REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Breaking!!!

A T-Mobile hivatalos sajtóközleménye szerint augusztus 22. napjától hazánkban is hivatalosan kapható az Apple Iphone 3g.

Az árakról info még nincs, ha érkezik valami kiabálok.

Ime a hivatalos sajtóközlemeny:
A T‑Mobile és az Apple július 11-től kínálják az iPhone 3G-t Németországban, Ausztriában és Hollandiában 2008. Június 10. A T‑Mobile International és az Apple bejelentették, hogy július 11-től az iPhone 3G kapható lesz Ausztriában, Németországban és Hollandiában, míg Horvátországban, Csehországban, Magyarországon, Lengyelországban és Szlovákiában később, de még az idén a boltokba kerül az iPhone.

"Nagy izgalommal várjuk, hogy az iPhone-t még az idei évben a T‑Mobile ügyfeleinek a kezébe adjuk," nyilatkozta Christopher Schläffer, a Deutsche Telekom AG Termék és Innovációs vezetője. "Az iPhone áttörést jelentett a mobilinternetben Németországban és Ausztriában is. Már most tudjuk, hogy az iPhone 3G megnövelt sebességével ügyfeleink még jobban szeretni fogják majd a mobilos webböngészést."

A T‑Mobile rendkívül jól kiépített 3G-hálózatával és több mint 20 000 elérhető HotSpottal mindenhol lehetővé teszi ügyfelei számára a lehető leggyorsabb vezeték nélküli internetezést. A

T‑Mobile International egyike a világ vezető mobilkommunikációs szolgáltatóinak. A Deutsche Telekom három stratégiai üzletágának egyikeként a T‑Mobile Európa és az Egyesült Államok legdinamikusabb piacaira koncentrál. A 2008. év első negyedévében a Deutsche Telekom vállalatai több mint 123 millió mobilos ügyfelet szolgáltak ki.

Link oda
966 0 6 Tech Izé
bungle: Igen, ilyenkor marad a href.hu pl. (mivel az a modul, ami a linket berakja, nem a mienk, nem tudunk [...]
Errtu: próbáltam manuálisan kijavítani, de nem fogadta el. hiába írtam át a linket, a szóközt akko [...]
bungle: Link oda link nem jó, van benne egy space (%20). Nem vagyok most admin közelben, de a helyes link: [...]
Mind a 6 komment
Szteroidos néni után szteriodos bácsi...
10380 2 93 Izé
nemerdekel: Mond a szemébe, ha bátor vagy :)
Balázs: ez egy buzi fsz
Derill: wáááá ezt a gondolatmenetet gyorsan felejtsd el:D mert még valamelyik megjegyzi és beirogatja [...]
Mind a 93 komment
Cow Room Escape
3031 0 26 Game Izé
Kerlés: Nem kicsit, nagyon. Széttörik az egerem. XD
eerix: akkor 3 van :) egy a konnektornál, egy az asztal alatt a földön(kicsit nehéz észrevenni), egy m [...]
Kerlés: Igaz tényleg 2 van az íróasztalnál: egy piros meg egy lila. Ha letörlöm a sárga foltot, akkor [...]
Mind a 26 komment
Na ennek adjatok most ti címet... :D
38221 2 27 Izé
senko: CÍM: "szopi szopi öt dojjáááj"
bessula: illetve Beckham
bessula: Az utolsó képen az a jobboldali csaj nem a Viktória Beckhan? :-)
Mind a 27 komment
Beatrice - Boldog szép napok (Remélem nem kell bemutatni :))
443 3 0 Zene Izé
Juan Magan & Marcos Rodriguez - Bora Bora
712 1 0 Zene Izé
Bushido - Schmetterling

Bushido (születési nevén Anis Mohamed Youssef Ferchichi, 1978 szeptember 28-án Bonn-ban, Németország-ban), egy német rapper akinek a stílusára erősen hatással volt az arab kultúra és a gangsta rap.
512 1 0 Zene Izé
Dell Studio Hybrid - Újabb mini pc
Belevetette magát a Dell is a minigépek világába, név szerint a Studio Hybriddel, amit úgy emlegetnek, mint a cég első lépését egy környezetbarát PC megalkotása felé, amelyet laptop-alkatrészekből állítanak össze a minél kisebb méret és fogyasztás érdekében.

