REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Igorrr - Tendor

ez a szám kimeríti az "egyéb" kategóriát :D
675 1 1 Zene Izé
Free82: úúú ááá óóó!
Beautiful surfing at Byron Bay
5659 0 32 Izé
Bogi22: aah idióta XD
Oci: Ha én még nem is de az e-mail már elindult.:) Jó éjt! XD
Bogi22: ne rinyálj .. vékony vagy :D jöhetsz :D
Mind a 32 komment
Robotgepárd - megdöntötték a lábon járó robotok sebességrekordját. Az USA Védelmi Minisztériumának különleges kutatási projektjeiért felelős DARPA által támogatott Boston Dynamics (már volt tőlük itt pár videó) gépállatának rekordja 28,9 km/h. Ez ugyan még messze elmarad a százméteres síkfutás pillanatnyi bajnokaitól, a kutatók szerint a mostani eredmény csak a kezdet, és pillanatnyilag nem látják elméleti akadályát annak, hogy a robot egyszer még hús-vér rokonainak sebességét, a 110 km/h-t is elérje.
5194 1 14 Izé
AVIREX: Vagyis gepárd :D
AVIREX: Na igen, itt már azért fel van pakolva az eb jó adag aksiköteggel :)
bungle: www.youtube.com/watch?v=XMKQbqnXXhQ
Mind a 14 komment
1 perc és elalszol
831 0 0 Pink Izé
 "Lali király" lelép, kinek örömére, kinek bánatára...
452 0 0 Pink Izé
Táskaroller

Itt kapható (bár épp elfogyott).
2540 0 9 Izé
scripter: Jelenlegi BKV jegyárak mellett vennék egy ilyet, ha nem lenne ilyen #&&x* drága :)
brier: megoldjuk ... :D
Oci: Ezennel meghirdetjük időgép építő versenyünket. Határidő tegnap.:) (idézet csak már nem [...]
Mind a 9 komment
A román űrprogram első mérföldköve ;)
4355 1 17 Izé
bungle: www.youtube.com/watch?v=XoMN-zg7r3M
Oci: A technika!!! Még rendesen újság papírral volt kitömve a doboz.:)))
Ravennë: http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=_00eZtsuJ9M#t=149s Földön már nem nehé [...]
Mind a 17 komment
ICA-kövek
A perui Ica mellett, egy barlangban találtak rá állítólag azon kövekre, melyek nagyban megkérdőjeleznek mindent, amit a tudomány eddig a történelemről tudott. Az andezitbe vésett képek dinoszauruszokkal harcoló azték harcosokat, modern sebészi beavatkozásokat, furcsa homoszexuális aktusokat, embereket segítő űrlényeket, régen kipusztult halfajtákat ábrázolnak.

Videó képekkel
Egy angol részletes előadás
5719 4 39 Izé
Tooni: Azt hiszem itt már ki lett ez vesézve. Persze, nem ilyen kotkodák nyelven.
drwillyx: Csalás! http://www.national-geographic.cz/detail/lide-kteri-lovili-dinosaury-pribeh-zahadnych-kamen [...]
dude: Én nem hiszem, hogy egy farmer buzik közötti aktusokat vésett volna rá. Akkor már inkább birk [...]
Mind a 39 komment
Újabb űrhajós kiképző videó Lena Fokinától ;)
4994 0 28 Izé
brier: tudom :)))) amig sok a szmáLYli a kommentemben no para ^^
7sleeper: nem amisok, hanem egyenesen piramisok. de te is csak kompnak készülhettél, aztán helikopter lett [...]
robi0000016: Ilyen volt régebben is amikor az orosz apuka kb 4-5 méterreől belevágta a gyereket a lékbe kb m [...]
Mind a 28 komment
Jokke Sommer - Dream Lines Part III
2186 0 0 Sport Izé
Egy bámulatos blues duó! :)
4548 1 4 Izé
Bogi22: Na srácok .. nézzétek meg a kis csimotát .... :D én is így néztem ki :D és nekem is volt har [...]
Kampec: a "hogyan kergessük őrületbe a szomszédokat" című darabot hallhatták
brier: http://www.youtube.com/watch?v=Igu5GfnpMgY még mindig csak ezzel tudok dicsekedni, hogy az én kut [...]
Mind a 4 komment
A kínaiak zsákban lopják a meleget

