REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Majomgondolattal mozgatott robotkar

2096 2 13 Izé
mekszamnojz: nagyjabol ilyen gondolataim voltak nekem is. kiveve a szakosodast :D
loke: Kicsit, hogy megint belepofátlankodjak, majdnem neurokibernetikára mentem. (egyetlen amiért nem, [...]
mekszamnojz: szerintem ne vitazzatok rajta, egyikotok/egyikonk sem ert hozza. ha az okorban az emberek elkezdik f [...]
Mind a 13 komment
The Buttholes - Ellenségeimnek szeretettel (Barát)

A legjobb magyar punk-rock zenekar, ráadásul Veszprémiek. :)
Ha jól tudom, jelenleg Common Time néven koncerteznek.

Honlap
665 0 2 Zene Izé
Kenny: emelkedj felül a káoszon, hajts át tankkal a városon, bazdmeg a goát, bazd meg a ravet, törd [...]
Purple: hoppá :D
1 GB-s karóra,bár szerintem alapba jól néz ki :]
682 0 1 Tech Izé
Zserigta: Most akkor ez 1 órába épített pendrive? Vagy mi? Mert annak sok értelme nem volna.
Az oldal, ahol megtalálhatsz minden világítós izét jól! :]
A világítós pólóktól a lávalámpákon keresztül a matricákon át egészen a világító pohárig MINDEN van, itt amit csak el lehet képzelni.
5476 9 15 Izé
anon: Erről jutott eszembe nővérem 24 órás versenyen volt kicsit lepihent, de mondta ébresszük fel [...]
CRaPtRaSH: nem folyik közbe a nyálam nyugi :D az csak suliba szokott ha alszom:D
anon: Most megpróbáltalak elképzelni, ahogy bámulod a lávalámpát :D
Mind a 15 komment
HétköznaPI CSalódások - Ostoba

A zenekar oldala
Antifasiszta magyar punk ;)

És itt a Divízió88 kevésbé jól hangzó, rímelő, kultúrált válasza.
1082 3 14 Zene Izé
RokkantTroll: Jajj mind a kettőőőőő ostobaaa.... Az egyik szar a másik fos.
halacska: kommunista szar... ugyanolyan színvonalú kb. mint a divízió. ha már ilyet küldött valaki és [...]
fhenrir: Őszintén szólva szerintem zenei téren mindkettő igénytelen, de a D88 valamivel közelebb áll [...]
Mind a 14 komment
USB ujjlenyomatolvasó jól :]
1038 0 0 Tech Izé
 Star Wars -  Imperial March Darth Vader's Theme

John Williams 1932 február 8.-án született. Zongorista, zeneszerző, karmester. Ő írta a Cápa, az E.T., a Superman, az Elveszett frigyláda fosztogatói, a Jurassic Park, a Hook, a Schindler listája valamint a Harry Potter filmek zenéjét.
Honlapja
847 1 0 Zene Izé
One bourbon, one scotch, one beer

Boom boom boom


Honlap
1378 2 1 Zene Izé
winkytct: ez rohadt jo ... 2 napja ezzel indul a reggelem:D
Hogyan kell macskát tisztítani jól!
5738 5 22 Izé
pr0t3st: ipari porszívó 2. fokozat és hadd szóljon. ha abból kijön élve akkor goodgame, és legalább [...]
Zserigta: Na, szép tiszta lett a cica. Mehet ki jáccani. XD
sajtoscsiga: azthittem az én dögömet nem lehet überelni, de ez mindet visz:D
Mind a 22 komment
Egyél, igyál, ne bánkodjál, de azért közben a motorral jól haladjál. :D
4902 2 19 Izé
Maccoyi: Köszi :) Talán 3 perc volt az egész, postolással együtt . (Kis házi feladat) ;)
Tibii87: Teccik a cim meddig agyaltál rajta????
mumus: hah kiscsempesz vagy hozzam kepest ,nekem egy 56 -os 175 osom van :) meg nagyfatere volt o ilyeszget [...]
Mind a 19 komment
Iggen jóféle ez a bögre. :]
"Tóóórnááádóóóóó!" :D
3587 3 6 Izé
Aaron: Mágneses keverő........régi találmány
Valentino: bszki xD XD XD
Purple: tornááádóó :DDD odanéézz
Mind a 6 komment
Moby Dick - Ugass kutya
Mondtátok, hogy a régebbi számaikat jobban szeretitek, hát itt van egy.