Konkrét számokat említve ez annyit tesz, hogy míg egy torony 300 wattos tápot igényel, addig a Hybrid 65 alatt marad, és 80%-al kisebb még egy mini toronynál is. Állítják továbbá azt is, hogy az új rendszerük "le fogja hagyni a Mac mini-t is", mivel opcionálisan választható lesz hozzá Blu-ray meghajtó (hajrá, HD), HDMI-kimenet, TV-tuner és 8-az-1-ben kártyaleolvasó is.

Már a sokrétű lehetőségekből is látható, hogy a személyre szabhatóság ezúttal különös hangsúlyt kapott, és ez nem csak a belbecsben, de a külcsínben is megnyilvánul, mivel egyrészt számos színben, másrést pedig a láthatólag egyre divatosabb bambusz-borítással is kapható - a gépet pedig tetszés szerint tárolhatjuk fekvő pozícióban éppúgy, ahogy a hozzá tartozó speciális állványon, állítva is.

Technikai téren sincs ok a panaszra, mivel azon túl, hogy $499 még nem is olyan vészes ár érte, a céljának (házimozi-gép) tökéletesen megfelel, (a cég állítása szerint legalábbis) az elsődleges otthoni számítógép szerepét is be tudja tölteni a maga 1,73GHz-es, kétmagos Pentium processzorával, 2GB memóriájával és 160GB-os merevlemezével, valamint Vista oprendszerével. Lesznek azonban csúcskategóriás modellek is, amelyek már 2,6GHz-es Core 2 Duo-val, 4GB RAM-mal és 320GB hellyel büszkélkedhetnek majd, valamint a korábban már említett Blu-ray opción kívül még 802.11n-es WiFi-vel és Bluetooth-al is - plusz, szintén opcionálisan, egy RF-alapú vezeték nélküli billentyűzettel, amennyiben a szoba másik végéből is szeretnénk használni.

Magától a cégtől már kapható, egyéb csatornákon keresztül majd csak ősztől várható.

(Szerző: Gabriel)
813 1 0 Tech Izé
Túraroller ;)
2530 0 4 Autó Izé
spiritmonger: kéne rá nyereg meg pedál, és akkor még túrázni is lehetne vele igaz, akkor már túrabicikli [...]
superxaba: Óóóó, az ilyesmi mindig jól jön... Mész az utcán, megkérdezik: Hé, neked van túrarollered [...]
.::JunKieEQ::.: Telhetetlen vagy...
Mind a 4 komment
Túraroller ;)
2696 0 4 Izé
spiritmonger: kéne rá nyereg meg pedál, és akkor még túrázni is lehetne vele igaz, akkor már túrabicikli [...]
superxaba: Óóóó, az ilyesmi mindig jól jön... Mész az utcán, megkérdezik: Hé, neked van túrarollered [...]
.::JunKieEQ::.: Telhetetlen vagy...
Mind a 4 komment
GEORGE THOROGOOD - "Bad To The Bone"
1327 0 0 Zene Izé
Duran Duran - Wild boys
393 4 0 Zene Izé
AC/DC - T.N.T

(BoooooooomXD)
382 3 1 Zene Izé
calipunkszabus: a legjobb számuk.. habár én még szeretem a "whole lotta rosie" az is nagy kedvenc
Happy Tree Friends - Dynamite
1665 2 2 Game Izé
Nicole3: Áhh, ez nehéz!!!! 8D
Rthlss22: 35elsőre
Valaki küldjön ezeknek az idiótáknak pénzt fodrászra, mielőtt kárt tesznek magukban... ;)

