REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Huszonhat éves a világ legöregebb macskája
2124 1 1 Izé
Ravennë: Az enyém idén tölti majd a 14-et, remélem ő is megéli minimum a 26-ot. :)
Mai cukizé: kamera előtt táncoló bagoly :)
1809 0 0 Izé
Szerencsétlen Gordon Freeman már több mint egy évtizede vár a Half Life 3-ra ;)
3313 0 3 Izé
thisisreal: Felszedett pár kilót... :)
Jdredd: szánalom...... :(
AVIREX: ..es meg ki tudja meddig :)
Újraélesztés, magyar módra ;) 

Az eredeti
2532 0 6 Izé
rockerviktor: Hát ebben a legkeményebb, hogy még véletlenül sem sikerült tempóra pumpálnia, pedig az lenne [...]
bungle: És kommentek hozzá: www.ize.hu/comments.php?post_id=15443 :)
dettybee: Oké, hogy "nagy nevekkel" forgattak, de a színészi játék pocsék. A cél jó, de valahogy olyan [...]
Mind a 6 komment
Megölte születendő gyermekét egy feminista, mikor megtudta, hogy fiú 

És ők hirdetnek nemi egyenlőséget... 

(Az eredeti blogbejegyzés már lekerült a netről de a webarchívumban olvasható.)
2340 0 45 Izé
Nas: Egyetértünk. Annyit csak, hogy igazából a feminizmus hibáztatása is általánosítás. Sokan [...]
bungle: Szerintem is az általánosítással van gond, és az egyik nő válaszában már kapásból meg is [...]
Nas: A siránkozókat, hisztizőket, önsajnálókat egyik oldalról sem könnyű elviselni. Egyre több [...]
Mind a 45 komment
A magyar hobbitház 

45 milliót kérnek érte 

Van már hobbit... izé... dombház üdülőpark is a Bükkben 

Azért valljuk be, láttunk már itt az Izén szebb hobbitházakat is.
3934 1 1 Izé
Swordfish: Jópofa és vannak benne ügyes megoldások, de összességében nem tudnék ilyen épületben lakni [...]
Intergroom kisállat-kiállítás - művészet vagy állatkínzás?
899 0 1 Izé
bungle: http://funpic.hu/p/55519
Mai cukizé: a birka, aki kutyának hiszi magát
1519 0 1 Izé
gyocska: Tekerem a hangerőt fel, fel, fel... még mindig fel egy kicsit. Majd rádöbbenek, hogy a bárányo [...]
Ez közel volt!
4080 0 3 Izé
vadonka: ez kérem a műsor része volt. csak gondoskodni kell róla, hogy a túrista ne mondjon mást :)
közlegény: márminthogy cicivillantásra számítottam
közlegény: csirkeaprólék majdnem
4 életmódtipp, ami elárulja, hogy az egész(ség)ről gőzöd sincs

Mázlista vagyok, hiszen több tucatnyi ismerőshöz fordulhatnék, ha kívülről várnék táplálkozással, sporttal és életvitellel kapcsolatos tanácsot. Az önjelölt egészségguruk száma oly mértékű gyarapodásnak indult, hogy tele van a tippjeikkel a Facebook. Összeszedtem azt a négy útmutatást, amitől még mindig lehidalok.
687 0 0 Pink Izé
Döbbenetes videó: egy orosz fiú felgyújtotta magát és leugrott a panelház tetejéről! 

Fejkamerás verzió 

Ja, a mai kattintásvadász hülyecímünket olvashatták...
3564 0 7 Izé
K214: Level russian
Tomi Demo: A jól kiképzett, felkészített okos rendőr meg hogy kikapja már a srácot a hóból. Fel sem me [...]
bungle: Azért azt a nagyokost is végighúznám az aszfalton, aki így népszerűsíti a retek fos idézete [...]
Mind a 7 komment
Magányos a kapcsolatában? Nem kell így lennie.
845 0 0 Pink Izé
A világ 5 legdrágább kávéja 

A most következő öt kávémárka mindegyike kiváló minőséget kép­visel, mindemellett valóban ritkák is. 
1314 0 0 Pink Izé
Balra: első randi előtt 
Jobbra: pár hónapja már kapcsolatban 
;)
4985 0 11 Izé
nagydee: pöcsöm.izé.hu
bungle: Lehet jobban megérné üzemeltetni egy "küldj képet a genitáliádról" oldalt. :D
dettybee: Csoda, hogy fel is kerül valami ilyen átlag mellett :D
Mind a 11 komment
Eleonora Grigorjeva fotói
690 0 1 Art Izé
bungle: De jó képek! :)
Nem lusta, csak kényelmes ;)
2266 0 3 Izé
bungle: www.youtube.com/watch?v=buGl_UNGID8
hawkeye: Tiszta Garfield... :)
Tóth József: Ja! És szemtelen is, mert az a kutya edénye. :)
Martina Big, aki saját magának pumpálja gigamelleit (a hónaljánál lévő pontba nyom néha egy kis utántöltést)
7836 1 19 Izé
lilaflexninja: Na jó de azt ki nézi? Szerintem ezért csinálta, hogy elterelje a figyelmet a fejérő. Azért a [...]
Ravennë: Nem akarok trágár lenni, de tipikus retek k*rva feje van.
komcsi: Szerintem Claudia Schiffer fénykorában azért megért volna egy ajtócsapkodást. http://forum.por [...]
Mind a 19 komment
Bob Marley - Could You Be Loved [Acapella Version 2015]
2300 1 0 Izé
Egy elképesztő trükk, a levitáló gyertyaláng leleplezése! Ezt ne hagyd ki, mert megőrülsz! 

