REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Metallica - Master Of Puppets

Megpróbáltam keveset linkelni plusszba de a Metallicánál nem nagyon lehet :D

Nothing Else Matters , Motorbreath

Enter Sandman , Creeping Death

Blackened , Battery

Sad But True , Welcome Home (Sanitarium)

Seek And Destroy , One

St.Anger , Fuel
386 1 1 Zene Izé
eNMi: esetleg több Metallica poszt? (hevesen bólogat)
Behemoth - Conquer All

Lengyelország egyik legismertebb extrém bandája. Kíméletlen black/death metaljuk hazánkban sem ismeretlen.

Küldeném csicsillának:) Linkeltem még párat, hogyha megjön a kedved a headbangeléshez, akkor legyen mire;)

Slaves Shall Serve

Decade Of Therion

Inner Sanctum

As Above So Below
375 0 1 Zene Izé
meszi: jeeee Behemoth \m/ Kedvencem tőlük a Slaves Shall Serve!
A Google ismét valami nagyot alkotott (szerintem). Böngésző alapú Second Life klón GTalk alapokon, mindösszesen egy fél megás pluginnel.

Itt várom az érdeklődőket :)
4275 1 24 Tech Izé
s.csuli: szerinted??mert kivi vagyok hogy milyen is ez
[conejillo]: ha vírusos, akkor minek akarod, hogy beengedjen? :)
s.csuli: usernameban mit kell irni??nem enged be
Mind a 24 komment
Wimbledon 2008

 Nadal-Federer döntő öszefoglalója

(Nem semmi összecsapás volt.)
704 0 1 Sport Izé
Balázs: Nadal a legjobb!!!:)
Gigi D'Agostino - La Passion
Az egyik legnagyobb DJ szerintem a világon és legalább 5-10 db olyan száma van, ami nagyon nagy sikert aratott Olaszországban és az egész Földön is hallották "páran".

Wikipédia
További számai
446 5 2 Zene Izé
hardslowdj: N.1. italy
Bakeyoo: Bla bla bla rlz!
Azért a londoni bringásfutárok sem gyengék... (voltak itt már new yorkiak is)
9175 7 22 Izé
spiritmonger: ha egyszer oldalba kapna téged vagy egy rokonodat egy ilyen állat, akkor is ezt mondanád?
Nem regisztrált: Jaja, majd mikor téged kap el a szívbaj és úgy satuzol hogy majd átlépsz az alvázon, mert eg [...]
Shifty: Na gratulálok! Megint előjött a többségből az a híres magyar mentalitás. Nekik ez a munkáju [...]
Mind a 22 komment
AXWELL & SEBASTIAN INGROSSO - Together
388 0 0 Zene Izé
Boy Sets Fire - Rookie
Ez nem az eredeti klippje, ez a ROAM-ból egy részlet! De így tökéletes az egész!!!
Oldaluk


Myspace
259 0 0 Zene Izé
Ursula 1000-Lets go to a disco

Az Ursula 1000 művésznév a legkevésbé sem a Doktor Bubó főnővérét vagy a tengerből kiemelkedő Bond-girlt takarja, hanem egy reménytelenül értelmiségi kinézetű New York-i DJ-t. A polgári nevén Alex Gimenóként törzskönyvezett úriember a kilencvenes évek végén, a hűvös-elegáns-retrós lounge tetőpontján robbant be a keleti parti színtérre, és lett a Thievery Corporation által fémjelzett ESL kiadó egyik kulcsfigurája.

Azóta menetrendszerűen jelentkezik ötletes-szellemes és nagyon táncos lemezeivel, melyeken egészséges arányban keveredik a szving, a mambó, a funk és a diszkó. Ursula 1000 igazi stíluskirály - évek óta tolja New York egyik legfelkapottabb partisorozatát az Aptben. myspace  
384 0 0 Zene Izé
Amerie - One Thing
Balázsnak sok szeretettel (iggen tuti csaj van benne) :D amúgy semmi extra zene, kis könnyed laza muzsika, pogózásra alkalmatlan, de portörléshez kiváló... :)
488 0 2 Zene Izé
Balázs: na most hogy meghalgattam xD...........jó nő télleg:D örömmel veszem tudomásul hogy értessz a [...]
Balázs: nagy zene gyerekek xD ezzel kelek, ezzel fekszek :D
Gire - Az őzek futása