Ezt meg .::JunKieEQ::. küldte: na ennyit az ollóról, meg a borotváról... Honnan máshonnan, ha nem Amerikából.
4031 0 6 Izé
bearney: Hát ha hajvágás igaz már elküldtem a saját videom, de nem került be! PEDIG JÓÓ! http://www [...]
Derill: aszittem a haj gyorsabban ég.
anon: Még mindig jobb. mintha feketére festenék és a szemükbe lógna ;) Így legalább felkerülnek a [...]
Mind a 6 komment
HoCICo - Ruptura (Live Electro Fest 2005)

bónusz: The Shape of Things to Come
493 0 0 Zene Izé
Barbis büntetés. :)
16527 2 10 Izé
SUr: "Mér' piros a majom feneke?" :DD
mcsoma: mindig olyan fürdőgatyát akartam amin műsegg van :D
Lex: xD ez kb ilyen japán szint..:) csak amcsiba
Mind a 10 komment
Lazy - lazsálj munka helyett jól... csak a hülye főnök észre ne vegye :)

Lazy 2 - szórakozz munka helyett, ezúttal stewardessként :)
3860 5 15 Game Izé
Jozeph: Tedd át a billentyűkiosztást angolra, és akkor az "á" betű helyén lesz az aposztróf. Magyar [...]
Shay: ehh.. akkor csak nekem nem megy... -.-"
No.1: Pedig az.... (á)
Mind a 15 komment
Tisztelt sportos izélők!

A következő pár napban, megpihentetem "sporttól fáradt testem", de ez nem az jelenti, hogy itt megállna az élet. ;) Sőt!!! Posztokra éhes sportszakértők várják az általatok beküldött sportokat, amit természetesen jóvá is hagynak, és ha újra aktív leszek(kb. hétvégén) a legjobb posztert jól megajándékozzuk a szokásos izés cuccokkal. (bögre, poló, sapi)

Tehát posztolásra felkészülni! Vigyázz! Rajt! :)

A legjobb poszter: spiritmonger
484 0 3 Sport Izé
hodosy: ahajol kössz !
Maccoyi: Az elkövetkezendő 5 napra van kihírdetve a fent említett dolog, tehát Hétfőtől-Péntekig. (h [...]
hodosy: na hogy is van ez ?? amit eddig beküldtünk az joe ??
A Marcy Playground első albumát 1997-ben dobta a piacra. Az albumról készült (és maxin is kiadott) Sex and Candy video hozta meg a sikert, és ez a szám miatt válhatott ismerté, és közkedvelté amerikában. Az öreg kontinensen -legfőképp kelet-európában - nem érintette meg az embereket a zenéjük, vagy nem volt lehetőségük az embereknek, hogy felfedezzék legalább ezt az egy remek számot, mivel a zenei adókon nem gyakran volt látható a videóklip.(köszönhető a közizlésnek...)
A VH1 a számot a 100 legjobb 90-es évekbeli listáján a 73. helyre sorolta, ami szép teljesítmény tekintve, hogy a 90-es évek annak is legfőképp az első fele igen termékeny volt kiváló zenék terén (Pearl Jam, Tool, Deftones, Korn, Metallica, Cypress Hill, Soundgarden, Alice in Chains...)

Az együttes nevét John Wozinak énekes egykori iskolájáról kapta, legalábbis a "Marcy" részét. Az együttes 1996-tól aktív.
Az 1997-es első albumukat 2 követte 1999-ben majd 2004-ben.
Említésre méltó még, hogy a Jay és Néma Bob visszavág című mesterműnek filmznei albumán a MP egyik száma is megtalálható ( The Devil's Song)
449 0 0 Zene Izé
Mike Tyson  a nehézsúlyú boksz legendája és "fenegyereke".
619 0 1 Sport Izé
Beno89: Elvileg lehet h megint gof Holyfield el bunyozni :D:D
Hitler Sing - BORN TO BE ALIVE
Éljen a muzsika, éljen soká!