És egy kis ritkaság Moby Dick és Tankcsapda egy színpadon: Gazember
436 1 5 Zene Izé
RokkantTroll: Hja. Ez volt a trú viselet.
MStipee: Aztaqrva :D sportcipő meg fekete farmer bőrdzsekivel l,,l Ezám a rókker cucc he :D
andree: XD
Mind a 5 komment
Én sem tudnék jobb címet adni, mint az eredeti cím, ami a következő: Komplett idióta! :D

(A nyugalom megzavarására alkalmas képi és hanghatások várhatók a kattintás után!)
7858 10 121 Izé
koffein: rajzfilm szinkronszinésznek egész jó lenne.Ha megnézitek elég sokféle hangot imitál. Ha meg e [...]
Lundgren: hát ilyet még nem láttam...
Laci: Általában igaz, ha valaki tudja magáról, hogy hülye, akkor az már nem is (annyira) hülye. Na [...]
Mind a 121 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a csikóhal (aha,most majd megint jönnek oda a felesleges "L" betűk... :D)
Kevesen tudják, hogy csikóhaléknál az apuka lesz terhes. Egy brit és német tengerbiológus kutatókból álló csoport kilencven egyedet vizsgálva jutott arra a következtetésre, hogy a csikóhal naponta többször, különböző egyedekkel flörtöl és létesít szexuális kapcsolatot.

Bébicsikóhal.
Udvarlási tánc.
Csikóhalszex.
Kínában pálcikás csemege. (bocsi, ezt én írtam hozzá :) bungle)

Pár kép. És pár "fura" (fotóbolt) kép. :)

Csikóhalverseny azoknak, akik játszani akarnak.

2755 2 42 Izé
kKNd: Bírom, hogy így kifossa magából a kicsinyeit. :D
Loncsi69: Figyeltétek az utolsó kis ravasz csikolmányt, az a kedvencem. Nevet kéne adni neki, olyan édes, [...]
csicsilla: csak legyek màr otthon kiprobàlom ezt a csikohal pozituràt!XD
Mind a 42 komment
Öregek, ráncosak, de még minidig jók!
R.E.M.  - Bad day
376 2 4 Zene Izé
calipunkszabus: :D
MStipee: Mikor sokan a nevemre néznek, mindig megkérdezik hogy REM fan? Nem, nem Michael Stipe után van a [...]
calipunkszabus: és ecsém, jönnek a szigetre!!!
Mind a 4 komment
Pruno-recept
Az USA börtöneiben élő fegyencek házi készítésű, igencsak ütős "bora" nagyjából 5 dolcsi (750 Ft) értékű alapanyagból. Vigyázat, ha rosszul készítik el mérgező, jobb esetben hallucinogén hatású! =)

Itt egy másik oldal, ők a hatását is felvették. :)
3617 1 4 Izé
MrAngelo: Macgyver bekap6ja :)
Loncsi69: Szuper! Fel lehetne még tenni, hogyan készítsünk cigarettát, drogot, rosszlányt, kártyát, ha [...]
mekszamnojz: zsiir, legkozelebb ha lecsuknak akkor ilyen tolok :D
Mind a 4 komment
Bon Jovi - It's My Life
Ezt karaokéztam a hétvégén, hatalmas sikerrel. Bár a " ...like Frankie said..." résznél elfogyott a hangom. :)
432 2 2 Zene Izé
halacska: nagyon fasza zene!
fül: opel corsa easytronic :)
Dino Run

Futkározz jól a kis dínóval, akár multiplayer módban is.
3133 4 5 Game Izé
süti: én ma már 3* végigvittem :) jo game :D
DeJaVu: naon zsír ez a game,de action
Airwalk: mario és sonic feeling
Mind a 5 komment
Dragon Journey
2901 1 7 Game Izé
nemvágoom: Na ezt én is benéztem.
Irodeak: Nem tudok írni az Amnesyához :(
Szamooca: Bakeyoo ....neeeee miértt????? Mond meg,miért küldesz be ily kegyetlen,vérengző játékokat,hog [...]
Mind a 7 komment
Faker - This Heart Attack
Az óriás erszényes egeres szigetországból jönnek a srácok és hódítanak..
370 1 0 Zene Izé
Ugly Kid Joe - I hate everything about you
Wikipedian itt olvashatsz róluk. Azt hiszem a Funk-rock, ami a legjobban illik talán a stílusukra.
Sajnos a banda már bő 10 éve "halott".
Személyes kedvencem Tőlük pedig itt: Ugly Kid Joe - Cloudy skies
388 0 0 Zene Izé
Lila liba kutya... és egyéb színes kutyaságok.