Mai kattintásvadász hülyecímünket olvashatták...
6701 2 5 Izé
Nusihusi: Ez nagyon nagy trükk volt:D
rullet2002: tudtam mert nem volt a füst a gyertyán!!
Szancso: Ez olyan Láng (norbert)Vincés volt. ;)
Mind a 5 komment
Mennyi hó eshetett? Tököm tudja, küldjük ki a macskát! :)
2609 1 0 Izé
A legmodernebb rovarelfogó készülék
4016 2 2 Izé
Ravennë: Én is így szoktam, ha nyáron betéved egy molylepke a szobámba. :D
bungle: Egon és Dönci :) (jó, tudom, itt a macska neve Egon...)
Rendes cica feltakarít maga után, de nem ám csak úgy szőrmentén :)
2202 1 7 Izé
neophyte: Engem se a takarítás izgat fel,hanem az utána járó jutalom! :D :P
hawkeye: Na ezt megmutatom a házisárkánynak, mert neki csak az a jó, amit ő csinál. Mármint takarít [...]
hawkeye: Hát nem tudom. Engem nem szokott felizgatni a takarítás.... :)
Mind a 7 komment
Hihetetlen szenzáció! Ötlábú Golden Retriever az internet új sztárja!!!4!négy! 

Mai kattintásvadász hülyecímünket olvashatták...
2948 0 2 Izé
Tóth József: Hm. Szerintem, itt szülésről szó sincs. Ez még csak az előjáték. :)
Ravennë: Gyorsan megszült...
Csak a negyedik nyelv idegen, a multikulti nem

„Ti hány nyelven beszéltek itthon?” – kérdeztem a Franciaországban tanult olasz-német anya és a Malajziában is megfordult skót apa kiskamasz lányait a család belga konyhájában. A fiatalabbik teli szájjal hármast mutatott. „Impressive!” – bólintottam olyan földről érkezvén, ahol janinak számít, akinek valamiből megvan „A Középfokú”.
780 0 0 Pink Izé
Csak komolyan!
1468 1 6 Izé
Szancso: ...kis hülye, nem látott még lézert. ;)
lb7: Kell! :D
Livivs: Kivártam, hogy a végén a vörös lelöki-e a szürkét... :D
Mind a 6 komment
Pekingben nagyjából egymillió ember él föld alatti bunkerekben - ők a Patkánytörzs 

Angol cikk
Magyar cikk
2878 1 2 Izé
Zellergumó: Az első képen a "biztonság kedvéért" van egy guriga papírtörlő az ágy sarkában. :D
lilaflexninja: Jó ez, a föld felett sem mindig laknak jobbakban az emberek. Legalább nem dülöngélő fémbód [...]
Dirtydisco  - TV Maci
2254 0 3 Izé
PabY: hát mikor gargalizált a felessel akkor szakadt el a cérna :D
AVIREX: En speciel a diszkoig birtam turelemmel, aztan kilottem :D
thisisreal: Ez rendesen megrongált! Meggyalázták gyermekkorom egyik kedvencét! :D
Döbbenetes! Lezuhanó repülő 

Magyar cikk: Lezuhant egy tajvani utasszállító
3904 0 21 Izé
justil: Ha ez igaz, akkor kurvanagyot hibázott, de meg is fizetett érte az életével. Kemény.
hawkeye: A legfrissebb: A fekete doboz adatai szerint meghibásodott az egyik hajtómű, a pilóta pánikb [...]
vadonka: Elképzelem a taxist amikor előadja a biztosítónál a baleset körülményeit: Hát kérem az úg [...]
Mind a 21 komment
Mégis milyen legyen az internet? 

www.internetkon.hu - itt lehet kérdéseket feltenni, hogy mit beszéljünk meg. 