(róla hadd ne kelljen wikiznem, jó? ;))
788 1 4 Zene Izé
Szamooca: http://content.pyzam.com/funnypics/5/pyzamemo.jpg :)
Scud00: Hát ez kész, nagyon állat!!!! Mindenképpen látni kell!! :)
Errtu: És itt egy másik gyöngyszem: http://www.youtube.com/watch?v=z-OMPQ4QwP0
Mind a 4 komment
Fingerboard reklám

Csak úgy, mint a nagyok!
580 1 0 Sport Izé
Alan Boston  éppen most tudja meg, hogy az aktuális játékban már nem nyereheti meg a fődíjat. :D
487 0 0 Sport Izé
Érdemes megnéni !

Szerintem sokan ismeritek a "főszereplőjét" :)

B-boy Junior
552 0 0 Zene Izé
 Razorlight - Golden Touch

A brit Razorlight az elmúlt néhány évben feltűnt egyik legélvezetesebb és legsikeresebb brit gitárpop zenekar. Az excentrikus viselkedéséről és nagy dumájáról közismert Johnny Borrell gitáros-énekes vezette Razorlightot kezdetben, mint a paradigmaalkotó amerikai Strokes brit kistestvérét emlegették, ám ma már nem kérdés, hogy a zenekar a mai színtéren leginkább csak önmagához hasonlítható, hiszen a Razorlight az elmúlt években megalapozta saját sikerét és kialakította saját zenei nyelvét. Azt a zenei nyelvet, mely élvezetes és okos popdalokban testesül meg, s melyben egyszerre érezhetjük az elmúlt évtizedek angol és amerikai popzenéje, a Talking Heads, a Blondie, Bruce Springsteen, Patti Smith, Bob Geldof, a Police, a Clash, a Pulp vagy a Blur hatását.

 
562 0 0 Zene Izé
Hát ez nem egy "lányos" ütés volt. ;)
804 0 1 Sport Izé
papaluige: uhhhhhhh!
Danny Way és Andy Macdonald mega rampás bemutatója 2006-ból.

Itt  pedig Danny csúnya bukása látható.  :O
522 1 0 Sport Izé
VR futógép (vagy inkább gyaloglógép pl. stroke-ból felépülők számára).
1100 0 0 Tech Izé
Digitális sötét középkor vár ránk?
"Egy mai irodai dolgozó három percenként új feladatot végez. Éppen e-mailt ír, SMS-t küld vagy böngészik a világhálón. Mindez azonban eltereli a figyelmét és könnyen megakadályozhatja az összefüggő gondolkodást. [...] Az emberi kapcsolatok már nem elég mélyek és a családokban esténként gyakran már nem köszönnek egymásnak a családtagok, mert annyira elvonja a figyelmüket a televízió vagy a számítógép. Csak a feleségek egyharmada köszönti a férjét Hellóval vagy mondja, hogy Jó, hogy újra látlak. [...] Az Egyesült Államokban minden negyedik személy mondta azt, hogy nincs egyetlen olyan ismerőse sem, akivel megbeszélhetné a gondjait. Az ilyen emberek száma az elmúlt 20 évben a duplájára nőtt. [...] Az állandó elérhetőség oda vezetett, hogy már olyan sok emberrel vagyunk kapcsolatban, hogy szinte lehetetlen akár csak egyetlennel is közülük szorosabb kapcsolatot fenntartanunk."

Nektek mi a véleményetek erről, tényleg szétromoblja a szociális kapcsolatokat a modern technológia?
2772 3 55 Izé
Schabee: marhaság szerintem
Purple: én meg nem szoktam se csetelni, se máshol kommunikálni, max msn-en, de ott többségében eleve s [...]
Mammut: Azt hiszem én szerencsés helyzetben vagyok. Minden nap órákat ülök a gép előtt, chatelek, de [...]
Mind a 55 komment
Armin van Buuren @ Armin Only Bukarest (Római Arénák, jún. 28)

Nem tudom valaki volt-e még ezen innen az IZÉ-ről, de nekem életem legjobb bulija volt, még úgy is, hogy a 8-ból 2.5 órát zuhogott az eső.