És hogy a macskák se maradjanak ki a jóból... ;) (persze mielőtt kitörne a parasztgyalázat: ez utóbbiak nem valódiak... :))
4227 2 77 Izé
CRaPtRaSH: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=22369 ahol nem az állatból csinál hülyét a gazdi... :D
Loncsi69: Látom, akkor nem volt baj. Azért ilyen zene került alá, mert egy sztori jutott eszembe a posztr [...]
zoleecool: :)
Mind a 77 komment
Biomechanical - The awakening
Jóféle metálmuzsika l,,l
HONLAPJUK
256 0 0 Zene Izé
A jövőben így fogunk teniszezni? Mondjuk nem mutat rosszul! :)
6806 5 20 Izé
Evo_VII: a squash-ban más a labda, és az ütő is keskenyebb, ez ilyen "egyszemélyes tenisz". :)
AdM: Nem értek a lovakhoz, de ez nem inkább Squash, vagy mi..?
.::JunKieEQ::.: Mindkettő........ Hol az erőszak ?????
Mind a 20 komment
Nemrég már volt itt valami hasonló, csak akkor Tisza cipellőket ajánlottunk "jóárasítva".
Az akkori nagy sikerre való tekintettel cseppet továbfejlesztettük az ötletet és ennek lett az eredménye a brands.hu vásárlói klub, ahol folyamatosan változó nemzetközileg is ismert termékekből ajánlunk nektek sokat jó áron.
Jelenleg az Eastpak hátizsákjaiból és egyéb táskáiból vásárolhattok 30-70% közötti kedvezménnyel.
A regisztráció meghívóhoz kötött, de ez ne rettentsen el senkit, regisztráljatok és rövidesen meg fog érkezni a meghívó.
4145 2 45 Izé
|-=O=-|: Olvasd el ezt és ne kérj: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=9756
luddo: szia! légy olyan kedves küldj eggy meghivót nekem ha megteheted. köszönöm szépen
Mia: én is kérek meghívást!;) Mia a becenevem. Köszi!
Mind a 45 komment
Aki esetleg kiváncsi a jövő héten rajtoló UbiSoft rendezvényre, a UbiDays-re, de sajnos nem lehet személyesen jelen az eseményen, annak jó hír, hogy az internetnek köszönhetően élőben követheti végig a konferenciákat.
1030 0 0 Tech Izé
2009 május 22-re ígérik a Terminator 4. részét (Terminator Salvation - The Future Begins).
John Connor szerepében Christian Bale (!!!), aki mindhárom következő részre leszerződött.
5603 1 27 Film Izé
bungle: Bale kiakad... :D http://www.tmz.com/2009/02/02/bale-went-ballistic/
alphadog: http://blog.wired.com/underwire/2009/01/terminator-dire.html
AVIREX: en ezert fogom kihagyni,van sok jobb alkotas a filmiparban szvsz.
Mind a 27 komment
2009 május 22-re ígérik a Terminator 4. részét (Terminator Salvation - The Future Begins).
John Connor szerepében Christian Bale (!!!), aki mindhárom következő részre leszerződött.
5561 0 28 Izé
bungle: 10 új rész a Terminator Salvation-ből: http://www.screenjunkies.com/movienews/10-clips-terminator [...]
bungle: Bale kiakad... :D http://www.tmz.com/2009/02/02/bale-went-ballistic/
alphadog: http://blog.wired.com/underwire/2009/01/terminator-dire.html" target="_blank">http://blog.wired.com/ [...]
Mind a 28 komment
Művészi körömfestés jól.
2722 0 13 Art Izé
Chamy: Mármint nem naplamentéset, csak ezzel a technikával. :)
Chamy: Majd jövőhéten tesztelem, hogy milyen ilyen körömmel járkálni és csocsózni (pláne mosogatn [...]
Éjfélilány: pfff..nem megy :P é=e
Mind a 13 komment
Művészi körömfestés jól.
2974 3 13 Izé
Chamy: Mármint nem naplamentéset, csak ezzel a technikával. :)
Chamy: Majd jövőhéten tesztelem, hogy milyen ilyen körömmel járkálni és csocsózni (pláne mosogatn [...]
Éjfélilány: pfff..nem megy :P é=e
Mind a 13 komment
Busta Rhymes - Break you neck