A 2007-ben megjelent self-titled albumról, ami az első - és sajnos utolsó - nagylemezük volt. Szerintem a makói zenekar anyaga volt a legjobb tavaly a magyar felhozatalból.
Hivatalos oldal

Myspace
388 0 0 Zene Izé
Testament - Return To Serenity

Az amerikai Bay Area thrash egyik legkimagaslóbb képviselője a Testament, sikerüket csak a nagy négyes (Metallica, Slayer, Anthrax, Megadeth) múlta felül, de nekik sincs okuk szégyenkezni. A bandát The Legacy néven 1983-ban alakította San Francisco-ban Eric Peterson és Derrick Ramirez.

Infó

Trial By Fire

Over The Wall

Souls Of Black

The Legacy

Practice What You Preach

Electric Crown

The Ritual
407 0 0 Zene Izé
Troll Gnet El - Orosz sörözős folkzene. Olyan zenét játszanak, mint a Finntroll - Asfagelns Död, vagy a Korpiklaani - Beer Beer számai, de ugyanakkor ez kimondottan kocsmai zene, korsó sör mellé. Ajánlom minden trollnak és sörbarátnak ;)

Strawberry Berserk

Hivatalos oldaluk

Wiki cikk

Ha valakit érdekelne teljes album, és nem találja sehol, lépjen bátran kapcsolatba velem! ;)
887 0 4 Zene Izé
mikk86: Szevasz Pisti;)
mikk86: lehet itt linket találni?
MStipee: Azé a plakátot toltam be mert azon látszik normálisan mind az öt. :D Amugy két hölgyemény is [...]
Mind a 4 komment
Epica - Cry For The Moon

Holland gótikus metal együttes. Zenéjükre egyaránt jellemző a lágy női ének, a mély hörgős vokál, és a monumentális filmzenei motívumok.

Zajlik

Sensorium

Never Enough

Feint
449 2 4 Zene Izé
Vándorholló: Nekem az Epika és a Nightwish is tetszik. Mondjuk a Nightwish új énekesnője most valamiért nem [...]
Balázs: death of a dream: http://www.youtube.com/watch?v=rDuZSezZCwQ
Balázs: nightwish? xD
Mind a 4 komment
Carnifex - Lie To My Face

2005-ben alakult californiai deathcore zenekar. Eddig 2 demójuk és 2 albumuk jelent meg.

Tagok:
Scott Lewis - Vokál
Shawn Cameron - Dobok
Cory Arford - Gitár
Jake Anderson - Gitár
Steve McMahon - Basszusgitár

Zajlik

Slit Wrist Savior
327 0 14 Zene Izé
Derill: most kitaláltam h inkább naponta feltöltöm rádióba a kedvenceimet mer az en molyan macerás mi [...]
Purple: szuper sztáááálin :D kösziii :)
Derill: úgytünik:D tegnapi kicsi megszívásból kis flashback?:D
Mind a 14 komment
Sertés füles, három színben. :)
3934 0 25 Izé
Errtu: hol?
livy: Veszprémben kapni :D erre gyűjtök
Dawe: erre lehet mondani mert ez nem egy 1szerű füles hanem disznó alakú füles
Mind a 25 komment
Almora - Candle In The Night

Szöveg

Az Almora 2001-ben kezdte pályafutását Isztambulban. Zenéjük egészen érdekes, a 6 tagú metálegyüttes fuvolás-hegedűs folkos power metalált játszik opera énekesekkel karöltve.

