Vin Diesel. Ha szeretnétek, hogy a következő pasi mondjuk modell, vagy kockahasú, vagy színész, vagy 3 lábú, vagy szőrös mellkasú legyen, akkor írjátok meg kommentbe és megpróbálom levadászni nektek!
715
1
Pink Izé
Sportpillanatok képekben.
829
0
Sport Izé
Most akkor válnak, legalábbis azt mondják...
334
0
Pink Izé
Tina Turner - I Don't Wanna Lose You
Tina Mamát (ő... akarom mondani Turner-t) fölösleges bemutatni, mindenki ismeri, ha mást nem is
Simply the best c. szerzeményét biztosan. Én mégis a nemakarlakelveszíteni-t kedvelem legjobban, de biztosan megvan kinek-kinek, mit favorizál.
news
524
3
Zene Izé
ZZ Top - Blue Jean Blues (Vigyázat! Az összeállítás formás női hátsókat tartalmaz,akit ez zavar az inkább ne nézzen oda! ;-))
Mit lehet
még elmondani egy csaknem
40 éves trióról? Egyszerű, de valódi blues-zenét játszanak,
nőkkel, kocsikkal, ahogy kell, ráadásul jól csinálják. És egy nyugodt, fáradt és elégedett éjszaka, egy üveg bor mellett az egyik legjobb választás a
Rough Boy...
1284
2
Zene Izé
A 105 éves szűz szerint a hosszú élet titka a testi örömök nélküli élet. Születésnapján nagy bulit csap, alaposan be akar rúgni.
3560
0
Izé
Naftalin Ernő ötlettára, avagy hogyan ne nézzünk pornófilmet, ha nem akarunk vagy ha undorodunk tőle... :D
4561
3
Izé
Amit még Chuck Norris sem tud vezetni! :D
Akit a rakétaember élőben is érdekel: október 13-án a Fáy utcai Vasas műfűves pályáin megrendezésre kerülő vendéglátós focikupa szünetében kb. dél körül mégegyszer repül. Füldugót hozzatok!
4852
2
Izé
Sziasztok! A segítségeteket kérném! Keresem az egyik szám címét! A videóban 4:53-tól 5:50-ig van a zene! Aki tud lécci segítsen! :) Meg mondjuk az is nagyon tetszik, ami 6:50 könyékén kezdődik! :)
(Fel vannak sorolva oldalt az infóban a számok ;) - Purple)
966
0
Zene Izé
Vannak akik azt szeretik, ha egy videóklipben az történik, amit az énekes énekel... ;)
4016
3
Izé
Vannak akik azt szeretik, ha egy videóklipben az történik, amit az énekes énekel... ;)
3815
3
Zene Izé
Régi japán fotók.
Van ilyen
amerikaiból is, aki szereti az ilyet (és már
volt is szó róla régebben).
4005
1
Art Izé
Régi japán fotók.
Van ilyen
amerikaiból is, aki szereti az ilyet (és már
volt is szó róla régebben).
3766
10
Izé
Sztárok, akikről sosem gondoltad volna...
3243
0
Pink Izé
Ha van Bébz is, akkor legyen Boyz is!
Sajna napi rendszereséggel nem fog menni, de majd igyekszem minimum heti 2x postolni nektek! :)
741
1
Pink Izé
Szebeni: Kicsinált a TV2!
719
0
Pink Izé
Ha jól értem a fiatal úriembernek mindenféle csetes úriemberekkel akadt problémája, de ő az internet erejével szabályoz és előre szól, hogy vigyázzál, mert megjárod.
Kattincsárá, különben megjárod!
2168
2
Izé
Frailty - Ariadne
A rigából származó csapat debütáló albumával szabályosan berobbant a nemzetközi doom metal-világba. Zenéjük nemcsak származásuk miatt különleges, hanem azért, mert rengeteg stílust - a funeral doomtól a black metalon keresztül a gyors viking/death metalig - vegyítenek úgy, hogy a doom alaptól ritkán és akkor is csak kis mértékben térnek el.
447
0
Zene Izé
Hatalmas drukkere vagy valamelyik csapatnak vagy sportolónak?
Unod már a hagyományos transzparenseket?
Akkor eljött a te időd. Készíts magadnak LEDes világítós táblát kedvenced nevével. :)
532
0
Sport Izé
Remélem ez most csak valami vicc és a közösségi oldalakat akarják kifigurázni (mert hogy eleve ott is sok az állat :)).
4104
3
Izé
Tegnap este rendezték az Inter-Bologna mérkőzést a Seria A-ban, ahol végül az Inter nyert 2:1 arányban. Ez még nem is annyira izé. Viszont az Inter első gólját Ibrahimovic szerezte, nem is akárhogy! 1:33-nál megnézheted te is. ;)
943
1
Sport Izé
Polip Webcam jól! :D
Update meg JÁÁÁTÉÉÉÉK!
Mivel elég nagy érdeklődés volt a polipos webcamre, ezért egy spontán játék keretében felajánlunk egy darab szabadon választott színű webcam polipot azon kedves felhasználónak, aki ezen hét vasárnap éjfélig a számomra legtréfásabb saját készítésű fényképet küld be a remélt nyeremény jövendőbeli helyéről.
Tehát nincs más feladatotok, minthogy készítsetek egy fotót arról a helyről, ahol a polip fog lakni, majd feltölteni és a
TECH.IZE.HU-n (ha ide jön, nem fogadom el, gonosz vagyok) kommentbe belinkelni. Ha mondjuk toronydarus vagy és meló közben notebookot használsz, tuti nyerő vagy.