Busta Rhymes az 1991-ben debütáló Leaders Of The New School nevű bandával indította pályafutását. A banda nem tett szert világhírnévre, de ez a fiatal jamaikai srác szólóban megmutatta az embereknek, milyen remek előadó is valójában.
Az 1996-os év legnagyobb durranása kétségkívül Busta Rhymes felbukkanása volt. Már ismert tagja volt a már említett Leaders Of The New School-nak, illetve a New York-i rap szcénának, amikor elérte első igazi sikereit. A vibráló tekintetű, karibi beütésű, saját, össze nem téveszthető stílussal rendelkező Busta Rhymes 12 évesen már rappelt, miután szülőföldjéről Brooklyn-ból Long Island-re költöztek át. A környéken rendezett összes rap tehetségkutató versenyen részt vett, majd végül sorsa összehozta későbbi partnerével Mc Charlie Brown-al. Charlie ekkor még csak kilencedikes, de a Busta-val közös repperkedésükkel olyan támogatókra lelnek, mint Chuck D. A Public Enemy Long Island-i stúdiójában kezdenek felvételeket rögzíteni, majd ezeknek a szalagoknak köszönhetően a világ is megismeri őket.

Busta Rhymes - Gimme some mo

Busta Rhymes feat. Spliff Star-Make It Clap

Busta Rhymes - I Love My Chick

Busta Rhymes and MC - I know what you want

Busta Rhymes - Put Your Hands Where My Eyes Can See

Busta Rhymes, Chingy, Fat Joe and Nick Cannon - Shorty

Busta rhymes Ft Pharell - Lite ya ass on fire

Busta Rhymes-Get You Some

Busta Rhymes & Mystikal
608 3 11 Zene Izé
Purple: mekkora az a videó :D
csicsilla: dehogy bàntom Isten ments!!!nekem tetszett az a vidi!
Monsy: Ne bántsd Gyulát! Ismerem a srácot, jó arc csak kicsit talán eltévedt. :) Akkor már inkább [...]
Mind a 11 komment
Peter Gabriel - Sledgehammer
1986 - So című album sikerdala, mely lenyűgöző klippjével (mely a gyurmaanimáció és a pixillációs animáció iskolapéldája - azaz számtalan fotóból lett összeállítva. A rendező Stephen R. Johnson. A felvétel alatt P.G. 16 órát pózolt egy üveglap mögött, melyre a tárgyak kerültek.) minden idők egyik legjobb videója lett és az első számú animációs felvétel (4. hely az MTV válogatáson). A dalra komoly hatással volt az 1960-as évek soul zenéje, mely elsősorban a fúvósokban nyilvánul meg, mely a Stax Records (Memphis-i lemezcég) sajátja volt. Játékos klippje ellenére a dal nem kevés szexuális és fallikus célzást tartalmaz. "Show me round your fruitcage cos I will be your honey bee"
A Sledgehammer - bár a kritikusok elismerték korábbi lemezeit is - az egyetlen széles körben ismert és elismert dala lett, mely a U.S. listán is első lett, kislemezként pedig egyből ott landolt. A dal az MTV történetének legtöbbször játszott felvétele lett.
Szöveg
312 0 0 Zene Izé
Ol' Dirty Bastard - Got Your Money (featuring Kelis)

1968-2004 R.I.P.

Jones 1992-ben kezdte zenei pályafutását: két unokatestvérével, Gary Grice-al (ismertebb nevén GZA-val) és Robert Diggs-el (azaz RZA-val) közösen megalapította a Wu-Tang Clan nevű formációt. A később kilenc fősre duzzadt csapat első sikereit az Enter the Wu-Tang (36 Chambers) című lemezzel érte el, az 1997-es folytatással - Wu-Tang Forever - pedig az amerikai toplisták első helyére is felkerültek.