Zajlik
372 0 0 Zene Izé
Valaki ezt, valaki azt sétáltat...
3742 3 8 Izé
7sleeper: rabbiátor..
unumunu: a nénike arra gondolhatott, hogy ma a Buksi helyett a monitort sétáltatja el a közértig,mert az [...]
livy: Ez mekkora jó volt :D
Mind a 8 komment
Moby - One of these mornings

A Miami Vice filmváltozatának soundtrack-jéről. Sajnos másik videót nem találtam, de talán nem is baj, mert szerintem teasernek sem rossz. Nálam ezek kultuszfilm és zene. Ajánlom mindenkinek a múvit! :)
448 0 0 Zene Izé
Skunk Anansie - Secretly
A Skunk Anansie dühös, dögös, radikális kiállásában óriási szerepe volt Skinnek, a kemény imidzsű, erősen politikus beállítottságú, biszexuális frontleánynak. A három nagylemezt ( Paranoid And Sunburnt – 1995, Stoosh – 1996, Post Orgasmic Chill – 1999) megélt kvartett egyike volt a kilencvenes évek fontos, mainstream által is befogadott együttesének.
Wiki
344 0 0 Zene Izé
CHAOS UK - No Security
290 0 2 Zene Izé
Ganja Master: kicsit szégyenlősen nyomják a pogót...: D de ismétlem nagy zene...: D
Ganja Master: PUNKS NOT DEAD : D
10 seggrakétás videó :)
12142 2 19 Izé
bungle: http://www.break.com/index/sitting-on-a-bucket-of-fireworks.html
nyehőce: http://funlist.funpic.hu/?page=attachview&message=15680&attach=1
Vin Dieselke: Tipikus idióta amcsik..:( Inkább no comment.
Mind a 19 komment
A Samsung Electronics Magyar Zrt.-nek köszönhetően az idei évben is megrendezik a World Cyber Games 2008 magyarországi selejtezőjét, valamint a World Cyber Girls szépségversenyt. A nevezés már megkezdődött!
1055 0 2 Tech Izé
CRaPtRaSH: lavor,jelentkezz a szépségversenyre! ;]
rezlavor: http://www.worldcybergirls.com/
Aki azt hitte, hogy a Diablo 3 leleplezése után a Blizzardnál megállt az élet, az tévedett! Rob Pardo bejelentette, hogy van egy negyedik fejlesztőcsapat is, akik egy next-gen MMO-n dolgoznak, melynek semmi köze a WoW-hoz vagy a Diablohoz. Esetleg StarCraft MMO vagy Lost Vikings? Vagy ne adj isten egy új univerzum?
636 0 0 Tech Izé
Althea & Donna - Upton Top Ranking
Ezek a csajok '77-ben olyan előadókat előztek meg a BBC rádiós listáján, mint Neil Young, a Sex Pistols vagy a The Clash... Rettentő jó reggae!!!
599 0 0 Zene Izé
Sanctity - Beneath The Machine

A Sanctity egy amerikai thrash/heavy metal zenekar. Tavaly jelent meg első albumuk, a Road To Bloodshed.

Road To Bloodshed

Billy Seals

Seconds

Zeppo

Beloved Killer
310 0 2 Zene Izé
Balázs: szivi:)
JaR 88: Naggyon jók!! Tavaly ismertem meg őket ,amikor az Annihilator előtt játszottak,nekem nagyon meg [...]
Neurosis - Under The Surface

Neurosis Metal/Industrial/Hardcore együttes '85 második felében alapult meg Californiában. E több mint tíz év alatt 10 albumot adtak ki, és minden albumukban más-más stílust ötvöztek. A zenéjükben megtalálhatók a doom metal, az industrial metal, a crossover thrash, punk, és apocalyptic folk stílusjegyei is.