Jövö hét hétfőn pedig teljes mértékben szubjektív itéletet fogok hozni a portás segítségével.
A versenyen csak saját készítésü képpel ér indulni, Photoshop NEM ér, úgyis rájövök!
1293
2
Izé
Oasis - Shock of the lightning
Az október 7-én megjelenő album címe Dig Out Your Soul lesz, és Noel Gallagher gitáros nagyon más típusú zenét ígért rá, mint amit az angolok kedvenc együttesétől eddig megszokhattunk. „Groove-os zenét akartam írni, és nem olyan dalokat, amik a hagyományos formákat követik, refrénekkel, verzékkel és középrésszel” - mondta Noel, aki „hipnotikus, húzós” hangzást kívánt elérni.
500
0
Zene Izé
Trendi fegyverek hölgyeknek!
Akárcsak
ezek.
614
0
Pink Izé
Leo nősülni akar, de nagyon
308
0
Pink Izé
Fogyás és fájdalomcsillapítás fül-akupunktúrával
506
0
Pink Izé
Vannak mindennél fontosabb dolgok is....:D
Valamint egy kis Palik-féle "holavégeamondatnak" finn kollégáitól
Suzuka 2005 (Azt hiszem ők J.J Lehto és Erkki Mustakari, de aki ismeri őket, az javítson ki.)
671
0
Sport Izé
479
3
Zene Izé
A shownak MINDIG mennie kell... még akkor is, ha lángol a studió. :) Kitartó az arc! :)
4869
4
Izé
Marc Hoppe fotói
4764
0
Art Izé
Utálom az esernyőket, de ezt bármikor használnám szívesen (még akkor is ha nem esik az eső :D)
2941
4
Izé
Kishazánk szülötte Püspöki Apor "Electrolux Design Lab '08" díjnyertes E-táskája, ami a kinetikus (lóbálod) energiát felhasználva végzi a csomagban lévő max 3 liternyi mirelitt zöldborsó/sör hidegen tartását.
A fiatal tervező szerint, minél hosszabb a séta, annál kellemesebb a végső felfrissülés.
„Szerettem volna rámutatni arra, hogy a városi élet mekkora energiafelhasználással jár” – mondta Püspöki Apor. „Az E-bag forgatható fogantyúja egy dinamóhoz csatlakozik, amely a kar mozgásával egy akkumulátort tölt. A hűtőrendszer kialakításánál a Peltier-technológiát alkalmaztam, melynek segítségével a hőszivattyú a hőt az eszköz egyik oldaláról a másikra vezeti el. A hűtési állapotot három LED jelzi.”
7875
0
Tech Izé
Na most megtudhatjátok, hogy mi fán terem a golf(labda). ;)
Persze ez semmi Tiger Woodshoz képest, aki ha kell,
vízen is jár. :D
2489
0
Izé
The sound of overload - Egy Melbourne Shuffle videóban hallottam, az előadót viszont nem tudom! Ha valaki tudja, akkor írja meg! thx :)
594
1
Zene Izé
Szoktuk mondani, hogy a vérében van a támadás, de az kicsit túlzás, hogy akkor is támad, mikor már nem hogy vére, de teste is alig van. :D
Orosz kísérlet kutyafejjel (
itt a teljes film).
7500
3
Izé
Polip Webcam jól :D
!Update meg JÁÁÁTÉÉÉÉK!
Mivel elég nagy érdeklődés volt a polipos webcamre, ezért egy spontán játék keretében felajánlunk egy darab szabadon választott színű webcam polipot azon kedves techizé felhasználónak, aki ezen hét vasárnap éjfélig a számomra legtréfásabb saját készítésű fényképet küld be a remélt nyeremény jövendőbeli helyéről.
Tehát nincs más feladatotok minthogy készítsetek egy fotót arról a helyről, ahol a polip fog lakni, majd feltölteni és kommentbe belinkelni. Ha mondjuk toronydarus vagy és meló közben notebookot használsz, tuti nyerő vagy.
Jövö hét hétfőn pedig teljes mértékben szubjektív itéletet fogok hozni a portás segítségével.
A versenyen csak saját készítésü képpel ér indulni, Photoshop NEM ér, ugyis rájövök!
Ésakkor ünnepélyes keretek közepette (dobpergés stb) ünnepélyesen bejelentem az ünnepélyes eredményhirdetés ünnepélyes nyertesét aki nem más mint:
danszter
aki a remek fotó mellé egy hibátlan koncepció vázolt fel.
A különdíjasok akik a mirelittpolipon kívül izés ajándékokat kapnak:
Mihpet és Lili
A nyerteseknek gratulációk és ünnepélyes kézfogások, szerpentin, tüzijáték, rézfúvósok fanfárokkal, stb.
A résztveőkenk köszönjük az ünnepélyes részvételt.
1375
3
Tech Izé
Tüncike is szerepelhetne akár... :)
9098
4
Izé
Ha valaki, hát akkor
Bernhard Langer biztosan tudja azt, hogy mi fán terem a golf. :D
1848
0
Sport Izé
Nhimnek, azaz a Félóra zenekar énekes/gitárosának egyik legjobb száma. Ha érdekel a többi videója is, akkor a youtube
profilján nézz szét, a Félóra zenéit pedig
itt hallgathatod meg. Érdemes rájuk keresned, ha szereted az alternatív zenét! ;) /Rasszista, fikázós kommenteket ne!/
551
0
Zene Izé
Ha már nem akarsz felkelni a gép elöl, hogy kimenj kajáért: mobilkonyha, ami befér a számítógépasztal alá!
2013
3
Izé