472 3 0 Zene Izé
Légzőgyakorlat. A temetők meg üresek.
14675 4 33 Izé
Findzs: elég furcsa látvány az már biztos de lehet hogy jó valamire, egészséges tüdő vagy ilyesmi : [...]
gamma21: szívemből szóltál!!! némán elég vicces a néni... igazából állati párzási énekeket tudn [...]
Grex: Ez most tüzet akar okádni,vagy valamit félrenyelt?Én hátba vagdalnám egy szárvágó kapával, [...]
Mind a 33 komment
The Several Journeys of Reemus - kalandjáték a Visitor készítőitől.
8465 3 28 Game Izé
tomi77: nem értem:((((((((((((((((((((((
MVS: na már ez is kész van....:D
|-=O=-|: Ha nem tölt be, próbáld innen: http://www.newgrounds.com/portal/view/439589
Mind a 28 komment
Snoop Dogg ft Nate Dogg, Kurupt & Warren G - It Aint No Fun

Snoop „Doggy” Dogg (eredeti nevén Cordozar Calvin Broadus, Jr.; született: 1971. október 20-án a kaliforniai Long Beach-en) amerikai rapper, színész. A Snoopy becenevet anyjától kapta a nézése miatt. A Long Beach-i Polytechnic (műszaki) középiskolába járt. A Rollin' 20 Crips nevű banda tagja volt. Unokatestvérével Nate Doggal és Warren G-vel (aki Dr. Dre féltestvére) kezdett zenélni. Ők alapították a 213-t ami Long Beach körzetszáma volt, a banda tagjai között ott volt még Lil' 1/2 Dead is.

Több info...: Wikipedia

Pár száma Dre-vel, Nate Dogg-al, Warren G-vel és a többi Mesterrel...:)
Snoop Dogg, Ice Cube and Lil' Jon - Go to church

Snoop - Gin and Juice

Snoop Dogg - Doggfather

Snoop Dogg-Doggy Dogg World

Snoop Dogg ft Pharell - Beautiful
Snnop Dogg - Who Am I? (What's My Name ?)

Snoop Dogg Feat. Nate Dogg & Xzibit - Bitch Please

Snoop Dogg & Warren G - Groupie luv (G-funk remix)


588 3 2 Zene Izé
Dawe: http://youtube.com/watch?v=-u0QH_b-CnM ez is fölférne a listára ;)
three.d: Nagyon nagy zene volt!!! Persze még most is az!
TBA 2 - érdekes, ellevős, unaloműzős, józenés :)

Első rész.
2301 1 1 Game Izé
Airwalk: szép játék
Jézus él és köszöni jól van. Legutóbb egy motorcsónak versenyen látták, amint elsétál a baleset helyszínétől.
11125 2 52 Izé
bungle: http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2009/11/25/article-1230738-0754E4A0000005DC-144_634x386.jpg http://ww [...]
izébigyó: csirek, 15 évesen még nem kellene ennyire álszenteskedni... A fickó egyébként megúszta bokat [...]
papaluige: sajnos nincs meg a pályarajz! de a motorcsónak versenypályán általában 2-3 kanyar van!
Mind a 52 komment
Állandó rovatunk kicsit pihengetett, de Hollywood végre újabb médiaanyagokkal árasztotta el a világhálót, így lesz mit megosztani. Lesz vadonatúj Batman: The Dark Knight plakát, X-Akták első kedvcsináló, aztán új Múmia első trailer és az ifjú Indiana Jones palánta, Shia LaBeouf thrillerje, az Eagle Eye is bemutatkozik.
3784 0 6 Film Izé
Belkar: ez jó volt :) amúgy nem valami nagy számok lesznek a filmek az eagle eye-t meg kéne nézni ha m [...]
dude: Köszönjük, Emese! Az egyiptomiak találnak egy múmiát és nagyon örülnek neki. De szeretnén [...]
Asagrim: Nem tudom ki hogy van vele, de a Gyűrűk Ura trilógia óta nem láttam kifogásolhatatlan filmet a [...]
Mind a 6 komment
Állandó rovatunk kicsit pihengetett, de Hollywood végre újabb médiaanyagokkal árasztotta el a világhálót, így lesz mit megosztani. Lesz vadonatúj Batman: The Dark Knight plakát, X-Akták első kedvcsináló, aztán új Múmia első trailer és az ifjú Indiana Jones palánta, Shia LaBeouf thrillerje, az Eagle Eye is bemutatkozik.
3941 1 6 Izé
Belkar: ez jó volt :) amúgy nem valami nagy számok lesznek a filmek az eagle eye-t meg kéne nézni ha m [...]
dude: Köszönjük, Emese! Az egyiptomiak találnak egy múmiát és nagyon örülnek neki. De szeretnén [...]
Asagrim: Nem tudom ki hogy van vele, de a Gyűrűk Ura trilógia óta nem láttam kifogásolhatatlan filmet a [...]
Mind a 6 komment
Régebbi postok...