Saját videók úgyhogy azt csináltok velük, amiket akartok, nem ragaszkodom a copyright-omhoz. :D
581 1 0 Zene Izé
Mit csinálnál egy hajótársaság vezetőjének a helyében, ha bővíteni szeretnéd az egyik tengerjáród férőhelyeinek számát? Rendelsz egy új hajót és vársz 3 évet, amíg megépül? Nem. Félbevágod a 12 szintes monstrumot és a közepére egy új részt építtetsz. :)
6856 1 10 Izé
Schabee: ez tök jó
anon: De ha megrendeli akkor egyszerűbb :)
Drevway: Miért ne lenne egyszerűbb? Sztem elég bonyolult az alapoktól felépíteni egy hajót, ha 3 évig [...]
Mind a 10 komment
Siklóernyős bohóckodás az Electric Six dallamára.

Ez meg egy kis Balcsi feletti repülés.

Ez pedig akiktől én is tanultam.
305 0 0 Sport Izé
Kedvenc Rally videóm, elég hangulatos.
890 0 5 Sport Izé
kiszely: Alap...kedvenc!!!Legjobb!!!! Youtube-on meg nagyon ki kell találni a "tag"okat...azon múlik minden [...]
Derill: és aza durva h feltoltam jutubra, és 2 év alatt kb 1000 en nézték meg, a szalagavatós semmitmo [...]
Öcsi: eszméletlenül jól összerakott videó! Gratulálok!
Mind a 5 komment
Volt már póker meg hátizsák meg női ruha meg cipő meg bőrtáska meg napszemcsi.
Most a sportruházaton a sor, mégpedig az Everlast cuccain amiket 30 és 70 százalék közötti kedvezménnyel vehettek meg.

És csak hogy érezzétek a törődést íme egy rövid lista azokról akik még jönnek: Playboy, Billabong, Players Room, Nike, Hello Kitty, Oakley...
3753 5 222 Izé
papaluige: Err! hello kitty-s akció van ha érdekel! :)))
papaluige: Sajnos HK-s tanga nincs! :))
tybcsee: sziasztok! légyszives küldjetek nekem egy meghivót, nagyon megköszönném, akár egy ncore-os m [...]
Mind a 222 komment
Ping... Pong... Boom!
6986 3 3 Game Izé
tomi77: Mondja Amatőr vagyok. 11-2
tomi77: tökre tetszik!!!!!!4
Grábor: ide mért nem ír senki?
A szabadrúgáslövő-világbajnokságot első alkalommal 2004-ben rendezték meg, akkor Ugur Yildirim végzett az élen, a résztvevők között a legnagyobb név pedig az azóta visszavonult Zinedine Zidane volt, aki az ötödik helyet szerezte meg.

Az idei döntőbe két mexikói jutott Rafael Márquez és Jared Borgetti személyében.
Kettejük közül nagy csatában a Barcelona játékosa győzött, így ő vihette haza az egymillió dolláros fődíjat, míg a kapusok versenyét megnyerő David James félmillió dollárral gazdagodott.

Ronaldinho

Toldo egyik védése

Borgetti

Összefoglaló

 

 
491 0 0 Sport Izé
a mai bowlingos poszt után itt a bowling egy másik vállfaja: candlepin bowling

és egy érdekes strike
483 0 0 Sport Izé
Na ezek tényleg "árkon-bokron" mennek. :)
582 0 2 Sport Izé
spiritmonger: de gondolom nem ilyen sebességgel....
Shifty: sztem ebben semmi különleges nincs...én minden nap ilyen helyen tekerek...bringával azért nehez [...]
Bowling trükkök
396 0 0 Sport Izé
Régebbi postok...