hátsókat tartalmaz,akit ez zavar az inkább ne nézzen oda! ;-))

Mit lehet még elmondani egy csaknem 40 éves trióról? Egyszerű, de valódi blues-zenét játszanak, nőkkel, kocsikkal, ahogy kell, ráadásul jól csinálják. És egy nyugodt, fáradt és elégedett éjszaka, egy üveg bor mellett az egyik legjobb választás a Rough Boy...
1285 2 2 Zene Izé
MStipee: Rough Boy nagy kedvencem tőlük l,,l :) Még mindig az egyik legjobbak.
Ordas: szarlaza...naggyon kemény:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::DD:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:Daaaaaaaaaaaaaa
Átlátszó Chevrolet
5563 0 4 Autó Izé
kiszely: Pedig nem... :)
Mr PIMP: Sokat szívsz:D "jönnek a cseppek és pláccs.." :DD
kiszely: Esőben milyen komoly lehet...csak jönnek a cseppek, és placcs... :)
Mind a 4 komment
Átlátszó Chevrolet
5570 3 4 Izé
kiszely: Pedig nem... :)
Mr PIMP: Sokat szívsz:D "jönnek a cseppek és pláccs.." :DD
kiszely: Esőben milyen komoly lehet...csak jönnek a cseppek, és placcs... :)
Mind a 4 komment
Bedøich Smetana - Má Vlast (My Faterland)
827 2 0 Zene Izé
Nagy küzdelem, szép hal, nemes gesztus. :)
2610 0 2 Sport Izé
szomoja: le a kalappal,hogy visszaengedted barátom!
KoinZ: szép dög
Minden kezdet nehéz. :)

Nektek hogy ment a bringázás a tanuló időszakban? Sztorik jöhetnek a kommentekhez! ;)
7540 3 27 Izé
Tazman: Én még most tanulok bringázni xD (Igaz biciklizni már 8 éves koromban megtanultam...) http:// [...]
Brien: huh én 6 évesen tanultam meg és azota nyomom elso esésem elsofék miatt volt nagyon behuztam a f [...]
SteveOH: Olvasgattam a kommenteket, és bennem is régi "szép" emlékek mozdultak meg. Kb 4-5 éves lehette [...]
Mind a 27 komment
Amit még Chuck Norris sem tud vezetni! :D

Akit a rakétaember élőben is érdekel: október 13-án a Fáy utcai Vasas műfűves pályáin megrendezésre kerülő vendéglátós focikupa szünetében kb. dél körül mégegyszer repül. Füldugót hozzatok!
4852 2 9 Izé
balu23: volt szerncsém látni szombaton a hungaroringen,de igencsak meglepődtem.Azt hittem,hogy emelkedik [...]
pumukli: Hulla vagyok gyerekek! szombat-vasárnap-hétfő 3 nap alatt 2700 fotót készítettem... 500 minimu [...]
Erunder: Biogázzal palack nélkül :D
Mind a 9 komment
Minden kezdet nehéz. :)

Nektek hogy ment a bringázás a tanuló időszakban? Sztorik jöhetnek a kommentekhez! ;)
7414 0 2 Sport Izé
Scud00: Én már anyám hasában megtanultam bringázni...most meg már sima ügy!:DDDD Na, amúgy szerintem [...]
koocos: Hát én kétszer tanultam...egy rendesen, akkor esés volt bőven, most meg extrémebben...most mé [...]
Játékunkban 2 nyereményt sorsolunk ki: 1 db Sacred 2: Fallen Angel (PC) játékszoftvert és 1-1 db Sacred 2: Fallen Angel posztert és zenei albumot , melyek megnyeréséhez nem kell mást tennetek, mint válaszolni egy egyszerű kérdésre. A nyereményeket a játék magyarországi forgalmazója, a SevenM ajánlotta fel.

A válaszok beérkezési határideje: október 23. Sorsolás és a nyertesek értesítése e-mailben: október 24.

Figyelem!

A nyereményjátékban csakis regisztrált felhasználóink vehetnek részt, ugyanis a megválaszolandó kérdés csak számukra jelenik meg a főoldalon! Sok sikert kíván a JÁTÉKOK.hu csapata!
2681 0 3 Izé
mEksz: Balintos, te mit szívtál?! :D
Balintos: Hogy kerül a postképre Darth Sidius? xD
spider86: a mininova.org is meghirdeti hasonló játékát és még az orosz maffiával sem kell pacsiban lenn [...]
Inhale Exhale - A Call To The Faithful

Skandináv riffekkel dolgozó metalcore banda Ohio-ból.
400 0 0 Zene Izé
Az orosz iPhone...
3657 0 3 Tech Izé
Pataky: Nekem Kínai van!S689 Nálam faszán bevált. Nincs 3G és GPS de a többi faszán benne van és mű [...]
Jozef7: xD Vannak de nem sokan :)
Drevway: És igen... vannak elmés emberek :D
Mandragora Scream - Dark Lantern

A gótikus rock/metál színtér egyik érdekes színfoltja az olasz Mandragora Scream. 3 albumuk van: 2001-ben megjelenő Fairy Tales From Hell's Caves, 2003-ban A Whisper Of Dew és végül de nem utolsó sorban (remélem :) ) 2006-ban a Madhouse.
636 0 0 Zene Izé
5 ijesztő jel, hogy azonnal életmódot kell váltanod!
500 0 0 Pink Izé
 Természetbarát látványos falidísznek is használható biolégfrissítő. 
1241 0 0 Tech Izé
Remélem, hogy a hamarosan élesben is bevezetik ezt a fajta "baseballt" a japánoknál. :D
5687 1 5 Izé
No.1: imádom a japcsizéket.....de ez nagyon gagyi ötlet volt :S
loloppo: Ezek most azon csodálkoznak, hogy a gránát felrobban? (vagy akna, vagy mi a franc ez...)
Tybbah: azt hittem igazi ember állt ott :/
Mind a 5 komment
Mirror's Edge - Faith menti az irháját
871 0 0 Tech Izé
Linkin Park feat. Britney Spears - Faint toxic
628 1 1 Zene Izé
karmigran: a régi link nem él, itt az új: http://www.youtube.com/watch?v=NTB35xttygQ
Hatalmas drukkere vagy valamelyik csapatnak vagy sportolónak?

Unod már a hagyományos transzparenseket?

Akkor eljött a te időd. Készíts magadnak LEDes világítós táblát kedvenced nevével. :)
532 0 1 Sport Izé
Menyet: :D
Díjnyertes női fazonok, férfiszemmel
Csak 18 éven felülieknek!


Szőrösen vagy szőrtelenül? Bizony a női csecsebecsének is van már divatja. Tudd meg, a férfi szerint melyik a győztes szőrzet!
3748 1 0 Pink Izé
Hangzhou öböl hídja! 36 km hosszú és 170 milliárd dollárba fájt!
3973 1 11 Art Izé
spd: Az ára az oldal szerint: US$1.70 billion, azaz 1.700.000.000 dollár. Méterenként ez 47222,2$, az [...]
nilsnoa: Miért nem ott van? :O :D
r0b3rt0: én már régóta várok a föld-hold hídra
Mind a 11 komment
Hangzhou öböl hídja! 36 km hosszú és 170 milliárd dollárba fájt!
4168 1 11 Izé
spd: Az ára az oldal szerint: US$1.70 billion, azaz 1.700.000.000 dollár. Méterenként ez 47222,2$, az [...]
nilsnoa: Miért nem ott van? :O :D
r0b3rt0: én már régóta várok a föld-hold hídra
Mind a 11 komment
Régebbi postok...