Egészen extrém fűtési módszert találtak fel Kínában: az olaj-és földgázmezők munkásai a környékbeliekkel együtt saját otthonaikat is a frissen kitermelt gázzal fűtik. A gázt pedig - illegálisan - hatalmas, 6-7 méter széles nejlonzsákokban szállítják, kézben vagy kerékpáron, és rutinos mozdulatokkal, pár perc alatt feltöltik a gázkutaknál. A bánya üzemeltetői azzal védekeznek, hogy ők többször is jelezték már a munkásoknak, hogy milyen veszéllyel jár az illegális gázcsapolás, de egyelőre képtelenek megállítani a folyamatot. Az illegális felhasználók ugyanakkor azt állítják, szerintük nagyon kényelmes és biztonságos ez a megoldás: egy zsáknyi gáz 5-6 napig is kitart. Állítólag egy idős ember már a levegőbe repült, amikor egy gázzal teli tasak felemelkedett vele. 

A Kína keleti részén fekvő Santung tartományban élő és dolgozó munkások a hatalmas nejlonzacskók szállításával természetesen az életüket kockáztatják: gyakorlatilag egy komoly robbanóerejű bombát szállítanak, amelyet akár egy szikra is könnyen felrobbanthat. Amennyiben eddig nem történt semmilyen baleset a kínai munkások között ebből a "földgázcipelésből" fakadóan, akkor az pusztán a csodának köszönhető.
6749 1 17 Izé
brier: nem jól csinálnak valamit? :O :)
Tóth József: Szerintem palackba szivattyúzzák.
Swordfish: Nem. A földgáz könnyebb a levegőnél. De közel sem annyival, mint a hidrogén. Ahhoz, hogy egy [...]
Mind a 17 komment
Egy bolondos pár ébresztői :-)))
7858 3 14 Izé
Cableguy: ezek nem normálisak
brier: hát ezek valami eszméletlen állatok XD szét szakadtam a röhögéstől :)))
Nusihusi: Kihagyták belőle a klasszikus szilveszteri dudával való ébresztést:)
Mind a 14 komment
A HUNOK

Nem tudni honnan jöttek. Barbárok és vadak voltak. Fosztogattak.... Érdekes dokumentumfilm Attila népéről.
1724 0 0 Film Izé
Szülinap és egyben halotti tor ;)
14495 2 25 Izé
Bogi22: Hahaha :D A többit levélben kérem!!
Oci: Persze, hogy jövök!!! Ki nem hagynám. ;)
Bogi22: :D este vaaan OCIII :D jössz izélni :D azt mondtad kötelező!!! :P
Mind a 25 komment
268 éve született a titokzatos Rotschild üzleti dinasztia alapítója

Egy rövid cikk érdekes információkkal
6973 2 13 Izé
kisdoczi: ennél azért a helyzet sokkal rosszabb http://www.zugzwanged.org/dat/nwo/money_masters/money_master [...]
fatproduction: Pontosan én is ezt a nem kicsi ellentmondást véltem felfedezni :)
zeroe: Val'szeg igen, csak írogattak számokat. De el se olvashatta, értelmezte a cikk írója, szerkeszt [...]
Mind a 13 komment
Quadrotor banda :D
4993 2 4 Izé
Szancso: Q-rva jó! Major Boothroyd nem is halt meg. :)
MacMáté: csak a sztori lesz egy kicsit "más" http://files.sharenator.com/Gay_Terminator_RE_Caption_Contest- [...]
MacMáté: nem, itt éppen a skynet ébred öntudatra
Mind a 4 komment
Truna - Dark Day
726 0 0 Zene Izé
Delfinek Hawaii kap a bálna, hogy adja át egy ideig lóháton, és mozgassa meg vissza a vízbe.

(meghagytam az eredeti post szöveget, annyira tetszett... :) Gondolom fordítóprogrammal készült. b.)
5109 2 7 Izé
Maszat33: Pózolj bálnán :D Új trend !
brier: bakker túl vizuális tipus vagyok XD
7sleeper: a vicc vizesítve: a bálna és a delfin összeházasodnak. a nászéjszakát követően viszont meg [...]
Mind a 7 komment
Kate Upton (a múltkori bámulós versenyből) egy hamburger reklámban.