Crawl Back In

A Sun That Never Sets

Stones From The Sky
614 1 0 Zene Izé
Az év apukája

Az év apukája 2.
Az év apukája 3.
12927 4 200 Izé
bungle: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=40535&c=-1&s=dd&p=1
Sünilány: Logikus:D
Sünilány: Lehet, hogy nem a csaj hibája... Ugyanúgy adófizető polgár,mint Te vagy én, szerinted hol érd [...]
Mind a 200 komment
Leech
4978 2 7 Game Izé
Genki: 9240 :P
missdonkarács: 3905:D
Shinobi: megvan... :D
Mind a 7 komment
Professor
egy kis logikai játék.
5048 4 7 Game Izé
tomi77: ez megvan a saját gépemen csak DEMO
Grábor: én is végigvittem régebben már játszottam vele de eddig még nem sikerült soha de most igen.
AVIREX: 4. nél feladtam,nem tudtam hogy kell :D:D
Mind a 7 komment
Nem nagyon látok mostanság cicás posztokat. Megjöttem, segítek rajtatok... :)
2761 4 7 Izé
Maccoyi: kamubekLaca küldte: Szöveg: Mai napi cukizé és egyben cicás post is: A cicák is szeretik a h [...]
Sissi: Beszarás milyen cukik:)
Máln@: :] de arik!:) Nem tudom,hogy ezek,vagy Derill-é e a favorit!:)
Mind a 7 komment
Egy részeg férfi az angliai Swanseaben beszorult a járdán lévő lyukba és órákig nem tudott kiszabadulni. Úgy került a hiányzó villanyoszlop 30 centis lyukába, hogy véletlenül beleejtette az öngyújtóját és megpróbálta kiszedni - a lábával. Rossz döntés volt. A bámészkodó tömegből többen is megpróbáltak segíteni neki, de hiába, a tűzoltók is csak nagy nehezen szabadították ki.



Videó 2. rész, 3. rész.
2858 2 19 Izé
anon: Etiópiából származik :D
ino99: Swansea az Wales és, hogy tud egy felnőtt ember egy 30 cm-es lyukba beszorulni??? A Lábam nem fé [...]
Belkar: hehh :D
Mind a 19 komment
Bloons Player Pack 4

(Az első, illetve a harmadik rész már fent van a game.izén, de ha még ez sem lenne elég, az oldalon megtaláljátok a többi részt is. Előbb-utóbb úgyis a sarokban fog kikötni az egeretek! ;) )
2444 3 7 Game Izé
Syerafy: wáááh szenvedek a 14. pályán xD
Máln@: :OOOO ...:$...:D
Purple: de ez az, ami a postban van :O :D
Mind a 7 komment
Itt a világ legygyorsabb számítógépe ami a petaflop/s-os sebességű adatáramlást tesz lehetővé.Ezt a szuperszámítógépet most kutatók használják, hogy bonyolult, összetett neurológiai teszteket végezhessenek.
1457 0 1 Tech Izé
Dawe: milyen neuroblablabla? call of dutyt kell nyomni ezen :D 1000 fpsel :P
Az igazi WALL-E - egy robot, amely megváltoztatja, illetve megkönnyíti majd az emberek életét.
3492 0 4 Izé
Tuxi: Mondjuk ez jó Ötlet ^^
anon: Minek vinnéd szervízbe? Addigra már csinálják meg úgy hogy meg tudja javítani magát :D
Tuxi: akkor már inkább WALL-E na jó kellene neki egy kis Polírozás Stb de még gyorsabb meg minden :D [...]
Mind a 4 komment
Industrial a műfaj, az előadó Servo.Hatred.
819 0 1 Zene Izé
ghostkiss: Ahh...imádom :)
Szintén ismerős lehet a South Park-ból...

Mousse T. - Horny
418 1 0 Zene Izé
South Park - Chef segélyből lehet ismerős...

Mase/Puff Daddy/Lil' Kim/System of a Down - Will They Die for You?
468 1 0 Zene Izé
Good Charlotte ft. M. Shadows & Synyster Gates (Avenged Sevenfold) - The River
 

A szövege nekem nagyon tetszik, egyetértek azzal a résszel amit Shadows énekel mivel kisvárosi vagyok...



Good Charlotte: angol wiki - magyar wiki (itt elég szűkszavúak)
Avenged Sevenfold angol wiki (az együttes tagjairól is csak az angol wiki ír)
369 0 0 Zene Izé
Na a szegény rohamosztagosok sem úszták meg, amikor a nyóckerben jártak.

[remek szöveg csudijó címkékkel,csak így tovább! - Crap ]
766 2 6 Tech Izé
CRaPtRaSH: nempara :D sztem mára megkaptad az egész heti adagod,úgyhogy a héten téged nem cseszegetlek ;P
csirek: jajjbocs :D
CRaPtRaSH: nem kérlek,én ilyen bunkó vagyok... aki kibírja azzal kedves is vagyok egy idő után,de azt ki [...]
Mind a 6 komment
Régebbi postok...