A Jövő Magyar Internete várja önt
1528 0 15 Izé
bungle: http://indavideo.hu/video/Deutsch_Tamas_-_Internetkon_1 (nsfw!) :D
eNMi: 1 ilyen template a wrapbootstrap-on 4$. a logo is mutatja, h a végső "kuslegyen" úgyis fentről j [...]
lilaflexninja: Nem közvetlenül kapcsolódó hír http://444.hu/2015/02/04/gyozott-a-netsemlegesseg-az-egyesult-al [...]
Mind a 15 komment
Bernát Barbara ötletei, milyen lehetne a magyar euró
1222 1 0 Art Izé
Apácából vasember 

Madonna Budert csak ‘Iron Nun’-ként, azaz Vasnővérként emlegetik, hiszen hivatását tekintve római katolikus apáca. Madonna Buder feljebbvalója, John atya ösztönzésére kezdett el triatlonozni 48 éves korában, hogy megtapasztalja a test, az elme és a lélek egységét.
649 0 0 Pink Izé
Mai kis hasznos: hogyan tisztíccsátok és tőccsétek fel az ásványaitokat 

„Ezután csöngessünk csengőt felettük, ha telihold van, akkor tegyük ki a holdfénybe és hagyjuk ott éjszakára.”
2303 3 9 Izé
Findzs: az 5 éves kisfiamnak értelmesebb gondolatai vannak és szebben is beszél "Általában az emberek [...]
Ravennë: Nem látok benne semmi kreativitást. 13 éveshez képest tök retardált szerintem. Több nála ak [...]
közlegény: nálam az aranyos bolond kategória, 13 éveshez képest tök kreatív szerintem https://www.youtube [...]
Mind a 9 komment
Leesik az állad, ha meglátod ezt a 72 éves férfit, milyen jó formában van! Ha te is tudni szeretnéd, mi a hosszú, egészséges élet titka, nyomj egy lálykot! 

Mai kattintásvadász hülyecímünket olvashatták...
2042 1 9 Izé
sergi: Szánalmas,hogy ha valaki ennyire fél a kaszástól.
Mimis: Csak ha nem buksz le vele... jó ára van a feketepiacon... ;)
palinkaman: A naplopásból is meg lehet élni?
Mind a 9 komment
A fantasztikus négyes (2015. augusztus 7.) 

Az erő krónikájával hírnevet szerző Josh Trank rendezésében érkező A fantasztikus négyes reboot nyáron kerkül a magyar mozikba, melyben bátor változtatásokat eszközöltek főhősök eredettörténet illetően. A forgalmazó bizalma azonban rendíthetetlen, már be is jelentette a  2017-es folytatást.
1084 0 0 Film Izé
Ha létezik újjászületés, akkor ügyeljetek arra, hogy ne albínóként szülessetek újjá Tanzániában... 

Magyar cikk: Állatként vágják le a tanzániai albínókat
4901 0 0 Izé
Magyar DJ szállította a nap tech-beégését, avagy okostévéhez nem feltétlenül jár okos felhasználó...
4341 0 18 Izé
Élien: - Mi lesz, ha meghal a Bárány? - Hozzák a Hamvait...
Tomi Demo: Nem igazán látod át, hogy mi is a probléma, ugye?
tjunior: Aha, és próbáld meg ezt felvázolni egy olyan embernek aki azt sem tudja, hogy a képen nincs egy [...]
Mind a 18 komment
The Stock Photobomber - Matt Vescovo, aki mindenhova odafotóbótolja magát :D
3396 0 0 Izé
Kukucs! :)
1771 1 2 Izé
bungle: Volt már régebben: www.ize.hu/comments.php?post_id=27759 Viszont itt egy másik: www.youtube.com/ [...]
hawkeye: Aranyos... Itt egy másik kukucs madárka is, feltétlen nézzétek meg: https://www.youtube.com/ [...]
Életveszélyes mutatvány, ezt látnod kell: hátraszaltó egy hídról a jeges vízbe! 

Mai kattintásvadász hülyecímünket olvashatták...
3239 0 6 Izé
Szancso: És meg is van, a lékhorgász verseny nyertese...
Mesilla: Szerintem nem elfutott, hanem szalad a második körre, fel a hídra. Pont, mint a hülye gyerekek a [...]
közlegény: kezdő még ebben a szakmában, nem ivott védőitalt http://www.ize.hu/comments.php?post_id=29505 [...]
Mind a 6 komment
Így cseszi szét az agyadat az internet 

A modern technika néhány kellemetlen mellékhatása:
Nem tudsz fontos dolgokat elvégezni!
Csökken az IQ-d!
Megritkul a szürkeállományod!
Elsorvad az agyad!
Jobban butít, mint a fű! 

Nézzetek inkább tévét (pl. Való Világot), de ne rágózzatok közben, mert az már multitasking! ;)
2643 0 6 Izé
bungle: http://index.hu/tudomany/2015/12/07/hiaba_gondolja_on_se_tud_egyszerre_tobb_dologra_figyelni/
Mesilla: "Amikor az ember több dologgal foglalkozik egyszerre, szebb magyar szó híján a számítástechni [...]
Igneon: Biztos így van ez az agyi teljesítmény romlás dolog.Meg az is biztos,hogy ezek elterelik az embe [...]
Mind a 6 komment
Régebbi postok...