A Bouncing Supercut videóját se hagyjátok ki. ;)
11230 6 7 Izé
Szobabicikli: ;D
Oci: Kíváncsi lennék, hogy mit művelne egy komolyabb méretű hot-doggal.:)
7sleeper: vedd le a nyerged, az még nem számít végbéltrükközésnek ;-)
Mind a 7 komment
18:00 (GMT+2) Keleti Szomszédok - 332. fejezet

A tartalomból: BELOrusz és Bello(ld)puss ketten vacsoráznak, mert Oli elvtárs jelentése alapján Gabor-Gaborov elvitette Julia-t fekete Volgával takista városnéző körútra. Kljucsi bejelenti, hogy mégsem lép be a Mojszejev társulatba, hanem inkább balneológusnak tanul. A kozák Batman-t majdnem hátbalövik, de már a lövés pillanatában elcseni a ravaszt..
4899 0 5 Izé
Oci: Activity-t játszik a macs. :)
Szancso: A cicavízióban ő volt jeltolmács. :) -Hogy hívják a süket macskát? -Ordítva:Ciiiiiiiiccccc [...]
Zolibaba24: Mondjuk ez a tag, tényleg úgy néz ki, mint a Mágenheim doktor. :)
Mind a 5 komment
Mai cukizé: Piper és Mango, a két jóbarát :)
3899 1 6 Izé
brier: pócska vagy macsni :)
Zolibaba24: Már csak Shrek és Fiona hiányzik :)
Ravennë: Ez a cicek olyan, mintha az enyém ikertesója lenne. :)
Mind a 6 komment
A nyíregyházi Shlimecore zenekar I smile című száma.
512 0 0 Zene Izé
Snoop Dogg eredeti nevén Cordozar Calvin Broadus, Jr. (1971. október 20.) Grammy-díjra jelölt amerikai rapper, lemezproducer és színész. Dr. Dre egyik leghíresebb pártfogoltja.

André Rommel Young, művésznevén Dr. Dre (USA, Kalifornia, Los Angeles, 1965. február 18.) Grammy-díjas amerikai hip-hop producer, rapper, színész.

Dr. Dre egy rendkívül meghatározó egyéniség a hiphop műfajban, többek között egyedi hangzása miatt. 1992 tavaszán kiadta az azóta is elismert The Chronic című lemezét. Ez a korong volt az ami végleg meghonosította a hiphopban a Dre-féle hangzást.Ezt a hangzást nevezik azóta G-Funknak.

Néhány éven belül a kiadott raplemezek között szinte alig lehetett olyat találni, amelyre nem volt hatással a Dr. Dre-féle G-Funk hangzás. Ekkor különült el (először hangzásban, majd a balhék miatt teljesen) a keleti (New York-i) és nyugati parti (Los Angeles-i) hiphop.

Diohejban ennyit mostmar elvezzetek a G-Funk hangzast :)))
839 0 0 Zene Izé
Kedves kis család lehet...

Honey Boo Boo Dr. Drew-nál
A kép innen.
5429 0 29 Izé
dudusné: Az a baj, hogy az amerikaiak alapból génhibásak,beteg emberek :) 10 év múlva meg már csinálj [...]
brier: bakker...ez tök gáz... 1. hogy nézhet ki így valaki????? áááááá 2. mért kell egy 6 éves [...]
szűzirónia: 5:40 -nél a megemésztett apuka is megszólal.
Mind a 29 komment
Mi is pontosan a frigiditás? hmm?
835 0 0 Pink Izé
A Wu-Tang Clan egy New York-i hiphopegyüttes, amely kilenc tagból áll.

Az alapító tagok RZA , GZA és Ol' Dirty Bastard voltak.A „Wu-Tang” név a Wu Dang (Wudang Shan) kínai szent hegy nevéből származik.RZA és Ol’ Dirty Bastard azután vették fel ezt a nevet a csapatnak, miután látták a Shaolin and Wu-Tang című kungfu filmet, ami olyan harcosok iskolájáról szól, akiket Wu-Tang stílusban edzettek

Tagok: RZA
            GZA
            Method Man
            Inspectah Deck
            Raekwon
            Ghostface Killah
            U-god
            Masta Killa
            Ol' Dirty Bastard (elhunyt)
 
580 0 0 Zene Izé
Rabbeat-I Come Back!
668 0 0 Zene Izé
Verseny férfiaknak: kibírod 45 másodpercig, hogy a hölgynek CSAK (!!) a szemébe nézz? ;)

Korábban: Meddig bírod ki Jessica Alba tekintetét?
15897 4 53 Izé
bungle: http://vimeo.com/41393068
7sleeper: ilyen nincs.. biztos csak lefotosoppolták a nyakában ülő csaj felsőtestét..
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/fura-emberek/39844_kep
Mind a 53 komment
Közlekedés lengyel barátainknál ;)
13364 1 12 Izé
Findzs: miért nálunk nem ugyanez van ? akárki kaphat jogsit és mindenkinek annyi kocsija lehet amennyit [...]
blackmumus: ahogy észrevettem a legtöbb ökörnek kis kocsija volt. Az a tipikus törhető de olcsón javítha [...]
Oci: Amikor még volt autóm és azzal jártam dolgozni nekem is megvoltak az ilyen vadbarmok. Szinte min [...]
Mind a 12 komment
A Bankrupt zenekar új klipje a Happenstance című számhoz.
427 0 0 Zene Izé
Melegítő hatású ételek: barna cukor, meggy, csirkehús, bor.
471 0 1 Pink Izé
termi-nator: csípős paprika
„Everyday I'm Shuffling.” :D
14484 1 11 Izé
hawkeye: És milyen lazán adta elő a kiccsávó...... :)
Oci: Húúú. A szar megállt volna bennem (És ott maradok)
brier: ez a mázli nem az ötöslottó :)
Mind a 11 komment
Miből volt az a fa? Betonból??!

Magyar cikk
11148 0 21 Izé
teccikerteni: a) ne okoskodj, ha fingod nincs bizonyos dolgokról...előbb tájékozódj! b) más is szállt már [...]
sütii: "a két utas bennrekedt ugyan..." miben? merthogy az utasfülkéből azt hiszem nem sok maradt :/
Takacs14: Az első felni/tárcsa kombó még így is meg ér milliót ha "ép" maradt.
Mind a 21 komment
"Korábban egy barátom megkért, hogy készítsek neki egy pár gondolatvezérelt macskafület és én igent mondtam. Védelmemre meg kell jegyeznem, ittam egy kicsit aznap éjjel és nem hittem volna, hogy komolyan gondolja.
Pedig de."

Videó is van róla
4322 0 5 Izé
Tooni: Hhhohhohhohhohho :) Amateur :P
brier: ilyet én is tudok a saját fülemmel :)
Tooni: Az úgy megy, hogy megfelelő dologra gondolva feláll.
Mind a 5 komment
Jeb Corliss sziklához csapódása több kameraállásból. Lábtöréssel megúszta.
6792 0 7 Izé
sickmate: az a durva h még tudott nyitni!! amúgy faszán össze rakták a lábát: [url=http://www.kepfelto [...]
Öcsi: "-Kéz és lábtörést!" Komolyan vette :/ :D
Goppo: The Flying master.
Mind a 7 komment
Banánhéj a ringben ;)
8329 2 8 Izé
Anthraxia: A Bilkó Főtörzsös filmben jobb volt. Amikor mindkét bokszolót véletlen lefizették.
.::JunKieEQ::.: Félreértitek... akkorát ütött a piros kesztyűs, hogy kellett hozzá 2 másodperc, mire végigs [...]
brier: nekem ilyen láthatatlan haverjaim vannak ugy hogy kuss XD
Mind a 8 komment
Ennek a mopszlinak még mindig jó dolga van. :)
3238 0 5 Izé
bungle: A masszázstanfolyamon még nem igazi pácienseken folyik a gyakorlás... www.youtube.com/watch?v=0m [...]
brier: http://www.youtube.com/watch?v=TLhkua5fKjU&feature=related ez is ari :)
brier: és élveziiiiiii XD még horkol is egyet neki :D nagyon jó
Mind a 5 komment
Diana Vishneva - Medúzatánc
3789 4 9 Izé
7sleeper: +1 mind így szólunk ;-)
Charlie: Na kinek esett le hogy ez a vokál hallható a Battlestar Galactica főcímében is? :)
norbertvincze: egy lágy előadás az emberi érzékeknek, nálam ötös.
Mind a 9 komment
Pick and Dig 3
6805 1 1 Game Izé
termi-nator: jó gém, szerettem :) nem reflexre, időre megy, és nem is kell túlagyalni
Régebbi postok...